ישראלבודי
מתחייבים למחירים הזולים ביותר

חזור   ישראלבודי > ישראלבודי > תזונה ותוספים

תזונה ותוספים מה לאכול, מתי ולמה, תפריטים,אילו תוספי מזון מתאימים ועוד..

נושא נעול

הגדרות אשכול אפשרויות הצגת נושא
ישן 09-09-10, 22:27   #101
subzero1122
Banned

ציטוט:
פורסם במקור על ידי itzik b צפה בהודעה
http://israelbody.org/index.asp?arti...yid=82&page=10

תקרא את זה, זה לא כלכך קשור, אבל הנה משהו שרוב האנשים יגידו שזה שטויות, אבל כנראה שזה עובד.
קראתי ממש ברפרוף.
התכנית בסיסית מדי, ולא נראה לי שהתפריט מתאים למישהו שהוא לא שלד מהלך

כנראה
אולי
ייתכן

אין דבר כזה
אם אתה אנורקס ומתאמן מתחיל, התכנון לא כל כך רלוונטי, ואתה פשוט צריך לאכול הרבה
בשלב אחר זה כבר לא ככה

אתה עדיין מראה שאין לך קו מסוים, אין לך שום דבר להגיד ואתה מסתמך על השערות וניחושים.
subzero1122 מנותק  
ישן 09-09-10, 22:27   #102
Cuba
מתחרה golden desert cup PL RAW

ציטוט:
כנס לקישור ששמתי, ותוכל לראות שיש שוני בנושא האימונים.
מה שאני מנסה להראות, שאין כאן חוק אחד מוחלט, ולהגיד לבנאדם להתבסס אך ורק על גאנק פוד זאת טעות, עזוב את הקטע של הקלוריות זה גם לא בריא.
הגוף שלנו הוא כמו ''יין'', הוא מבשיל עם הזמן, אם אתה תתן לו אוכל לא טוב אתה גם תראה תוצאות לא טובות, אתה חייב לשמור על הגוף שלך ולתת לו דברים בריאים, ובהתאם לזה התוצאות יהיו טובות יותר, זה ממש לא חוכמה להכניס המון קלוריות כשהם באות ממקור שהוא פשוט זבל.
אני יתן לך דוגמה הכי פשוטה, בארטיק מגנום יש לך בערך 500 קלוריות, ואני יכול לאכול 20 כאלה ביום אם אני רוצה, ואז אני יכניס 10000 קלוריות ביום, נראה לך הגיוני שזה טוב??? ושאני יעלה בהרבה מסת שריר??
התשובה היא לא, הגוף שלנו אוהב ומעדיף פחמימה מורכבת, גאנק פוד זה לעצלנים ואנשים שמחפשים קיצורי דרך, רק הבעיה שהקיצור דרך הזה מוביל אותך להמון אחוזי שומן.
ברגע שהגעת למספיק חלבון פחממה שומן אבל חסר לך 1000 קלוריות אתה באמת חושב שזה משנה לגוף שלך איך תכניס אותם?

נניח גוף מסוים התחזוקה שלו זה 3000 קלוריות ליום בשביל להשאר על נייטרלי
הכנסתי 4000 ה1000 האחרים שהכנסתי הלכו מג'אנק
או הכנסתי 4000 ה1000 האחרים שהכנסתי הלכו מפחממה מורכבת
אתה באמת חושב שיהיה הבדל איפה תשמין יותר?
לא כי מה שקובע עם תשמין\תעלה במשקל זה ערך קלורי בלבד ולא סוג המזון
Cuba מנותק  
ישן 09-09-10, 22:29   #103
subzero1122
Banned

אחי, אחד הסוסים שלו מהמכון אמר. יש לו 10 סנטימטר היקף יד יותר משלך, כנראה הוא יודע מה הוא אומר.
subzero1122 מנותק  
ישן 09-09-10, 22:31   #104
Cuba
מתחרה golden desert cup PL RAW

