ישראלבודי
מתחייבים למחירים הזולים ביותר

חזור   ישראלבודי > ישראלבודי > ארכיון

ארכיון פוסטים נבחרים שנכתבו בידי גולשי האתר - לקריאה בלבד.

תגובה

הגדרות אשכול אפשרויות הצגת נושא
ישן 15-03-06, 14:11   #1
טל יואב
יואב טל

הסמל האישי שלטל יואב

כללי:: חובב מושבע על ענף פיתוח הגוף
עוסק ב:: קידום הענף פיתוח הגוף בישראל
חדר כושר: go-active

שם מלא ?
אביב עומר .
תאריך לידה ?
1976
גיל?
29
כיצד זכית לקבל את הכינוי ניגרי ענק ?
(צוחק) זה משהו שקרה בצבא ..... לא נעים לי לחשוף אותו..... (והמבין יבין) .
מידות גוף : חזה ?
אף לא מדדתי ככה.
יד קידמית ?
בין 43.5 ל-44 ס"מ.
כמו של עמית אה ?
כן אך הוא יותר נמוך ממני שזה טוב , יותר קל לבנות שריר במיוחד התרשמתי מהרגליים שלו יש לו רגליים יפות .
מה עם מידות של רגל עליונה ומותניים ?
אין מצב הכי הרבה שמדדתי זה היה הדו ראשי וגם זה היה אחרי שהכריחו אותי למדוד. אני גם לא נשקל הרבה ממש לעיתים רחוקות ,אני בעיקר סומך על המראה , המראה לא משקרת אתה רואה אם אתה נראה טוב או לא.
משקל גוף בתחרות ?
אני מניח שאהייה 75 ק"ג יבש.
ומחוץ לעונה בשיא ?
88 ק"ג ,את האמת בחודשיים הקרובים אני הולך לאכול בטירוף הבעיה שלי שתמיד חשבתי על השומן , עד הקיץ האחרון . אני יתן לך דוגמא על חבר טוב שלי אופיר בכר שאנחנו הולכים להתחרות השנה בקיץ.
יום אחד היינו בים והצטלמנו ולאחר שראינו את התמונות ממש נדהמנו ואמרנו לעצמנו אי אפשר ללכת ככה עם כל הכבוד לתחרות יש לך חודשיים ים ואתה נראה כמו איזה קציצה .
יום אחד הוא בא אליי אני יושב בבריכה של מלון קיסר והוא מספר לי שמרחוק אתה נראה כמו איזה קציצה אם משהו היה בא ואומר לי שזה מר הצפון אני הייתי זורק עליו משהו. באותו היום החלטנו למתן את העלייה אבל עכשיו אני מתכונן לעלות ואני לא הולך לבחול בכלום .
אתה מתכון לעלות מלוכלך ?
כן גם מלוכלך . יש לי תכונה גם שאני יורד מהר חילוף החומרים שלי גבוה מאוד. אני בתוך שלושה שבועות הצלחתי לחטב ולהוריד בפנים בשביל החתונה .לפני החתונה היו לי פנים כמו של בייגה שוחט. הייתי שמן אמרתי אני לא הולך להתחתן ככה. הפחתתי בפחמימות בעיקר, בימים שאני לא מתאמן.
כמה שנים אתה כבר מתאמן ?
אני מתאמן בערך כשמונה שנים , ואני מתחרה ועובד נכון כארבע שנים.
איפו אתה מתאמן ?
בחדר הכושר של בית המלון קייסר.
היכן אתה גר ?
אני גר בטבריה .
כיצד נכנסת לתחום פיתוח הגוף ומי השפיע עלייך ?
מי שהשפיע עליי היה אחי הקטן, כי הוא התחיל להתאמן קודם ,והוא הכניס אותי לזה . בהתחלה אני הייתי מתאמן בבית ...מאוחר יותר עברתי לחדר כושר בדרך עברתי מספר דירות וכך גם עם חדרי הכושר.
בוא נגיד שהכניסה למעגל התחרויות הכניסה בי המון המון רעל. והעלה אותי כמה רמות אם לא הייתי עושה זאת אולי היה לי היום גוף של דוגמן בינוני.
האם אתה ממליץ לאנשים להתחרות ?
אני ממליץ מכל הלב להתחרות וכמו שאתה נוכחת לראות אני מעודד את זה בפורום ובכלים שיש לי ואני מאוד מאוד מעריך כל אחד שיש לו את הבייצים לעלות על הבמה . לדבר זה מאוד קל אבל לעבור את הדיאטה לחיטוב זה סיוט.
יש גם כאלו שלא מוכשרים אבל למשל מאור הוא מוכשר (הכונה היא למאור זרזד שזכה במר הצפון).יש לו גנטיקה בת :):):):). ויש אנשים שאני לא אנקוב בשמות שאין להם את זה אבל יש להם את הבייצים לעמוד מול קהל ומי שלא היה על הבמה לא יכול לדעת.וצריך לעודד את האנשים ואת הספורט. יש לך למה לשאוף, אחד שלא מתחרה למה הוא ישאף ? לכן ברור שאדם שמתחרה הוא ממצא יותר.

