ישראלבודי
מתחייבים למחירים הזולים ביותר

חזור   ישראלבודי > ישראלבודי > פיתוח גוף-כללי

פיתוח גוף-כללי בפורום זה יהיו שיחות בנושא פיתוח גוף שאינם נכללים בפורומים האחרים

נושא נעול

הגדרות אשכול אפשרויות הצגת נושא
ישן 15-03-07, 13:09   #1
OMRI-TURBO
מנהל ראשי

ציטוט:
פורסם במקור על ידי Antonator1
וויקיפדיה לא נקטו עמדה פוליטית, איך אפשר שלא להבין את זה?! העורכים פשוט מחקו ערך שנחשב כ - Nonsense.
זה רק וויקיפידה הישראלית דרך אגב.
ולמה שלא יהיה ערך על בן אדם שהקריב את החיים שלו למען שחרור יהודי ברית המועצות?
מה רע בהיהודים שעושים משהו לשם שינוי ונלחמים חזרה?
האם אנחנו לתמיד נהיה "כצאן לטבח" ?

הם מחקו את הפרופיל שלו לגמרי משם.
ישן 15-03-07, 13:28   #2
Johnny
חבר פעיל

הנקודה היא כמה שהטמבל הזה רוצה להבהיר שצריך להרוג את השמאלנים, לא צריך לומר שצריך היה לסיים את מלאכת ההשמדה באירופה בשואה נ-ק-ו-ד-ה.
ילדים ואנשים בורים מפרשים את הדברים לא נכון, הדביל הזה יסחוף אחריו אנשים בורים וטיפשים, האם זה מה שאתה רוצה?
כל צופה מהצד ששומע חלק מה-"נאום" שלו מבין מדבריו שצריך להרוג את כל האשכנזים כדוגמה לטמבל שהגיע לפורום לפני כמה חודשים והפיץ את זה כפי שגלעד אמר, וזאת מבלי להבין אתה תמונה הכוללת.
ֿתסכים איתי שאנשים בורים חסרי השכלה שלא מבינים את התמונה הכוללת מסוכנים לפוליטיקה.
Johnny מנותק  
ישן 15-03-07, 13:41   #3
Dino Psaras
Banned

כללי:: יו הפנר מה זה מי אני
עוסק ב:: חייל בקרוב

ציטוט:
פורסם במקור על ידי Johnny
הנקודה היא כמה שהטמבל הזה רוצה להבהיר שצריך להרוג את השמאלנים, לא צריך לומר שצריך היה לסיים את מלאכת ההשמדה באירופה בשואה נ-ק-ו-ד-ה.
ילדים ואנשים בורים מפרשים את הדברים לא נכון, הדביל הזה יסחוף אחריו אנשים בורים וטיפשים, האם זה מה שאתה רוצה?
כל צופה מהצד ששומע חלק מה-"נאום" שלו מבין מדבריו שצריך להרוג את כל האשכנזים כדוגמה לטמבל שהגיע לפורום לפני כמה חודשים והפיץ את זה כפי שגלעד אמר, וזאת מבלי להבין אתה תמונה הכוללת.
ֿתסכים איתי שאנשים בורים חסרי השכלה שלא מבינים את התמונה הכוללת מסוכנים לפוליטיקה.
איזה זכות יש לך לכנות אנשים בורים?

החתיכת דביל אומר בפרוש שצריך להרוג את כל האשכנזים, וחבל שלא הרגו אותם בשואה. למה לעזעזל שאני יסיק מזה מסקנות? אני שמעתי מה הוא אמר וזה מה שהבנתי, אם הוא רוצה לומר שצריך להרוג את כל השמאלנים שיגיד ככה, אף אחד לא צריך לנחש למה הוא מתכוון.

בשבילי הוא חתיכת אפס עלוב שאם היה נופל לי לידיים זה היהי נגמר לא טוב.
Dino Psaras מנותק  
ישן 15-03-07, 13:39   #4
toxicity
IsraelBody VIP - חבר יהלום

עוסק ב:: להטחן בצה"ל

עומרי אתה אומר שהתקשורות עושה לנו שטיפת מוח, תראה מה קרה לך!!!!!!!!!!!!!!!!!
יכול להיות שיש קצת מוח מאחורי ה7 ערכים שהבאת, אבל בכל זאת, מבן אדם כזה בור אתה לא מצפה משום אדם שפוי לקחת אותו ברצינות!!!
זה שהוא אומר שכל האשכנזים צריכים למות במילים שלו!!! ואתה לוקח את המילים שלו ומשנה אותם לזה שהוא מתכוון רק לאשכנזים השמאלניים!!!! תבדוק עוד סרטונים שלו תראה כמה זבל הוא מדבר!!!
ואז נראה מה תיהיה הדעה שלך עליו!
toxicity מנותק  
ישן 15-03-07, 13:55   #5
toxicity