יוסי יד 50 המלך
Cuba מנותק  
ישן 09-09-10, 22:34   #105
Deadlift
חבר פעיל

באמת,תסתכלו על moo. הוא ענק,וכן,הוא אוכל מלא "ג'אנק פוד" אבל הוא גם יותר חזק ממכם,וגם יותר גדול ממכם. וכל האתר של ה70sbig כנ"ל.
רוצה לשמוע סוד? אני במשך 10 חודשים,אכלתי רק בריא,כי באמת זה טוב. העלתי בהם 40 קילו בבנץ'. בחודשיים האחרונים שתיתי 2 ליטר חלב ביום,אכלתי אוריאו,ונתתי לגוף שלי "ג'אנק" (לא רק). והינה,הוספתי כבר 20 קילו בבנץ'. אז תגיד לי אתה,מה עובד יותר טוב?
אנו מוכרים ברשתות שלנו אזיקונים שמתלבשים על העור ומונעים מהפחמימות להגיע ישר לצמיגים אבל מירב העבודה היא של המאמן עצמו שבאמצעות מדיטציה וצ'קרות חיוביות יעביר את הפחמימות למוח ולשרירים במקום לצמיגים.
כמו כן יש להגיע להסכמה עם האוכל הנכנס שלא יחדש את מאגרי השומן בזמני מנוח בין אימונים...אם האוכל מסרב לעשות זאת אין לעשות מנוחה בין האימונים כלל.

נערך לאחרונה על ידי Deadlift, 09-09-10 בשעה 22:38.
Deadlift מנותק  
ישן 09-09-10, 22:36   #106
קפטן שלד
משתמש רגיל

ציטוט:
כנס לקישור ששמתי, ותוכל לראות שיש שוני בנושא האימונים.
מה שאני מנסה להראות, שאין כאן חוק אחד מוחלט, ולהגיד לבנאדם להתבסס אך ורק על גאנק פוד זאת טעות, עזוב את הקטע של הקלוריות זה גם לא בריא.
הגוף שלנו הוא כמו ''יין'', הוא מבשיל עם הזמן, אם אתה תתן לו אוכל לא טוב אתה גם תראה תוצאות לא טובות, אתה חייב לשמור על הגוף שלך ולתת לו דברים בריאים, ובהתאם לזה התוצאות יהיו טובות יותר, זה ממש לא חוכמה להכניס המון קלוריות כשהם באות ממקור שהוא פשוט זבל.
אני יתן לך דוגמה הכי פשוטה, בארטיק מגנום יש לך בערך 500 קלוריות, ואני יכול לאכול 20 כאלה ביום אם אני רוצה, ואז אני יכניס 10000 קלוריות ביום, נראה לך הגיוני שזה טוב??? ושאני יעלה בהרבה מסת שריר??
התשובה היא לא, הגוף שלנו אוהב ומעדיף פחמימה מורכבת, גאנק פוד זה לעצלנים ואנשים שמחפשים קיצורי דרך, רק הבעיה שהקיצור דרך הזה מוביל אותך להמון אחוזי שומן.
אתה לא יכול לאכול 20 מגנומים יא ליצן
ישן 09-09-10, 23:04   #107
L1ghtWeighT
חבר פעיל

הסמל האישי שלL1ghtWeighT

עוסק ב:: ברזלים
חדר כושר: Gold Gym

ציטוט:
פורסם במקור על ידי קפטן שלד צפה בהודעה
אתה לא יכול לאכול 20 מגנומים יא ליצן
אני יכול (ביום שלם כמובן...)

* R.I.P Zyzz - Father of aesthetics, The god of lols *
L1ghtWeighT מנותק  
ישן 09-09-10, 23:14   #108
L1ghtWeighT
חבר פעיל

הסמל האישי שלL1ghtWeighT

לשלד ולמורטל קומבאט יש לי שאלה... למה אתם בכלל נמצאים בפורום תזונה אם אתם טוענים שכל אוכל שתכניס לגוף שלך כולל המשמינים ביותר יהיה מועיל? זה נראה כאילו אתם נכנסים לפורום הזה רק בשביל להתווכח עם אנשים ... לא חבל על הזמן היקר שלכם ושל כולנו?

