ישראלבודי
מתחייבים למחירים הזולים ביותר

חזור   ישראלבודי > ישראלבודי > פורום אימוני כוח

פורום אימוני כוח אימוני כוח הם תורה שלמה, איך לעשות את זה נכון, להשאר בחיים ובאמת לראות תוצאות.

תגובה

הגדרות אשכול אפשרויות הצגת נושא
ישן 07-05-11, 17:30   #1
Shai 22
Banned

כללי:: מנהל את הקרקס הזה
חדר כושר: Clown Fitness
ברירת מחדל מאמר חדש מאת לייל מקדונלד נגד סקוואט

באתר המקביל פירסמו כתבה חדשה של הליצן מקדונלד שבו הוא "שובר" מיתוסים טיפשיים לגבי הסקוואט ציטוטים לדוגמא:
"אין צורך לבצע סקוואט (רגיל או קדמי [פרונט סקוואט]) כדי לבנות רגליים חזקות וגדולות!"

"הרעיון של אדם המבצע סקוואט כדי לקבל רגליים גדולות נעוץ בעיקר בגיבובים מאצ'ואיסטיים."

"האנשים היחידים שהלכה למעשה חייבים לבצע סקוואט הם פאוולרליפטרים מקצועיים ומרימי משקולות בסגנון אולימפי."

"התרגיל עלול להוות דרך לא אפקטיבית להשגת כוח ומסה"

"התוצאות אצל אנשים עם מבנה מכאני לא מתאים עלולות לאחר להגיע או להיות פחות אפקטיביות".

והנה תגובה של הליצן שתירגם את המאמר לאחד שאמר שלייל לא מבין כלום:

"תגובות סלקטיביות תמיד יהיו לכאן או לשם. אתה כנראה הורעלת ע"י הגישה של ריפטו ואתה לא מוכן לקבל דברים חדשים (או ישנים במקרה הזה). אם אתה חושב שאתה צודק אשמח להסבר ביו-מכני/קיניזיולגי למה נראה לך שסקוואט טוב יותר להעלאה במסת השריר מאשר לחיצת רגליים?"

what a clown
Shai 22 מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 07-05-11, 17:33   #2
YYY
Banned

שי סתום תפה.
קודם תעבור את המאה קילו סקוואט לפני שאתה קורא למישהו שיכול להיות אבא שלך ליצן.
מה הפואנטה בכלל באשכול הזה? אתה פשוט טיפש.
YYY מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 07-05-11, 17:34   #3
Shai 22
Banned

אתה שוב במחזור?
ישן 07-05-11, 17:38   #4
YYY
Banned

לא.
אם יש לך טענה נגד מה שהוא רושם תרשום אותה ותבסס אותה.
עד אז אל תנסה לצאת מגניב, ועל הדרך תנסה להיות יותר חזק מילד בן 15 ממוצע שעושה לג פרס כדי שתוכל אולי לדבר עם קצת ניסיון מעשי.
YYY מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 07-05-11, 17:39   #5
Cuba
מתחרה golden desert cup PL RAW

מה אתה רוצה הוא דיי צודק בשביל מאסה ב4 ראשי ואמסטרינג אין כל כך הבדל גדול בין סקואט ללחיצת רגלים אולי יש הבדל יותר גדול לטובת הסקואט בגלל שיש מתיחה יותר גדולה באמס ככה

אבל סקואט תרגיל טוב לחיזוק שרירי הליבה שזה חסרון שיש לך בלחיצות רגלים אבל באופן עקרוני אם בן אדם רוצה לגדול גם לחיצת רגלים יכולה לעשות תעבודה למרות שתמיד עדיף סקואט בגלל שהוא מחזק את כל הגוף ולחיצות רגלים מחזק את הרגלים
Cuba מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 07-05-11, 17:42   #6
IGOR
נפיחון

הסמל האישי שלIGOR

חדר כושר: k-gym

שחכתה להגיד שסקוואט עדיף.
IGOR מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 07-05-11, 17:44   #7
Shai 22
Banned

ציטוט:
פורסם במקור על ידי yyy צפה בהודעה
לא.
אם יש לך טענה נגד מה שהוא רושם תרשום אותה ותבסס אותה.
עד אז אל תנסה לצאת מגניב, ועל הדרך תנסה להיות יותר חזק מילד בן 15 ממוצע שעושה לג פרס כדי שתוכל אולי לדבר עם קצת ניסיון מעשי.
בנתיים אתה נשמע מאוד כועס אחרי שאתה קורא הודעות שלי, ואני לא כ"כ יודע למה, אני לא מנסה להיות יותר חזק מאף אחד, אתה זה שתמיד מנפנף בכמה אתה חזק/חטוב/וכו'/וכו'.. (שהמציאות שונה) ממני אף פעם לא שמעת כזה דבר... אתה כל הזמן מסתלבט על הסקבט שלי יא חתיכת ליצן קטן, שאני אוטוטו סוגר את ה130 סקוואט, והיד עוד נטויה חמודי, עוד לא התחלתי לסקבט אפילו....