בואנה עומרי אני לא מבין למה אתה חושב שהרמה של ההבנה שלך יותר טובה מההבנה של האנשים בפורום פה? הבנאדם הזה אומר שחבל שלא השמידו את כל האשכנזים בשואה, הוא אומר שכל האשכנזים הם שקרנים, טמאים, אנשים קרים.
ובאמת כמו שרקובה אמר, לפי הטענה שלך, למה הוא באמת לא אומר שמאלנים במקום אשכנזים? אנחנו מפרשים אותו בדיוק לפי דבריו, אז לפי מה אתה רוצה שנפרש אותו? הבן אדם הזה מטומטם והוא רוצה להרוג את כל האשכנזים, מה אתה רוצה שנגיד?!?!?!
toxicity מנותק  
ישן 15-03-07, 13:56   #6
toxicity

אגב שכחתי לציין שהדבר הכי שמאלני שיכול להיות זה הקומניזם, אז אתה אומר לי שכל קוראינים האלה שמנהלים את השלטון בצפון קוריאה, הם אשכנזים?
toxicity מנותק  
ישן 15-03-07, 14:24   #7
Gamerrrrr
חבר פעיל

הסמל האישי שלGamerrrrr

גיל:: אמממ תחומי העניין שלי הם:בודיבילדינג, בודיבילדינג, בודיבילדינג, ועוד קצת בודיבילדינג. וגם פוואר ליפט

ציטוט:
פורסם במקור על ידי toxicity
אגב שכחתי לציין שהדבר הכי שמאלני שיכול להיות זה הקומניזם, אז אתה אומר לי שכל קוראינים האלה שמנהלים את השלטון בצפון קוריאה, הם אשכנזים?
בצפון קוריאה יש קומוניזים??? כיום באף מקום בעולם אין קומוניזים, יש איזהשהוא תירוץ לקומוניזים אבל קומוניזים אמיתי פג מהעולם
Gamerrrrr מנותק  
ישן 15-03-07, 14:50   #8
HHHEELLBBOOYY
מושעה

כללי:: אחלה גבר
עוסק ב:: עורך דין
שלח הודעה דרך MSN אל HHHEELLBBOOYY

צודק אסור שיהיה לה שיוך פוליטי
HHHEELLBBOOYY מנותק  
ישן 15-03-07, 15:21   #9
Leo
חבר ותיק

כללי:: אני אואב תרד
עוסק ב:: סוחר תרד.
שלח הודעה דרך MSN אל Leo

למרות שאני לא מסכים איתם בהרבה דברים ובחייים לא הייתי תומך בהם מבפנים ( תבינו מה הדעות שלהם בפורום האנגלי שלהם )
הם צודקים בלפחות 80% במה שקשור לישראל , וויקיפדיה.

במיוחד זאתי העברית , ובחדשות הבינלאומיות (wikinews) שמה מוסלמים כותבים בשפה שאחמדיניג'אד לא היה מתבייש בה ושים את זה בכותרות ונותנים להם פרסים.

Leo מנותק  
ישן 15-03-07, 15:54   #10
Night_Wolf
Banned

שלח הודעה דרך ICQ אל Night_Wolf

קיצור אנשים חיים בן פסח זה בן אדם חולני אם בעיות מאוד רציניות...מאילה היה שונא נגיד ערבים או תאילנדים או לאום אחר שלא קשור אליו סבבה גזען כל אחד והמחשבות שלו אבל הבן אדם יהוד והוא קורא להשמדה של האשכנזים?!צריך לאסור אותו על זה אני בכלל לא מבין איך מישהו לא שולח מייל לבעלים של YOUTUBE
שיעיפו את הסרטונים שלו!
הסרטונים שלו לא פחות גרועים מהסרטונים שאל קעידה מעלים לאינטרנט ומראים את הפיגועים והאימונים שלהם זה נורא ומחליא!הפחדן הזה יושב במחסן בארצות הברית ולא יוצא החוצא שהוא יצא ישברו לו תידיים ואת הרגליים
Night_Wolf מנותק  
ישן 15-03-07, 16:02   #11
OMRI-TURBO
מנהל ראשי