L1ghtWeighT מנותק  
ישן 09-09-10, 23:18   #109
קפטן שלד
משתמש רגיל

ציטוט:
פורסם במקור על ידי l1ghtweight צפה בהודעה
לשלד ולמורטל קומבאט יש לי שאלה... למה אתם בכלל נמצאים בפורום תזונה אם אתם טוענים שכל אוכל שתכניס לגוף שלך כולל המשמינים ביותר יהיה מועיל? זה נראה כאילו אתם נכנסים לפורום הזה רק בשביל להתווכח עם אנשים ... לא חבל על הזמן היקר שלכם ושל כולנו?
אתה לא אוכל 20 מגנומים גם לא ביום שלם ומה הבעיה? מה שאנחנו מדברים עליו זה לא אוכל? אז מה זה ? מתכת?
ישן 09-09-10, 23:27   #110
L1ghtWeighT
חבר פעיל

הסמל האישי שלL1ghtWeighT

ציטוט:
אתה לא אוכל 20 מגנומים גם לא ביום שלם ומה הבעיה? מה שאנחנו מדברים עליו זה לא אוכל? אז מה זה ? מתכת?
תתפלא , שהייתי בן 14 פירקתי ביום חבילה 2 חבילות של 5 מגנומים, וזה עוד היה בנוסף לכמה דברים אחרים שאכלתי באותו יום. היום אני שוקל בערך 40 קילו יותר ואוכל הרבה יותר , ואני לא רואה שום סיבה שבעולם שאני לא יצליח לאכול יותר מ20 ביום אחד ,במיוחד אם אני לא אוכל דברים אחרים חוץ מזה באותו יום.

ובקשר לעניין השני, לפורום יש יעוד מסויים. אני לא יתחיל להתווכח איתך גם עכשיו כי זה לא לעניין.

לילה מפרה לכולם

L1ghtWeighT מנותק  
ישן 09-09-10, 23:35   #111
MartialArtist
חבר פעיל

ציטוט:
פורסם במקור על ידי subzero1122 צפה בהודעה
עוד פעם דברים לא קשורים?
אני רגיש ללקטוז, כי יש לי בגוף חוסר באנזים לקטז, ובגלל זה אני משלשל הרבה אם אני שותה חלב ככה סתם.
אבל ברגע שאני לוקח את האנזים, אני כמו בן אדם רגיל, הכל נספג ואני לא משלשל.
ברוח הדברים שאמרת קודם - אצל אחד רגיל הגוף היה עושה עם זה x ואצלי y. לא. אצלי המצב לא תקין, וברגע שנותנים מה שצריך זה מסתדר.

חילוף חומרים מהיר וקושי לעלות במשקל = חרטה.

מי שלא עולה במשקל לא אוכל מספיק. נקודה.

אני רוצה לראות ילדון שמזיין תמוח על החילוף חומרים אצלו, עם 5 אלף קלוריות לא גודל, אין דבר כזה.

שמע, קראתי את כל הדיון הזה, והתגובה הזאת באמת מוגזמת.
אתה וק1רן וכל המאפיה המס1כנת הזאת שלכם כבר מזמן בדיחה אחת גדולה, אבל מה שקרה לכם אחרי שערקתם מהפורום השני (או יותר סביר להניח הועפתם) פשוט הפך למצחיק.
אתם מנסים ומנסים ומנסים להטריל או לעקוץ כמו שכמה חבר'ה מהפורום השני באמת יודעים לעשות, ופשוט לא הולך לכם. התגובות האלה חסרות כל טעם, אתם עושים מעצמכם צחוק, זה באמת מוגזם.

"חילוף חומרים מהיר וקושי לעלות במשקל = חרטה."
"אני רוצה לראות ילדון שמזיין תמוח על החילוף חומרים אצלו, עם 5 אלף קלוריות לא גודל, אין דבר כזה"

מישהו אמר שהילדון הזה לא יגדל?
הוא יגדל, אבל כן יהיה לו קשה יותר לגדול באותה צורה מאשר למישהו אחר. הוא יצטרך את ה5000 האלה, ואחד אחר יצטרך פחות, אבל יגדל ויתחזק בצורה דומה.