הטענה שלי היא שלייל מקדונלד "ליצן" בדיוק כמוך... ואם תקרא את המאמר תבין.

ואנחנו נדבר עוד שנה ניב1ש מתקתק ונבדוק למי הסקבט יותר גבוהה
ישן 07-05-11, 17:53   #8
Cuba
מתחרה golden desert cup PL RAW

ציטוט:
פורסם במקור על ידי shai 22 צפה בהודעה
בנתיים אתה נשמע מאוד כועס אחרי שאתה קורא הודעות שלי, ואני לא כ"כ יודע למה, אני לא מנסה להיות יותר חזק מאף אחד, אתה זה שתמיד מנפנף בכמה אתה חזק/חטוב/וכו'/וכו'.. (שהמציאות שונה) ממני אף פעם לא שמעת כזה דבר... אתה כל הזמן מסתלבט על הסקבט שלי יא חתיכת ליצן קטן, שאני אוטוטו סוגר את ה130 סקוואט, והיד עוד נטויה חמודי, עוד לא התחלתי לסקבט אפילו....

הטענה שלי היא שלייל מקדונלד "ליצן" בדיוק כמוך... ואם תקרא את המאמר תבין.

ואנחנו נדבר עוד שנה ניב1ש מתקתק ונבדוק למי הסקבט יותר גבוהה
אתה אפילו לא מבין מה המטרה של המאמר שלו
הוא לא בא להגיד נגד סקואט בכלל הוא בא להגיד שסקואט זה לא התרגיל היחיד שיעשה לך רגלים גדולות וכן אפשר לגדול מתרגילים אחרים לרגלים
Cuba מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 07-05-11, 18:02   #9
Shai 22
Banned

הבנתי את המאמר שלו טוב מאוד\

וזה עדיין לא משנה את העובדה שיש לניב תגובות של אישה במחזור שסובלת מכאבי ראש וביוץ מוקדם

נערך לאחרונה על ידי Shai 22, 07-05-11 בשעה 18:07.
ישן 07-05-11, 18:13   #10
YYY
Banned

קיצר שי.
יצאת ליצן שמנסה להיות גבר קשוח וקורא לכל מי שמתנגד לריפטו ליצן.
עכשיו סתום תפה ותלמד קצת מאנשים שמבינים פי 80000 ממך.

אגב כמה שאני שופף בנפח 5X5 אתה לא תיתן בחיים לסינגל כפרה אתה מוזמן לבוא עוד כמה זמן שבא לך ולחדש לי.

אוטוטו סוגר 130 קילו אחי?!?!?!? חשבת להתחרות אחי???
YYY מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 07-05-11, 18:19   #11
SmokingSnake
Chuck Norris's Apprentice

לג פרס לא יפתח אותה מאסה, לייל מקדונלד יודע הרבה מאוד על תזונה, אבל הוא לא משתווה לריפטו או גלן פנדלי בתכניות אימונים, בכל מקרה לא חסרות ביקורות שלו על ריפטו, כמו שהוא טוען שאין סיכוי בעולם שגבר יעלה 9 קילו בss, ועובדתית זה קורה לעשרות ומאות אנשים

בקשר ללג פרס: רוב המכונות מאוד צרות ואי אפשר לעבוד בהן בצורה אפקטיבית(פיסוק רחב מספיק) לבנאדם 1.80+, העבודה על הגלוטאוס וההאמסטרינגס לא תהיה בטווח תנועה מלא כמו בסקוואט כי הרגליים נתקעות בבטן(שלא לדבר על אנשים עם כרס) או שהמכונה מגבילה, והעבודה על המקרבי ירך תהיה בעייתית גם בגלל הפיסוק, מרחיקי ירך כמעט ולא יעבדו למרות שזה לא מעניין וזאת מאסה זניחה אז חליק. מן הסתם שרירים נוספים כמו כל קבוצת הerector spinae(עשרות שרירים) לא יעבדו כמעט בלג פרס.
אנשים עם בעיות פתולוגיות כמו קיפוזיס בחוליות צוואריות(לא חסרים) לא יצליחו לעשות לג פרס בשכיבה הזאת גם עם כרית(מניסיון) מחוסר נוחות.
בקיצור לג פרס זה תרגיל טוב כפתרון למי שלא יכול לעשות סקבט אבל לא תחליף.

