ישראלבודי
מתחייבים למחירים הזולים ביותר

חזור   ישראלבודי > ישראלבודי > פיתוח גוף-כללי

פיתוח גוף-כללי בפורום זה יהיו שיחות בנושא פיתוח גוף שאינם נכללים בפורומים האחרים

תגובה

הגדרות אשכול אפשרויות הצגת נושא
ישן 14-04-07, 16:19   #21
Eagle
חבר פעיל

הסמל האישי שלEagle

ציטוט:
פורסם במקור על ידי shahaflol
אתה ממש מתכחש להיסטוריה. התגובה שלך ממש תמימה, אני מתפלא שקיימים יהודים עם דיעה כזו בארץ.
נכון, כשהמצב טוב, כמו שכבר אמרתי, אז אין בעית שנאה גדולה. אתה באמת חושב שכשהמצב ידרדר, לא תהיה שנאה כלפי הזרים? כלפי היהודים ש"נטמעו" באוכלוסיה? מה אתה חושב קרה בגרמניה הנאצית?? אתה חושב שלקחו רק את היהודים שמתאימים לסטריאוטיפ, אלה שמובדלים מהחברה? לא. פה גם היה קושי לאוכלוסיה המקומית בגרמניה, מכיוון שהיהודים הגרמנים אותם הכניסו לגטאות, למכונת עבודה ולמחנות השמדה לא נראו שונה מכל גרמני אחר.
אם אתה רוצה לנסות על בשרך או על בשר משפחתך, בבקשה, תהגר מפה. נראה אם בעתיד, כשהמצב יחמיר, אתה תישאר בדיעה שלא יקרה לכם כלום אם תטמעו שם.
להיסטוריה יש נטיה לחזור על עצמה.
בעבר היה ריכוזים גדולים מאד של חרדים במדינות אירופה, במיוחד בפולין שם הקהילה היהודית הייתה חזקה מאד, ואף כאילו היה מדינה יהודית בתוך פולין, כנ"ל גם בגרמניה.

אבל אני בכלל לא התכוונתי לדבר על המצב לפני 50 שנה, אני מדבר על המצב כיום.
כיום בשנת 2007 אם אתה תסע לגרמניה ולא תתנהג כמו מהגר ותדבר בעברית, אתה תקבל יחס שווה, ולא תחוש ותטופל כשונה.

ואין לך מה להתווכח על זה, מוכח.
Eagle מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 14-04-07, 16:23   #22
DMX
חבר פעיל

הסמל האישי שלDMX

ציטוט:
אתה ממש מתכחש להיסטוריה. התגובה שלך ממש תמימה, אני מתפלא שקיימים יהודים עם דיעה כזו בארץ.
נכון, כשהמצב טוב, כמו שכבר אמרתי, אז אין בעית שנאה גדולה. אתה באמת חושב שכשהמצב ידרדר, לא תהיה שנאה כלפי הזרים? כלפי היהודים ש"נטמעו" באוכלוסיה? מה אתה חושב קרה בגרמניה הנאצית?? אתה חושב שלקחו רק את היהודים שמתאימים לסטריאוטיפ, אלה שמובדלים מהחברה? לא. פה גם היה קושי לאוכלוסיה המקומית בגרמניה, מכיוון שהיהודים הגרמנים אותם הכניסו לגטאות, למכונת עבודה ולמחנות השמדה לא נראו שונה מכל גרמני אחר.
אם אתה רוצה לנסות על בשרך או על בשר משפחתך, בבקשה, תהגר מפה. נראה אם בעתיד, כשהמצב יחמיר, אתה תישאר בדיעה שלא יקרה לכם כלום אם תטמעו שם.
להיסטוריה יש נטיה לחזור על עצמה.
היא לא תחזור על עצמה ב300 שנה הקרובות תיהיה בטוח
DMX מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 14-04-07, 16:26   #23
shahaflol
חבר פעיל

ציטוט:
פורסם במקור על ידי Eagle
בעבר היה ריכוזים גדולים מאד של חרדים במדינות אירופה, במיוחד בפולין שם הקהילה היהודית הייתה חזקה מאד, ואף כאילו היה מדינה יהודית בתוך פולין, כנ"ל גם בגרמניה.

אבל אני בכלל לא התכוונתי לדבר על המצב לפני 50 שנה, אני מדבר על המצב כיום.
כיום בשנת 2007 אם אתה תסע לגרמניה ולא תתנהג כמו מהגר ותדבר בעברית, אתה תקבל יחס שווה, ולא תחוש ותטופל כשונה.

