ישראלבודי
מתחייבים למחירים הזולים ביותר

חזור   ישראלבודי > ישראלבודי > תזונה ותוספים

תזונה ותוספים מה לאכול, מתי ולמה, תפריטים,אילו תוספי מזון מתאימים ועוד..

תגובה

הגדרות אשכול אפשרויות הצגת נושא
ישן 06-11-08, 19:03   #1
masterpeaice
Banned

ברירת מחדל נורא הרבה פעמים פתחתי על זה נושא אבל אני חייב תשובה חד משמעית

יש לי 16 אחוז שומן ואני לא יודע לאן להמשיך מכאןןן.. כל המאמרים רק בלבלו אותי
חלק אומרים לי כנס למסה חלק אומרים תעשה חיטוב קצר
ואני לא רוצה להיות שחיף רצח כי אני שוקל 68 ואם אני יוריד ל12 אחוז שומן זה אומר שאני יירד לאיזה משקל 63 ?
ואני גם לא רוצה לחזור לאחוז שומן גבוהה מדי אז מה אתם הייתם עושים במקומי ? (מבינים בלבד :p)
masterpeaice מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 06-11-08, 19:10   #2
amitbatito
חבר פעיל

אני לא מבין בלבד אבל אני עדין יענה לך
לדעתי אין לך למה לעשות מסה אתה על 16 אחוז שומן ואתה עוד תעלה אחוזי שומן במסה אתה סתם תראה כמו גוש שומן שלא מתאמן וגם באחוזי שומן כאלה אתה תעלה הרוב שומן ולא שריר לכן המלצתי היא לעשות חיטוב להגיע עד 11-12 אחוז שומן ומשם מסה נקייה
amitbatito מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 06-11-08, 19:31   #3
Masquerade
חבר ותיק (מועמד לחבר VIP)

הסמל האישי שלMasquerade

כללי:: אורי
עוסק ב:: חייל ב8200
חדר כושר: אוניברסיטת תל אביב

מעל 16% אתה תפסיד הרבה שריר בחיטוב, תעשה קודם חיטוב ואז מסה.
ישן 06-11-08, 20:40   #4
senate
חבר פעיל

הסמל האישי שלsenate

כללי:: אני לא סנטה

מה זה השטויות האלה מעל 16 מתחת ל 16

אם אין לך מאסת שיררים אין לך בכלל מה לעשות חיטוב
ובכלל מה זה החרטא הזה של החיטוב הקצר, הרי כניסה לחיטוב זה איזה שבועיים ויציאה מחיטוב זה עוד איזה שבועיים-שלש
ומה עם החיטוב עצמו של לפחות 6-7 שבועות והופ סגרת 3 חודשים שבכלל לא מבטיחים לך שתרד מ 16 ל 12 כי תצטרך עוד איזה חודש לפחות
ונגיד שעשית את החיטוב ה"קצר" הזה , וואלה שרפת את כל החורף בחיטוב במקום להיות במאסה
ואז תחזור למאזה ואתה תחזיר הרבה שומן מיד אחרי זה ואז מה תרצה , שוב חיטוב ??!?!?
איפה בלל ההגיון פה !!?

אם אתה עכשיו 16% אז תעשה מאסה, אוטומטית שתעלה במאסת שריר אתה תרד באחוז שומן, יהיה לך יותר שרירים אז כמות השומן היחדית תהיה נמוכה יותר
ואז לפני הקייץ תתחיל עם חיטוב אם בכלל תהיה לך מאסה שמצדיקה חיטוב שלא תעלם לך כאילו לא היתה
ישן 06-11-08, 23:32   #5
Woofer
Banned

לא כל בנאדם רוצה להיות מפתח גוף, אולי הוא סתם בחור שנימאס לו להיות שמנמן, אם זה המצב שלך תעשה חיטוב פשוט וסוף סיפור
Woofer מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 07-11-08, 03:44   #6
senate
חבר פעיל