בנימה אופטימית זו, משפט נחמד שקראתי בפורום השני, מתאים לך בול- "שנהיה לטר1ל ולא לזנב".
MartialArtist מנותק  
ישן 09-09-10, 23:44   #112
Deadlift
חבר פעיל

דוגרי אני חייב לאלה שהביאו את הרעיון של כוח לפורום. באמת עזר לי לגדול,הם נתנו לי מוטיבציה להיכנס לזה.
אנו מוכרים ברשתות שלנו אזיקונים שמתלבשים על העור ומונעים מהפחמימות להגיע ישר לצמיגים אבל מירב העבודה היא של המאמן עצמו שבאמצעות מדיטציה וצ'קרות חיוביות יעביר את הפחמימות למוח ולשרירים במקום לצמיגים.
כמו כן יש להגיע להסכמה עם האוכל הנכנס שלא יחדש את מאגרי השומן בזמני מנוח בין אימונים...אם האוכל מסרב לעשות זאת אין לעשות מנוחה בין האימונים כלל.
Deadlift מנותק  
ישן 09-09-10, 23:56   #113
itzik b
Banned

ציטוט:
פורסם במקור על ידי deadlift צפה בהודעה
באמת,תסתכלו על moo. הוא ענק,וכן,הוא אוכל מלא "ג'אנק פוד" אבל הוא גם יותר חזק ממכם,וגם יותר גדול ממכם. וכל האתר של ה70sbig כנ"ל.
רוצה לשמוע סוד? אני במשך 10 חודשים,אכלתי רק בריא,כי באמת זה טוב. העלתי בהם 40 קילו בבנץ'. בחודשיים האחרונים שתיתי 2 ליטר חלב ביום,אכלתי אוריאו,ונתתי לגוף שלי "ג'אנק" (לא רק). והינה,הוספתי כבר 20 קילו בבנץ'. אז תגיד לי אתה,מה עובד יותר טוב?
אתה מדבר על משהו אחר לגמרי.
אם המטרה שלך זה רק כח, אז מן הסתם אתה תתחזק גם אם תאכל רק גאנק.
אני מדבר על לעלות במסת שריר עם כמה שפחות אחוז שומן, לגבי כמה אני דוחק זה ממש לא מעניין אותי, מה שחשוב זה איך הגוף נראה בסופו של דבר.
itzik b מנותק  
ישן 10-09-10, 00:07   #114
subzero1122
Banned

ציטוט:
פורסם במקור על ידי MartialArtist צפה בהודעה
אתה וק1רן וכל המאפיה המס1כנת הזאת שלכם כבר מזמן בדיחה אחת גדולה, אבל מה שקרה לכם אחרי שערקתם מהפורום השני (או יותר סביר להניח הועפתם) פשוט הפך למצחיק.
אתם מנסים ומנסים ומנסים להטריל או לעקוץ כמו שכמה חבר'ה מהפורום השני באמת יודעים לעשות, ופשוט לא הולך לכם. התגובות האלה חסרות כל טעם, אתם עושים מעצמכם צחוק, זה באמת מוגזם.

"אני רוצה לראות ילדון שמזיין תמוח על החילוף חומרים אצלו, עם 5 אלף קלוריות לא גודל, אין דבר כזה"

הוא יגדל, אבל כן יהיה לו קשה יותר לגדול באותה צורה מאשר למישהו אחר. הוא יצטרך את ה5000 האלה, ואחד אחר יצטרך פחות, אבל יגדל ויתחזק בצורה דומה.

בנימה אופטימית זו, משפט נחמד שקראתי בפורום השני, מתאים לך בול- "שנהיה לטר1ל ולא לזנב".

הדעה שלך ממש לא מעניינת אותי, אני רק יכול להגיד לך שעוד כשהפורום השני מנה 10 אנשים, אני והשלד כבר היינו שם, כל ההווי וכל מה שאתה יכול להגיד על הפורום השני אלה דברים שאנחנו עשינו והבאנו, ופה אני מפסיק לדבר על זה כי זה לא הנושא.
אנחנו לא מטרילים, אנחנו מכניסים שכל באנשים שמקובעים על שטויות, גם השלד היה בילדר פעם לצורך העניין..

