ישראלבודי
מתחייבים למחירים הזולים ביותר

חזור   ישראלבודי > ישראלבודי > תזונה ותוספים

תזונה ותוספים מה לאכול, מתי ולמה, תפריטים,אילו תוספי מזון מתאימים ועוד..

נושא נעול

הגדרות אשכול אפשרויות הצגת נושא
ישן 19-04-12, 23:52   #1
muscles
חבר מתחיל

ברירת מחדל שאלה על תוספים

שלום חברים אני מתאמן 3 חודשים גובה שלי הוא 185 משקל 83 אחוז שומן 15 עליתי במשקל 9 קילו מהתחלה האימונים בלי לקחת שום דבר רק הייתי אוכל טוב עכשב רוצה שהמשקל שלי יהיה 100 קילו בשלושה החודשים הבאים רוצה לקנות קריאטין מונוהידריט טהור אומגה 3 ו מולטיוויטמן ו גיינר אני מתבלט בין champion mass ו seriuos mass על מה אתם ממליצים ??
muscles מנותק  
ישן 20-04-12, 15:52   #2
Lеon
חבר פעיל

חדר כושר: Your R your Own Gym

טיפשי לעלות 17 קילו בשלושה חודשים, שכח מזה בליי ממתקים שום קריאטין,סופרפוד,אומגה 3 לא יעזור.
תוריד ציפיה. קילו בחודש של שריר אם אתה מתאמן מתחיל. אם כבר עלית ויש לך בסיס תצפה לעליה של חצי קילו בחודש. אלא אם אתה רוצה לעלות אחוז שומן או לאגור מים.
אם עלית יפה בחודשים האחרונים על אוכל טוב לא רואה סיבה להוסיף גיינר, אבקת חלבון אולי אבל גיינר מיותר אתה לא איזה hardgainer שלא יכול לעלות שריר ושומן.
קריאטין אחלה תוסף הכי שווה מבחינת תועלת וכסף. אחרי זה אבקת חלבון. אומגה 3 לא ממליץ מסיבה פשוטה- לבן אדם רגיל אין המלצה לצריכה יומית של אומגה 3, ולספורטאי בכלל(מכל מה שאנו יודעים אתה יכול לאכול דג פעמיים בשבוע וזה מספיק).
מולטי ויטמין?- לא יותר קל פירות וירקות בשקל תשעים? יש לך אנמיה? חוסר בברזל? מחלות שקשורות בחוסר ניאצין או סידן?. מיותר לדעתי אם אין לך חריגה גנטית או שאתה אחרי תאונה\מתאושש.
אבקת חלבון זולה בשביל זמינות, וחוץ מזה תפריט מאוזן בפלוס קלורי יעשו את העבודה.
או שאיזה סייקל אם אתה ברצינות חושב שתעלה 17 קילו בשלושה חודשים כלומר 5 קילו בחודש כלומר מינימום פי 5 ממה שאדם נורמלי יכול לעלות.
Lеon מנותק  
ישן 20-04-12, 16:09   #3
hypertrophy
fucking super human שחקן פעיל בליגת הפוטבול הישראלית

הסמל האישי שלhypertrophy

עוסק ב:: יועץ כושר
חדר כושר: גו אקטיב ת"א

חחחחח עפת גבר תנמיך ציפיות

You have to be mentally prepared or you will not make it. Pain and fear will be there with you, tempting you to stop, telling you to give up. Your body will be screaming for you to listen to them, and the little voice in your head will be begging you to do cease and desist. Tell them to shut up. You've got some growing to do!
לפניות, שאלות, בקשות, המלצות, תלונות - ליחצו כאן.
hypertrophy מנותק  
ישן 20-04-12, 17:45   #4
xytkhi
חבר פעיל

ציטוט:
פורסם במקור על ידי hypertrophy צפה בהודעה
חחחחח עפת גבר תנמיך ציפיות
ממליץ, אף אני סבור ככה.
לאט לאט בן אדם אתה תראה תוצאות.
ישן 20-04-12, 22:41   #5
muscles
חבר מתחיל