דמויות למודל לחיקוי בארץ ?
אין מישהו גם לא מהעבר, אבל בתחרות האחרונה של מר הצפון מאיגוד נאבב"א אני ישבתי בקהל והסתכלתי על מאור תשמע הילד הזה הוא....... תשמע לא סתם אמנון גאון.... הייתי בהרבה תחרויות לא ראיתי ככה את אמנון מתלהב . והוא אמר על הבמה יש כאן משהו שהוא נדיר מאוד וזה פשוט תענוג לראות אחד כזה נותן לך תאבון להתאמן. אחד כזה נותן לך הרבה מאוד רעל.

בכמה תחרויות התחרית עד עכשיו?
עשיתי ארבע תחרויות אני מוכן לדבר רק על שתי תחרויות (צוחק) טובות שלי.כמובן שהשיא שלי היה מר הצפון התחריתי מול שמונה אנשים בקטגוריית המשקל שלי. עבאד קאדר שהיה מתחרה היום הוא חבר בישראל בודי הגיע למקום השלישי , אבל לא היה חטוב לדעתי הוא בחור מוכשר מאוד גם כן. כמובן שלזכות בתואר בעיר שלי מול הקהל שלי זה היה מאוד מאוד מרגש.אין מה להשוות אפילו אם יהיה משהו מאוד גדול באוגוסט ואני מקווה שיהיה . ומר המרכז 2004 שמה היינו 14 איש בלי קטגוריית משקל , אני הגעתי לא מוכן לזה שלא יהיו קטגוריות לפני התחרות ממש אמרו לי חטפתי ממש שוק.ורוג"ה סעד היה והיו כל מיני מפלצות אני הגעתי ל- TOP 6 ומבחינתי זה היה חגיגה . מבחינתי זה הישג לא פחות גדול ממר הצפון , שמה הייתה ממש הרגשה שאני שוה משהו.

ולמה על שתי התחרויות השניות אתה לא מוכן לדבר ?
אה.... תשמע אתה צריך להגיע מוכן לתחרות , צריך לזכור שזהו ספורט ראווה היום יש לי מספיק ידע להיות שופט גם לאופיר בכר ויתכן ואנו נהייה חלוקים בדעות שלנו בשיפוט , ביום שבת האחרון לאחר התחרות תפס אותי שופט בשירותים שסיפר לי שרצה לתת לשגיא גרשגורן את המקום השני. זה לא מדע מדוייק.באופן כללי השיפוט הוא טוב גם בנאבב"א וגם ב- IFBB .

מהי התחרות הבאה שלך ?
מר ישראל נאבב"א 2006 בקטגוריית משקל 75 ק"ג. אך אם אגיע חטוב מאוד ויבש מאוד מעל 75 ק"ג אז יתכן מאוד שאני יתחרה אפילו בקטגוריית משקל 85 ק"ג. הכונה שלי היא להיות יבש וממש לא מעניין אותי המשקל. אני כרגע הולך להיכנס במאסה מטורפת , בחודשיים האלו , לאחר מכאן אני יתחיל חיטוב מתון, ולאחר מכאן אני יתחיל בחיטוב קיצוני. ורק אחרי זה אני יעשה את הסיכום . אם אני יראה שאני חטוב על 79 ק"ג אני יעלה בקטגוריית 85 ק"ג לא קרה כלום.

