ישראלבודי
מתחייבים למחירים הזולים ביותר

חזור   ישראלבודי > ישראלבודי > פיתוח גוף-כללי

פיתוח גוף-כללי בפורום זה יהיו שיחות בנושא פיתוח גוף שאינם נכללים בפורומים האחרים

נושא נעול

הגדרות אשכול אפשרויות הצגת נושא
ישן 08-06-08, 23:40   #41
P-a-n-1-c
Banned

עוסק ב:: חייל בסדיר, מילואימניק בטיב טעם.

P-a-n-1-c מנותק  
ישן 09-06-08, 02:14   #42
gil-Nissim
חבר פעיל

הסמל האישי שלgil-Nissim

ציטוט:
פורסם במקור על ידי P-a-n-1-c
הוגה שקא!

חזרת
ישן 09-06-08, 02:22   #43
Dr. Muscle
חבר ותיק (מועמד לחבר VIP)

הסמל האישי שלDr. Muscle

כללי:: אלון
עוסק ב:: כלמיני

אני אגיב כי סה"כ הפוסט הזה מכוון אליי.
קודם כל, אני אפנה תגובה ראשונה לאלפי - כי הוא זה שביטא משהו שהוא מרגיש ועשה את זה בצורה נאותה. ל"קוץ בתחת" אני לא יודע להגיב בצורה נכונה.

שמעתי כבר תלונות בעבר לגבי דרכי ניהול וראיתי לנכון לפתוח פוסט של תגובות עניינות. תוך שבע תגובות מנהל אחר העביר אותו לפורום כי הוא הפך לעוד דיון זבל של תגובות, וחבל שכזו הודעה תת-רמה מושכת הרבה יותר עניין מאשר בקשה עניינית של "שפכו על אשר ליבכם".

דבר שני, הייתי פעיל ואפילו מאד בפורום הזה בתקופה שהוא היה בחיתולים ועקב מאמצים שלי בין היתר, הוא התפתח לכזו קהילה יפה... לא ראיתי דיונים מקצועיים כ"כ חריגים כאן שהזדמן לי לתרום ידע מקצועי יוצא דופן. בשביל זה כתבתי כתבות חדשות שיועלו בקרוב, ואח"כ אפתח דיונים. אני לא אגיד מילה אחת רעה עליך, כי אתה, Gal T ועידן הם אנשים מעולים בעלי סבלנות יוצאת דופן שמוסיפים "טיפת מדע" לכל דיון בנאלי. אני יכול לתרום הרבה פחות מכם בכל המאמרים המדעיים של הוכחות לכיוונים אלו או אחרים...

מעבר להכל - דווקא ממך הייתי מצפה להבנה שהפורום הזה הוא פורום מסחרי. הוא צריך להשאר ייצוגי ונקי מזבל לאורחים החדשים שמגיעים אליו, שהם לקוחות פוטנציאליים. פוסטים של בדיחה פנימית של כמה חברים כמו שצצה פה לפחות פעמיים ביום לא באה בחשבון מהסיבה שפירטתי. באתי לשם מטרה שהביאו אותי אליה והיא לשמור על רמה מסויימת בפורום ואני מנסה לעשות את עבודתי נאמנה.
המטרה הזו ד"א היא "אוכף חוק" ומשתדל שלא לעקוף אותו...

לכל מי שחושב שאני "מנהל חדש" או נוקשה בלי סיבה, אני כבר חמש שנים בפורום הזה, ואני רואה מתי הוא פורח ומתי הוא נובל, ואני מנסה רק לעזור בלהשיב אותו לדרך הנכונה , כי איבדתם אנשים יקרים שיכולים לעזור לכם - והם אמרו לי שהם יחזרו שהכל יראה קצת יותר טוב. אז תעזרו לי ותרוויחו מזה גם אתם.

