ישראלבודי
מתחייבים למחירים הזולים ביותר

חזור   ישראלבודי > ישראלבודי > פיתוח גוף-כללי

פיתוח גוף-כללי בפורום זה יהיו שיחות בנושא פיתוח גוף שאינם נכללים בפורומים האחרים

תגובה

הגדרות אשכול אפשרויות הצגת נושא
ישן 15-12-08, 14:07   #1
JaSoN.B
הקדוש האישי של ארבל

הסמל האישי שלJaSoN.B

עוסק ב:: לעצבן אנשים כשמשעמם
חדר כושר: על הספה בבית
שלח הודעה דרך ICQ אל JaSoN.B שלח הודעה דרך MSN אל JaSoN.B

אצלי ההורים ממש תומכים, אם זה שאני אפספס אירוע או משהו הם יבינו אותי ואם זה שאני צריך כסף לאבקות הם יבינו אותי
אבל אצל החברים, זה כבר סיפור אחר,
כל הזמן עוקצים , לא תומכים, רק מחפשים ת'רע שבמה שאני עושה,
אבל עכשיו , כשהם נרשמים למכון, הם רצים אליי ושואלים אותי שאלות ושאני אסביר להם דברים וכו'...

No Pain No Gain!
Train Like A Freak!

ציטוט:
פורסם במקור על ידי Fantast1c :) צפה בהודעה
מזה purse?
ציטוט:
פורסם במקור על ידי tal_s צפה בהודעה
הפורום נראה לך כמו מילון אנגלי-עברי?
JaSoN.B מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 15-12-08, 15:13   #2
SaharKazes
מר ישראל עד 90 ק"ג ואלוף האלופים של איגוד IFBB לשנת 2014 מר מרכז ומר דרום מקום 1 לשנת 2014

הסמל האישי שלSaharKazes

כללי:: סהר לא שחר קיבינימאט!
עוסק ב:: Israelbody+
חדר כושר: Factory אזור

החברים ממש מתלהבים מהעניין הזה שיש להם חבר "סוס" הם תמיד מחמיאים לי.. (לא כמו החברה הקודמים שהיו לי שכל דבר היו מנסים לעקוץ ולחפש את הרע בזה)
המשפחה (הדודים ואבא) ממש תומכים, אבא שלי גם עוזר לי כספית,
אמא שלי שמה לי רגליים בקטע הזה ואני על סף עזיבה של הבית, ריבים בלתי פוסקים (בגלל האוכל בעקיפין)
בשכבה מכירים אותי בתור הכי שרירי שיש, לפעמים בהפסקות באים לשאול אותי שאלות על המכון מה לעשות וכל זה..
ויש גם את העקיצות האלה "הכל אבקות סטרואידים שום דבר לא טבעי", "סתם מנופח".. וכמובן אומרים דיי זה יותר מדי תפסיק
המורים/המורות לפעמים זורקים לי כל מיני הערות קשורות
והיה איזה קטע בשיעור חינוך שהעלנו רעיונות לספר מחזור ואז בחרנו שזה יהיה מכתב למורה, המורה הביאה דוגמה עלי ועשתה עלי "דיס" איזה 5 דקות על העניין של הפיתוח גוף.. =\
אני מחזק את מה שyoshi moto אמר

ALLMAX ISRAEL
SaharKazes מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 15-12-08, 15:37   #3
TheRock
משתמש פעיל

הסמל האישי שלTheRock

חחחחחחח חוץ מסיקס פאק, כל אחד פה מתאר את עצמו כאילו הוא מינימום מר אולימפיאדה חחחחחחח האעלק "אומרים לי שאני מוגזם" "הכי שרירי שיש בשכבה"
TheRock מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 15-12-08, 15:50   #4
Yoshi-Moto
IsraelBody VIP - חבר יהלום

הסמל האישי שלYoshi-Moto

שלח הודעה דרך MSN אל Yoshi-Moto

ציטוט:
פורסם במקור על ידי therock צפה בהודעה
חחחחחחח חוץ מסיקס פאק, כל אחד פה מתאר את עצמו כאילו הוא מינימום מר אולימפיאדה חחחחחחח האעלק "אומרים לי שאני מוגזם" "הכי שרירי שיש בשכבה"
אני אישית הגבתי בתור בן אדם שחי אורח חיים של bb, לא בתור bb.
אני רחוק מלהיות bb, ואני רחוק מלרצות להיות מקצועי.

