ישראלבודי
מתחייבים למחירים הזולים ביותר

חזור   ישראלבודי > ישראלבודי > פיתוח גוף-כללי

פיתוח גוף-כללי בפורום זה יהיו שיחות בנושא פיתוח גוף שאינם נכללים בפורומים האחרים

תגובה

הגדרות אשכול אפשרויות הצגת נושא
ישן 20-11-06, 16:40   #41
VoRteX
חבר פעיל

ציטוט:
פורסם במקור על ידי נדב
מזל שיש לנו את ארצות הברית אה?
נדמה לי שזו הסיבה היחידית שאנחנו חיים עדיין (:

VoRteX מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 20-11-06, 16:59   #42
PoweRule
חבר פעיל

הסמל האישי שלPoweRule

התרחיש הזה לא הגיוני.
לאחר פיצוץ גרעיני נותרת נשורת רדיואקטיבית שלא מאפשרת חיים לעשרות חיים. מה גם, אומרים שמגדלי עזריאלי נותרו על תילם, ההדף של הפצצה היה אמור לגרום לקריסתם.
ועוד משהו, הוא אומר שאם מאחרים אז כורתים אצבע, מה קורה כשנגמרות האצבעות ? D:
ישן 20-11-06, 17:05   #43
מתן18
חבר פעיל

ציטוט:
פורסם במקור על ידי PoweRull
התרחיש הזה לא הגיוני.
לאחר פיצוץ גרעיני נותרת נשורת רדיואקטיבית שלא מאפשרת חיים לעשרות חיים. מה גם, אומרים שמגדלי עזריאלי נותרו על תילם, ההדף של הפצצה היה אמור לגרום לקריסתם.
ועוד משהו, הוא אומר שאם מאחרים אז כורתים אצבע, מה קורה כשנגמרות האצבעות ? D:
וואו הרגעת אותי עכשיו!
מתן18 מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 20-11-06, 17:18   #44
OMRI-TURBO
מנהל ראשי

ציטוט:
פורסם במקור על ידי slim shady
נכון אבל באמת נראה לך שאיראן תסתפק בשלום...האחמד הזה רוצה למחוק אותנו...הוא אמר את זה הוא מתכונן לזה ואם לא בצורה גרעינית תאמין אבל תאמין לי שלא חסרים לבחורצ'יק הזה טילים שיכולים להקיף חצי כדור...

דבר שני...לצעוד או לסוע במשאית זה לא הדרך היחידה להגיע ממקום למקום...יש לך מושג איזה כח עצום אפשר להעביר מאיראן לפה רק בעזרת מטוס..(צנחנים)...אני לא מדבר מטוסים שנוחתם ספינות שיכולות לעצור בכל מיני מדינות בעלות ברית שלה...
כנ"ל אנחנו וארה"ב....
כל מה שאמרת פה לא נכון.
על ידי פלוגה של צנחנים אי אפשר להכריע מדינה.
ובכלל מטוס שיכול להצניח לא יכול להתקרב לכזה איזור כי הוא יופל.
על מנת להכריע מדינה צריך פלישה קרקעית עצומה,זה לא יכול לקרות בין מדינות שיש שטח כזה ענקי בינהם, ולהזכיר לך שהגודל של איראן זה פי 200 אולי מהגודל של מדינת ישראל.
עוד משהו איראן לא רוצה שלום איראן רוצה לשרוד, הפעילות גרעין שלה היא בשביל להיות מאוזנת איתנו, כרגע היחסי כוחות נותנים לצד המערבי, ברגע ששני הצדדים חזקים שניהם ימנעו ממלחמה.
הוא אומר שהוא רוצה למחוק את ישראל בשביל להשיג את הכוח שאין לו מנשק ע"י דיבורים,כמו שברית המועצות עשתה עם ארה"ב לפני שהיתה לה עוד נשק גרעיני, הרי ברור לך שהכוח הגריעני של איראן לא משתווה לשלנו אפילו אם עוד מספר שנים תהיה לו יכולת.
ישן 20-11-06, 17:19   #45
Xchromosome
Guest