ואין לך מה להתווכח על זה, מוכח.
אני לא יודע אם לבכות או לצחוק. "מוכח" אתה גם כותב בסוף, בלי ביסוס, בלי כלום. שום דבר ממה שאמרת לא מוכח.

אתה מתעלם ממה שאני אומר לך. אז היום המצב טוב, אז האנטישמיות "על אש קטנה" ( היא עדיין קיימת, וכבר היו בגרמניה כמה וכמה גילויי אנטישמיות השנה). ככה זה היה תמיד, המצב טוב- אין סיבה לבוא בטענות בפני המיעוט. מתחילים קשיים - האנטישמיות גוברת. זה יקרה והוויכוח כאן מיותר לגמרי. תמשיך להתעלם, תתנהג בתמימות, וזה רק יכה בך חזק יותר כשאתה לא מוכן.

dmx, אני לא יודע מתי זה יקרה, אבל זה יקרה. ההסטוריה חוזרת על עצמה כבר עכשיו. אם אתה לא יכול לראות את זה, אתה בבעיה. ההבדל הוא שכרגע יש לנו מדינה בעוד שלפני כן לא. זה גלגל שאתה לא יכול לעצור. אנחנו חיים כרגע בדפוס התנהגות דומה לדפוס שהיה לפני שתי מלחמות העולם הקודמות. אני לא יודע באיזה שלב אנחנו, מתקדם או לא, וזה גם לא משנה.
shahaflol מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 14-04-07, 16:29   #24
Eagle
חבר פעיל

הסמל האישי שלEagle

ציטוט:
אני לא יודע אם לבכות או לצחוק. "מוכח" אתה גם כותב בסוף, בלי ביסוס, בלי כלום. שום דבר ממה שאמרת לא מוכח.

אתה מתעלם ממה שאני אומר לך. אז היום המצב טוב, אז האנטישמיות "על אש קטנה" ( היא עדיין קיימת, וכבר היו בגרמניה כמה וכמה גילויי אנטישמיות השנה). ככה זה היה תמיד, המצב טוב- אין סיבה לבוא בטענות בפני המיעוט. מתחילים קשיים - האנטישמיות גוברת. זה יקרה והוויכוח כאן מיותר לגמרי. תמשיך להתעלם, תתנהג בתמימות, וזה רק יכה בך חזק יותר כשאתה לא מוכן.
לא יודע מה איתך, אני מדבר כאחד שגר בגרמניה תקופה של שנה, ותקופה של חצי שנה בצ'כיה.
רוב ההתקפות האנטישמיות כמו שכתבתי היו נגד יהודים מוחצנים זאת אומרת, חרדים, גני ילדים יהודים וכו'.

לא שזה בסדר, חס וחלילה, זה אפילו נורא ויש למגר את התופעה הזו, אך זה בדיוק מחזק את הדעה שלי.
ישן 14-04-07, 16:33   #25
SiX PACK
חבר ותיק (מועמד לחבר VIP)

הסמל האישי שלSiX PACK

ציטוט:
פורסם במקור על ידי Eagle
לא יודע מה איתך, אני מדבר כאחד שגר בגרמניה תקופה של שנה, ותקופה של חצי שנה בצ'כיה.
רוב ההתקפות האנטישמיות כמו שכתבתי היו נגד יהודים מוחצנים זאת אומרת, חרדים, גני ילדים יהודים וכו'.

לא שזה בסדר, חס וחלילה, זה אפילו נורא ויש למגר את התופעה הזו, אך זה בדיוק מחזק את הדעה שלי.
איפה אתה גר עכשיו..? ומה עשית שם..? אתה דובר את השפה?

Facebook
SiX PACK מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 14-04-07, 16:35   #26
Guy_Malka
Banned

שלח הודעה דרך ICQ אל Guy_Malka

מי הם ביכלל באימא שלי מה יש לך תיראה על מה אתה מדבר... ילדיי כאפות עם שפם בר מיצווה אמריקאים מפגרים עם חננה באף שנוסעים כול יום על סקאט יכולים לדבר על ההישראלים ביכלל? פחחחחח וואלה תיהיה בריא בצחוק אל תגיד את זה
Guy_Malka מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 14-04-07, 16:35   #27
Eagle
חבר פעיל

הסמל האישי שלEagle

ציטוט:
פורסם במקור על ידי SiX PACK
איפה אתה גר עכשיו..? ומה עשית שם..? אתה דובר את השפה?
זה היה ממש מזמן, בגיל 10.
למדתי בבית ספר אמריקאי .
גרתי במספר מקומות בעולם בגלל שאבא עבד במשרד החוץ.
ישן 14-04-07, 16:36   #28
shahaflol
חבר פעיל