Eitan Davidovich
מדריך חדר כושר מוסמך מטעם וינגייט.
עוזר גם בפייסבוק.

Yoshi-Moto מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 15-12-08, 18:41   #5
TheRock
משתמש פעיל

הסמל האישי שלTheRock

ציטוט:
פורסם במקור על ידי yoshi-moto צפה בהודעה
אני אישית הגבתי בתור בן אדם שחי אורח חיים של bb, לא בתור bb.
אני רחוק מלהיות bb, ואני רחוק מלרצות להיות מקצועי.
לא דיברתי עליך אחי, דווקא אתה אחד האנשים הכי צנועים פה...

וזה הכי טוב שבעולם להיות צנוע ככה יותר יתייחסו אליך יפה

ציטוט:
פורסם במקור על ידי r1s7ur3t צפה בהודעה
אם זה מתייחס גם אליי, אני יכול להשבע לך בסבתא שלי, זכרה לברכה, שאומרים לי את זה!
אחי אני לא צריך שתישבע לי ולא כלום ולא אמרתי שזהלא נכון מה שאומרים עליך פשוט יש אנשים דפוקים שיראו בנאדם 50 קילו עם קוביות ויגידו שהוא מוגזם
TheRock מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 15-12-08, 18:52   #6
denous
IsraelBody VIP - חבר יהלום

הסמל האישי שלdenous

עוסק ב:: מדריך חדר כושר

כמה שטויות יש פה...
למה שייתיחסו אליך או אל מישהו אחר מהפורום פה אחרת ? מפתחי גוף ? אנחנו רחוקים מלהיות כאלו !
אולי אחדים פה בפורום באמת מקבלים מחמאות אמיתיות ולא יש לך יד גדולה או יד יפה... זה לא משהו שמעיד על כך שמתייחסים אליך כמפתח גוף זה בדיוק כמו שיבוא חבר שלך ויראה את הבטן השחיפית של חבר אחר שלך שיש שם 6 קוביות מסודרות יפות ויגיד וואו איזה בטן אתה סוס.

די לחיות באשליות זה כבר מוגזם קצת אנשים... חלק גדול (רובו אפילו הייתי אומר) בפורום הזה ממוצעים (כמו כל ילד אחר שלא בתת משקל) עם פיק בביספ לא יותר מזה...

חלק אחר זה אנשים שקצת יותר גדולים מהממוצע שגם הם לא כאלו אמורים להרגיש באדיבילדרים (פחח) או משהו אם מחמיאים להם.. וואו מי שישמע איזה טמבל אחד שחושב שאבקת חלבון זה סטרואידים אומר לך שאתה ענק.

וחלק אחר שזה חלק קטנטן בפורום זה אנשים שבאמת צריך לשאול אותם את השאלה כי אלו אנשים שבאמת מקבלים מבטים ברחוב בגב שלהם או משהו ולא זיוני שכל מאיזה מישהי שנדלקה על היד שלך כמו מסכנה.
denous מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 15-12-08, 20:06   #7
!Demon!
חבר פעיל

הסמל האישי של!Demon!