PoweRull
?????
ציניותתתתתתת!!!!!!!!
ישן 20-11-06, 17:28   #46
slim shady
חבר ותיק (מועמד לחבר VIP)

הסמל האישי שלslim shady

שלח הודעה דרך MSN אל slim shady

ציטוט:
פורסם במקור על ידי OMRI-TURBO
כל מה שאמרת פה לא נכון.
על ידי פלוגה של צנחנים אי אפשר להכריע מדינה.
ובכלל מטוס שיכול להצניח לא יכול להתקרב לכזה איזור כי הוא יופל.
על מנת להכריע מדינה צריך פלישה קרקעית עצומה,זה לא יכול לקרות בין מדינות שיש שטח כזה ענקי בינהם, ולהזכיר לך שהגודל של איראן זה פי 200 אולי מהגודל של מדינת ישראל.
עוד משהו איראן לא רוצה שלום איראן רוצה לשרוד, הפעילות גרעין שלה היא בשביל להיות מאוזנת איתנו, כרגע היחסי כוחות נותנים לצד המערבי, ברגע ששני הצדדים חזקים שניהם ימנעו ממלחמה.
הוא אומר שהוא רוצה למחוק את ישראל בשביל להשיג את הכוח שאין לו מנשק ע"י דיבורים,כמו שברית המועצות עשתה עם ארה"ב לפני שהיתה לה עוד נשק גרעיני, הרי ברור לך שהכוח הגריעני של איראן לא משתווה לשלנו אפילו אם עוד מספר שנים תהיה לו יכולת.
אני לא דיברתי על פלוגה אחת של צנחנים תאר לך כמה חיילים יכולים לצנוח ממבנה של 20 הרקולסים סתם דוגמא...תאר לך כמה וזה רק מ"נגלה" אחת...המטוס לא חייב להנחית אותם בישראל...הם יכולים לנחות בסוריה...שתצטרף מן הסתם למלחמה זה ברור...ונאי לא מדבר רק על כוחות שיבואו בצורה כזאת....בקשר לזה שתיהיה מלחמה אני בטוח בזה...אם לא השנה אז שנה הבאה ואם לא שנה הבאה אז עוד 5 שנים....מחלמה תיהיה...
בקשר לטילי הגרעין...מה אני יגיד לך...אני מאמין שכשיהיה לו...אם יהיה לו....הוא מסוגל גם לשגר אחד...אבל מה שיותר מדאיג אותי זה הטילים הגדולים וארוכי הטווח שמגיעים לישראל בלי לאבד 500 קלוריות...נגד טילים כאלה בכמויות שיגיעו לישראל אין מה לעשות חוץ מלטוס ולהפציץ את המשגרים אם מהאוויר ואם בכוחות קרקעיים...
slim shady מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 20-11-06, 17:34   #47
PoweRule
חבר פעיל

הסמל האישי שלPoweRule

ציטוט:
פורסם במקור על ידי Xchromosome
PoweRull
?????
ציניותתתתתתת!!!!!!!!
אז לפחות לכתוב בשנה 2060.
אני גם רק צוחק, במצב כזה עדיף לצחוק מלבכות.
ישן 20-11-06, 17:38   #48
Leo
חבר ותיק

כללי:: אני אואב תרד
עוסק ב:: סוחר תרד.
שלח הודעה דרך MSN אל Leo

פצצות גרעיניות זה לא איזה C4 בסוליה של הנעל שאפשר להבריח למטוס חבורה של אבילים
צריך להגיע למאסה קריטית ככה שמחבלים לא יסחבו עליהם כמה טונות של אורניום

חוץ מזה אם דבר כזה יקרה האונגליסטים בא"רהב ילכו עד כדי פיצול מהמדינה עצמה כדי להשמיד כליל את המוסלמים במסע צלב גדול.