לגבי הבאן - מין דרך להגיד "די חלאס". לא שלחתי אותו לגולאג לעבוד בפרך. כולה אזהרה קטנה, גם אני חטפתי המון כאלו במהלך הדרך. זה גם לא יהיה יותר מזה לדעתי , נרגע כמה שעות בלי מחשב, יצא להתאמן וחזר מפוקס.
למי שבאמת ינג'ס ויבדוק כמה אפשר למתוח את הגבולות, זה יהיה ללא הגבלת זמן, כי להשתתף בפורום הזה זו זכות.
- - - - - - - - - - - - - - - - - -

עזרים מומלצים:

רפידות גובה תוספת גובה למתעניינים.
סיגריה אלקטרונית להפסקת עישון קלה.
כאבי גב - אתר שמציע את שיטת אפוס להקלה בכאבי ברכיים.

-------------------------------
גלעד שליט כבר יותר מ-1,000 יום בשבי.
אל תיתן לו להשכח.
Dr. Muscle מנותק  
ישן 09-06-08, 02:50   #44
Duck and Cover
חבר פעיל

שלח הודעה דרך MSN אל Duck and Cover

איך אתם יכולים להתעצבן עליו אחרי תגובה כזאת קוטלת?
תומך בך
Duck and Cover מנותק  
ישן 09-06-08, 02:56   #45
Blabla144
Guest

כבר לילה עכשיו אני לא יכול להגיב עייף מידי מחר נגיב..
אבל..סיקס פאק מחקת סתם מלא הודעות גם כאלה שלא היה בהם ירידות ושטויות.

ישן 09-06-08, 03:04   #46
Fiberglass
IsraelBody VIP - חבר יהלום

הסמל האישי שלFiberglass

כללי:: גל הרוש
שלח הודעה דרך ICQ אל Fiberglass שלח הודעה דרך MSN אל Fiberglass

חח מה באן זה רק 24 שעות? וואיי וואיי
תנו תנו לי אחד
ישן 09-06-08, 04:36   #47
אלוןק
חבר פעיל

הסמל האישי שלאלוןק

ציטוט:
פורסם במקור על ידי Duck and Cover
איך אתם יכולים להתעצבן עליו אחרי תגובה כזאת קוטלת?
תומך בך
גם נכוןן אחי.. אבל לא רק יש כמה צדדים
אלוןק מנותק  
ישן 09-06-08, 07:27   #48
P-a-n-1-c
Banned

עוסק ב:: חייל בסדיר, מילואימניק בטיב טעם.

ציטוט:
פורסם במקור על ידי arbel2
אני דווקא לא חושב ככה.
דימי יודע גם שמה שהוא עשה לא בסדר.
או שלא...

וד"ר מאסל, תכלאס אני לא מבין למה קיבלת ניהול. יש לך ידע ובגלל זה אתה צריך לקבל שם ירוק כזה כמו של אלפי, zed או משהו בסיגנון. לנהל אתה פשוט לא יודע, שזה בסדר, זה לא סוף העולם. אל תתיימר לעשות משהו שאתה לא יודע. או שתיקח לך דוג' מארבל,רן שהם אשכרה יודעים לנהל, ולא עושים רוח ומכים על החזה ואומרים "יש לי כוח, אני מנהל, תנו כבוד".
פרוש מהעסק הזה, הוא לא בשבילך. אתה כל הזמן מזכיר שאתה ותיק, 5 שנים בפורום, who cares? ותק זה טוב ויפה, אבל זה לא מקנה לך ידע בניהול. מנהל לא צריך כל הזמן לנעול, להביא באנים או בקיצור להראות נוכחות. אפשר לנהל גם בדרכים שקטות - שוב, קח דוג' מארבל ורן.

אוף, עוד יום עבודה בפתח
יום כתום.
P-a-n-1-c מנותק  
ישן 10-06-08, 00:37   #49
arbel2

הסמל האישי שלarbel2

עוסק ב:: מנגן על עצבים בחסד עליון
חדר כושר: נאוטילוס

ציטוט:
או שלא...

