ישראלבודי
מתחייבים למחירים הזולים ביותר

חזור   ישראלבודי > ישראלבודי > תזונה ותוספים

תזונה ותוספים מה לאכול, מתי ולמה, תפריטים,אילו תוספי מזון מתאימים ועוד..

תגובה

הגדרות אשכול אפשרויות הצגת נושא
ישן 10-11-09, 13:10   #21
Nitro Speed
חבר פעיל

הסמל האישי שלNitro Speed

ציטוט:
פורסם במקור על ידי scylla צפה בהודעה
אני האחרון שידגול במוצרים האלה, אבל 2 חברים קרובים שלי השתמשו, ובאופן חד משמעית הם הרגישו את ההשפעה ועלו משמעותית במשקלים. אחד מהם אמר שהוא לא יכול לדמיין איך אפשר להתאמן בלי זה (שאני רואה את זה בתור דבר שלילי) ומסיים את הקופסא השלישית של נו-אקספלוד.
אותו חבר ניסה גם קריאטין מונו וטען בתוקף שלא הרגיש שום דבר.

אני לא אומר שזה כמו ממתקים אבל השפעה כזו או אחרת בטוח יש לזה. מפה ועד להגיד שזה נחוץ או יעלה אותך רמה וכו' - ההבדל הוא גדול. גם לדעתי ומנסיוני אוכלים טוב מרימים טוב. אני בנתיים אפילו בקריאטין לא משתמש ולא ממש מרגיש צורך. שאני אהיה קצת יותר חופשי כלכלית אני אתחיל.
הם מרגישים אפקט פלציבו.
העלייה במשקלים היא פסיכולוגית בלבד,וה "הרגשה" בניגוד למונו היא בגלל התוספות כמו ארג'נין,קרניטין טאורין וקפאין,ולא בגלל הקריאטין עצמו.
Nitro Speed מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 10-11-09, 13:32   #22
Locke
חבר פעיל

ברובם דווקא לא מרגישים אפקט placebo, הם עושים את מה שהם אמורים לעשות, לתת לך אנרגיה, בין אם זה ממנה ענקית של פקאין או לא יודע מה זה כבר לא משנה, אבל הם אומרים שאתה מקבל פאמפ ואנרגייה וזה באמת ככה(בנוסף לכמות קטנה של קריאטין שדווקא כן יש שם).

עכשיו אני אישית יצא לי לנסות את jack3d שהוא באמת מוצר לפני אימון, ואני יכול להגיד שזה בין התוספים הכי טובים שאי פעם השתמשתי בהם.
Locke מנותק   הגב עם ציטוט
תגובה