ציטוט:
פורסם במקור על ידי Eagle

ואתה באמת חושב שזה לא יחמיר? כשהימין הקיצוני יתחזק שם, כל יהודי, גם אלה שהשתלבו בחברה, יסבלו. אז כרגע אנחנו בתקופה רגועה, תקופה כזו היתה גם בגרמניה לפני שהפכה להיות נאצית, ואנשים טענו כמוך - האנטישמיות היא נגד היהודים המוחצנים - אני באמת צריך לציין שהם נוכחו לדעת שטעו?
shahaflol מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 14-04-07, 16:37   #29
פאוור ליפתר
חבר פעיל

זה בגלל השמאלנים, הם עשו ליהודים שם של פחדנים,
ברגע שאתה אומר שאתה יהודי אז אולי 99 אחוז ישר יחשבו שאתה איזה פראייר מטומטם.
הכל בגלל השמאלנים שהישתלטו על השלטון ועושים לנו סטיגמה של פראיירים מטומטמים.

פאוור ליפתר מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 14-04-07, 16:38   #30
Eagle
חבר פעיל

הסמל האישי שלEagle

ציטוט:
ואתה באמת חושב שזה לא יחמיר? כשהימין הקיצוני יתחזק שם, כל יהודי, גם אלה שהשתלבו בחברה, יסבלו. אז כרגע אנחנו בתקופה רגועה, תקופה כזו היתה גם בגרמניה לפני שהפכה להיות נאצית, ואנשים טענו כמוך - האנטישמיות היא נגד היהודים המוחצנים - אני באמת צריך לציין שהם נוכחו לדעת שטעו?
זה יחמיר ללא ספק, בתחומי ההגירה, ובתחומי תפיסת השב"חים.
כלומר יהיה קשה מאד להכנס למדינה לכדי מגורים, את התחזקות התופעה הזאת אתה יכול לראות במנדינות סקנדינביה, במיוחד בדנמרק, שאוהדת מאד את ישראל .
ישן 14-04-07, 16:40   #31
מתן18
חבר פעיל

ציטוט:
פורסם במקור על ידי Homie
ואני שונא אותכם, .
זה הדדי,תהיה בטוח
מתן18 מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 14-04-07, 19:51   #32
Elevation
IsraelBody VIP - חבר יהלום

ברירת מחדל חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח

חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח

אתם כ"כ טיפשים שזה מוציא את כל הכיף לצחוק עלייכם! לא הבנתם שמה שהוא רשם זה בצחוק, וכולם הגיבו לו בצחוק! זאת פריצה מדעית חיובית, והוא אומר בציניות של הפוך על הפוך, בעד ישראל! (כאילו שזה דבר שמובן מאליו שהוא חיובי, ופירש אותו רע, כי זה מה שלכאורה תמיד עושים לישראל!)

וכולם מגיבים: "יהודים ארורים, הוציאו את כל הכיף מבדיקה רגילה שבה דוחפים לך אצבע לתחת....."

שמעו, אולי הם צודקים, טימטום צריך למגר..... מאחר שאתם יהודים והוכחתם את זה, כנראה שהיטלר צדק.
Elevation מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 14-04-07, 19:53   #33
SuzukiR
חבר פעיל

אני נולדתי יהודי בן להורים יהודים בן למשפחה יהודית
ואני גאה בהיותי יהודי ומוכן למות ולא להכחיש את אמונתי ולא להיטמע בידי גויים

אני נולדתי בארץ ישראל ארץ אבות אבותינו ארץ שניתנה לנו מידי הקב"ה
ואני ימות בארץ הזאת ואני יקבר בארץ הזאת

כל אותם אלה שמיתביישים בהיותם יהודים בעיה שלכם
אבל אין יותר גאה ממני במורשת שלי ובאהבת העם שלי לא משנה ספרדי או אשכנזי
מיבחנתי יהודים זה יהודים ( מלבד הבוגדים שדינם מוות )

אני אוהב את כל עם ישראל לא משנה בגלות או בארץ ישראל
בושה לאלה שמיתביישים בהיותם יהודים זה רק מעיד על עצמם משהו
SuzukiR מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 14-04-07, 20:00   #34
Leo
חבר ותיק

כללי:: אני אואב תרד
עוסק ב:: סוחר תרד.
שלח הודעה דרך MSN אל Leo

פחחחחחחחחחחחחחחח שילכו לז***ן מצידי , זה למה לא נרשמתי לbb.com כולם שמה ליברלים כוסיות אנטישמים וערבים , לעומת טיניישן.