מהי דעתך על ישראל בודי ?
ואההה תשמע באמת רק דברים טובים. אני הכרתי את גיל ממש במקרה אני התקשרתי לחנות ושאלתי אם יש לו צבע גוף , הייתי צריך צבע לתחרות. ואז יצא בנינו שיחה והבנתי שהוא איש מיוחד הוא הציע את עצמו ... חבר שלי הציע לי לקרוא מאמרים שלו . ראיתי שהוא איש רציני ומפה לשם הוא התחיל להדריך אותי , והוא לקח פיקוד. וכתב לי תוכנית תזונה ודיאטה היינו מדברים כמעט כל יום בטלפון. אחרי התחרות של מר הצפון שנה שעברה היות וזה מצולם בוידאו אני הקדשתי לו את הזכייה , חיבקתי אותו וציינתי שהוא התזונאי מספר אחד בארץ !
כמובן שצילמו את הכל, אני מפרגן לו בכל הזדמנות הוא בן אדם מקסים ונחמד. תשמע לפני שבועיים התחתנתי הבן אדם בא במיוחד מתל אביב בשביל זה לכבד אותי בחתונה. אני בטוח שהחברות בינינו היא לכל החיים , אני סומך עליו ולא רק אני סומך עליו כל המשפחה שלי סומכת עליו .אחי אמר לי גם אם גיל יגיד לך לעמוד על העץ ולעשות קוקו רי קו אתה תעשה את זה. אני בטוח שהוא יקח אותי הכי גבוה שיש.

באילו תוספי מזון אתה משתמש וכמה זמן כבר ?
רק אחרי שנכנסתי לתחרויות התחלתי להשתמש בתוספי מזון לפני זה הייתי משתמש רק בחומצות אמינו. אני חושב שהפסדתי הרבה עקב זה , כי תכלס בלי גיינר ואבקת חלבון אחרי האימון אתה לעולם לא תתקדם . אתה חייב חלבון מהיר ופחמימה מהירה אחרי אימון אחרת אתה לעלום לא תתקדם .למי שאין כוח להתעסק עם תמרים חייב גיינר בבוקר צריך חלבון נקי. אלו הם הדברים לבסיס חובה. אין מצב אין מה לעשות זה פשוט אלף בית. אני רואה אנשים מתאמנים ואחרי זה הולכים לסאונה , באמת שכואב לי הלב עליהם. אני משתמש בפרפקט 3000 מעורבב עם חלבון נקי אני מאמין שבחודש האחרון לפני תחרות אנחנו אפילו לא הולכים לגעת באבקת חלבון. אני משתמש גם בחומצות אמינו , אני עושה סייקלים של קריאטין וגלוטאמין, ו- BMA .

מה זה BMA ?
זה תוסף שמגביר את הטסטוסטרון לוקחים אותו בלילה לפני השינה על קיבה ריקה

ואין לזה תופעות לוואי ?
יכול להיות שאתה נהיה רק חרמן יותר. אני חושב שזה תוסף מצויין.

מהי דעתך על ספורט פיתוח הגוף בארץ ולאן הוא מתקדם ?
אני יכול להגיד לך שאני נפעם כל פעם מחדש עוד ועוד חבר"ה חדשים מגיעים לדוגמא אלכס בוגדן מהתחרות של ה-IFBB שבת שעברה לקח מקום שלישי . תמיד באים עוד חדשים פוטנציאלים . גם הילד שהתחרה לבד בקטגוריית הצעירים בנא"בבא לבד בוחניק גם כן בחור מוכשר מאוד. וגם הדר שלנו ושי כמובן.אתה רואה אנשים רציניים וחדשים.לדעתי הספורט שלנו משתפר משנה לשנה .והיידע של האנשיםמשתפר מגיעים יותר מוכנים , חבל רק שאין פרסים רציניים . כי מה שקורה בן אדם זוכה הכל טוב ויפה אבל מה עכשיו?.
עדאל חדג" שהוא בן אדם רציני הוא נראה ממש שבוז בתחרות האחרונה הוא לא התחרה לקח בצעירים כמה פעמים הוא בחור זהב אני מאוד אוהב אותו אחד הבחורים הכי נחמדים בספורט והוא אמר שהוא מאוד מאוכזב והוא לא יודע אם בכלל ימשיך להתחרות וחבל .
אמנון גאון יש לו את זה אתה רואה שהוא אוהב את זה על אשר אני לא מוכן לדבר.(הכונה לאשר פריג" נשיא התאחדות IFBB ) .
הרבה אנשים שואלים אותי מה יוצא לך מזה ? ואני אומר להם את האמת שאני רק מוציא כסף אבל אני עושה את זה בשביל הספורט ושאני אוהב את זה. מי שלא היה על הבמה לא יכול באמת להבין את זה. אתהה גם יכול להיות מושפל על הבמה גם זה קרה לי לצערי. קרה פעם אחת שהגעתי ממש לא מוכן לא ידעתי לבצע את הפוזות השופטים צדקו לא באתי צבוע , והושפלתי אבל לקחתי את זה קדימה ואחרי זה סגרתי מעגל, הביא לי מוטיבציה מטורפת.
למדתי את הפוזות בצורה אובססיבית הייתי עושה פוזות מול המחשב עשרים פעם ביום. זה תחביב מאוד יקר ודורש ומשפיע עלייך בחיי היום יום.