ציטוט:
פורסם במקור על ידי Night_Wolf
קיצור אנשים חיים בן פסח זה בן אדם חולני אם בעיות מאוד רציניות...מאילה היה שונא נגיד ערבים או תאילנדים או לאום אחר שלא קשור אליו סבבה גזען כל אחד והמחשבות שלו אבל הבן אדם יהוד והוא קורא להשמדה של האשכנזים?!צריך לאסור אותו על זה אני בכלל לא מבין איך מישהו לא שולח מייל לבעלים של YOUTUBE
שיעיפו את הסרטונים שלו!
הסרטונים שלו לא פחות גרועים מהסרטונים שאל קעידה מעלים לאינטרנט ומראים את הפיגועים והאימונים שלהם זה נורא ומחליא!הפחדן הזה יושב במחסן בארצות הברית ולא יוצא החוצא שהוא יצא ישברו לו תידיים ואת הרגליים
פחדן? הבן אדם הזה עשה פעילויות חבלה נגד הסובייטים וברית המועצות שלא נתנה ליהודים לעזוב, והקריב את החיים שלו למען יהודי ברית המועצות! אתה מכיר מישהו שעשה יותר מזה למען האשכנזים?
עקב כל התרומה שלו וזה שהוא לא פוליטיקאי מלוכלך שרק יודע לדבר ולא עושה כלום, הוא לקח את העניינים ליידים שלו ופעל למען יהודים ולמען יהודים חזקים שלוקחים את הגורל בידיים שלהם. כולם אשכנזים.
מה רע בזה?

"שנים לא רבות לאחר מכן אזל לחיים בן פסח המזל והוא נעצר ונשלח לכלא בשל פעילותו בליגה,
שלחמה בין היתר למען שיחרור יהודיי ברית המועצות לשעבר ללא שום ספק או פחד,
בניגוד לשאר יהודי ארה"ב וישראל שישבו בחיבוק ידיים וגלגלו עיניהם לשמיים בזמן שאחיהם הכלואים
ברוסיה, נמקים תחת יד הברזל הסובייטית."
ישן 15-03-07, 16:18   #12
Night_Wolf
Banned

שלח הודעה דרך ICQ אל Night_Wolf

ציטוט:
פורסם במקור על ידי omri-turbo
פחדן? הבן אדם הזה עשה פעילויות חבלה נגד הסובייטים וברית המועצות שלא נתנה ליהודים לעזוב, והקריב את החיים שלו למען יהודי ברית המועצות! אתה מכיר מישהו שעשה יותר מזה למען האשכנזים?
עקב כל התרומה שלו וזה שהוא לא פוליטיקאי מלוכלך שרק יודע לדבר ולא עושה כלום, הוא לקח את העניינים ליידים שלו ופעל למען יהודים ולמען יהודים חזקים שלוקחים את הגורל בידיים שלהם. כולם אשכנזים.
מה רע בזה?

"שנים לא רבות לאחר מכן אזל לחיים בן פסח המזל והוא נעצר ונשלח לכלא בשל פעילותו בליגה,
שלחמה בין היתר למען שיחרור יהודיי ברית המועצות לשעבר ללא שום ספק או פחד,
בניגוד לשאר יהודי ארה"ב וישראל שישבו בחיבוק ידיים וגלגלו עיניהם לשמיים בזמן שאחיהם הכלואים
ברוסיה, נמקים תחת יד הברזל הסובייטית."
בסדר אבל איך זה מתקשר לכל הענין שהוא מטיף להשמדת האשכנזים מה חבר כנסת אשכנזי עיצבן אותו באיזו דיעה מטופשת אז כל האשכנזים גרועים?
וד"א ליתר דיוק יהודים מברית המועצות לא נחשבים אשכנזים..יש מושג נוסף שקיים לעליה ממזרח אירופה
אשכנזים זה ממערב אירופה וארצות הברית

בכל אופן כמו שגיימר אמר "הוא שרוף מבחינתי"
לא משנה לי מה הוא עשה ומי הוא היה כל עוד הבן אדם משמיץ את האשכנזים שזה כולל חלק גדול מהמשפחה שלי וקורא להשמדתם הוא לא פחות בישבילי מכל התנועות המוסלמיות הקיצוניות!
Night_Wolf מנותק  
ישן 15-03-07, 16:54   #13
SuzukiR
חבר פעיל

ציטוט:
פורסם במקור על ידי Night_Wolf
בסדר אבל איך זה מתקשר לכל הענין שהוא מטיף להשמדת האשכנזים מה חבר כנסת אשכנזי עיצבן אותו באיזו דיעה מטופשת אז כל האשכנזים גרועים?
וד"א ליתר דיוק יהודים מברית המועצות לא נחשבים אשכנזים..יש מושג נוסף שקיים לעליה ממזרח אירופה
אשכנזים זה ממערב אירופה וארצות הברית

בכל אופן כמו שגיימר אמר "הוא שרוף מבחינתי"
לא משנה לי מה הוא עשה ומי הוא היה כל עוד הבן אדם משמיץ את האשכנזים שזה כולל חלק גדול מהמשפחה שלי וקורא להשמדתם הוא לא פחות בישבילי מכל התנועות המוסלמיות הקיצוניות!