מדהים איך יכול להיות פער כזה גדול בין שתי אתרים מפורסמים עם מיליוני גולשים

נ.ב
נכנסתי לנושא וכל מי שפרסם שמה משהו הוא מפגר גמור.
אולי זה ההבדל בקהל היעד.

Leo מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 14-04-07, 20:14   #35
Bir0x
חבר פעיל

סתם אמריקאים טיפשים ושמנים.

בכל מקרה אני יהודי גאה,וכל מה שעבר על העם היהודי בהקמת המדינה רק מחזק אותי ...
שימו לב שהיהודים הם משהו כמו 0.1 מכלל העולם ולקחנו חמישית מפרסי הנובל שחולקו..זה אומר משהו
Bir0x מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 14-04-07, 20:45   #36
משתמש מספר אחד
חבר פעיל

שמע כל עוד זה בפורומים ודברים ובמקומות שאיא פשר לפגוע בך פיזית.. תתגאה במיש אתה..
בכל מקום תתגאה במי שאתה אל תתבייש בחיים כי זה מי שאתה .. אתה נצר לשושללת של יהודים גאים..
ששונאים בכל העולם עקב ההצלחה הכבירה שלהם.. תתגאה במי שאתה - הבן של דוד המלך.. יהודי!

אומנם בגרמניה ובמקומות כאלה שהשנאהשל היהודים גדולה מאוד עדיף לשמור על פרופיל נמוך
משתמש מספר אחד מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 14-04-07, 20:54   #37
Dino Psaras
Banned

כללי:: יו הפנר מה זה מי אני
עוסק ב:: חייל בקרוב

ציטוט:
פורסם במקור על ידי Elevation
חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח

אתם כ"כ טיפשים שזה מוציא את כל הכיף לצחוק עלייכם! לא הבנתם שמה שהוא רשם זה בצחוק, וכולם הגיבו לו בצחוק! זאת פריצה מדעית חיובית, והוא אומר בציניות של הפוך על הפוך, בעד ישראל! (כאילו שזה דבר שמובן מאליו שהוא חיובי, ופירש אותו רע, כי זה מה שלכאורה תמיד עושים לישראל!)

וכולם מגיבים: "יהודים ארורים, הוציאו את כל הכיף מבדיקה רגילה שבה דוחפים לך אצבע לתחת....."

שמעו, אולי הם צודקים, טימטום צריך למגר..... מאחר שאתם יהודים והוכחתם את זה, כנראה שהיטלר צדק.

לא ידעתי שההגדרה "טמטום" היא כללית.

אתה פה המטומטם.
Dino Psaras מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 14-04-07, 21:05   #38
Night_Wolf
Banned

שלח הודעה דרך ICQ אל Night_Wolf

ציטוט:
פורסם במקור על ידי Guy_Malka
מי הם ביכלל באימא שלי מה יש לך תיראה על מה אתה מדבר... ילדיי כאפות עם שפם בר מיצווה אמריקאים מפגרים עם חננה באף שנוסעים כול יום על סקאט יכולים לדבר על ההישראלים ביכלל? פחחחחח וואלה תיהיה בריא בצחוק אל תגיד את זה
איזה תגובה לענין אחי אני אוהב אותך!
Night_Wolf מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 14-04-07, 21:11   #39
henb
חבר פעיל

הסמל האישי שלhenb

עוסק ב:: חייל
שלח הודעה דרך ICQ אל henb

מה אתה מתבייש בזה שאתה יהודי
עם זה מה שאתה חושב אז אתה לא יהודי
יהודים לא שמים זיין על מה שחושבים עלייהם שיתפוצצו כולם
henb מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 14-04-07, 21:34   #40
Antonator1
הושעה

חחח, תמיד מצחיקים אותי החברה' מישראל שחושבים שאירופה זה כמו פה ואומרים לכולם כמה שהם גברים על כולם שם. ילדודס, בכיכר מרכזית בפראג או ריגה - אם אתם תופסים תחת, אתם תיפלו - ותיפלו חזק! מישהו סיפר פעם לאיזה ערס מהכתה הקודמת שלי שברוסיה איזו חבורה הרגה בן אדם מבוגר, והוא מתלהב לי - "אם הם מתעסקים איתי - כל אחד מקבל 10 כאפות לעעעעעעעעפנים!" המשפחה של אמא שלי חיה כל המאה ה - 20 עם שמות משםחה בדויים. איך זה?
Antonator1 מנותק   הגב עם ציטוט
תגובה