מה חסר בארץ על מנת שיגיע לרמה גבוה כמו בחו"ל ?
חסר פרסום וכסף אני לא מגלה את אמריקה פה.
זה דבר שגורר דבר תראה לא יתכן שאחד כמו מאור זרזד שהכה בהלם את עולם פיתוח הגוף הישראלי ולמחרת אני פותח חדשות ואני רואה שלאחר הפירסומות אנו נדבר עם האלוף הארץ בפוקר . נשבע לך היה אייטם של ארבע דקות על אלוף ישראל בפוקר והוא אמר שהוא מתאמן מאוד קשה . ואני השתגעתי!!!
אנשים לא שתו יומיים לא אכלו פחמימות כבר חודש !!!! ומספרים לנו על אלוף הארץ בפוקר שהתאמן מאוד קשה !וזהי רק דוגמא אחת. ברגע שאין חשיפה אז אין הערכה , אנשים לא מבינים מה אתה רוצה מהחיים שלהם . אין חסויות ולמה שאדם יתן חסות ? אם אין פרסום ? .אני מפרסם את עלית על חולצות של מכבי ת"א
אנחנו ספורט זניח מבחינת כסף.

כמה פעמים בשבוע אתה מתאמן ?
"באוף סיזאן " אני מתאמן ארבע פעמים בשבוע, וכשאני מתכונן לתחרות אני מתאמן שש פעמים בשבוע.

אתה יכול לפרט בקצרה את תוכנית האימונים שלך ?
גיוון זה מילת המפתח , ואתה חייב לתת לגוף הלם שריר. להפתיע אותו. כרגע אני עובד גב עם דו ראשי. חזה ותלת ראשי. אני עושה כתפיים בנפרד . ורגליים בנפרד. בטן באוף סיזאן אני עובד פעמיים בשבוע בדר"כ עם רגליים או עם גב. באף סיזן כל שריר פעם בשבוע.

מהי תוכנית התזונה שלך ?
אני דואג לאכול כל שעתיים וחצי באוף סיזאן. יש לי 2 ארוחות ביום שהם פחמימות מורכבות כגון : אורז, פתיתים , קוסקוס, ותפוחי אדמה. כמובן שבבוקר שבולת שועל זה MUST . לפני הישנה קוט"ג חצי אחוז עכשיו אוף סיזן אני יקח גם 3 אחוז קוט"ג .עם קצת חמאת בוטנים, אני מת על חמאת בוטנים הלוואי וזה היה להיפך אם אפשר היה לקחת כפית קוט"ג וקופסא של חמאת בוטנים (צוחק).

האם יש לך תמיכה מהמשפחה על בחריתך בענף ספורט זה ?
המשפחה מאוד תומכת ,אחים שלי מחכים לתחרויות משוגעים על העיניין הזה. אשתי גם כן שתיהיה בריאה תומכת אבל קצת קשה לה עם זה כאשר הגוף שלך משתנה כל הזמן.אתה גדול פתאום ואז יש דיאטה ואתה סובל והיא סובלת איתך כי היא נמצאת איתך. שתיהיה בריאה היא תומכת בי וגם צובעת ומגלחת אותי לפני התחרות. אחותי תמיד מצלמת את התחרויות.לפי דעתי מי שלא מצלם את עצמו בתחרות כאשר הוא מתחרה זה חבל הרי מה נשאר לך אחרי זה ? אני לא יודע למה להתחרות. אם אין לך וידאו למזכרת. אין כמו לשבת עם החבר"ה ומגש של פיצה מול הוידאו ולצחוק על הפדיחות שעשית.