וד"ר מאסל, תכלאס אני לא מבין למה קיבלת ניהול. יש לך ידע ובגלל זה אתה צריך לקבל שם ירוק כזה כמו של אלפי, zed או משהו בסיגנון. לנהל אתה פשוט לא יודע, שזה בסדר, זה לא סוף העולם. אל תתיימר לעשות משהו שאתה לא יודע. או שתיקח לך דוג' מארבל,רן שהם אשכרה יודעים לנהל, ולא עושים רוח ומכים על החזה ואומרים "יש לי כוח, אני מנהל, תנו כבוד".
פרוש מהעסק הזה, הוא לא בשבילך. אתה כל הזמן מזכיר שאתה ותיק, 5 שנים בפורום, who cares? ותק זה טוב ויפה, אבל זה לא מקנה לך ידע בניהול. מנהל לא צריך כל הזמן לנעול, להביא באנים או בקיצור להראות נוכחות. אפשר לנהל גם בדרכים שקטות - שוב, קח דוג' מארבל ורן.

אוף, עוד יום עבודה בפתח
יום כתום.
אני מעריך את המחמאה ,אבל אני לא חושב שזאת תגובה לעניין ,אלון פשוט מנהל מסוג שאתם עדיין לא מכירים ,אני באופי שלי שכונה ,לא יעזור בית דין ושום דבר לא ישנה את זה ואני תמיד אשאר קצת שכונתי בכל דבר שלא נוגע לתחרויות שזה מבחינתי ערך עליון.אלון טיפוס קשה יותר ,וזה בדיוק מה שהפורום הזה צריך ,מנהל שיודע לאכוף את החוקים ולפעמים להיות קצת "מניאק" ,כשאני לא יכול ,אני מאוד אוהב את הגולשים פה (לפחות את רובם) ולא תמיד יש לי לב לצאת "בן :):):):)" ולהתחיל להעיף באנים ולסתום פיות למרות שזה מגיע להם ,אלון מנהל בדיוק כמו שאנחנו צריכים שהוא מנהל ,וגם אם לפעמים הוא מחליט טיפונת בפזיזות ,הוא עדיין מבצע את התפקיד שלו על הצד הטוב ביותר ,ובדיוק כמו שהוא צריך לבצע אותו.

לפניות ,מענות ,טענות ובקשות ...לחץ כאן

מאמן חדר כושר מוסמך מטעם קמפוס "שיאים" אוניברסיטת ת"א
arbel2 מנותק  
ישן 10-06-08, 00:37   #50
Dr. Muscle

הסמל האישי שלDr. Muscle

למנהלים האחרים אין את הזמן הפנוי שלי יש כרגע, להכנס ל"ג'ונגל" של דיבורים כלליים. אם היה, אני משער שהם היו מנקים לפניי כל מיני נושאים מגעילים וגזעניים שעברו פה, וגם כאלו שטותיים.
למזלי , יש לי בוס שהוא הבעלים של האתר הזה ולו אני מחוייב בדיווח ולא לאיזשהו עולל זב חוטם. אם שמת לב, בחרתי להגיב בדיוק לאדם ספציפי שהעלה טענות ספציפיות - כי אני כן מרגיש צורך בדיאלוג מולו...

תודה לכל מי שכן תמך בי, דרך אגב. וגם לארבלו'שקה - שיעברו הנמלים

עזרים מומלצים:

אל תיתן לו להשכח.
Dr. Muscle מנותק  
ישן 10-06-08, 02:22   #51
Duck and Cover
חבר פעיל

שלח הודעה דרך MSN אל Duck and Cover

רק מה לא צריך להעיף באנים בפזיזות.
למרות שלא תמיד יש כוח אפשר קודם להזהיר במילים את אותו המספים
Duck and Cover מנותק  
ישן 10-06-08, 04:39   #52
Danzig
חבר פעיל

הסמל האישי שלDanzig

כללי:: גבר שבגברים

וואללה מצטער על איך שזה אולי ישמע פה לחלק אבל חלאס... כולה פורום.. באן ליום אחד אפשר לחשוב מדובר פה על איזה הגלייה, כאילו ניתקו לו תאינטרנט העיפו אותו מהבית... אתם לא מפקדים ולא קצינים וזה לא צבא פה, זה פורום שאמור להיות ענייני וכיף אז חלאס לכו לישון.

