ישראלבודי
מתחייבים למחירים הזולים ביותר

חזור   ישראלבודי > ישראלבודי > אימונים

אימונים תוכניות אימונים, ביצוע תרגילים, שיטות אימונים ועוד..

הגדרות אשכול אפשרויות הצגת נושא
ישן 15-09-09, 16:16   #1
yairamit
חבר מתחיל

ברירת מחדל זקוק להכוונה באימון

שלום אני בן 16 וחצי מטר 75 שוקל 65 קצת פחות אולי..
בקיצור אני עכשיו מתחיל להתאמן ברצינות ובקביעות אחרי שהייתי עושה תקופה של שכיבות סמיכה כפיפות בטן קצת תקופה של משקולות.. מה שאני בא להגיד זה שאני לא חדש לגמרי בתחום כושר..
קראתי כבר המון מאמרים אפילו יותר מדי נראה ל (: הבעיה היא שהרבה מפורומי פיתוח הגוף עוסקים רק בכך.. מה שאומר שמבחינתם המטרה של כולם היא להיות מר עולם.. אני בסה"כ רוצה לפתח שרירים גם מבחינה אסתטית וגם פשוט כדי להיות יותר חזק(בשביל ברייקדאנס)
אז התחלתי ללכת לחדר כושר ביינתים יוצא שאני הולך פעמיים בשבוע אני עושה סטים של 8 חזרות עם מולטי טריינרים,מוטות פרפר ושאר מכשירים.. רציתי רק לדעת אם כדאי להמשיך להתאמן בבית עם משקולות או שאימון רציני של שעה פעמיים בשבוע מספיק טוב? (בשאר הימים חשבתי לעשות כושר של סיבולת.. מתח שכיבות סמיכה וכאלה..) זה חלק ראשון.. למי שיש כוחח לענות לי(תודה) אני אשמח לדעת אם אני עובד על כל השרירים שאני רוצה..

זה רשימת התרגילים שאני עושה: (אני עושה כל אחד 8 פעמים ואז עובר לתרגיל הבא עד שאני מסיים ואז עוד פעם.. ככה 3 פעמים זה מה שצריך נכון?)
מולטי טריינר:1 מחזיק במוט באמצע עם גב היד לכיון הפנים ומוריד(לא יודע מזה עושה ידיים אבל לא יודע בדיוק)
2 מחזיק במוט באמצע עם כף היד לכיון הפנים ומוריד(לא יודע מזה עושה ידיים אבל לא יודע בדיוק)

3 יושב הפוך שהפנים לכיון המולטי טריינר מחזיק בקצוות המוט ומוריד למאחורי הראש
עד כאן מולטי טריינר(גם נראה לי)
4 פרפר(חזה)
5 יושב שהידיים נשענות על משטח באלכסון כלפי מטה מחזיק מוט ומרים תוך כדי קיפול היידים(יענו הדו ראשי עובד)
6 עם מוט שהידיים על משטח ישר מרים רק בעזרת כף היד ואז שהכף היד הכופה(שרירי האמה)
7 במתקן שאני לא יודע איך קוראים לו שאתה בין שתי עמודים שיוצאם חוטים מהקצה למעלה של כל אחד. אני מחזיק את החטים בידית ומוריד למטה מאחורי( שריר הכנף נראה לי)
כפיפות בטן עם משקולת..
ואני נראה לי מוסיף דחיקת מוט לחזה
וחסר לי תרגיל לדלתא כי אין שם משקולת במשקל מתאים להנפת ידיים לצדדים(זה חדר כושר של ביצפר שיש לי את המפתח.. אין שם הכל..)
אז עם חסר משו תוסיפו.. תוודה רבה למי שעונה!!
עכשיו אני לא רוצה לעבוד על הרגליים.. אז זה שלא ששכחתי.. אז מי שעונה תודה רבה!!
yairamit מנותק   הגב עם ציטוט