ישראלבודי
מתחייבים למחירים הזולים ביותר

חזור   ישראלבודי > ישראלבודי > אימונים

אימונים תוכניות אימונים, ביצוע תרגילים, שיטות אימונים ועוד..

הגדרות אשכול אפשרויות הצגת נושא
ישן 20-07-10, 12:34   #1
boomye
חבר מתחיל

ברירת מחדל Ss דפק אותי

שלום!!
אני חדש פה בפורום אז אני ספר על עצמי קצת..
בן 17 עוד שבוע מהיום גובה 1.70 משקל 52 אז ככה עד גיל 4 שנים הייתי שמנמן ומאז משהו קרה ואני שחיף עצבני . אני כלכך שחיף שאני מתבייש להוריד חולצה ללכת לים ולהסתובב ברחוב אבל כל מה שאני אומר תקף עד גיל 16. בערך בגיל 15 התחלתי לעשות בדיקות עשיתי בדיקה לכלל מערכת האיכול בדיקות שכוללות הרדמה דברים רציניים עשיתי בדיקות אחרות שאני כבר לא זוכר. שום דבר לא גילו אמרו לי "אתה בריא".. לבסוף הרופא משפחה החליט לשלוח אותי לדיאטנית שנתני לי תפריט שלא עזר בשיט, הייתי שוקל אז 46. לבסוף בגיל 16 הרוםא אמר אין מה לעשות זה מבנה הגוף שלך אתה לא יכול לעלות במסה אלה אים כן תנסה מסת שריר.

אז אני כבר חצי שנה במכון משתמש בגיינר ועליתי ל52 קילו מ46 עכשיו אני מרגיש קצת יותר בטוח בעצמי כב רלא מתבייש ללכת לים אני גם מרגיש שהתחזקתי למשל מ0 מתח עליתי ל3 וכו'. אבל כל זה בשני חודשים עכשיו אני גבר 4 חודשים על אותו משקל ומראה.. כולל תפריט מצוין וגיינר perfect 3000. אז החלטתי לנסות SS זה היה משולם עליתי כל אימון ואימון במשקליםם. עד שדפחקתי את הגב אני מדבר איתכם על כאלה כאבים שאתה לא יכול להירדם עד 3 בלילה אתה לא יכול לעשות כלום חוץ מלשכב במיטה עם שירי דיכאון ברקע. הלכתי לאורטופד והוא אמר לי הפסקה של חודש מהמכון ונתן לי ספריי להשפקיץ למקום הכואב.. הבנתי שכנראה זה הטכניקה לא נכונה בSQUAT ובDEADLIFT שדפקה לי את הגב אבל כנראה שלא אני עדיין לא בטוח.. כלכך פחדתי שכבר חודשיים אני לא עושה SS חזרתי לאימון על AB רגיל על שרירים קטנים, אבלל זה מבאס אני לא מתקדם אני שונא את האימון הזההה היום אני רוצה לנסות לחזור לSS אבל לא יודע אים כדי לקחת את הסיכון כי עם העמוד השדרה לא משחקים..

מה אתם מצעים לעשות אים ישלך אימון מיוחד להציע לי בכיףף
boomye מנותק   הגב עם ציטוט