קרדיט ליוסי פינגווין התותח
Danzig מנותק  
ישן 10-06-08, 09:23   #53
BodyKilo
חבר פעיל

הסמל האישי שלBodyKilo

כללי:: Just Another Person

אתם מתעסקים בקקי...
BodyKilo מנותק  
ישן 10-06-08, 09:29   #54
Antonator1
הושעה

ציטוט:
פורסם במקור על ידי Danzig
וואללה מצטער על איך שזה אולי ישמע פה לחלק אבל חלאס... כולה פורום.. באן ליום אחד אפשר לחשוב מדובר פה על איזה הגלייה, כאילו ניתקו לו תאינטרנט העיפו אותו מהבית... אתם לא מפקדים ולא קצינים וזה לא צבא פה, זה פורום שאמור להיות ענייני וכיף אז חלאס לכו לישון.
קציני צ"י בדרך אליך למבצע לכידת עריקים...
Antonator1 מנותק  
ישן 10-06-08, 12:37   #55
alfi
IsraelBody VIP - חבר יהלום

הסמל האישי שלalfi

כללי:: אני? אלפי

ציטוט:
פורסם במקור על ידי Dr. Muscle
אני אגיב כי סה"כ הפוסט הזה מכוון אליי.
קודם כל, אני אפנה תגובה ראשונה לאלפי - כי הוא זה שביטא משהו שהוא מרגיש ועשה את זה בצורה נאותה. ל"קוץ בתחת" אני לא יודע להגיב בצורה נכונה.

שמעתי כבר תלונות בעבר לגבי דרכי ניהול וראיתי לנכון לפתוח פוסט של תגובות עניינות. תוך שבע תגובות מנהל אחר העביר אותו לפורום כי הוא הפך לעוד דיון זבל של תגובות, וחבל שכזו הודעה תת-רמה מושכת הרבה יותר עניין מאשר בקשה עניינית של "שפכו על אשר ליבכם".

דבר שני, הייתי פעיל ואפילו מאד בפורום הזה בתקופה שהוא היה בחיתולים ועקב מאמצים שלי בין היתר, הוא התפתח לכזו קהילה יפה... לא ראיתי דיונים מקצועיים כ"כ חריגים כאן שהזדמן לי לתרום ידע מקצועי יוצא דופן. בשביל זה כתבתי כתבות חדשות שיועלו בקרוב, ואח"כ אפתח דיונים. אני לא אגיד מילה אחת רעה עליך, כי אתה, Gal T ועידן הם אנשים מעולים בעלי סבלנות יוצאת דופן שמוסיפים "טיפת מדע" לכל דיון בנאלי. אני יכול לתרום הרבה פחות מכם בכל המאמרים המדעיים של הוכחות לכיוונים אלו או אחרים...

מעבר להכל - דווקא ממך הייתי מצפה להבנה שהפורום הזה הוא פורום מסחרי. הוא צריך להשאר ייצוגי ונקי מזבל לאורחים החדשים שמגיעים אליו, שהם לקוחות פוטנציאליים. פוסטים של בדיחה פנימית של כמה חברים כמו שצצה פה לפחות פעמיים ביום לא באה בחשבון מהסיבה שפירטתי. באתי לשם מטרה שהביאו אותי אליה והיא לשמור על רמה מסויימת בפורום ואני מנסה לעשות את עבודתי נאמנה.
המטרה הזו ד"א היא "אוכף חוק" ומשתדל שלא לעקוף אותו...

לכל מי שחושב שאני "מנהל חדש" או נוקשה בלי סיבה, אני כבר חמש שנים בפורום הזה, ואני רואה מתי הוא פורח ומתי הוא נובל, ואני מנסה רק לעזור בלהשיב אותו לדרך הנכונה , כי איבדתם אנשים יקרים שיכולים לעזור לכם - והם אמרו לי שהם יחזרו שהכל יראה קצת יותר טוב. אז תעזרו לי ותרוויחו מזה גם אתם.