הסמל האישי שלsenate

כללי:: אני לא סנטה

ציטוט:
פורסם במקור על ידי woofer צפה בהודעה
לא כל בנאדם רוצה להיות מפתח גוף, אולי הוא סתם בחור שנימאס לו להיות שמנמן, אם זה המצב שלך תעשה חיטוב פשוט וסוף סיפור
בלי קשר אם הוא רוצה או לא, ברגע שהוא יעלה במאסת שריר הוא ירד באחוז שומן (לא בכמות שומן, באחוז !)
ישן 07-11-08, 07:52   #7
the animal

חדר כושר: גו אקטיב ת"א

ציטוט:
פורסם במקור על ידי senate צפה בהודעה
בלי קשר אם הוא רוצה או לא, ברגע שהוא יעלה במאסת שריר הוא ירד באחוז שומן (לא בכמות שומן, באחוז !)
זה אם הוא יעלה עלייה ממש ממש נקייה, לא משהו שתמיד אפשרי (ואפילו לרוב לא)...
לפותח הפוסט, תעשה חיטוב ל12% וצא למאסה
the animal מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 07-11-08, 00:10   #8
masterpeaice
Banned

אבל אני רוצה להיות מפתח גוף
ישן 07-11-08, 00:10   #9
masterpeaice
Banned

:P...
ישן 07-11-08, 00:36   #10
Bono
חבר פעיל

מה הגובה שלך?
אתה יכול גם להעלות תמונות ויגידו לך...
Bono מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 07-11-08, 03:07   #11
hypertrophy
fucking super human שחקן פעיל בליגת הפוטבול הישראלית

הסמל האישי שלhypertrophy

עוסק ב:: יועץ כושר

אם אתה ממש רזה תתעלם מאחוזי השומן ותמשיך במאסה...תשובה חד משמעית וזהו...אל תתעסק בעוד זיוני שכל....
יש פה בחור שיש לו את אותה הבעיה ואני מאמן אותו ואמרתי לו אותו הדבר...אם אתה שחיף תמשיך להתאמן בלי להתייחס לאחזוי שומן....אחוז השומן יהיה גבוה כי זה אחוז!!!לא כמות!!ובגלל שאין מאסת שריר ה*אחוז* יהיה גבוה

You have to be mentally prepared or you will not make it. Pain and fear will be there with you, tempting you to stop, telling you to give up. Your body will be screaming for you to listen to them, and the little voice in your head will be begging you to do cease and desist. Tell them to shut up. You've got some growing to do!
לפניות, שאלות, בקשות, המלצות, תלונות - ליחצו כאן.
hypertrophy מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 07-11-08, 12:24   #12
masterpeaice
Banned

אני יעלה תמונות עוד מעט תגידו לי אם לצאת למסה או לעשות חיטוב
ישן 07-11-08, 12:32   #13
cdandy
חבר פעיל

אתה רוצה להרזות - חיטוב
אתה רוצה עוד מסה - תעשה מסה

השאלה מה דחוף לך יותר כרגע...
cdandy מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 07-11-08, 13:02   #14
itaiprz1
חבר פעיל

הסמל האישי שלitaiprz1

עוסק ב:: אאני עוסק בעיקר בסמים.
חדר כושר: ספורטוב
שלח הודעה דרך ICQ אל itaiprz1 שלח הודעה דרך MSN אל itaiprz1

אני הכי לא אוהב את הפוסטים המפגרים האלו, 10 אנשים אומרים לך מסה 2 אומרים לך חיטוב
ואז אתה בה לפורום ואומר שחצי אמרו ככה וחצי ככה .
itaiprz1 מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 07-11-08, 14:01   #15
Woofer
Banned

פשוט מאד, אם תיכנס עכשיו למסה ולתעלה מלא שריר שהאחוז שומן ההתחלתי שלך הוא 16 אתה תגיע לאחוז שומן מאד גבוה בסוף המסה והחיטוב שתעשה אחריו יהיה קלטני מידי וישרוף לך יותר מדי שריר.
ככה שתעשה עכשיו חיטובון קצר ואז תתחיל מסה.