אתה ממש אוהב פיצה אה ?
אני מאוד אוהב ג"אנק פוד אני לא אוהב מסעדות "אייסוסאייטי" תן לי בורגר ראנ"ץ לפרק הכי טוב. פעם בשבוע אני עושה צ"יטנג עם חבר.אני אומר דבר אחד באמת לא בשביל לעשות פרסומת בן אדם רציני ששוקל להתחרות שיצור קשר עם גיל גרנות . ולעשות פשוט כל מה שהוא אומר לו לעשות.דודי ששון הוא איש מצויין אבל לא עבדתי עם דודי ששון.אני מכיר את הגוף שלי טוב מאוד לכן אני יכול גם לאלתר קצת.

במה אתה עוסק לפרנסתך ?
אני עיתונאי ומרצה לתקשורת ,בבית הדפוס של ידיעות אחרונות , אני נותן הרצאות לקבוצות.ואני מכסה את אזור טבריה והסביבה עבור רשת ידיעות . תקשורת זוהי עבודה קשה מאוד ומאתגרת מאוד רוב הזמן אני נהנה ממנה.

מה דעתך על תחרויות מר הצפון של נא"בבא ו- IFBB ?
אני לא מפספס שום תחרות אני חובב מושבע של הספורט אני גם מכיר את האנשים ,אני אוהב את האנשים. וחשוב לי לפגוש אותם אני חושב שנאבב"א הוא אירגון מופתי.היה מעט קהל אומנם יחסית למה שציפינו.אמנון אוהב את זה התחרות זרמה חזרתי משם עם טעם טוב.וכמובן מאור שהיה גולת הכותרת.
עכשיו לגביי ה-IFBB מכיון שהתחריתי ב- IFBB אני לא רוצה להשתין מהבאר ששתיתי ממנה.אני לא רוצה לללכלך.אבל לערוך תחרות בחדר אירועים של בית מלון בשעת צוהוריים? לא הייתה שם אוירה של תחרות ,לא הרגשת שמחה לא הרגשת עצב לא הייתה שם דרמה לא נהינתי וזה לא גורע מהעסק שעמית ספיר נראה מצויין ואני גם בירכתי אותו על זכייתו ,אבל התחרות לא הייתה משהו בכלל.לא לילד הזה פיללנו. זה הזכיר לי הפעלה לילדים בפסח ביסודי עם התחנות.אשר רצה שאני יעביר את הגביע למקום הראשון אך הוא לא ידע שאני הייתי נוכח בקהל זה היה אשמתי כביכול האלוף היוצא מעביר לאלוף הנוכחי , אשמתי שלא הודעתי לו שאני נמצא.

מהו השריר החזק ביותר בגופך?
הגב אני גם הכי הרבה אוהב לעבוד עליו, מטבע הדברים. ואני טוב מאוד גם בתאומים, בכתפיים ובתלת ראשי.
ומהו השריר הכי חלש שלך ?
בקטע של השריר הכי חלש אני לא רוצה לתת רעיונות לשופטים גם אני לא מושלם אבל הכונה היא להגיע הכי מושלם לתחרות ואני מאמין שכך גם יהיה.

מהו האוכל המועדף עלייך "באוף סיזאן " ?
שווארמה או פיצה.

מהו האוכל הדומיננטי שלך בזמן הכנות לפני תחרות ?
חזה עוף ובייצים.
מהם התחביבים שלך מלבד ספורט פיתוח הגוף וכדור רגל שאת זה אנו כבר יודעים ?
אני מאוד מאוד אוהב פוליטיקה אני ממש מתענג על המוסף לשבת בעיתון. ואני גם לא פוסל אולי אפילו בעתיד עיסוק בפוליטיקה.תחום התקשורת בכלל לא רחוק מזה.אני היום במצב שאני יכול להסביר להרבה פוליטיקאים מה לעשות.יכול להיות שזה סטייה דרך אגב . אני אוהב פוליטיקה באמת.

למי אתה הולך להצביע?
אני הולך להצביע לקדימה אני מאוד הערכתי את אריק שרון אני ממש מתרגש רק מי לדבר עליו.