ד"א חייזר, תן לשי לסיים את טקסס ותשווה איתו אורך זין, אתה גם לא עושה סינגל עם הנפח של איש הלילה, אבל הוא לא מפליק לך עם הזין שלו
קח מישהו שבותק שלך בתכניות כוח ותשווה אותו

Starr was damned strong, primarily because he worked as hard as any human being ever has. He was not a genetic freak, but his balls were huge, and he applied himself to his training like few people have ever done

Mark rippetoe on Bill Starr

נערך לאחרונה על ידי SmokingSnake, 07-05-11 בשעה 18:24.
SmokingSnake מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 07-05-11, 18:23   #12
!Demon!
חבר פעיל

הסמל האישי של!Demon!

כללי:: 179\95
עוסק ב:: עובד כמו פיליפיני
חדר כושר: Pride

לא יודע מה המאמר הזה אמור להיות, אבל לקרוא ללייל מקדונלד ליצן אתה לא יכול...
!Demon! מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 07-05-11, 18:26   #13
ביני
חבר פעיל

הוא הליצן היחידי פה
ביני מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 07-05-11, 18:28   #14
Shai 22
Banned

ציטוט:
פורסם במקור על ידי YYY צפה בהודעה
קיצר שי.
יצאת ליצן שמנסה להיות גבר קשוח וקורא לכל מי שמתנגד לריפטו ליצן.
עכשיו סתום תפה ותלמד קצת מאנשים שמבינים פי 80000 ממך.

אגב כמה שאני שופף בנפח 5X5 אתה לא תיתן בחיים לסינגל כפרה אתה מוזמן לבוא עוד כמה זמן שבא לך ולחדש לי.

אוטוטו סוגר 130 קילו אחי?!?!?!? חשבת להתחרות אחי???

אֶיזה גֵבֶר יָא רֳאבק אֶפשָר חָתִימָה??

אתה מוזמן למצוץ לי אחרי כל ירידה עם ה 130

ונחש - אמרתי לו כבר, נדבר עוד שנה לגבי משקלי עבודה...
ולגבי השוואות זין שיצמיח קודם אחד למה מאחורי המסך זה נשמע "כאילו" יש לו משו בין הרגליים, וגם אם יש לו, איך שהוא מדבר זה נשמע כאילו הוא ממש קטן
ישן 07-05-11, 18:31   #15
YYY
Banned

ציטוט:
פורסם במקור על ידי smokingsnake צפה בהודעה
לג פרס לא יפתח אותה מאסה, לייל מקדונלד יודע הרבה מאוד על תזונה, אבל הוא לא משתווה לריפטו או גלן פנדלי בתכניות אימונים, בכל מקרה לא חסרות ביקורות שלו על ריפטו, כמו שהוא טוען שאין סיכוי בעולם שגבר יעלה 9 קילו בss, ועובדתית זה קורה לעשרות ומאות אנשים

בקשר ללג פרס: רוב המכונות מאוד צרות ואי אפשר לעבוד בהן בצורה אפקטיבית(פיסוק רחב מספיק) לבנאדם 1.80+, העבודה על הגלוטאוס וההאמסטרינגס לא תהיה בטווח תנועה מלא כמו בסקוואט כי הרגליים נתקעות בבטן(שלא לדבר על אנשים עם כרס) או שהמכונה מגבילה, והעבודה על המקרבי ירך תהיה בעייתית גם בגלל הפיסוק, מרחיקי ירך כמעט ולא יעבדו למרות שזה לא מעניין וזאת מאסה זניחה אז חליק. מן הסתם שרירים נוספים כמו כל קבוצת הerector spinae(עשרות שרירים) לא יעבדו כמעט בלג פרס.
אנשים עם בעיות פתולוגיות כמו קיפוזיס בחוליות צוואריות(לא חסרים) לא יצליחו לעשות לג פרס בשכיבה הזאת גם עם כרית(מניסיון) מחוסר נוחות.
בקיצור לג פרס זה תרגיל טוב כפתרון למי שלא יכול לעשות סקבט אבל לא תחליף.

ד"א חייזר, תן לשי לסיים את טקסס ותשווה איתו אורך זין, אתה גם לא עושה סינגל עם הנפח של איש הלילה, אבל הוא לא מפליק לך עם הזין שלו
קח מישהו שבותק שלך בתכניות כוח ותשווה אותו
אם הייתי פותח אשכולות כאלה כולכם הייתם צריכים לצאת עליי בכל הכוח.
חחחחחחחחח וותק בתוכניות כוח?
אתה יודע מי אני בכלל ובן כמה אני?
אני שם כסף ששי מתאמן יותר זמן ממני.
YYY מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 07-05-11, 18:35   #16
Shai 22
Banned

ניב1ש תהיה בטוח שאם הייתי מתאמן כוח מהיום הראשון שנגעתי במוט אז היום יכלת כבר לאכול את הארוחת בוקר שלך היישר מהחור תחת שלי, למה לא הייתי רואה אותך יא דגנרט.

