ישראלבודי
מתחייבים למחירים הזולים ביותר

חזור   ישראלבודי > ישראלבודי > תזונה ותוספים

תזונה ותוספים מה לאכול, מתי ולמה, תפריטים,אילו תוספי מזון מתאימים ועוד..

תגובה

הגדרות אשכול אפשרויות הצגת נושא
ישן 23-07-07, 13:20   #1
atrius
חבר מתחיל

ברירת מחדל ביקורת מוצר: אבקת חלבון צ'מפיון בטעם טרופיקל סאנרייז

שלום לכולם,

מדובר במוצר יחסית חדש, גם בארץ, וגם אצל חברת צ'מפיון. רפרזנטיב שלהם טען באוזניי שזוהי הפורמולה הטובה ביותר שהם יצרו עד כה בקרב מוצרי החלבון שלהם. רכשתי אותו בשבוע שעבר, ואם גם אתם מתכוונים לרכוש את המוצר, או סתם סקרנים לדעת עד כמה הוא טוב, להלן מספר רשמים מהתנסותי איתו:

- אומנם על טעם ועל ריח אין להתווכח, אבל המוצר הוא בעל טעם לא טוב. האמת היא שהטעם שלו ממש מוכר לי, איזו תרופה שלקחתי בילדותי ואני לא זוכר כרגע מהי. אמרו לי שאולי סוג של אנטיביוטיקה, אבל אני לא בטוח. עירבוב השייק ביחד עם פחמימות טעימות כמו פירות, או הוספת חלב, עשויים לשפר את הטעם. האכזבה מהטעם היתה גדולה בעיניי, שכן באופן כללי לצ'מפיון יש טעמים מעולים. אם אתם מחליטים לרכוש אבקת חלבון, לכו על טעם הבננה, שהוא פשוט יותר טוב, ובצורה משמעותית.

- היתרון הגדול שאולי קופץ לעין הוא שגודל המנה הינו 26 גרם. אבל, שימו לב שמחיר הטעם יקר יותר מהטעמים האחרים של צ'מפיון. בחנות גבו ממני 339 שקלים (למרות שבאתר כתוב 325); אז אומנם אתם מקבלים 26 גרם של חלבון למנה, שזה 3 גרם יותר מהטעמים האחרים (פרט לוניל), אבל אתם משלמים 29 שקלים יותר. כך שהעיסקה לא כזו משתלמת.

- אפרופו כסף, איך בדיוק נקבע "מחיר השוק" באתר? מעניין שמחיר השוק עפ"י האתר הינו 439, כאשר המחיר באתרים בחו"ל הוא בסביבות ה-160 שקלים (כן אני יודע, יקר לחיות בישראל). הייתי שמח לדעת איך בדיוק נקבעים מחירי השוק האלה, במיוחד לאור העובדה שאין ממש "שוק" לצ'מפיון בארץ.

אגב, מחירי החלבון עולים, כך נאמר לי בחנות, אז שימו לב שישנה עלייה במחירי מוצרים המכילים חלבון, והכי חשוב, שישנם מותגים טובים לא פחות שהם זולים ומשתלמים יותר באופן משמעותי.

בהצלחה
atrius מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 23-07-07, 13:34   #2
Vin diesel
מושעה

339 שקל? מישהו עשה עליך כסף....זה חלבון שעולה בסביבות אה 300 שקל.
לי עוד לא יצע ליטעום את הטעם הזה אז אין לי חוות דעת.הבננה שלו דווקה טוב.
בכל מקרה תילך על אופטימום בננה או קרם עוגיות בפעם הבאה ולא תתאכזב.
Vin diesel מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 23-07-07, 15:18   #3
atrius
חבר מתחיל

ציטוט:
פורסם במקור על ידי Vin diesel
339 שקל? מישהו עשה עליך כסף....זה חלבון שעולה בסביבות אה 300 שקל.
המוצר נקנה בישראלבודי, כמובן.
ישן 23-07-07, 17:09   #4
ואן דאם
IsraelBody VIP - חבר יהלום

עוסק ב:: מדריך חדר כושר
חדר כושר: הולמס פלייס
שלח הודעה דרך MSN אל ואן דאם

שאתה מגיע לחנות תגיד שהגעת דרך האתר ... אז תשלם במחיר שרשום באתר..
המחירים בחנות לפעמים גבוהים יותר מהאתר ..

מדריך חדר כושר , מוסמך וינגייט .
ואן דאם מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 23-07-07, 20:28   #5
יותם טלר
חבר פעיל

כמה הארות והערות:

1. מחירו של חלבון מי הגבינה אכן יעלה בימים אלו. טעם הטרופיקל סנרייז הינו הסנונית הראשונה מהמשלוחים החדשים, שמתומחרים עפ"י התעריף החדש ולכן יקרים יותר.

2. במיכל של הטרופיקל סנרייז יש 3 גרם חלבון יותר פר מנה, כפול 71 מנות = 213 גרם חלבון ב-29 ש"ח - אם זה לא זול אז אני לא יודע מה כן.

3. כאמור, על טעם ועל ריח אין על מה להתווכח.