ודבר שלישי ואחרות איראן לא תשגר על ישראל טילים , אין להם ביצים , מה שהם יעשו זה שהם יעבירו טלילים למי שישגר והסורים לא רוצים (בא להם על רמת הגולן בזמן האחרון )
האיראנים לא רוצים (כי תהיה מלחמת אזרחים אם זה יקרה האיראנים לא כ"כ אוהבים את האחמד בצנצנת שמנהיג אותם)

אבל מה? יהיה משהו קרוב לזה , נראה לי שדווקא הרעיול של האיראנים זה לחכות 20 שנה עד שהמוסלמים יהיו פה רוב בגלל רבייה טבעית ואז בעזרת הבובות שלהם להפיל את הממשלה בארץ. יותר משתלם להם.

אה ודבר אחד אחרון איראן שמים ז*ן על ישראל הם רוצים את עיראק.

אבל אם לא יתעוררו יהיה דבר קרוב למה שמסופר , שבעצמו יהיה גרוע , גם כאילו אם ננצח מה ישאר לנו? אפילו עכשיו אם היה מאבק הוא יהיה קשה מנשוא ככה שצריך לעשות משהו מהר

Leo מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 20-11-06, 17:40   #49
Gamerrrrr
חבר פעיל

הסמל האישי שלGamerrrrr

גיל:: אמממ תחומי העניין שלי הם:בודיבילדינג, בודיבילדינג, בודיבילדינג, ועוד קצת בודיבילדינג. וגם פוואר ליפט

ציטוט:
פורסם במקור על ידי Leo
פצצות גרעיניות זה לא איזה C4 בסוליה של הנעל שאפשר להבריח למטוס חבורה של אבילים
צריך להגיע למאסה קריטית ככה שמחבלים לא יסחבו עליהם כמה טונות של אורניום

חוץ מזה אם דבר כזה יקרה האונגליסטים בא"רהב ילכו עד כדי פיצול מהמדינה עצמה כדי להשמיד כליל את המוסלמים במסע צלב גדול.

ודבר שלישי ואחרות איראן לא תשגר על ישראל טילים , אין להם ביצים , מה שהם יעשו זה שהם יעבירו טלילים למי שישגר והסורים לא רוצים (בא להם על רמת הגולן בזמן האחרון )
האיראנים לא רוצים (כי תהיה מלחמת אזרחים אם זה יקרה האיראנים לא כ"כ אוהבים את האחמד בצנצנת שמנהיג אותם)

אבל מה? יהיה משהו קרוב לזה , נראה לי שדווקא הרעיול של האיראנים זה לחכות 20 שנה עד שהמוסלמים יהיו פה רוב בגלל רבייה טבעית ואז בעזרת הבובות שלהם להפיל את הממשלה בארץ. יותר משתלם להם.

אה ודבר אחד אחרון איראן שמים ז*ן על ישראל הם רוצים את עיראק.

אבל אם לא יתעוררו יהיה דבר קרוב למה שמסופר , שבעצמו יהיה גרוע , גם כאילו אם ננצח מה ישאר לנו? אפילו עכשיו אם היה מאבק הוא יהיה קשה מנשוא ככה שצריך לעשות משהו מהר
אוונגליסטים נמצאים רק באגליה, אפילו אל בסקוטלנד.
פצצה גרעינית משנות ה70 אתה יכול להשוות לדוגמא למכונת שתייה.
פצצה גרעינית מהיום יכולה להכנס למזוודה אבל לאירן יש זמן עד שהיא תפתח את הטכנולוגיה לבצע דבר כזה.
Gamerrrrr מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 20-11-06, 17:41   #50
Gamerrrrr
חבר פעיל