האם אתה מתאמן לבד או שיש לך שותף לאימונים ?
אני מאמין שחייבים שותף שותף תמיד יקח אותך מחוץ לגבול היכולת שלך ,יש לי שותף קוראים לו ג"ורג"יאן הוא בחור מאוד מאוד חזק ,הבעייה איתו שכעת שעות העבודה שלו השתנו הוא עובד בתור מאבטח במועדונים וזה לא מסתייע. אני בוחן כעת שתי מועמדים פוטנציאלים ,הכונה שלי היא לעבוד עם שותף על כל השרירים עד עכשיו עבדתי עם שותף רק על חזה ואני חושב שזה חשוב וחיוני לעבוד עם מישהו על הכל.

איפו שירתת בצבא והאם זה הפריע לאימונים שלך ?
בשיריון בחטיבה 500 הצבא לא שבע ממני נחת הייתי חייל בעייתי מאוד ,הייתי גם בכלא. אז התאמנתי אבל לא ברמות של היום .

כמה אתה לוחץ חזה ?
135 ק"ג. RM1
כמה אתה עושה סקואטים?
165 ק"ג אבל סטים.
כמה אתה עושה "דד ליפט" (הרמות מוות )?
אני מאמין מאוד דוקא בתרגיל הזה העיניין שרק לאחרונה התחלתי לעבוד עליו ברצינות יתרה כך שזה לא יהיה רציני להגיד בזה משקל.

כתפיים מאחורי העורף עם מוט ארוך בישיבה?
80 ק"ג או משהו כזה .

באלו קשיים אתה נתקל כאשר אתה מתכונן לתחרות ?
קשיים של רעב ועייפות ותשישיות החיטוב זה סיוט. אתה לא נרדם בלילה הגוף צלא מסוגל לישון כי אין לו פחמימות אז הוא לא כבד. קשה נורא להירדם.אתה רעב כמו כלב אתה נתקל בתגובות קשות מהאנשים מה קרה לך הפסקת להתאמן?

עצות וטיפים שאתה יכול לתת לקהל הקוראים שלנו ?
ללמוד כמה שיותר על הנושא להתעמק בזה כמה שיותר לראות חומר מהגדולים מכולם ולקבל הדרכה מאנשים טובים באמת.

מילות סיכום על הספורט ועלייך בכלל ?
אני בן אדם שמח שרוצה לעשות טוב , והספורט הוא ספורט מדהים . ואני רק מקווה שהוא יגדל ויתעצם ויתגבר בארץ .

שמחתי מאוד לראיין אותך .
גם אני מאוד שמחתי ואני מקווה שכל הצוות של ישראל בודי יגיע לתחרות מר שיראל ויעודד ואני יחזיר לו את זה גם.
טוב אז נדבר כבר ביי.

ובשבוע הבא כרטיס ביקור על ליבנה שביט.
הכתב הראשון של ישראל בודי .
טל יואב מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 15-03-06, 14:21   #2
Mr.Bazooka
IsraelBody VIP - חבר יהלום

הראשון!!!!

בעקרון קראתי את השאלות שבאמת רציתי לדעת

תותח כמו תמיד כל הכבוד

ציטוט:
פורסם במקור על ידי The-Two צפה בהודעה
במילה אחת אתה מלך.
[quote=Eldar Azulay;970410]שתוק שתוק אתה לא העלאת תמונות בכלל ואני שם עליך אלף זין מפגר
אני לא 53 קילו אני זין מצוץ בתחת טוב
Mr.Bazooka מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 15-03-06, 14:26   #3
nitzan
חבר פעיל

אחלה של כרטיס...תודה !!!
nitzan מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 15-03-06, 14:45   #4
Daniel-Barak
IsraelBody VIP - חבר יהלום

הסמל האישי שלDaniel-Barak

איזה מהנה לקרוא כרטיס על חבר מהפורום שהוא גם BB מקצועי! sbb4
יואב, איך עשית את הראיון? פנים אל פנים?
ישן 15-03-06, 14:46   #5
נוי
חבר פעיל

הסמל האישי שלנוי

שלח הודעה דרך ICQ אל נוי

קראתי את הכל נשבע לכם
היה מאוד מעניין
יואב אתה גדול
נוי מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 15-03-06, 15:01   #6
ELECTROD
חבר פעיל

תודה רבה רבה יואב!
ממש מעניין!
ניגרי אתה
בע"ה נגיע כולם לעודד אותך במר ישראל!
אאתה יכול לפרט על הBMA? יש את התוסף הזה אצל גיל?