אז אם אני לוקח את הקריאטין והגיינר ממה אני אעלה מקסימום ??
muscles מנותק  
ישן 20-04-12, 22:42   #6
muscles
חבר מתחיל

כמה***
muscles מנותק  
ישן 21-04-12, 23:39   #7
Lеon
חבר פעיל

ציטוט:
פורסם במקור על ידי muscles צפה בהודעה
כמה***
מבחינה גנטית, אם אין לך חוסר במסת עצם או מסת איברים פנימיים כמו אצל אנורקסים ואתה בן אדם נקי קילו בחודש של שריר נטו-ואתה צריך להיות אלוף בתזונה: כלומר טימינג של ארוחות בעל gi גבוה 6 ארוחות, תפריט עד לקלוריה אחרונה וכו.
אני אישית לפני שנתיים שמחתי לעלות 0.7 בחודש. עכשיו כבר אין לי מטרה אבל אם אתה רוצה 100 קילו על לפחות 10 אחוז שומן... תן לזה 5 שנים של עבודה של בודיבילדר.
Lеon מנותק  
ישן 22-04-12, 13:56   #8
muscles
חבר מתחיל

תודה על העזרה
muscles מנותק  
ישן 22-04-12, 13:58   #9
muscles
חבר מתחיל

ציטוט:
פורסם במקור על ידי Lеon צפה בהודעה
טיפשי לעלות 17 קילו בשלושה חודשים, שכח מזה בליי ממתקים שום קריאטין,סופרפוד,אומגה 3 לא יעזור.
תוריד ציפיה. קילו בחודש של שריר אם אתה מתאמן מתחיל. אם כבר עלית ויש לך בסיס תצפה לעליה של חצי קילו בחודש. אלא אם אתה רוצה לעלות אחוז שומן או לאגור מים.
אם עלית יפה בחודשים האחרונים על אוכל טוב לא רואה סיבה להוסיף גיינר, אבקת חלבון אולי אבל גיינר מיותר אתה לא איזה hardgainer שלא יכול לעלות שריר ושומן.
קריאטין אחלה תוסף הכי שווה מבחינת תועלת וכסף. אחרי זה אבקת חלבון. אומגה 3 לא ממליץ מסיבה פשוטה- לבן אדם רגיל אין המלצה לצריכה יומית של אומגה 3, ולספורטאי בכלל(מכל מה שאנו יודעים אתה יכול לאכול דג פעמיים בשבוע וזה מספיק).
מולטי ויטמין?- לא יותר קל פירות וירקות בשקל תשעים? יש לך אנמיה? חוסר בברזל? מחלות שקשורות בחוסר ניאצין או סידן?. מיותר לדעתי אם אין לך חריגה גנטית או שאתה אחרי תאונה\מתאושש.
אבקת חלבון זולה בשביל זמינות, וחוץ מזה תפריט מאוזן בפלוס קלורי יעשו את העבודה.
או שאיזה סייקל אם אתה ברצינות חושב שתעלה 17 קילו בשלושה חודשים כלומר 5 קילו בחודש כלומר מינימום פי 5 ממה שאדם נורמלי יכול לעלות.
סייקל מאיזה חומרים
muscles מנותק  
ישן 22-04-12, 18:07   #10
Lеon
חבר פעיל

2000 mg טוסטסרון, 10 גרם דיאנבול בשייק עם 10 קילו בקר בערבוב קריאטין jack ואקספלוד.

אל תיקח ברצינות ותחשוב לפני שאתה כותב.
קריאטין זה הדבר, תקנה דרך ישראלבודי מחירים טובים של קריאטין.
Lеon מנותק  
ישן 22-04-12, 19:00   #11
OriOr28
חבר מתחיל

עזוב אותך מסייקל, נשמע שאתה מתאמן כמו שצריך תיקח קריאטין תמשיך להתמיד ותן לזה זמן ותראה תוצאות. מה שכן באמת כדאי שתנמיך קצת ציפיות כי זה פשוט לא ריאלי מה שאתה מבקש...
OriOr28 מנותק  
ישן 23-04-12, 13:17   #12
Lеon
חבר פעיל