בכל אופן אני לא ראיתי הודעה אחת שלך עם תוכן מעניין, פרט למקרים בהם באת ושיחקת אותה אזרח טוב ובאת להראות שגם לך יש דעה (ריקה מתוכן כמובן) או איזה משהו חסר ערך אחר להגיד.

והתגובה של Deadlift אומרת הכל.

אנחנו תורמים לפורום ולאנשים בכלל הרבה יותר מליצנים כמוך שנכנסים לדיונים ולא אומרים שום דבר מעניין ורלוונטי, אלא מנסים לתפוס קצת תשומת לב והכרה.

לפני שאני הולך קצת לשתות כל מיני דברים קטבוליים שיאכלו לי את הסיבים הירוקים:

איציק: לרן, moo, יש פי 19 יותר מאסה ממך, הוא פי 39 יותר חזק ממך, אתה מוזמן לראות תמונות שלו פה באתר כשהוא היה בחיטוב: הוא גם היה יותר מאסיבי וחטוב ממך ב7 רמות.
ככה שהגיע הזמן שתכיר בזה: מי שרוצה לעלות עם מינימום שומן:
1. זה קשור לעודף הקלורי
2. הוא יעלה לאט, אם בכלל
3. הוא יתמוך באימונים שלו הרבה פחות ויתקע בהם הרבה יותר.

דרך אגב, איציק, כשאתה מביא טענות תדע גם לגבות אותם, כמו מה ש"לא היה לך כח" לעשות עם התהליכים שאיש הלילה ביקש.
לא היה לך כוח כי זה מחורטט מהיסוד.
ובכלל הגיע הזמן שתפסיקו להקריץ כל מיני מנטרות מהשרוול או מfxp, אימונים ותזונה הם מדע, לא רולטה.
ולפני שאתה מסתלבט על אנשים כמו ריפטו, ביל סטאר וכו', כדאי מאוד שתסתכל מה הרזומה שלהם, עם איזה אנשים הם עובדים, איזה מתאמנים הם אימנו ומה התוצאות. אם היית בודק, לא היית מדבר ככה.

לילה טר1ל

נערך לאחרונה על ידי subzero1122, 10-09-10 בשעה 00:10.
subzero1122 מנותק  
ישן 10-09-10, 00:13   #115
itzik b
Banned

למי אכפת, מה אני בתחרות איתם.
וקודם כל רק התחלתי להתאמן לפני 5 חודשים, אני מניח שהם מתאמנים יותר זמן ממני.
ואם הם הלכו בדרך הגאנק שאתה כלכך סוגד לה, אז הם כנראה גם היו עם אחוזי שומן נורא גבוהים, והחיטוב שלהם לקח המון זמן.
וחוץ מזה אתה בכלל לא מכיר אותי,ולא ראית אותי מתאמן, איך אתה קובע ישר דברים כאלה???
אני מבקש סימוכין למה שאמרת.
itzik b מנותק  
ישן 10-09-10, 00:25   #116
Deadlift
חבר פעיל

וואו,אתה לא מבין אפילו. רן אומנם חזק כמו שור,אבל עצום. הוא ענק,הוא חטוב וניראה אסטטי ברמות.

אגב,סאבזירו אתה וקפטן שלד עזרתם לי המון. מאמרים,סירטונים,נתתם מוטיבציה. ואני לא חושב שזה מובן מאליו שילד בן 14 סוגר 100 קילו דדליפט לחמישייה. שאני בזבזתי המון זה ללא תוכניות כוח,ועוד לפני ss. ודוגרי אני גם אתחיל להתאמן עם קפטן שלד בתור מאמן אישי,שילמד אותי את הטכניקה. ואני באמת חייב לכם המון,אז הינה אני אומר תודה =)
Deadlift מנותק  
ישן 10-09-10, 01:18   #117
קפטן שלד
משתמש רגיל

ציטוט:
פורסם במקור על ידי martialartist צפה בהודעה

ואללה גבר תן לי לספר לך כמה דברים, רק כי פתחת ואנחנו לא ממש דיברנו על זה:

1. כשלא היה שום פורום אחר חוץ מאיזה מחתרת בשם "שרירים" ואף אחד לא ידע להתאמן באף אחד מהפורומים, אני עזרתי להקים את "הפורום האחר" שאתה מדבר עליו. אבל אנשים שם כפויי טובה.

