ישראלבודי
מתחייבים למחירים הזולים ביותר

חזור   ישראלבודי > ישראלבודי > פיתוח גוף-כללי

פיתוח גוף-כללי בפורום זה יהיו שיחות בנושא פיתוח גוף שאינם נכללים בפורומים האחרים

תגובה

הגדרות אשכול אפשרויות הצגת נושא
ישן 21-10-09, 18:01   #1
BlueNinja
חבר פעיל

הסמל האישי שלBlueNinja

חדר כושר: Life&Fitness

ציטוט:
פורסם במקור על ידי cortex צפה בהודעה
איזה סקוואט אתה עושה היי באר או לואו בר ?
תסביר לי מה ההבדל ואני אענה לך. (אף פעם לא ייחסתי לזה חשיבות)

אני עושה סקוואט בטכניקה טובה,עובד כמו שצריך ולא מחפף,אני יורד די נמוך אם זאת השאלה

No Pain No Gain !
BlueNinja מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 21-10-09, 18:21   #2
moo
חבר פעיל

הסמל האישי שלmoo

שלח הודעה דרך MSN אל moo

ציטוט:
פורסם במקור על ידי blueninja צפה בהודעה
תסביר לי מה ההבדל ואני אענה לך. (אף פעם לא ייחסתי לזה חשיבות)

אני עושה סקוואט בטכניקה טובה,עובד כמו שצריך ולא מחפף,אני יורד די נמוך אם זאת השאלה
זה שאתה שובר מקביל זה עדיין לא אומר שהטכניקה שלך טובה
ואם אתה לא יודע איזה סקווט אתה עושה אז הטכניקה שלך לא טובה
כי אתה לא יודע איזה דגשים יש לכל סקווט
moo מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 21-10-09, 18:22   #3
BlueNinja
חבר פעיל

הסמל האישי שלBlueNinja

ציטוט:
פורסם במקור על ידי moo צפה בהודעה
זה שאתה שובר מקביל זה עדיין לא אומר שהטכניקה שלך טובה
ואם אתה לא יודע איזה סקווט אתה עושה אז הטכניקה שלך לא טובה
כי אתה לא יודע איזה דגשים יש לכל סקווט
תקשיב,אני שומר על גב ישר,הברכיים לא בורוכת לי לצדדים,אני עובד כמו שצריך לא מהר.ואני לא מעמיס סתם משקלים אני עובד עם המקסימום משקלים שאני יכול לעושת בטכניקה טובה.

No Pain No Gain !
ישן 21-10-09, 18:24   #4
galSH
אזהרה - אין לפרסם חברות מתחרות

ציטוט:
תקשיב,אני שומר על גב ישר,הברכיים לא בורוכת לי לצדדים,אני עובד כמו שצריך לא מהר.ואני לא מעמיס סתם משקלים אני עובד עם המקסימום משקלים שאני יכול לעושת בטכניקה טובה.
לא שמעתי בחיים על דבר כזה שברכיים בורחות לצדדים. דווקא להפך, אתה אמור לדחוף אותם החוצה. כדאי לך להעלות סירטון.
ישן 21-10-09, 18:37   #5
BlueNinja
חבר פעיל

הסמל האישי שלBlueNinja

ציטוט:
פורסם במקור על ידי galsh צפה בהודעה
לא שמעתי בחיים על דבר כזה שברכיים בורחות לצדדים. דווקא להפך, אתה אמור לדחוף אותם החוצה. כדאי לך להעלות סירטון.
שיצא לי אני אצלם,למרות שהמאמן לא מעיר לי ואומר שעשיתי טוב (והמאמנים אצלנו הם תותחים ולא כמו רוב המאמנים)

No Pain No Gain !
ישן 21-10-09, 20:07   #6
Scylla
מקום 2 עד 90 ק"ג ב-golden desert cup PL RAW

עוסק ב:: ברמן
חדר כושר: גרייט שייפ
שלח הודעה דרך ICQ אל Scylla שלח הודעה דרך MSN אל Scylla

ציטוט:
הברכיים אמורות לצאת החוצה. הנה זאת הסיבה למה אומרים לך שכנראה שאתה לא עושה מושלם. תמיד יהיה מקום לתיקונים במיוחד אם אתה לא יודע הבדל בין היי באר לואו בר ולא באמת התמקדת בטכניקה.

