ישראלבודי
מתחייבים למחירים הזולים ביותר

חזור   ישראלבודי > ישראלבודי > ארכיון

ארכיון פוסטים נבחרים שנכתבו בידי גולשי האתר - לקריאה בלבד.

תגובה

הגדרות אשכול אפשרויות הצגת נושא
ישן 26-02-06, 20:05   #21
ניגרי ענק
מנהל מקצועי - פיתוח גוף תחרותי

הסמל האישי שלניגרי ענק

כללי:: אביב עומר
גיל:: מר ישראל 2013 ibff, מקום 3 מר יוניברס 2015 ibff, מקום 5 לונדון פרו 2018 בקטגוריית משקל בינוני ifbb
עוסק ב:: כתב עיתונות. כמו סופרמן

לגולדשטיין יש יותר מאסה אבל מאור הוא פשוט יצור מושלם.
המאסה היא רק קריטריון אחד.
לפי איך שמאור נראה אתמול, הוא היה מנצח לדעתי גם את גולדשטיין וגם את ג'רי.

ההבדל בין ספורטאי מתחרה(בכל רמה) לבין חובבן(בכל רמה) זה כמו ההבדל בין עזה לתל אביב: אין מקום להשוות

כל עוד שלא עלית לבמה, לפחות פעם אחת, לא עשית דבר וחצי דבר בספורט הזה

אני מעריך כל מתאמן, אני מעריך יותר את מי שמתמיד ומתקדם, אני מעריך הכי הרבה את מי שמעז- ומתחרה

סגן מר ישראל עד 82 קילו 2011, מר הצפון 2005 סגן מר ישראל עד 75 קילו 2006 סגן מר ישראל עד 75 קילו 2010
ניגרי ענק מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 26-02-06, 20:07   #22
OMRI-TURBO
מנהל ראשי

לג'רי פלג גוף עליון גדול יותר, למאור פלג גוף תחתון גדול יותר, מבחינת מראה כללי מאור ניראה יותר טוב.
ישן 26-02-06, 20:10   #23
OMRI-TURBO
מנהל ראשי

עדכון תמונות מהתחרות בהודעה המקורית בעמוד הראשון הוספתי אלבום.
סרטון של קטגוריית המשקל הכבד:
http://rapidshare.de/files/14198747/MVI_2011.avi.html
ישן 26-02-06, 20:37   #24
MagneZium
חבר פעיל

אפשר תמונות של
מאור מאילת
?
ישן 26-02-06, 21:44   #25
^סהר^אבוטבול^
חבר פעיל

שלח הודעה דרך ICQ אל ^סהר^אבוטבול^

ציטוט:
Originally posted by Daniel-Barak@Feb 26 2006, 08:46 PM
עומרי תגיד ת'שמות של שאר האנשים (לא יואב, איתי, גולן, שי, ניגרי וגיל גרנות) שמצאים בתמונות.

אחי בוא אני הגיד לך תשמות אני יתחיל מצד ימין לשמאל

מצד ימין הראשון זה אני sahar2005 שדבקה אותי לא הזכרתם חח

שלישי מימין זה עומרי שלנו

רביעי מצד ימין זה גולן עם אני לא טועה

חמישי מצד ימין זה גיימר

שביעי מצד ימין זה יואב טל (כולכם כבר בטח יודעים)

אחריו ניגרי ענק

ובסוף שי

מקווה שלא טעיתי ועם כן אז תתקנו אותי ומי שלא אמרתי מצטער אמרתי רק מי שאני יודע
^סהר^אבוטבול^ מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 26-02-06, 22:11   #26
- Idan -
חבר ותיק (מועמד לחבר VIP)

הסמל האישי של- Idan -

שלח הודעה דרך Yahoo אל - Idan -

ציטוט:
Originally posted by OMRI-TURBO@Feb 26 2006, 05:43 PM
דרך אגב חבל מאוד שלא ראינו את חברי הפורום האחרים שכותבים פה הרבה כמו דניאל ברק שנעלם ופרפורמר ..
התלבטתי אם להגיע (לא רשמתי כאן בשום הודעה שאני הולך להגיע לתחרות...) ובכל מקרה הייתי חולה ואני עדיין חולה, ככה שזה לא רלוונטי.