2. בדיחה תקרא למי שמדבר ומדבר ולא מביא תוצאות, ואני לא מדבר על אלכס דווקא כי את אלכס אני מעריך למרות שהוא דחף לי זין כשהייתי צריך ממנו גב והוא ממשיך ללכלך עליי למרות שאף אחד לא מדבר עליו.

3. כל מי שהוא hardgainer או "חילוף חומרים איטי" או איך שלא תקרא לזה, אם הוא ירשום לך כל דבר שהוא אכל פחות ממה שהוא חושב שהוא אכל.

4. אחרון אבל ממש לא חביב, אם לא בזין שלך לשמוע מה יש לנו להגיד אתה יכול ללכת ללקק לכל המחוררי עכוז שם. אנחנו לא נתגעגע, מבטיחים.

בברכה,
השלד.

נ.ב
בפעם הבאה שאתה מגיע ופורס עובדות בכזאת נחרצות כדאי שתבדוק את העובדות שלך. אני במקומך הייתי משקיע בלאכול ולהרים כבד, זה בטוח ישרת יותר את המטרות שלך.

נערך לאחרונה על ידי קפטן שלד, 10-09-10 בשעה 01:21.
קפטן שלד מנותק  
ישן 10-09-10, 01:20   #118
קפטן שלד
משתמש רגיל

ציטוט:
פורסם במקור על ידי deadlift צפה בהודעה
וואו,אתה לא מבין אפילו. רן אומנם חזק כמו שור,אבל עצום. הוא ענק,הוא חטוב וניראה אסטטי ברמות.

אגב,סאבזירו אתה וקפטן שלד עזרתם לי המון. מאמרים,סירטונים,נתתם מוטיבציה. ואני לא חושב שזה מובן מאליו שילד בן 14 סוגר 100 קילו דדליפט לחמישייה. שאני בזבזתי המון זה ללא תוכניות כוח,ועוד לפני ss. ודוגרי אני גם אתחיל להתאמן עם קפטן שלד בתור מאמן אישי,שילמד אותי את הטכניקה. ואני באמת חייב לכם המון,אז הינה אני אומר תודה =)
תודה וכיף לשמוע.

דרך אגב הבנתי שג'ורדן מתאמן איתך, תמסור לו ד"ש הוא גבר על.
ישן 10-09-10, 01:55   #119
L1ghtWeighT
חבר פעיל

הסמל האישי שלL1ghtWeighT

ציטוט:
ואללה גבר תן לי לספר לך כמה דברים, רק כי פתחת ואנחנו לא ממש דיברנו על זה:

נ.ב
בפעם הבאה שאתה מגיע ופורס עובדות בכזאת נחרצות כדאי שתבדוק את העובדות שלך. אני במקומך הייתי משקיע בלאכול ולהרים כבד, זה בטוח ישרת יותר את המטרות שלך.
אמרת בזה הכל.

L1ghtWeighT מנותק  
ישן 10-09-10, 03:15   #120
daniel maron
חבר פעיל

חחחחח שמעו למה באמת אתם נכנסים לכאן? לריב עם אנשים ולהעביר להם שטיפת מוח?
תהיו רציניים,כל אחד יעשה מה שבא לו...תודה על העצות אבל תאמינו לי שאנשים קצת יותר רציניים ממכם עוזרים לי אז אף "ילד בן 15" לא צריך את הזלזול ואת הזיוני שכל שלכם..
ודרך אגב אני מניאק עם אחד מכם עשה דדליפט 100 קילו ל4-5 חזרות בקושי בגיל 15...
daniel maron מנותק  
נושא נעול