כללי:: 179\95
עוסק ב:: עובד כמו פיליפיני
חדר כושר: Pride

לרוב כל התגובות חיוביות וכמו שסיקס פאק אמר גם אותי לא מכירים אחר..
תמיד יש תעקיצות על כמויות האוכל אבל זה בצחוק ואני מגיב בחיוך..
כעיקרון אין הרבה עמיצים שיכולים להגיד משהו שלילי :d
אבא שלי בעד אבל הוא לא מבין שבמסה מינימום עולים טיפה בנוזלים אז הוא אומר לי איבדת מהחיטוב אני מנסה להסביר לו איך זה פולע חח
בגדול על הזין אני טוב לי עם זה וזהו
!Demon! מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 15-12-08, 16:12   #8
Rendi Orton
חבר פעיל

ציטוט:
פורסם במקור על ידי TheRock צפה בהודעה
חחחחחחחח
Rendi Orton מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 15-12-08, 16:42   #9
SaharKazes
מר ישראל עד 90 ק"ג ואלוף האלופים של איגוד IFBB לשנת 2014 מר מרכז ומר דרום מקום 1 לשנת 2014

הסמל האישי שלSaharKazes

כללי:: סהר לא שחר קיבינימאט!
עוסק ב:: Israelbody+
חדר כושר: Factory אזור

ציטוט:
זה כי אנשים רגילים לא מכירים אנשים טיפה גדולים
אף אחד פה לא מרגיש את עצמו.. פשוט זאת האמת אבל מהצד שלנו זה לא ככה

ALLMAX ISRAEL
SaharKazes מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 15-12-08, 18:38   #10
R1s7ur3T
חבר פעיל

כללי:: איגור
עוסק ב:: עובד

ציטוט:
אם זה מתייחס גם אליי, אני יכול להשבע לך בסבתא שלי, זכרה לברכה, שאומרים לי את זה!
R1s7ur3T מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 15-12-08, 16:33   #11
jackson%%
חבר פעיל

וואלה כן מקבלים פידבקים הייתי אתמול באיזה פאב כמה מלצריות כוסיות רצו להיצטלם איתי אמרתי סבבה חח,אתמול במכון חילקתי גם כמה חתימות לא משהו רציני,וביכלל כול יום שאני יוצא מהבית אומרים לי שאני סוס ובחורות רואות בי סמל סקס בעיר

חחחחחחחחחחחחחח חאלס לחיות בסרטים יראבק ילדים בני 15 חושבים אחרי אימון במכון הם יהיו "סוסים" הרגו אותי תגובות של כמה אנשים פה כאילו כול אחד פה על איזה 100 קילו או נראים כמו סיקס פאק שוולאה הוא היחיד(שהגיב פה) שאני מאמין מקבל תגובות רציניות מאנשים,אתם לא באדיבילדרים ורחוקים להיות מזה כולל אותי וגולשים רבים פה למרות שיש יוצאי דופן,חאלס להיתעסק בקאקי תיתאמנו תוכלו וזהו אתם לא רוני קולמן ...
jackson%% מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 15-12-08, 17:01   #12
שאול123321
חבר פעיל

חברים-וואלה הרבה מחמאות איזה גוף... איזה יד...

בנות-תמיד יש את אלה שיפחדו מהידים
ויש תאלה שאוהבות...

משפחה-וואלה מפרגנים לי בכל מה שאני יעשה,אבל מנסים לעלות לי תמודעות לזה שזה לא יפה
וכל מה שקשור לתוספים\דברים אחרים בשום פנים ואופן לא יסימו חלק
אני משל הכל
שאול123321 מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 15-12-08, 17:26   #13
CBA
חבר פעיל

חדר כושר: בית אייל

הפוסט הזה הולך למקום מיותר..

אני יכול לומר על עצמי שדווקא אנשים מאוד אוהבים לראות אנשים שריריים וזה דווקא מה שנותן להם מוטיבציה ללכת לחד"כ (לו דווקא אני).
אני מקבל הרבה תמיכה מהמשפחה ואבא, כל פעם שאיזה דוד שלא ראה אותי הרבה זמן אומר לי כמה גדלת/התנפחת/התרחבת ויש כאלה שתמיד חושבים שגבהתי..
יש לי המון תמיכה מהחברים ויחסית הרבה מהם גם מתאמנים בחד"כ :] .
רק אמא קצת שמה רגליים ולא בעד התוספים..