לדעתי.
Woofer מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 07-11-08, 17:13   #16
hypertrophy
fucking super human שחקן פעיל בליגת הפוטבול הישראלית

הסמל האישי שלhypertrophy

עוסק ב:: יועץ כושר

ב-ו-ל-ש-י-ט!!!!
שמעו אני קורא את זה שוב ואת כל העצות שאנשים נותנים פה ומזדעזע ממה שקורה פה ולכן החלטתי להקפיץ את זה שוב...
תראו בנאדם עם נתונים של שחיף[לא במטרה להעליב אני מקווה שאתם מבינים] יכול להעלות מאסה בלי לפחד לעלות באחוזי שומן ולא משנה אפלו אם הוא היה שמנמן פעם אפילו
זה מטומטם לומר לבחור שדוף מאוד אם תעשה מאסה כשאתה כבר על 16 אחוז שומן אתה תגיע לאחוז שומן גבוה מידי זה פשוט לא נכון!הסיבה שהבנאדם נמצא על אחוז שומן גבוה זה בגלל שאין לו שריר....אל תשכחו שבנוסף לא כולם עולים בשומן בצורה כזאת כשהם עושים מאסה...לגוף שלהם יש סיבה לנצל את המזון בצורה גבוהה יחסית
אז יפה מאוד שמד השומן אמר להם שהם על 16 אחוז...אבל מה יש להם לחטב?!?!?!?שום דבר!!
בנאדם עם מאסת שריר נמוכה לא יכול לחטב כי הוא יוביל את עצמו למצב של תת משקל כי הוא מכריח את הגוף לנצל מאגרי אנרגיה שאין לו ואז הוא ישרוף המון המון המון שריר שגם ככה אין לו!!
לגוף שלכם יש אחוזי שומן גבוהים בגלל שהוא מנסה לשמור על משקל מסוים ובגלל שאין לכם מאסת שריר קצב חילוף החומרים יורד כדי לשמור על מה שנשאר שזה גם ככה לא הרבה
לסיכום...אם אתם במצב של מאסת שריר ירודה ועל אחוז שומן גבוה ומשקל נמוך תמשיכו במאסה והגוף יוכל לנצל את המזון לגדילה אופטימאלית של השריר

אני אשמח אם גיל גרנות יוכל להכנס ולתת פה הסבר קצת יותר מוסמך כדי שאולי תבינו שאני לא מדבר באוויר..

You have to be mentally prepared or you will not make it. Pain and fear will be there with you, tempting you to stop, telling you to give up. Your body will be screaming for you to listen to them, and the little voice in your head will be begging you to do cease and desist. Tell them to shut up. You've got some growing to do!
לפניות, שאלות, בקשות, המלצות, תלונות - ליחצו כאן.
hypertrophy מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 07-11-08, 17:23   #17
Masquerade

הסמל האישי שלMasquerade

ציטוט:
פורסם במקור על ידי hypertrophy צפה בהודעה
ב-ו-ל-ש-י-ט!!!!
שמעו אני קורא את זה שוב ואת כל העצות שאנשים נותנים פה ומזדעזע ממה שקורה פה ולכן החלטתי להקפיץ את זה שוב...
תראו בנאדם עם נתונים של שחיף[לא במטרה להעליב אני מקווה שאתם מבינים] יכול להעלות מאסה בלי לפחד לעלות באחוזי שומן ולא משנה אפלו אם הוא היה שמנמן פעם אפילו
זה מטומטם לומר לבחור שדוף מאוד אם תעשה מאסה כשאתה כבר על 16 אחוז שומן אתה תגיע לאחוז שומן גבוה מידי זה פשוט לא נכון!הסיבה שהבנאדם נמצא על אחוז שומן גבוה זה בגלל שאין לו שריר....אל תשכחו שבנוסף לא כולם עולים בשומן בצורה כזאת כשהם עושים מאסה...לגוף שלהם יש סיבה לנצל את המזון בצורה גבוהה יחסית
אז יפה מאוד שמד השומן אמר להם שהם על 16 אחוז...אבל מה יש להם לחטב?!?!?!?שום דבר!!
בנאדם עם מאסת שריר נמוכה לא יכול לחטב כי הוא יוביל את עצמו למצב של תת משקל כי הוא מכריח את הגוף לנצל מאגרי אנרגיה שאין לו ואז הוא ישרוף המון המון המון שריר שגם ככה אין לו!!
לגוף שלכם יש אחוזי שומן גבוהים בגלל שהוא מנסה לשמור על משקל מסוים ובגלל שאין לכם מאסת שריר קצב חילוף החומרים יורד כדי לשמור על מה שנשאר שזה גם ככה לא הרבה
לסיכום...אם אתם במצב של מאסת שריר ירודה ועל אחוז שומן גבוה ומשקל נמוך תמשיכו במאסה והגוף יוכל לנצל את המזון לגדילה אופטימאלית של השריר