4. מחיר שוק - נקבע ע"י היבואן. בישראלבודי תמיד יהיה המחיר הזול בארץ.

5. רכישה בחנות עצמה יקרה ברוב המקרים ב-5%, אך בסופו של דבר משתלמת הרבה יותר גם מבחינה כלכלית - משום שאתם זכאים לקבל כרטיס חבר, שבטווח הארוך יקנה לכם הנחות אטרקטיביות יותר ממחירי האתר.

6. וין דיזל - את האינטרסים שלך תשאיר מחוץ לאתר הזה, תודה.

יותם.
יותם טלר מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 23-07-07, 20:41   #6
Vin diesel
מושעה

ציטוט:
פורסם במקור על ידי Carnivore
מה אתה רוצה??מה אמרתי?
ישן 23-07-07, 20:46   #7
gal.T
צוות ישראלבודי

הסמל האישי שלgal.T

עוסק ב:: Making the world a better place

וואו... להרגע קודם כל, הגזמתם, לא עבדו כאן על אף אחד.

ה'טרופיקל סנרייז' הוא טעם חדש, מהסטוקים החדשים שעברו את ההתייקרות העולמית הראשונית שדובר עליה כלכך הרבה. זו הסיבה בעצם למחיר, וכמובן שזה גם לא אמור להראות מחשיד ותמוה מפני שזה גם המחיר באתר. אז מר וין דיזל, אני לא מבין את התגובה שלך, ובמיוחד לאור הרקע שלך.

בנוגע למוצר, על צ'מפיון אין מה להוסיף מבחינת איכות ואמינות במוצרים שלהם, והמוצר הספציפי הזה גם מכיל אחוז גבוה במיוחד של חלבון, כמו שנאמר. לגבי הטעם, אין שום בעיה עם ביקורת, אך כמו שאמרת - על טעם ועל ריח אי אפשר להתווכח (נתקלתי דווקא במספר אנשים שמאוד אהבו את הוניל). אני אישית שם אותו באותו דרג ביחד עם הבננה והקרם עוגיות המדהימים של צ'מפיון, וזו חוות הדעת שלי על המוצר.

גל

gal.T מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 23-07-07, 20:53   #8
- Idan -
חבר ותיק (מועמד לחבר VIP)

הסמל האישי של- Idan -

שלח הודעה דרך Yahoo אל - Idan -

מנסיון אישי שלי עם המוצר ולטעמי, עירבוב האבקה במים יוצא הרבה יותר טעים מאשר עם חלב. עם חלב זה יוצא מאוד קצפי וכבד, בעוד עם מים זה יוצא קליל ורענן.

אם במקרה שתית את זה עד עכשיו עם חלב, תנסה פעם הבאה לשתות את זה עם מים.
- Idan - מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 23-07-07, 20:57   #9
gozal
חבר פעיל

הסמל האישי שלgozal

אצלי לא משנה כל כך הטעם-ברגע שאתה דוחף לשייק של אחרי האימון 60-70 גרם סוכר ענבים כל אבקה תהיה באותו טעם-מתוווווק

think like a pro , grow like a pro
gozal מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 23-07-07, 20:58   #10
Bodybuilder
Banned

שלח הודעה דרך ICQ אל Bodybuilder

ציטוט:
כמה הארות והערות:

1. מחירו של חלבון מי הגבינה אכן יעלה בימים אלו. טעם הטרופיקל סנרייז הינו הסנונית הראשונה מהמשלוחים החדשים, שמתומחרים עפ"י התעריף החדש ולכן יקרים יותר.

2. במיכל של הטרופיקל סנרייז יש 3 גרם חלבון יותר פר מנה, כפול 71 מנות = 213 גרם חלבון ב-29 ש"ח - אם זה לא זול אז אני לא יודע מה כן.

3. כאמור, על טעם ועל ריח אין על מה להתווכח.

4. מחיר שוק - נקבע ע"י היבואן. בישראלבודי תמיד יהיה המחיר הזול בארץ.

5. רכישה בחנות עצמה יקרה ברוב המקרים ב-5%, אך בסופו של דבר משתלמת הרבה יותר גם מבחינה כלכלית - משום שאתם זכאים לקבל כרטיס חבר, שבטווח הארוך יקנה לכם הנחות אטרקטיביות יותר ממחירי האתר.

יותם.
ישראל בודי הכי זול בארץ ?
אזוב כדאי שאני ישתוק ולא יפתח את הפה שלי !
Bodybuilder מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 23-07-07, 20:59   #11
Vin diesel
מושעה

*גל מתי שראיתי את האודעה של הפותח הפוסט ישר הלחתי "לחנות האתר" ליבדוק את המחיר וראיתי שהיה רשום 299 שקל. אז רשמתי את זה אני לא מבין מה הבעיה פה?
בכל מקרה אם אתה אומר שהחלבון התייקר אז ידעתי שזה יקרה בעתיד אבל לא ידעתי שזה מהיום כך....
ישן 23-07-07, 21:01   #12
Vin diesel
מושעה