<span style=\'font-size:14pt;line-height:100%\'>
<span style=\'color:red\'>
ykin@012.net.il
</span>
</span>
ELECTROD מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 15-03-06, 15:05   #7
fire
חבר פעיל

הסמל האישי שלfire

חדר כושר: Life&Fitness
שלח הודעה דרך ICQ אל fire

יואב ואביב - תודה רבה לשניכם!
מאוד מעניין, במיוחד כשזה מישהו מהפורום שלנו

fire מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 15-03-06, 15:07   #8
Berk0
חבר פעיל

הסמל האישי שלBerk0

אחלה סיקור קבל ח''ח sbb2
ישן 15-03-06, 15:11   #9
spacex
חבר פעיל

הסמל האישי שלspacex

באמת תענוג לקרוא ! יואב אתה בטוח שאת רוצה להמשיך להיות סוכן ולא עיתונאי ?..

ניגרי ,שיהיה לך המון בהצלחה בתחרות !

אתה נותן השראה רבה ,ומקווה שתצליח !
ישן 15-03-06, 15:16   #10
ניגרי ענק
מנהל מקצועי - פיתוח גוף תחרותי

הסמל האישי שלניגרי ענק

כללי:: אביב עומר
גיל:: מר ישראל 2013 ibff, מקום 3 מר יוניברס 2015 ibff, מקום 5 לונדון פרו 2018 בקטגוריית משקל בינוני ifbb
עוסק ב:: כתב עיתונות. כמו סופרמן

ציטוט:
Originally posted by ELECTROD@Mar 15 2006, 02:01 PM
תודה רבה רבה יואב!
ממש מעניין!
ניגרי אתה
תודה על התגובות, ותודה ליואב על הזמן שהשקיע.
לגבי השאלה: זה לא bma אלא zma וכן אני קונה את זה מגיל.
דבר איתו, הוא ידריך אותך איך לקחת, אני ממליץ על התוסף הזה.

ההבדל בין ספורטאי מתחרה(בכל רמה) לבין חובבן(בכל רמה) זה כמו ההבדל בין עזה לתל אביב: אין מקום להשוות

כל עוד שלא עלית לבמה, לפחות פעם אחת, לא עשית דבר וחצי דבר בספורט הזה

אני מעריך כל מתאמן, אני מעריך יותר את מי שמתמיד ומתקדם, אני מעריך הכי הרבה את מי שמעז- ומתחרה

סגן מר ישראל עד 82 קילו 2011, מר הצפון 2005 סגן מר ישראל עד 75 קילו 2006 סגן מר ישראל עד 75 קילו 2010
ניגרי ענק מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 15-03-06, 15:17   #11
Gamerrrrr
חבר פעיל

הסמל האישי שלGamerrrrr

גיל:: אמממ תחומי העניין שלי הם:בודיבילדינג, בודיבילדינג, בודיבילדינג, ועוד קצת בודיבילדינג. וגם פוואר ליפט

אהבתי מאוד!!
יואב אני יתקשר אייך היום בערב, יש איזה משהו שאנחנו צריכים לקבוע
Gamerrrrr מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 15-03-06, 15:22   #12
blinki
חבר פעיל

יפה, רואים שהוא רציני.
אבל לא אהבתי שהוא אמר שחיביים גיינר ואבקת חלבון כי ככה לא תתקדם אפשר גם בלי הדברים האלה.
יכול להיות שהוא פשוט רצה לעדות פירסומת לגיל, שזה בסדר גמור אבל לא חושב שאי אפשר להסתדר בלי תוספים.
blinki מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 15-03-06, 15:29   #13
Gamerrrrr
חבר פעיל

הסמל האישי שלGamerrrrr

גיל:: אמממ תחומי העניין שלי הם:בודיבילדינג, בודיבילדינג, בודיבילדינג, ועוד קצת בודיבילדינג. וגם פוואר ליפט

ציטוט:
Originally posted by blinki@Mar 15 2006, 02:22 PM
יפה, רואים שהוא רציני.
אבל לא אהבתי שהוא אמר שחיביים גיינר ואבקת חלבון כי ככה לא תתקדם אפשר גם בלי הדברים האלה.
יכול להיות שהוא פשוט רצה לעדות פירסומת לגיל, שזה בסדר גמור אבל לא חושב שאי אפשר להסתדר בלי תוספים.
אני לא מכיר מתחרה שלא משתמש בתוספים
Gamerrrrr מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 15-03-06, 15:29   #14
ELECTROD
חבר פעיל