לגבי הבאן - מין דרך להגיד "די חלאס". לא שלחתי אותו לגולאג לעבוד בפרך. כולה אזהרה קטנה, גם אני חטפתי המון כאלו במהלך הדרך. זה גם לא יהיה יותר מזה לדעתי , נרגע כמה שעות בלי מחשב, יצא להתאמן וחזר מפוקס.
למי שבאמת ינג'ס ויבדוק כמה אפשר למתוח את הגבולות, זה יהיה ללא הגבלת זמן, כי להשתתף בפורום הזה זו זכות.
דבר ראשון,אל תתרגש מהעובדה שההודעה הזאת משכה תשומת לבם של אנשים,כי זה מושך יותר לעין מאשר שפכו את לבכם (מה לעשות זה הטבע האנושי).
לא זוכר מי אמר את זה,נראה לי ארבל,שהזמן יעשה את שלו.עם הזמן תסגל צורת ניהול שמתאימה לך,וחברי הפורום יתרגלו לעובדה שאתה בתפקיד.
אתה כבר בטח הבנת שמבחינתי אפשר למחוק כל פוסט ספאם שיש,אבל יש כאן חברה שהם מומחי ספאם וג'אנק,אבל הם תורמים את חלקם ועוזרים לאנשים,ולא נרצה שגלל איזה שטות אחת ביום נדחה אותם מהפורום (ואני לא מדבר רק על המקרה הספציפי הזה).
ובנימה אישית,הבקשה שלי אליך לתרום מהידע המקצועי שלך אינה נובעת מזה שאני מרגיש שאתה לא תורם,אלא בגלל העובדה שאני רואה שיש כאן יותר "ריסון" מאשר "התקדמות" וכל מי שאני חושב שיכול לתרום אני אשמח.
alfi מנותק  
ישן 10-06-08, 13:06   #56
KillerBiceP
חבר פעיל

הסמל האישי שלKillerBiceP

ציטוט:
פורסם במקור על ידי Danielllo
אלפי בטח התכוונת ל"אוכפי חוק" ולא "עוקפי חוק" או שאני טועה

חחחחחחחח אני מת פה:P

תודו לPSMF
KillerBiceP מנותק  
ישן 10-06-08, 13:10   #57
Dr. Muscle

הסמל האישי שלDr. Muscle

אני מבין את מה שאתה אומר ובכל זאת, בימים רגילים של עבודה , כאשר לכל המנהלים יש עבודה והם מבצעים את התפקיד בהתנדבות - זו בקשה לא הוגנת לבקש מהם לשמש כגננות מוחקות ספאם. אם יש טיפוסים ספציפיים שמייצרים לנו עבודה, הם יצטרכו להתבגר או לעבור לפורום אחר.

עזרים מומלצים:

אל תיתן לו להשכח.
Dr. Muscle מנותק  
ישן 10-06-08, 13:19   #58
KillerBiceP
חבר פעיל

הסמל האישי שלKillerBiceP

דר מאסל אני מציע לך לתפוס איזה ג'ונט על הים ולחזור סאחי ורגוע

תודו לPSMF
KillerBiceP מנותק  
ישן 10-06-08, 13:25   #59
maorstyle
חבר פעיל

ציטוט:
או שלא...

אוף, עוד יום עבודה בפתח
יום כתום.

על התגובה הזאת דימה צריך לנהל בשיא הרצינות אני אומר את זה עכשיו..
maorstyle מנותק  
ישן 10-06-08, 13:26   #60
Dr. Muscle

הסמל האישי שלDr. Muscle

אני לא יכול , נשרפתי טיפה לפני יומיים בים. אני ביום מנוחה מהים.
בכל אופן אם אני אביא איתי ג'וינט, איך אני אהיה סאחי?

עזרים מומלצים:

אל תיתן לו להשכח.
Dr. Muscle מנותק  
נושא נעול