אני לא מסכים עם ניגרי ענק.
אין קשר בין לשבת בבית ולכתוב בפורום לבין להיראות במר צפון "ולהוכיח רצינות". כל הפן התחרותי בספורט הזה ממש לא מעניין אותי ולא מושך אותי. אני אף פעם לא משתתף בפוסטים שהנושא שלהם זה בודיבילדרים תחרותיים כי זה פשוט לא מעניין אותי יותר מידי (חוץ מחריגים כמו ג'יי קאטלר שהוא באמת מעורר בי השראה). זאת לא השאיפה שלי להגיע לתחרויות ואין לי שאיפה להתקרב אפילו לגודל ולחיטוב שצריך בתחרויות.
מעניינים אותי הנושאים של תזונה ואימונים נטו ואת רוב ההודעות שלי תראו במדורים האלה בפורום של תזונה ואימונים.
אם הייתי מגיע לתחרות, זה היה אך ורק בשביל לפגוש את חברי הפורום ולעודד את שי.

בכל מקרה, כל הכבוד לשי על המקום השלישי! חבל שהוא לא זכה במקום ראשון למרות שמקום שלישי זה מצוין, במיוחד כשמדובר בתחרות ראשונה.

יש לי כמה שאלות:
1. ניצן (Nitim) היה איתכם? לא ראיתי אותו בתמונות...
2. לאיזה מקום הגיע שגיא גרשגורן?

ישן 26-02-06, 22:11   #27
נוי
חבר פעיל

הסמל האישי שלנוי

שלח הודעה דרך ICQ אל נוי

ניגרי אתה רוצה לקדם ספורט שכולו כבול בלקיחת חומרים הורמונים וסטרואידים.
זה שבארץ הרמה כל כך נמוכה והאדם "המושלם" שמעיז לקחת סטרואידים הוא המנצח בתחרות לא עושה
שום קידום לספורט הזה.
סתם חרא.
נוי מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 26-02-06, 22:18   #28
ran_z
חבר פעיל

הסמל האישי שלran_z

ניגרי גם שכח שיש גם אנשים שעובדים כל יום וגרים בבארשבע כמוני לדוגמא .. שבשביל להגיע לאבא חוש חש הבלש או איך שלא יקראו למקום הזה צריך לעשות שמיניות באוויר וגם זה לא מספיק....
אז זה לא בדיוק חוסר רצינות מי שלא מגיע זה יכול מאוד להיות סיבות רבות אחרות .

כשתבין...תגדל!

לפניות, שאלות, בקשות, המלצות, תלונות - ליחצו כאן.
ran_z מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 26-02-06, 22:22   #29
- Idan -
חבר ותיק (מועמד לחבר VIP)

הסמל האישי של- Idan -

שלח הודעה דרך Yahoo אל - Idan -

ציטוט:
Originally posted by ran_z@Feb 26 2006, 09:18 PM
ניגרי גם שכח שיש גם אנשים שעובדים כל יום וגרים בבארשבע כמוני לדוגמא .. שבשביל להגיע לאבא חוש חש הבלש או איך שלא יקראו למקום הזה צריך לעשות שמיניות באוויר וגם זה לא מספיק....
אז זה לא בדיוק חוסר רצינות מי שלא מגיע זה יכול מאוד להיות סיבות רבות אחרות .
אני אישית גר ק"מ אחד מבית אבא חוש חש ( ) אז זאת לא היתה הבעיה שלי. יכלתי להגיע גם ברגל...
ישן 26-02-06, 22:22   #30
nitim
חבר פעיל

שמח שנהנתם, שמח מאוד מאוד בשביל שי על המקום ה3 מכובד יחסית לתחרות ראשונה... נחמד מאוד!
הוא בהחלט יכל להגיע יבש יותר, יש לו פוטנציאל אדיר, יש לו לאן לגדול (בלי להשמין הפעם !D ואח"כ גם למצק את המסה שלו..
יש לו מקום במר ישראל לפי דעתי, לך על זה שי ובינתיים הרבה בהצלחה.