אתה מסלף את הדברים שלא בצורה קיצונית אחי אתה לא מבין למה הוא היתכוון

הוא מיתכוון לכל השמאלנים בארץ כמו שמאלמרט ואחריםלא רק פוליטקאי אחד יש עוד הרבה אז הוא אמר כיאלו שהיה צריך לסיים איתם בשועה אתה מבין אלה כיאלו הבוגדים ובוגד על פי דין התורה זה מוות
אתה מבין אח שלי סתם הוציאו את הדברים שלא מחוץ לקשר אל תהיה אטום ואל תיתן לתיקשורת להשפיע עליך אחי
SuzukiR מנותק  
ישן 15-03-07, 17:02   #14
Gamerrrrr
חבר פעיל

הסמל האישי שלGamerrrrr

גיל:: אמממ תחומי העניין שלי הם:בודיבילדינג, בודיבילדינג, בודיבילדינג, ועוד קצת בודיבילדינג. וגם פוואר ליפט

אני עשיתי בירור קטן במקור לא אינטרנטי שלא צריך לדבר עליו פה על חיים בן פסח, הוא לא פעל בברית המועצות לשיחרור יהודים, מה שכן הוא השתייך לכהנא צדק וגורש מא"י בשל הפרופוגנה שלו
Gamerrrrr מנותק  
ישן 15-03-07, 15:57   #15
VoRteX
חבר פעיל

הוא גורש מישראל בגלל זה הוא בארה"ב..

VoRteX מנותק  
ישן 15-03-07, 16:09   #16
Leo
חבר ותיק

שלח הודעה דרך MSN אל Leo

אגב כל אלה עם האשכנזים , נראה לי אתם עושים מהחצי הערה שלא לזה הוא התכוון (גם שהוא דיי קיצוני) סיפור.........

תהיו אובייקטיביים ותתיחסו לנקודה , זה הבעייה של אנשים היום.......

ופוסים את כל שאר הדברים שהוא אמר , עוד מעט תתפקדו דאנרכיסטים נגד הגדר (ראיתי סרט תעודה ביס8 על הפאגים האלה עכשיו איזה שמאלאני עושה פרובוקציות לחייל ומשחק אותה גיבור והחייל משחק אותה ראש קטן ושואל את המפקד במכשיר קשר מה לעושת , הייתי שואל אם אפשר לתת לשמאלאני הזה מכות רצח)

Leo מנותק  
ישן 15-03-07, 16:43   #17
Leo
חבר ותיק

שלח הודעה דרך MSN אל Leo

סמרט טץ' אמרת משהו מפגר.......

ימני זה מי שיחסית יותר לאומני ורוצה לשמר את המצב הישן בחברה.

Leo מנותק  
ישן 15-03-07, 17:41   #18
SiX PACK
חבר ותיק (מועמד לחבר VIP)

הסמל האישי שלSiX PACK

וואי וואי איזה חפירות יש פה...

בתכלס קראתי את כל התגובות פה אבל נמנעתי מלהגיב, לאיש המטופש הזה אין גבול לחוצפה שהוא מוציא מהפה שלו יש דרך להגיד דברים, קודם כל שידבר כמו בנאדם אחר כך נשמע אותו...

"חבל שהגרמנים לא סיימו את ההרג נגד האשכנזים"

Facebook
SiX PACK מנותק  
ישן 15-03-07, 17:42   #19
toxicity

ציטוט:
פורסם במקור על ידי SiX PACK
וואי וואי איזה חפירות יש פה...

בתכלס קראתי את כל התגובות פה אבל נמנעתי מלהגיב, לאיש המטופש הזה אין גבול לחוצפה שהוא מוציא מהפה שלו יש דרך להגיד דברים, קודם כל שידבר כמו בנאדם אחר כך נשמע אותו...

"חבל שהגרמנים לא סיימו את ההרג נגד האשכנזים"
"לא הוא מתכוון רק לשמאל הקיצוני"
בואנה אנשים פה החליקו לגמריי על המוח והם באמת תומכים בבנאדם הזה!!!!!!!!!!!!!
toxicity מנותק  
ישן 15-03-07, 17:45   #20
OMRI-TURBO
מנהל ראשי

אני סיימתי להגיב לטיפשים.
בן אדם שהקריב את החיים שלו ליהודי ברית המועצות ובשביל זה הלך לכלא, הוא שונא אשכנזים. כן ממש.
נושא נעול