הסמל האישי שלGamerrrrr

גיל:: אמממ תחומי העניין שלי הם:בודיבילדינג, בודיבילדינג, בודיבילדינג, ועוד קצת בודיבילדינג. וגם פוואר ליפט

ציטוט:
אני לא דיברתי על פלוגה אחת של צנחנים תאר לך כמה חיילים יכולים לצנוח ממבנה של 20 הרקולסים סתם דוגמא...תאר לך כמה וזה רק מ"נגלה" אחת...המטוס לא חייב להנחית אותם בישראל...הם יכולים לנחות בסוריה...שתצטרף מן הסתם למלחמה זה ברור...ונאי לא מדבר רק על כוחות שיבואו בצורה כזאת....בקשר לזה שתיהיה מלחמה אני בטוח בזה...אם לא השנה אז שנה הבאה ואם לא שנה הבאה אז עוד 5 שנים....מחלמה תיהיה...
בקשר לטילי הגרעין...מה אני יגיד לך...אני מאמין שכשיהיה לו...אם יהיה לו....הוא מסוגל גם לשגר אחד...אבל מה שיותר מדאיג אותי זה הטילים הגדולים וארוכי הטווח שמגיעים לישראל בלי לאבד 500 קלוריות...נגד טילים כאלה בכמויות שיגיעו לישראל אין מה לעשות חוץ מלטוס ולהפציץ את המשגרים אם מהאוויר ואם בכוחות קרקעיים...
לאירן אין הרקולסים
אירן יכולה לשלוח צנחנים היום המלחמות נקבעות על פי כמות השיריון יותר מאשר לפי כוחות הרגלים (למרות שלכוחות הרגלים יש תפקיד חשוב ביותר)
ישן 20-11-06, 17:42   #51
Leo
חבר ותיק

שלח הודעה דרך MSN אל Leo

חצי אר"הב אוונגליסטים השאר מקסיקנים וכושים

Leo מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 20-11-06, 17:44   #52
Gamerrrrr
חבר פעיל

הסמל האישי שלGamerrrrr

ציטוט:
פורסם במקור על ידי Leo
חצי אר"הב אוונגליסטים
קודם כל, האמרקאים הלבנים שהם הרוב בארה"ב הם ווספ'ס. שאלה האמריקאים האמיתיים, כלומר וויט אנגלו סקסון פרוטסטנט. לאחר מכן יש את האירים שהם קתולים, פולנים שהם או פרוטסטנים או קתולים, יש את הראסטאפריי שתפס תאוצה בקהילה השחורה לצד האיסלאם. יש את האיטלקים שהם קתולים. יש יהודים. יש רוסים שיש שהם פרובוסלבים, ואוונגליסטים אין. (טוב נו אולי בשגרירות בריטניה)

אני אוסיף בגלל העריכה שלך, שהם פרוטסנטים כי נמאס להם מדת האוונגלאיסטים באנגליה (זרם שזהה לקתוליות חוץ מהעבודה שניתן להתגרש ולהתחתן מחדש)
ישן 20-11-06, 17:45   #53
ran_z
חבר פעיל

הסמל האישי שלran_z

ציטוט:
פורסם במקור על ידי OMRI-TURBO
1-לאיראן וישראל אין דרך להלחם בגלל המרחק,אין לנו יכולות להגיע עם הכוחות שלנו לאיראן, ולאיראן אין אפשרות להגיע אלינו עם כוחותיה.
.
מההה? מסתומרת אין דרך להילחם בגלל המרחק?
היום מלחמה זה מלחמת כפתורים, הטילים של אירן מכיפים את שטח מדינת ישראל וכך גם הטילים (המיובאים) שלנו מקיפים את שטחה של אירן. {להוציא את טיל החץ שהוא עדין בשלבי פיתוח וניסוי עוד משנת התש"ח}
אפשר גם בשקט בשקט להחנות נושאות מטוסים כ-500 ק"מ מול חופי אירן ומישם לצאת לגיחות אוויריות, ירוט ופעולה. בדיוק כפי שעשתה ארה"ב באפגניסטן.