אגב דיברתי עם הזלופון והוא צפה מראש שמישהו קטן ממך אך חטוב ממך ייקח כי לא הגעת מספיק יבש .
הוא הסכים שלא יכל להיות שם אף אחד עד גיל 18 שיהיה לו את המסה שלך יחסית לגובה וידוע שהשופטים
יקחו ברוב המקרים את הגובה בחבורה אם הוא מספיק מלא .

עומרי וגולן וכל השאר...מצטער שלא יצא לי להגיע, ניפגש במר ישראל כנראה ועד אז תמשיכו להפגיז
nitim מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 26-02-06, 22:33   #31
OMRI-TURBO
מנהל ראשי

סרטון חדש!
שי בהופעת יחיד שלו!
http://rapidshare.de/files/14201208/MVI_1963.avi.html
ישן 26-02-06, 22:36   #32
OMRI-TURBO
מנהל ראשי

סער איך נדע שזה אתה אם לא הצגת את עצמך?
לא אמרת לי כלום לא ידעתי מי אתה..
פעם הבאה אומרים "שלום נעים מאוד אני..."
וניגרי צודק לשבת ולכתוב כל היום בפורום שמייצג סצינה של פיתוח גוף ואז לא לבוא לדבר האמיתי או להישאר כל החיים וירטואלי זה פשוט לא זה.
אך אחד לא אומר לכם להתחרות אבל אם אתם חברים פעילים בפורום BB אז מין הסתם ראוי שתגיעו פעמיים בשנה לתחרות עם כל החברה. תאמינו לי שהפסדתם!
מקווה לראות אותכם במר ישראל!
ישן 26-02-06, 23:02   #33
שי345
חבר פעיל

גיל:: BODYBUILDING BODYBUILDING POWERLIFTING POWERLIFTING WEIGHTLIFTING WEIGHTLIFTING לעשות הרבה סייקלים ולגדול כמה שיותר!

תודה רבה לכולם, אני שמח על התגובות, אני מקווה להשתפר בעתיד, לבוא חטוב יותר, מאסיבי יותר, אסטטי (הצבע נדפק לתחרות הזאת באתי צבוע כמו בצבעי גואש תודה לגיל שאיכשהוא תיקן את זה) לשפר פוזות ולהפגין יותר ביטחון!

נהנתי ממש ושמחתי לפגוש את כולכם ולהתחרות!!
שי345 מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 27-02-06, 00:13   #34
OMRI-TURBO
מנהל ראשי

תגיד שי אתה רוצה להתחרות במר ישראל גם?
ישן 27-02-06, 01:15   #35
tamir23
חבר פעיל

יש לכם תמונות של מי שזכה מקום ראשון ושני בנוער?
tamir23 מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 27-02-06, 02:50   #36
NIRAN
חבר פעיל

הסמל האישי שלNIRAN

שלח הודעה דרך ICQ אל NIRAN

יש סרטון של הענקת הגביעים לקטגוריה של שי?
שי קבל ח"ח
ישן 27-02-06, 17:11   #37
טל יואב
יואב טל

הסמל האישי שלטל יואב

כללי:: חובב מושבע על ענף פיתוח הגוף
עוסק ב:: קידום הענף פיתוח הגוף בישראל
חדר כושר: go-active

