ישראלבודי
מתחייבים למחירים הזולים ביותר

חזור   ישראלבודי > ישראלבודי > פיתוח גוף-כללי

פיתוח גוף-כללי בפורום זה יהיו שיחות בנושא פיתוח גוף שאינם נכללים בפורומים האחרים

הגדרות אשכול אפשרויות הצגת נושא
ישן 20-11-06, 13:31   #1
spacex
חבר פעיל

הסמל האישי שלspacex

ברירת מחדל ישראל 2011

לאחרונה מדובר כאן בפורום המון על הנושא , חשבתי לתת לכם לקרוא תגובה של אחד הגולשים בynet
תגובה שממש הזדהתי איתה ..

המקום :ישראל
התאריך:11.11.2011

אני קם בבוקר במהירות כדי להספיק להגיע למסגד. אסור שיחשדו בי... אחרי הפצצה האיראנית המוסלמים כפו על השאריות כאן התאסלמות או מוות. אני בחרתי בחיים,

מכת הנגד הישראלית לא יצאה בסופו של דבר אל הפועל. ראש הממשלה החליט לא ללחוץ על הכפתור בגלל דעת הקהל הבינלאומית. בעצרת הכללית של האו"ם הוחלט שמדינת ישראל צריכה להכנע. ממילא לא נשאר שום דבר אחרי שבבוקר אחד שלוש פצצות גרעיניות הופעלו במישור החוף.
לפחות אני בחיים, אי אפשר לומר את זה על היהודים תושבי אירופה שגילו מאוחר מדי שהאיומים של אחמדיניג'אד נכונים ועשרות פצצות גרעיניות הופעלו בשטחם על ידי "טרוריסטים". האצבע המאשימה הופנתה ל"טרוריסטים יהודיים שגנבו את הפצצות מדימונה". האירופאים שמחו לגלות שלמרות 70 שנות תרדמה כישורי ההרג והרצח שלהם לא נפגמו והם פצחו להם בנחת בשואה שניה שאחריה באמת אפשר לומר שאירופה נקייה מיהודים. מה שמנחם אותי הוא שבגלל ההתקפה הגרעינית עליהם לא נשארו יותר מדי אירופאיים...
אני לא מדבר על ההודים המסכנים שחטפו אחרי ש"טרוריסטים" מחבל קשמיר החליטו לפוצץ סימולטנית כמה פצצות גרעיניות ברחבי הודו. לנו לפחות יש קצת עזרה מהיהודים בארצות הברית. להם אין כלום.

בהתחלה חשבנו שהאמריקאים יעזרו לנו אחרי ההפצצה הגרעינית, אבל אחרי שאירופה חטפה, הם החליטו לדבוק במדיניות בדלנית.
הסינים והרוסים החליטו לחזור למשטר הקומוניזם, אחרי ששיטת הסחר החופשי בעולם קרסה בגלל ההפצצה של אירופה והודו. ככה שרוב בני האדם חיים תחת משטר דיכוי מדכא. למעט האמריקאיים שגם עליהם יש מגבלות רבות.

אני חייב למהר, היום אני בצוות שעסוק ב"טיהור" תל אביב או יותר נכון ביזת מה שנשאר מהעיר המודרנית לשעבר. אנחנו עוברים בין ההריסות ואוספים ברזלים וגרוטאות. לפחות אני עובד ומקבל קצת לחם ועדשים בסוף היום המצב שלי יותר טוב מאלו שלא החליטו לקבל אותם לעבודה. אתה רואה אותם זרוקים בכל חור, עטופים בסמרטוטים, עם בטן נפוחה.

אני חי, זה נכון, אבל כבר לא נשארו לי הרבה שיניים והשיער שלי נשר ממזמן. לפחות הצלחתי להעביר את הילד לארצות הברית. אני מקווה שהוא בסדר והוא גדל אצל אנשים שאוהבים אותו. בבוקר אני יכול לראות את המגדלים ההרוסים של עזריאלי, אני יכול לשאול רק - איפה טעינו?

הייתי ממשיך לכתוב, אבל אני חייב ללכת לתפילת הבוקר. על כל איחור כורתים אצבע.