ציטוט:
מאיפה אני יכול לקנות הטוסטורון והדיבול וכמה יעלו לי ואני לא מעניין אותי כמה המשקל שלי יהיה אני רק רוצה גב גדול כמו גב של איש הייה פעם פה שמו tima
אתה יכול לעלות את הטוסטסטרון בגוף באופן טבעי: בעזרת שינה\אוכל אנאבולי (חלב,בשר אדום- בעצם כל דבר בעל שומן רווי), אירובי יומי,המנעות משתיית אלכוהול,שתיית מים קבועה,תה ירוק ובעצם כל דבר שמאיץ חילוף חומרים בעקיפין משפיע גם על ההורמונים בגוף.
או שאתה יכול לחפש קיצורי דרך- ובדרך אולי להפסיק להיות גבר(הגוף שלך יפסיק ליצור טוסטסטרון),לקבל דיכאון,או להיות מ-5% החסרי מזל שמקבלים מזה גם ROID RAGE.
אם אתה רוצה גב גדול תעשה מתח עם משקל ותאכל הרבה- עבד בשבילי, הנה תמונה מעכשיו ואני לא מתאמן משקולות אלא אימוני גוף ואני אחרי פציעה של חודש אז פחות מרשים:
http://www.freeimagehosting.net/4am66
וככה לפני שנתיים וחצי ככה:
http://www.freeimagehosting.net/dhi5b
אצלי הגב לא קטן בכלל ורק בעזרת מתח השגתי גב כזה,אל תחפש קיצורי דרך זה עולה בבריאות, וואלה לפעמיים זה יותר מדי (ואני אוהב בודיבילדינג):
http://3.bp.blogspot.com/_AxKqhPJPCU...ck-muscles.jpg

קריאטין,אבקת חלבון(רק בשביל זמינות) ואולי איזה סופרפוד (אוכל בעל הרבה היתרונות ויטמינים וכו כמו ציה או גרעיני פשתן או דלעת),להפסיק לשתות רעל כמו רדבול,בלו,אלכוהול ולמתן עם הסיגריות זה הצד הבא והאחרון אלא אם אתה רוצה לעסוק בבודיבילדינג מקצועי\סטרונגמן\פוארליפטינג.
לרוב אנשים מתחילים לקחת דברים כשהם הגיעו לשיא הגדילה שלהם בגיל 30+ ,יש להם ילדים והם יודעים את התוצאות של המעשים שלהם.
Lеon מנותק  
ישן 23-04-12, 22:02   #13
muscles
חבר מתחיל

תודה Leon עזרת לי מאוד עכשב אני החלטי לאכול בריא ולהתאמן טוב לא רוצה לקחת שום דבר רק לאכול טוב רק רוצה לשאול אותך איזה מתח הייתה עושה אחיזה צרה או אחיזה רחבה
muscles מנותק  
ישן 23-04-12, 22:20   #14
hypertrophy
fucking super human שחקן פעיל בליגת הפוטבול הישראלית

הסמל האישי שלhypertrophy

עוסק ב:: יועץ כושר
חדר כושר: גו אקטיב ת"א

ציטוט:
סייקל מאיזה חומרים
קודם אסור לדבר פה על חומרים
דבר שני עדיף שלא תהיה ליצן בעניין הזה
ולאון....תתחיל להרגע עם ההצעות שלך במיוחד כשאין לך מושג על מה אתה מדבר מה אתה מעלה לו רעיונות כאלו מפגרים ועוד בגילו?! זה כבר לא השטויות והממבו ג'מבו הרגיל שלך על טיבעונות-אתה מדבר פה על סטרואידים יא ליצן!

You have to be mentally prepared or you will not make it. Pain and fear will be there with you, tempting you to stop, telling you to give up. Your body will be screaming for you to listen to them, and the little voice in your head will be begging you to do cease and desist. Tell them to shut up. You've got some growing to do!
לפניות, שאלות, בקשות, המלצות, תלונות - ליחצו כאן.
hypertrophy מנותק  
נושא נעול