יותר מהכל רציתי לנסוע אתמול ולא בשביל התחרות כמו בשביל להכיר סוף סוף את החברים מהפורום פנים מול פנים, נפגשנו כולנו בשעה חמש בערב בחנות של גיל ,שם הוא חילק לכולם חולצות של ישראל בודי, וחלק לקחו גם חטיפים לדרך המצחיק שהם שכחו אותם ברכב ,
הכמות של המתחרים הייתה נמוכה יחסית אבל לא ציפיתי לנפלאות לכן גם לא התאכזבתי, לפני שאתייחס לתחרות ברצוני לכתוב על החברים הפעילים שנכחו באירוע .
עומרי טורבו ,
איש יקר ונחמד ולמרות כל הידע העצום שיש לו הוא לא שחצן טיפוס מאוד נגיש ונעים מאוד לשיחה בקיצור אחלה גבר ואני מקווה מאוד לשמור איתו על קשר יש הרבה מה ללמוד מהבחור .
גולן מנהל הפורום,
יש אנשים שמספיק שאתה מסתכל עליהם בעיניים ואתה יודע שעומד מולך איש רציני וחכם , כך הוא גולן בחור נחמד ולא סנוב בכלל .מאוד מרשים בגובה שלו ובמבנה גופו , בקיצור גבר לעיניין.
ניגרי ענק ,
אביב כאשר ראיתי אותו רציתי לחבק אותו פשוט מותק של בן אדם איש אשכולות עוסק בתחומים מעניינים ואתגריים ביותר איש שיווק ועיתונאות אחלה גבר והכי חשוב מזל טוב אח יקר ביום חמישי הקרוב ניגרי ענק מתחתן אז שיהיה בשעה טובה אח יקר היא חייבת להיות אשה מיוחדת אם בחרת בה הרבה עושר ובריאות והכי חשוב הבנה וכנות בינכם זה הסוד הגדול בנישואים אני כבר נשוי 3 שנים אני יודע על מה אני מדבר , אז שוב מזל טוב אח יקר,
אנדק טייקר ,
עמית בחור נחמד , מנומס ורואים שהוא רציני עם רצון להשקיע בהצלחה חבר יקר שמחתי מאוד להכיר אותך.
סהר 2005,
לא שוחחנו הרבה אבל אתה עושה רושם של בחור נחמד שמבין עיניין.
ויין דיזל אלכס האשדודי,
בחור ענק עם פוטנציאל להגיע רחוק , תמשיך כך ותמסור ד"ש לחבר"ה מעוזיאל,
את GAMERRRR , ואת עידן אני מכיר טוב מהחדר כושר בו אנו מתאמנים והם חבר"ה עלא כייפאק שבהחלט הנעימו לי את הנסיעה הארוכה כל הדרך היו רק צחוקים בנסיעה .
הכרתי גם את דני אימפרזה מנהל פורום שרירים בחור נחמד מאוד,
וגם את ה-Dr מפורום פציעות צחקתי כל כך כאשר הוא חילק לנו את כרטיסי הביקור שלו ואז עומרי טורבו בא לו ביציאה מקווה שלא נצטרך להתקשר אלייך הכל באוירה טובה.
היה את הסטנדאפיסט שעשה ראיון עם לבנה שביט מי ייס דוקו לא אהבתי כלל לאן הולך כל הראיון הזה הוא הציג את מפתחי הגוף כעדר של מטומטמים ולכן לא נטלתי חלק מהראיון למרות שעומרי טורבו ניסה לדחוף אותי בכך שאמר לי כנס ותציל את המצב כאשר הוא עבר לראיין איזה בחור שחיף עם חולצה של ישראל בודי.