CBA מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 15-12-08, 17:36   #14
titter
חבר פעיל

יש ת'אלה שצוחקים וקוראים 'מר חלבון' ו 'הכל זה אבקות' ושטויות האלה ..
titter מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 15-12-08, 17:46   #15
Antonator1
הושעה

מנסיון, צריך להיות על גובה ממוצע יחסית במשקל של סביבות ה90 קילו כדי שהחברה באמת תכיר בכם כאנשים קצת "שונים" מבחינה פיזית. בדרך כלל זה קורה בשני מקרים: כשאתם מתחילים להתאמן ומתפתחים מהר ממש בהתחלה - ע"י החברים הקרובים, וכשהגעתם אחרי כשנתיים בערך לרמה מרשימה יחסית - שאז החברה כבר מתחילה לראות בכם סוג של משהו יוצא דופן קצת. אולי קוראים לכם "חלבוני" ו"חדרי כושרי" בחברה' ובמשפחה, אבל אני מניח שבעיני כלל המתבוננים רוב הפורום (רוב מוחלט) עדיין נראה כבני אדם מאומנים לא רע מהשורה. אין צורך להגזים עם ה"באדיבילדרים". כאשר כבר הגעתם לרמה סבירה בהחלט יתחילו למדוד, לשפוט ולדבר איתכם הרבה לפי זה, יזרקו את זה ללא מעט משפטים שזורקים לכם בנושאים שונים בחיים.

אבל עדיין, השורה התחתונה היא שבאדיבילדינג והגוף שלכם מעניינים את החברה הרבה פחות ממה שנראה לכם. אולי לחלקכם מציקים בגלל שאתם פשוט לא יודעים להגיש נכון את התחום הזה לאנשים. כשצוברים נסיון מבינים איך צריך להתנהג כאשר הספורט הזה הוא משהו שאתה עוסק בו. הרבה מתחילים עם ניסיון של כשנה חיים חזק מאד בפוזה של מקצוענים לצערי ובראש הם "בודיבילדרים" יותר מאשר בני אדם קודם כל. כן, הבודיבילדינג כולו אף פעם לא יתקבל בחיבה ע"י כלל החברה, אבל ברמה שלנו (גם של המתקדמים מבינינו) ובגיל שלנו הגשה נכונה וחכמה של הספורט הזה לסביבה יכולה מאד לעזור. ראש בקיר זה לא מה שיעזור לכם פה. תהיו קודם כל בני אדם, אחר כך ספורטאים, ההיררכיה הזאת תמיד תהיה בנויה ככה.
Antonator1 מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 15-12-08, 18:18   #16
CBA
חבר פעיל

חדר כושר: בית אייל

ציטוט:
פורסם במקור על ידי Antonator1 צפה בהודעה
מנסיון, צריך להיות על גובה ממוצע יחסית במשקל של סביבות ה90 קילו כדי שהחברה באמת תכיר בכם כאנשים קצת "שונים" מבחינה פיזית. בדרך כלל זה קורה בשני מקרים: כשאתם מתחילים להתאמן ומתפתחים מהר ממש בהתחלה - ע"י החברים הקרובים, וכשהגעתם אחרי כשנתיים בערך לרמה מרשימה יחסית - שאז החברה כבר מתחילה לראות בכם סוג של משהו יוצא דופן קצת. אולי קוראים לכם "חלבוני" ו"חדרי כושרי" בחברה' ובמשפחה, אבל אני מניח שבעיני כלל המתבוננים רוב הפורום (רוב מוחלט) עדיין נראה כבני אדם מאומנים לא רע מהשורה. אין צורך להגזים עם ה"באדיבילדרים". כאשר כבר הגעתם לרמה סבירה בהחלט יתחילו למדוד, לשפוט ולדבר איתכם הרבה לפי זה, יזרקו את זה ללא מעט משפטים שזורקים לכם בנושאים שונים בחיים.