ציטוט:
פורסם במקור על ידי - Idan -
מנסיון אישי שלי עם המוצר ולטעמי, עירבוב האבקה במים יוצא הרבה יותר טעים מאשר עם חלב. עם חלב זה יוצא מאוד קצפי וכבד, בעוד עם מים זה יוצא קליל ורענן.
אם במקרה שתית את זה עד עכשיו עם חלב, תנסה פעם הבאה לשתות את זה עם מים.
איך הוא לאומת בננה וקרם עוגיות לדעתך?
ישן 23-07-07, 21:08   #13
Shlomik
מנהל ראשי

הסמל האישי שלShlomik

ציטוט:
*גל מתי שראיתי את האודעה של הפותח הפוסט ישר הלחתי "לחנות האתר" ליבדוק את המחיר וראיתי שהיה רשום 299 שקל. אז רשמתי את זה אני לא מבין מה הבעיה פה?
בכל מקרה אם אתה אומר שהחלבון התייקר אז ידעתי שזה יקרה בעתיד אבל לא ידעתי שזה מהיום כך....
זה נכון, אבל אם תבחר בתיבת הטעם בתחתית העמוד: טרופיקל סאנרייז או מוקה תגלה שהמחיר משתנה למחיר הגבוה יותר כיוון ששתי הטעמים האלו כמו שגל ויותם כבר ציינו הם מסחורה חדשה יותר, בקרוב כמובן העלייה תיהיה גם בטעמים נוספים וחברות נוספות.

ציטוט:
ישראל בודי הכי זול בארץ ?
אזוב כדאי שאני ישתוק ולא יפתח את הפה שלי !
ישראלבודי מתחייבת למחיר הכי זול בארץ וכמו תמיד אם מצאת מחיר יותר זול אתה מוזמן להרים טלפון לאחד מהסניפים ובמקרה ובאמת קיים מחיר יותר זול אתה תקבל השוואה לאותו מחיר.

ולגבי הטעם עצמו כמו שאמרו על טעם וריח אין להתווכח למרות שיצא לי לטעום אותו כבר מספר פעמים לפני שהוא הגיע לארץ ודווקא אני מוצא אותו די טעים עד כדי כך שכנראה שהוא יהיה האבקה הבא שלי אבל שוב זה באמת עניין של טעם, לפותח הפוסט תנסה להוסיף סוכר ענבים/חלב ולראות איך זה יוצא או אולי לדלל ביותר מים.

Email: shlomik@israelbody.org
Shlomik מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 23-07-07, 21:53   #14
- Idan -
חבר ותיק (מועמד לחבר VIP)

הסמל האישי של- Idan -

שלח הודעה דרך Yahoo אל - Idan -

ציטוט:
איך הוא לאומת בננה וקרם עוגיות לדעתך?
את הקרם עוגיות של צ'מפיון לא טעמתי, והבננה עדיין לוקחת בגדול לדעתי.
- Idan - מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 23-07-07, 21:55   #15
P-a-n-1-c
Banned

עוסק ב:: חייל בסדיר, מילואימניק בטיב טעם.

ציטוט:
פורסם במקור על ידי - Idan -
את הקרם עוגיות של צ'מפיון לא טעמתי, והבננה עדיין לוקחת בגדול לדעתי.
קרם עוגיות של צ'מפיון פשוט טעם נהדר!!!
P-a-n-1-c מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 23-07-07, 22:05   #16
atrius
חבר מתחיל

אני חושב שגם ראויה לציון העובדה שאין הבדלים בין מחירי הטעמים השונים בחנויות בחו"ל (כדוגמת :):):):):):):):):):):):):):):):):)). התימחור הדפרנציאלי הוא המצאה ישראלית.

ציטוט:
כמה הארות והערות:

יותם.
תראה, אני באמת נזהר מלהיות קטנוני, אבל אם כבר התחלת בחישובים מתמאטיים למינהם, 213 גרם חלבון ב-29 שקלים זה יוצא 0.136 ש"ח לגרם חלבון. סה"כ, בטרופיקל סאנרייס, זה יוצא 0.183 ש"ח לגרם חלבון. לעומת זאת, בטעמים אחרים (שאינם וניל), אתה מקבל מחיר של 0.189 ש"ח לגרם חלבון. סה"כ, חיסכון של 6 אג' לגרם חלבון, שזה יוצא 11 שקלים פחות, כלומר, חיסכון של בערך 3 אחוזים. אבל בוא נניח בצד את המחשבונים; אני סה"כ אמרתי ש"לא מדובר בעיסקה משתלמת במיוחד". בדיקה קצת יותר מדוקדקת, כפי שביצענו עתה, מאשרת את הדבר.

אגב, מנסיוני עם ישראלבודי (וגם עם חנויות אחרות), המחירים אינם היתרון העיקרי של החנות, מה שחיפוש קל בגוגל יכול להראות. עם זאת, יחס המוכרים בחנות, המקצועיות שלהם, ואפשרות הלקוח להתקשר בכל עת ולקבל ייעוץ בגובה בעיניים, הם לדעתי יתרונות גדולים יותר, ששוויים לא יכול להמדד בשקלים כלל וכלל.
תגובה