ועכשיו נעבור לתחרות.....
מה כבר אפשר לכתוב שעוד לא נאמר, שי בחור מקסים יכול היה להיות מדורג גבוה הרבה יותר , אילו רק ידע לעשות את הפוזות כמו שצריך , אם היה יודע לראות את הצדדים החזקים שלו באמת היו לו את הרגליים הכי גדולות בקטגוריה מיד כשהם עלו ידעתי שהדר ינצח לא כי הוא היה הכי גדול אלה הוא היה הכי אסטטי , ערב לפני כן התקשר אליי לנייד הדר וביקש לקבל עצות ויעוץ לפני התחרות לא יכולנו כל כך לשוחח עקב התזמון הלא מתאים של הטלפון (באמצע ארוחת ערב אצל חמותי ערב יום שישי תבינו).
בקטגוריית הצעיר ,
הגיע בחור נחמד בשם בוחניק מבני ברק חבל שהוא היה לבד וצריך היה להתחרות בפני עצמו אבל בהחלט הייתה לו רמה יפה ומכובדת מקווה ששנה הבאה יהיו יותר משתתפים.
הכי הרגיז אותי שבאמצע הערב עלה לבמה עוזרו הנאמן של אמנון גאון האדון גיא שולמון וניסה לשכנע את החבר"ה מהקהל שיגיעו להתחרות במר ישראל השנה ושלא צריך להתבייש ונדיר שזוכים במקום הראשון על הפעם הראשונה שמנסים , הוא שכח שיש כאן גורם עיקרי שזה הכסף ועולה המון להתחרות ממש המון כסף מרגיז שדורשים כ-300 ש"ח דמי הרשמה מחבר וכל מי שרוצה להיכנס לתחרות ולא משנה באיזה מצב הוא יכול להשתתף אם יש לו 300 ש"ח יש כאלו שממש לא מתאימים ואין להם בושה ,
כדוגמאת הבחור אלכסיי עולה חדש מאוקריינה בקטגוריית מעל 85 ק"ג אך לכל הרוחות והשדים נתנו לו לעלות ולעמוד על יד מאיר אזרזר פשוט ביזיון גוש שומן שחושב שהוא מיס פיטנס להופעת היחיד שלו קשר לעצמו פונפונים ופראנז"ים לידיים והתחיל לענטז זה היה כל כך עצוב עד אשר אנשים החלו לצחוק מרוב מבוכה ובושה בשבילו.

ועכשיו נעבור ליהלום האמיתי באמת גולת הכותרת ושיא היופי של התחרות.
מאור אזרזר ,
שוחחתי מעט עם חברתו כאשר עשינו צילומים כולנו ביחד קודם כל אומרים מאחורי כל גבר מצליח עומדת אשה תומכת ועוזרת .כנראה שאכן כך הם הדברים גם כאן .
אני לא מגזים בתיאור שלי וכל מי שרק ראה אותו אתמול יכול להסכים איתי , יש לו את היופי במבנה בדיוק כמו לפלקס ווילר פשוט מושלם לא הייתה לו נקודה אחת חלשה הכל היה במקום היה יבש בצורה מדהימה ולערכתי הוא הגיע לתחרות בין 5 ל- 4 אחוזי שומן יש לו שילוב של הרמוניה מדהימה הכל מתמזג בצורה מושלמת סימטריה של פראנק זאיין, שרירים עגולים ומלאים כמו של פלקס ווילר , מאסה מדהימה וכל זה לבחור בין 22 .
אני לא רוצה לציין שום דבר לא במקום או נקודות מכוערות ועצוב מאוד שחברים חושבים שאם נוטלים סטארואידים אז זה תרופת קסם או פלא רבים לוקחים ולא מגיעים לעשירית מהרמה של הבחור הנ"ל נטילת סטרואיד לא פוטרת אותך מכלום להיפך היא רק מחייבת אותך להרבה יותר , ואני לא יודע מה עושה הבחור הנ"ל וגם לא ממש מעניין אותי . התחרות הייתה חויה והוא היה כל כך נעים למראה ממש כמו פסל יוני אידיאלי מאור האיר את עיינינו אתמול יש לו גנטיקה מדהימה אבל הכי חשוב יש לו משמעת עצמית ורצון של ברזל הוא עשוי מהחומר של האלופים בלי להגזים ולא במעט.
עכשיו בקשר לאנשים גדולים ויפים כמו עמית ספיר וניגרי ענק כדאי לכם מאוד להיזהר תעשו את שיעורי הבית שלכם טוב טוב ותנסו לא להיות באותה קטגוריה שלו, גם לגולדשטיין מת"א שהיה שנה שעברה ב- IFBB
הוא יעשה בית ספר כי למאור יש מה שאין לו ולג"רי קרלייל, זה קלאסה מדהימה.
זה הכל
לגבי הערה של ניגרי ענק .
אני חייב לחזק את דבריו ולהגיד לו שהוא צודק במאה אחוז......"לא יתכן שאנשים יכתבו כל השנה בפורום ולא יגיעו לתחרות ...." וזה לא אישי אבל זוהי הדרך היחידה לתמוך ולחזק את הספורט שלנו בארץ עשיתי את המייטב המאמצים שיגיעו איתי כמה שיותר חבר"ה על מנת להראות ולהוכיח תמיכה בשטח כי אין דרך אחרת עלינו לתמוך בספורט שבחרנו ושאנו אוהבים כל כך מה לעשות זה לא כדור רגל שהוא כזה פופולארי זהו ענף ספורט עני שדורש הרבה תמיכה גם כלכלית .
חלום חיי זה לערוך תחרות טל יואב קלאסיק שבו אפילו הזוכה במקום העשירי זוכה לפרס כשפי שלפחות ש"ק ע"ס 10,000 ש"ח ומתחרים יתחרו לפי הזמנה אישית מראש וללא גביית תשלום דמי רישום חדר חימום עם משקולות ושקילה מקצועית ובדוקה על הגרם ,והכי חשוב אבל באמת הכי חשוב .......
כאשר מכריזים על המנצחים ולא משנה מה המיקום לא להגיד את מספר המועמד אלה לקרוא בשמו המלא ברגש ובכבוד כי אלו הם הספורטאים שלנו שהשקיעו הרבה דם ויזע וסבל להגיע לאן שהגיעו רק כך תעלה באמת הרמה בארץ,
שוחחתי עם הרבה מפתחי גוף מהשורה הראשונה בארץ שלא מתחרים וכאשר שאלתי אותם למה אתם לא מתחרים כולם נתנו לי אותה תשובה :כואבת , נכונה ולצערי הרב צודקת:
"למה בשביל גביע מפלסטיק של חמישים שקל? כשאין ספונסרים אך אפשר להתחרות כשאין פרס כספי לפחות שתוציא לי ותכסה את כל ההשקעה ששמתי על ההכנות לתחרות לפחות את זה תן לי , אז למה ? "
צודקים זה הכל להפעם אוהב אותכם הרבה חברים שלי לילה טוב ניפגש במר ישראל .
הכתב הראשון של ישראל בודי .
טל יואב מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 28-02-06, 19:24   #38
גולן
מנהל ראשי