כשתבין...תגדל!

לפניות, שאלות, בקשות, המלצות, תלונות - ליחצו כאן.
ran_z מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 20-11-06, 17:46   #54
slim shady

הסמל האישי שלslim shady

ציטוט:
פורסם במקור על ידי ran_z
היום מלחמה זה מלחמת כפתורים, הטילים של אירן מכיפים את שטח מדינת ישראל וכך גם הטילים (המיובאים) שלנו מקיפים את שטחה של אירן. {להוציא את טיל החץ שהוא עדין בשלבי פיתוח וניסוי עוד משנת התש"ח}
אפשר גם בשקט בשקט להחנות נושאות מטוסים כ-500 ק"מ מול חופי אירן ומישם לצאת לגיחות אוויריות, ירוט ופעולה. בדיוק כפי שעשתה ארה"ב באפגניסטן.
יפה דיברת...קבל ח"ח...
ישן 20-11-06, 17:47   #55
Gamerrrrr
חבר פעיל

הסמל האישי שלGamerrrrr

ציטוט:
פורסם במקור על ידי ran_z
אין לנו נוסעות מטוסים וכמו כן אין לנו טייסי צי כמו לארה"ב. בארה"ב יש להם ARMY וNAVY ששניהם מתפקדים כמו צבא בנפרד פרט שלחיל הים יש גם מטוסים דבר שלאחר מלחמתה עולם השנייה נעלם לARMY
ישן 20-11-06, 17:47   #56
Bullet
חבר VIP - חבר יהלום

הסמל האישי שלBullet

מה עם צוללות גרעיניות?
סינטרקס
סיינטרקס
Bullet מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 20-11-06, 17:48   #57
slim shady

הסמל האישי שלslim shady

ציטוט:
פורסם במקור על ידי Bullet
מה עם צוללות גרעיניות?
כבר הזכרתי אנשים...

לגיימר....כמו שאמרתי צריך להגיש 50 פעם תודה שארה"ב איתנו...
ישן 20-11-06, 17:50   #58
Leo
חבר ותיק

שלח הודעה דרך MSN אל Leo

כנראה שלא אייתתי נכון
בכל אופן הנה מקום בשביל להתחיל לקרוא
http://en.wikipedia.org/wiki/Evangelical_left

הרבה מאוד בארה"ב תומכים בישראל יותר ממה שאנחנו תומכים בעצמינו

Leo מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 20-11-06, 17:51   #59
Gamerrrrr
חבר פעיל

הסמל האישי שלGamerrrrr

ציטוט:
פורסם במקור על ידי Leo
כנראה שלא אייתתי נכון
בכל אופן הנה מקום בשביל להתחיל לקרוא
http://en.wikipedia.org/wiki/Evangelical_left

הרבה מאוד בארה"ב תומכים בישראל יותר ממה שאנחנו תומכים בעצמינו
אני לא ממש אוהב סימוכין מוויקיפדיה אבל בכל אופן לא כתוב שם שהם רוב בארה"ב מדובר באמת באחוז נורא קטן של אנשים.
ישן 20-11-06, 17:52   #60
Gamerrrrr
חבר פעיל

הסמל האישי שלGamerrrrr

ציטוט:
כבר הזכרתי אנשים...

לגיימר....כמו שאמרתי צריך להגיש 50 פעם תודה שארה"ב איתנו...
הם צריכים להגיד תודה לנו, אנחנו הדמוקרטיה האמיתית היחידה במזרח בתיכון, את כל חיל האוויר שלהם אנחנו פיתחנו, ב"סופת המדבר" כוחתינו סייעו להם בנוסף לכור האטומי שפוצצנו. אנחנו מגנים על האינטרסים שלהם במזרח התיכון כל הזמן בסמוי.
תגובה