אני אשמח אם גיל גרנות יוכל להכנס ולתת פה הסבר קצת יותר מוסמך כדי שאולי תבינו שאני לא מדבר באוויר..
אני מסכים עם חלק ממה שאתה אומר, השורות האחרונות לא ממש נכונות. הגוף לא מנסה לשמור על משקל.. הגוף עוד מלפני אלפי שנים דרוך ומוכן לאגור אנרגיה (קלוריות) לימים שלא יהיה אוכל, ואז יהיו לו מאגרים (בעיקר שומן, קל לגוף לאגור כשומן, שומן שוקל פחות משריר למשל) של אנרגיה.
מה שיורד בחיטוב זה לא חילוף החומרים, זה תהליכים הורמונליים הקשורים לפירוק, בעיקר של שומן, והוא יורד מהסיבה שהגוף מבין שעכשיו יש פחות אוכל וצריך לאגור. לכן קשה לרדת במשקל, הרבה יותר מלעלות במשקל.
ממצב התחלתי, הייתי מתחיל מסה, כמו שאמרת, אבל על פלוס קלורי לא גבוה, ואפילו בלי פלוס כמעט.. עד היום הגוף לא היה צריך לבנות את השריר, ומעכשיו כן, ככה שממצב התחלתי יש גם סיכוי גדול שהוא יירד באחוזי שומן, חוץ מזה שיעלה במסה.
לא יודע אם יוביל את עצמו לתת משקל כל כך מהר מדיאטה מתונה..
אבל בגדול אני מסכים.
ישן 07-11-08, 17:33   #18
the animal

ציטוט:
פורסם במקור על ידי hypertrophy צפה בהודעה
ב-ו-ל-ש-י-ט!!!!

אתה צודק באופן חלקי. הוא באמת ייצא שחיף מהחיטוב הזה, אבל הרבה יותר נוח (גם בהרגשה שלך עם עצמך) לצאת למאסה כשאתה על אחוז שומן נמוך
ישן 07-11-08, 17:39   #19
Masquerade

הסמל האישי שלMasquerade

ציטוט:
פורסם במקור על ידי the animal צפה בהודעה
אתה צודק באופן חלקי. הוא באמת ייצא שחיף מהחיטוב הזה, אבל הרבה יותר נוח (גם בהרגשה שלך עם עצמך) לצאת למאסה כשאתה על אחוז שומן נמוך
וגם הראו כי העלייה נקייה יותר אם מתחילים על אחוז שומן נמוך יותר, אני אחפש את המחקר אם זה מעניין תתחת של מישהו.
למרות שאני לא חושב שדיברו על מתאמנים מתחילים, שאצלם לא הייתי מתחיל עם חיטוב בכל מקרה.
ישן 07-11-08, 17:41   #20
the animal

ציטוט:
פורסם במקור על ידי masquerade צפה בהודעה
וגם הראו כי העלייה נקייה יותר אם מתחילים על אחוז שומן נמוך יותר, אני אחפש את המחקר אם זה מעניין תתחת של מישהו.
למרות שאני לא חושב שדיברו על מתאמנים מתחילים, שאצלם לא הייתי מתחיל עם חיטוב בכל מקרה.
לא נראה לי שזה ממש מעניין מישהו חח
תגובה