הסמל האישי שלגולן

שלח הודעה דרך MSN אל גולן

יואב אין כמוך באמת בן אדם זהב, כל כך נחמד וכיף לדבר איתך, אני מצפה לפגישתנו הבאה, מקווה לראות אותך בתחרות לחיצת חזה או במר ישראל!
סינטרקס
סיינטרקס
אבקת חלבון
גולן מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 28-02-06, 19:26   #39
שי345
חבר פעיל

גיל:: BODYBUILDING BODYBUILDING POWERLIFTING POWERLIFTING WEIGHTLIFTING WEIGHTLIFTING לעשות הרבה סייקלים ולגדול כמה שיותר!

לצערי לא אוכל להגיע לתחרות לחיצת חזה, אם הייתי יכול הייתי מתחרה, אך לאח שלי יש בר מצווה באותו יום, יש פרשה מיוחדת בדיוק באותו יום (שיוצאת לפני פסח - ככה שהוא הרוויח), וההורים שלי רצו לקפוץ על ההזדמנות הזאת.
אם השעה של התחרות הייתה יותר נורמלית מ1 בצהרים, הייתי כנראה מצליח לבוא, אבל לא נורא, תמיד אפשר להפגש בחנות
שי345 מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 28-02-06, 19:28   #40
fire
חבר פעיל

הסמל האישי שלfire

חדר כושר: Life&Fitness
שלח הודעה דרך ICQ אל fire

לשי - כל הכבוד לך! יש מקום לשיפור, אבל אתה בכיוון הנכון. מקווה לראות אותך במר ישראל ושיהיה לך בהצלח!
(הצבע באמת לא היה משהו...)

fire מנותק   הגב עם ציטוט
תגובה

הגדרות אשכול
אפשרויות הצגת נושא