אבל עדיין, השורה התחתונה היא שבאדיבילדינג והגוף שלכם מעניינים את החברה הרבה פחות ממה שנראה לכם. אולי לחלקכם מציקים בגלל שאתם פשוט לא יודעים להגיש נכון את התחום הזה לאנשים. כשצוברים נסיון מבינים איך צריך להתנהג כאשר הספורט הזה הוא משהו שאתה עוסק בו. הרבה מתחילים עם ניסיון של כשנה חיים חזק מאד בפוזה של מקצוענים לצערי ובראש הם "בודיבילדרים" יותר מאשר בני אדם קודם כל. כן, הבודיבילדינג כולו אף פעם לא יתקבל בחיבה ע"י כלל החברה, אבל ברמה שלנו (גם של המתקדמים מבינינו) ובגיל שלנו הגשה נכונה וחכמה של הספורט הזה לסביבה יכולה מאד לעזור. ראש בקיר זה לא מה שיעזור לכם פה. תהיו קודם כל בני אדם, אחר כך ספורטאים, ההיררכיה הזאת תמיד תהיה בנויה ככה.

אחחח אני תמיד אוהב את מה שאתה כותב :]

CBA מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 15-12-08, 21:26   #17
eyalamzleg
חבר פעיל

ציטוט:
פורסם במקור על ידי Antonator1 צפה בהודעה

מסכים וגם רוצה לציין שחלבוני זה כזה כינוי מפגר נמאס לשמוע את זה
eyalamzleg מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 15-12-08, 22:37   #18
מתחילן
חבר פעיל

כללי:: מייקי
עוסק ב:: בא והולך, עובר ושב, משלם ויוצא, חונה וקונה
חדר כושר: שייפ דיזנגוף סנטר

ציטוט:
פורסם במקור על ידי antonator1 צפה בהודעה

אתה יכול לתת דוגמה למה שאתה מכנה "הגשה נכונה של הספורט לחברה"?
אני מבין למה אתה מתכוון - סוג של שגרירות כזאת, להוציא אנשים מהסטיגמות, אבל באיזה אופן אתה מציע לעשות את זה?

לָ שׁ וֹ ן:
הכנה מקצועית לבגרות
עזרה בשיעורי בית
הכנה למבחני קיץ
תמצות החומר בכיתה ותקצורו
0523831381
מתחילן מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 15-12-08, 22:58   #19
Antonator1
הושעה