לגבי יעילות של פיצולים אצל מתאמן מתחיל - גם תוכניות סופר-יעילות למתאמן מתחיל כמו ss או fbw בסיסי וטוב, אם המתאמן לא יהיה עם ליווי צמוד וחשוף לביקורת חיצונית ממושכת מצד מי שמבין ברמה טובה, והמתאמן לא יתן 110% גם בתזונה וגם במאמץ במכון - התוצאות יהיו בהתאם.

לדוגמא חבר שלי הבאתי לו FBW בסיסי ובאמת בלי מקום לטעויות, אבל אחרי שהסברתי לו על סקוואט ובנט אובר למשל, אני רואה אותו אחרי כמה אימונים שהוא היה ללא ליווי והטכניקה שלו הלכה קפוט. בנט אובר הוא עושה כמו אפרייט רו וסקוואט הוא עושה בצורה הצפויה שמתחיל עם מוט על הגב יעשה. אז מה הפלא שהוא לא מתקדם?
Scylla מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 21-10-09, 20:43   #7
BlueNinja
חבר פעיל

הסמל האישי שלBlueNinja

ציטוט:
פורסם במקור על ידי scylla צפה בהודעה
הברכיים אמורות לצאת החוצה. הנה זאת הסיבה למה אומרים לך שכנראה שאתה לא עושה מושלם. תמיד יהיה מקום לתיקונים במיוחד אם אתה לא יודע הבדל בין היי באר לואו בר ולא באמת התמקדת בטכניקה.

לגבי יעילות של פיצולים אצל מתאמן מתחיל - גם תוכניות סופר-יעילות למתאמן מתחיל כמו ss או fbw בסיסי וטוב, אם המתאמן לא יהיה עם ליווי צמוד וחשוף לביקורת חיצונית ממושכת מצד מי שמבין ברמה טובה, והמתאמן לא יתן 110% גם בתזונה וגם במאמץ במכון - התוצאות יהיו בהתאם.

לדוגמא חבר שלי הבאתי לו fbw בסיסי ובאמת בלי מקום לטעויות, אבל אחרי שהסברתי לו על סקוואט ובנט אובר למשל, אני רואה אותו אחרי כמה אימונים שהוא היה ללא ליווי והטכניקה שלו הלכה קפוט. בנט אובר הוא עושה כמו אפרייט רו וסקוואט הוא עושה בצורה הצפויה שמתחיל עם מוט על הגב יעשה. אז מה הפלא שהוא לא מתקדם?

תקשיב אני לא מתאמן מתחיל,התחלתי בגיל 14וחצי התאמנתי כחצי שנה,זאת הייתה התקופה שלא ידעתי כלום פשוט,וגם לא התקדמתי יותר מדיי מהסיבה הפשוטה שהרמת הורמון הגוף שלי הייתה מאוד נמוכה.

חזרתי להתאמן בסביבות 15 וחודשיים משהו כזה,לעט לעט למדתי והעשרתי את הידע שלי,במיוחד מהפורום ומכל מיני אנשים שמבינים בתחום, התוכנית abc עבדה עליי מעולה,בחודשיים האחרונים עשיתי חיטוב מהרגע שחזרתי ירדתי מ 16% שומן לאיזור של ה 12 ככה ועכשיו אני בעצם מתחיל מסה,אם תסתכל תראה תמונות שלי אני לא מתחיל (תחפש בזירת הגולשים)
שנאי עושה סקוואט הכפות רגליים מכוונות החוצה בזווית (לא בהגזמה) הברכיים לא יורדות כמו פלס,הם גם בזווית כמו הרגל,הסקוואט שלי טוב אבל אם אתם אומרים אני אלמד גם את זה אינלי בעיה,אני לא בא להתווכח או משהו.
בעצם התחלתי ss כי אני רוצה לעלות במשקלים, (חגגתי 16 לפני שבועיים-3שבועות ) בגלל הגיל לא הייתה לי התקדמות גדולה במשקלים וגם בגלל שעשיתי חיטוב.

No Pain No Gain !
תגובה