ציטוט:
Originally posted by ניגרי ענק+Mar 15 2006, 04:16 PM--></div><table border='0' align='center' width='95%' cellpadding='3' cellspacing='1'><tr><td>QUOTE (ניגרי ענק @ Mar 15 2006, 04:16 PM)</td></tr><tr><td id='QUOTE'> <!--QuoteBegin-ELECTROD@Mar 15 2006, 02:01 PM
תודה רבה רבה יואב!
ממש מעניין!
ניגרי אתה
תודה על התגובות, ותודה ליואב על הזמן שהשקיע.
לגבי השאלה: זה לא bma אלא zma וכן אני קונה את זה מגיל.
דבר איתו, הוא ידריך אותך איך לקחת, אני ממליץ על התוסף הזה.
[/b][/quote]
אה ZMA...
של איזה חברה אתה ממליץ?
תודה.

ykin@012.net.il
</span>
</span>
ישן 15-03-06, 15:31   #15
ניגרי ענק
מנהל מקצועי - פיתוח גוף תחרותי

הסמל האישי שלניגרי ענק

כללי:: אביב עומר
גיל:: מר ישראל 2013 ibff, מקום 3 מר יוניברס 2015 ibff, מקום 5 לונדון פרו 2018 בקטגוריית משקל בינוני ifbb
עוסק ב:: כתב עיתונות. כמו סופרמן

האופטימום טוב, וגם זה של סולגאר בסדר גמור.
זה תלוי בתקציב שלך, האופטימום יותר יקר.

ההבדל בין ספורטאי מתחרה(בכל רמה) לבין חובבן(בכל רמה) זה כמו ההבדל בין עזה לתל אביב: אין מקום להשוות

כל עוד שלא עלית לבמה, לפחות פעם אחת, לא עשית דבר וחצי דבר בספורט הזה

אני מעריך כל מתאמן, אני מעריך יותר את מי שמתמיד ומתקדם, אני מעריך הכי הרבה את מי שמעז- ומתחרה

סגן מר ישראל עד 82 קילו 2011, מר הצפון 2005 סגן מר ישראל עד 75 קילו 2006 סגן מר ישראל עד 75 קילו 2010
ניגרי ענק מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 15-03-06, 15:33   #16
עוז20
חבר פעיל

הסמל האישי שלעוז20

כללי:: .............
עוסק ב:: ..........

אביב, הפרטנר שלך זה ג'ורג' (הדרוזי )כן? הוא באמת סוס התאמנתי איתו בקלאב הוטל כל הזמן שהוא רואה אותי הוא מפרק אותי במכות חח
ישן 15-03-06, 15:33   #17
AB6Killer
חבר פעיל

הסמל האישי שלAB6Killer

עוסק ב:: באזרחות

מעניין מאוד כמו כל פעם ,כל פעם זה חזק יותר וויותר ונותן לי השראה להמשיך בדרך הספורט!
ולהמשיך למרות שהרבה פעם זה קשה !

תודה רבה יואב!
ישן 15-03-06, 15:34   #18
ELECTROD
חבר פעיל

ציטוט:
Originally posted by ניגרי ענק@Mar 15 2006, 04:31 PM
האופטימום טוב, וגם זה של סולגאר בסדר גמור.
זה תלוי בתקציב שלך, האופטימום יותר יקר.
תודה רבה,אני ילך על האופטימום...
כמובן שאני יגיד לגיל שאתה המלצת
תחילת שבוע הבא אני אקנה...

ykin@012.net.il
</span>
</span>
ישן 15-03-06, 15:49   #19
Eagle
חבר פעיל

הסמל האישי שלEagle

מעניין מאד !

אביב המון בהצלחה במר ישראל =]
Eagle מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 15-03-06, 15:53   #20
שי345
חבר פעיל

גיל:: BODYBUILDING BODYBUILDING POWERLIFTING POWERLIFTING WEIGHTLIFTING WEIGHTLIFTING לעשות הרבה סייקלים ולגדול כמה שיותר!

בן אחי למה אתה לא בקשר ?
אביב אחי איזה כרטיס ביקור קיבלת, יואב אחי שלחתי לך מייל תחזיר לי תשובה

שי
שי345 מנותק   הגב עם ציטוט
תגובה

הגדרות אשכול
אפשרויות הצגת נושא