ישראלבודי
מתחייבים למחירים הזולים ביותר

חזור   ישראלבודי > ישראלבודי > פיתוח גוף-כללי

פיתוח גוף-כללי בפורום זה יהיו שיחות בנושא פיתוח גוף שאינם נכללים בפורומים האחרים

הגדרות אשכול אפשרויות הצגת נושא
ישן 03-05-07, 16:02   #1
IRON-MASS
חבר פעיל

הסמל האישי שלIRON-MASS

הערה, לתשומת לבכם.

שלום,
בזמן האחרון ניתן לראות כי אנשים כאן מתיימרים להראות מומחים ואומרים שטויות שלא מועילות ולא נכונות.
הייתי רוצה שהתופעהה תפסק, לדוגמא - אדם מסויים מעלה תמונת פרונט רפוי לזירת הגולשים, כמעט תמיד יהיו אנשים שיגידו שהידיים שלו קטנות, אני אומר לעצמי "לעזאזל! איך ניתן לקבוע זאת ללא צפיה ביד בעת כיווץ?!". תגובות כאלו מורידות מהרמה של הפורום ובהחלט פוגעות באותו אדם.
יש לציין שגודל יד לא ניתן לקביעה אמיתית מצילום משום שהצילום הינו מטעה לרוב.

בנוסף, תופעת הג'ינו. כמעט 90% מהאנשים שמעלים תמונות מקבלים את דעת ה"מומחים" של ישראלבודי- "יש לך ג'ינו !", אני טוען כי לא ניתן לקבוע דבר כזה על סמך תמונה אחת ובדרך כלל יש לראות את הדברים במציאות, כפי שציינתי קודם לכן, לרוב הצילום הוא מטעה. בנוסף, לא כל מה שנראה לא רגיל או שכיח, חייב להיות פגום.

אני סבור כי לא כולם כאן ברמה של רוני קולמן ולכן לא ניתן לומר על כל אחד "קטן" או מילים בהתאם משום שהכל יחסי .

יש לעודד גולשים ולתת עצות בונות וראויות, על מנת שיראו כמה קהילה תומכת אנחנו , חלילה שלא יהרס הרושם עלינו.

מקווה להפקת לקחים, מישהו שאכפת לו.

*לתשומת ליבכם. שגיאה של עייפות והשפעה של חום כבד של שרב.
IRON-MASS מנותק   הגב עם ציטוט