אני בתוכנית כוח כולה 10 שבועות יא מיקרוב, אתה יכול בכלל לנחש איזה פוטנציאל גנטי יש לי שאתה מסתלבט כמו ילד על המשקלים שאני מרים?....
תתבגר ותלמד לדבר יפה גם שאתה מאחורי מסך של מחשב, זה שהמשקלים שלך גבוהים לא אומר שאתה כבר לא ילד כאפות כי אתה עדיין מתנהג כמו אחד כזה...

תבדוק את ההודעות האחרונות, יצאת דאלביוב אחו , כי בשורה התחתונה לא הוכחת בכלל למה לייל מקדונלד צודק, ורק דיברתה גבוהה גבוהה עליך ועל המשקלים שלך, שאתה שוכח שיש פה אנשים בפורום צנועים מאוד שמעולם לא צחקו על הישגים של אחרים שמשתינים עליך ועל המשקלים שלך בקשת...

נערך לאחרונה על ידי Shai 22, 07-05-11 בשעה 18:41.
ישן 07-05-11, 18:43   #17
SmokingSnake
Chuck Norris's Apprentice

לקרוא ללייל מקדונלד ליצן זה דבר מטומטם אבל יש סיבה למה כל תכנית רצינית משלבת בתוכה איזשהו סקוואט ולא לחיצת רגליים.

בקשר לותק בתכניות כוח, יש הרבה הבדל בין מישהו שעושה טקסס מת'וד ומתאמן שנה- שנה וחצי ומישהו שעושה תכנית כוח ראשונה ומתאמן 4-5 חודשים בתכנית כוח. וכן, גם ילד בן 18 יכול להיות "intermediate" לעומת מישהו בן 22 שעדיין novice, קפטן קירק סקבט 300 קילו בגיל 18 זה אומר משהו?
הגיל לא משחק פקטור, המשקלים והתכניות כן

Starr was damned strong, primarily because he worked as hard as any human being ever has. He was not a genetic freak, but his balls were huge, and he applied himself to his training like few people have ever done

Mark rippetoe on Bill Starr
SmokingSnake מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 07-05-11, 18:50   #18
YYY
Banned

ציטוט:
פורסם במקור על ידי shai 22 צפה בהודעה
ניב1ש תהיה בטוח שאם הייתי מתאמן כוח מהיום הראשון שנגעתי במוט אז היום יכלת כבר לאכול את הארוחת בוקר שלך היישר מהחור תחת שלי, למה לא הייתי רואה אותך יא דגנרט.

אני בתוכנית כוח כולה 10 שבועות יא מיקרוב, אתה יכול בכלל לנחש איזה פוטנציאל גנטי יש לי שאתה מסתלבט כמו ילד על המשקלים שאני מרים?....
תתבגר ותלמד לדבר יפה גם שאתה מאחורי מסך של מחשב, זה שהמשקלים שלך גבוהים לא אומר שאתה כבר לא ילד כאפות כי אתה עדיין מתנהג כמו אחד כזה...

תבדוק את ההודעות האחרונות, יצאת דאלביוב אחו , כי בשורה התחתונה לא הוכחת בכלל למה לייל מקדונלד צודק, ורק דיברתה גבוהה גבוהה עליך ועל המשקלים שלך, שאתה שוכח שיש פה אנשים בפורום צנועים מאוד שמעולם לא צחקו על הישגים של אחרים שמשתינים עליך ועל המשקלים שלך בקשת...
חחחחח
אין לך לא פוטנציאל גנטי ולא פוטנציאל שכלי.
אני לא צריך להוכיח למה לייל צודק, הוא עושה את זה לבד במאמר שלו, טמבל.
אתה זה שצריך להוכיח למה הוא טועה.
אני לא מדבר על המשקלים שלי אף פעם בלי שישאלו, אתה העלת את הנושא אז עניתי לך, בדרך כלל אני גם לא צוחק על אחרים אבל אצלך זה פשוט מתבקש כי אתה אפס שקורא לאנשים שיכולים ללמד אותך מה זה סקוואט ליצנים.
YYY מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 07-05-11, 18:50   #19
טייני
הרס רש"י שליטא

הסמל האישי שלטייני

כללי:: הרס הנביא

חבר'ה, תפתרו את העניין הזה מתחת לראק.
חלאס.
טייני מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 07-05-11, 19:13   #20
Nitric Oxide Troll
Guest