ציטוט:
פורסם במקור על ידי מתחילן צפה בהודעה
אתה יכול לתת דוגמה למה שאתה מכנה "הגשה נכונה של הספורט לחברה"?
אני מבין למה אתה מתכוון - סוג של שגרירות כזאת, להוציא אנשים מהסטיגמות, אבל באיזה אופן אתה מציע לעשות את זה?
כשהמתאמן צנוע, מנסה להפנות כמה שפחות תשומת לב אל עצמו, כשהוא קודם כל בן אדם רחב אופקים, הוא יתקבל הרבה יותר טוב גם כמפתח גוף ע"י החברה. הבעיה היא שהרבה מה"שגרירים" שיש לענף הזה הם פוזואיסטים שמרוכזים בעצמם ותופסים מפיתוח גוף הרבה יותר ממה שזה באמת על פני השטח - לא פרקטית, תיאורטית. זה לא רק עניין של ניפוץ סטיגמות, זה עניין של איזה בן אדם מציג. עם שיווק נכון ע"י הבן אדם הנכון אפשר לעשות הרבה. אם יבוא מולך בן אדם מאומן שלבוש ומדבר כמו בן אדם נורמלי ולא מחשיב את עצמו לאיזה משהו עליון רק בגלל שהוא מתאמן בחדר כושר ואוכל כך וכך קלוריות ביום, יגשר בינך לבין הספורט בצורה נינוחה וצנועה - ברור שהאפקט יהיה הרבה יותר חיובי מאשר אם יבוא בן אדם מאומן באותה מידה לבוש כאילו הוא הרגע יצא מהסרט פאמפינג איירון או מאחת התמונות של פרנק מקגראת' ויבקש ממך "להרגיש" לו את הבייספס, יתחילי עם כל קשקושי ה"להרוג את כל השחיפים", "אנחנו מתאמנים, אנחנו הכי טובים" וכל החרטא הפוזואיסטי הזה ויראה אובססיה לפיתוח גוף כתחום ולגוף שלו בפרט. לא פעם אני נתקל באנשים שגם עוסקים בתחום הזה שמשום מקום יורים לכיווני "אני ככה וככה קילו על ככה וככה אחוזי שומן, אני זה ואני ככה ואני מגניב ואני ואני ואני". יופי, מה אתה רוצה להגיד לי? על דברים כאלה אני מדבר. אם אנשים לא יתייחסו לעצמם כסטיגמה מהלכת ויראו אנושיות ורוחב אופקים, גם החברה תתייחס אליהם בהתאם.
Antonator1 מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 16-12-08, 10:14   #20
eyalamzleg
חבר פעיל

ציטוט:
פורסם במקור על ידי antonator1 צפה בהודעה
כשהמתאמן צנוע, מנסה להפנות כמה שפחות תשומת לב אל עצמו, כשהוא קודם כל בן אדם רחב אופקים, הוא יתקבל הרבה יותר טוב גם כמפתח גוף ע"י החברה. הבעיה היא שהרבה מה"שגרירים" שיש לענף הזה הם פוזואיסטים שמרוכזים בעצמם ותופסים מפיתוח גוף הרבה יותר ממה שזה באמת על פני השטח - לא פרקטית, תיאורטית. זה לא רק עניין של ניפוץ סטיגמות, זה עניין של איזה בן אדם מציג. עם שיווק נכון ע"י הבן אדם הנכון אפשר לעשות הרבה. אם יבוא מולך בן אדם מאומן שלבוש ומדבר כמו בן אדם נורמלי ולא מחשיב את עצמו לאיזה משהו עליון רק בגלל שהוא מתאמן בחדר כושר ואוכל כך וכך קלוריות ביום, יגשר בינך לבין הספורט בצורה נינוחה וצנועה - ברור שהאפקט יהיה הרבה יותר חיובי מאשר אם יבוא בן אדם מאומן באותה מידה לבוש כאילו הוא הרגע יצא מהסרט פאמפינג איירון או מאחת התמונות של פרנק מקגראת' ויבקש ממך "להרגיש" לו את הבייספס, יתחילי עם כל קשקושי ה"להרוג את כל השחיפים", "אנחנו מתאמנים, אנחנו הכי טובים" וכל החרטא הפוזואיסטי הזה ויראה אובססיה לפיתוח גוף כתחום ולגוף שלו בפרט. לא פעם אני נתקל באנשים שגם עוסקים בתחום הזה שמשום מקום יורים לכיווני "אני ככה וככה קילו על ככה וככה אחוזי שומן, אני זה ואני ככה ואני מגניב ואני ואני ואני". יופי, מה אתה רוצה להגיד לי? על דברים כאלה אני מדבר. אם אנשים לא יתייחסו לעצמם כסטיגמה מהלכת ויראו אנושיות ורוחב אופקים, גם החברה תתייחס אליהם בהתאם.
חחח אנטון אתה יכול להיות פוליטקאי חחח איזה ניסוח של מילים
eyalamzleg מנותק   הגב עם ציטוט
תגובה