ישראלבודי
מתחייבים למחירים הזולים ביותר

חזור   ישראלבודי > ישראלבודי > פיתוח גוף-כללי

פיתוח גוף-כללי בפורום זה יהיו שיחות בנושא פיתוח גוף שאינם נכללים בפורומים האחרים

תגובה

הגדרות אשכול אפשרויות הצגת נושא
ישן 07-11-07, 18:47   #21
P-a-n-1-c
Banned

עוסק ב:: חייל בסדיר, מילואימניק בטיב טעם.

עשיתי 5 יח' מחשבים (3 פסקל+1 תורת המחשב+1 עיצוב תוכנה), פיסיקה, מתמטיקה ואנגלית
P-a-n-1-c מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 07-11-07, 18:47   #22
gil-Nissim
חבר פעיל

הסמל האישי שלgil-Nissim

ציטוט:
פורסם במקור על ידי P-a-n-1-c
טוב למרות שאני לא יודע למה אני עושה את זה, אני אגיב לך:
א. לא אמרתי שמי שלא עושה צבא הוא 0. אני גם לא כ"כ שמח מזה שאני צריך לתת עכשיו באמצע החיים 3 שנים למדינה ששמה עליי זין - אבל זה דיון אחר.
ב. אני עושה צבא כי אני לא יודע מה יהיה עוד כמה שנים. לא רוצה שעוד כמה שנים אני ארצה לעבוד במשהו ביטחוני או איזשהו גוף מדיני ויעשו לי בעיות. מה גם שאני רוצה להיכנס לתחום הרפואה (וטרינריה) ותחום זה די מחייב אותך לעשות צבא (כי תחשוב מי יתן לאדם להיות רופא כשהוא יצא על נפשי מהצבא...)
ג. כמו שאמרתי אני לא כ"כ מבסוט מהעיניין שאני עושה צבא. נכון אם תעבור על האשכולות שהיו על צבא לפני כמה חודשים הייתי מורעל על עוקץ וכו' וכו', אבל עם הזמן הבנתי שאני מדבר שטויות ועדיף לי לעבור את השנים האלה בכמה שיותר שאנטי. אז אם אני יכול להרוויח משהו מה3 שנים שבין כה וכה אני אתן - מה רע??
תשמע, כל עוד אתה לא נהנה מהתפקידים האלה שמצעים לך, אז אל תבחר אף אחד מהם.
תעשה לצבא בעיות, תעמוד על שלך, עד שתקבל תפקיד טוב ונוח..
אתה הולך לשרת 3 שנים, ואתה כבר לא הכי מרוצה מ-2 התפקידים האלה אז תעמוד על שלך גם.

שלחו את חבר שלי לקרבי, להיות מתקן נגמשים...
לא רצו לשמוע אותו, הוא היה מוכן לחזור לבית אפילו פעם בחודש,העיקר שיתנו לו תפקיד אחר.. זה לא עזר..
אז הוא גם עשה להם בעיות, ברח, נכנס לכלא.. בסוף הוא קיבל אחלה תפקיד.. כל יום הוא חוזר לבית, מ-9 עד 2 כל יום הוא משרת..

לפי דעתי, אם אתה לא מעוניין ב-2 התפקידים אלה,פשוט אל תבחר באף אחד מהם תעמוד על שלך, תקבל תפקיד טוב, ותהנה לך במשך ה-3 שנים האלה בצבא כמו גדול!

וגם תאכל לעשות עוד דברים במשך ה-3 שנים האלה.
ישן 07-11-07, 18:48   #23
Lava
חבר פעיל

הסמל האישי שלLava

א' אתה לא חייב לצאת על נפשי מהצבא
ב' לגבי לימודי הרפואה. אם התקבלת ללימודים סיימת אותם בהצלחה אני מבטיח לך שלאף אחד לא יהיה אכפת מה עשית שם בצבא.מה שיהיה אכפת להם זה איזה אדם אתה עכשיו מה אתה יודע ואיך אתה יכול לעזור.
חוץ מזה הבעיה היחידה שהצבא יכול להוות לך לגבי עתיד הרופאה הוא שרפואה זה המקצוע היחיד שמתקבלים אילו על סמך פסיכומטרי בגרות וראיון אישי. אז רק הראיון האישי יכול להוות לך בעיה.
The Iron never lies to you. You can walk outside and listen to all kinds of talk, get told that you're a god or a total bastard. The Iron will always kick you the real deal. The Iron is the great reference point, the all-knowing perspective giver. Always there like a beacon in the pitch black. I have found the Iron to be my greatest friend. It never freaks out on me, never runs. Friends may come and go. But two hundred pounds is
always two hundred pounds
Lava מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 07-11-07, 18:49   #24
P-a-n-1-c
Banned

ציטוט:
פורסם במקור על ידי gil-Nissim
תשמע, כל עוד אתה לא נהנה מהתפקידים האלה שמצעים לך, אז אל תבחר אף אחד מהם.
תעשה לצבא בעיות, תעמוד על שלך, עד שתקבל תפקיד טוב ונוח..
אתה הולך לשרת 3 שנים, ואתה כבר לא הכי מרוצה מ-2 התפקידים האלה אז תעמוד על שלך גם.

שלחו את חבר שלי לקרבי, להיות מתקן נגמשים...
לא רצו לשמוע אותו, הוא היה מוכן לחזור לבית אפילו פעם בחודש,העיקר שיתנו לו תפקיד אחר.. זה לא עזר..
אז הוא גם עשה להם בעיות, ברח, נכנס לכלא.. בסוף הוא קיבל אחלה תפקיד.. כל יום הוא חוזר לבית, מ-9 עד 2 כל יום הוא משרת..

לפי דעתי, אם אתה לא מעוניין ב-2 התפקידים אלה,פשוט אל תבחר באף אחד מהם תעמוד על שלך, תקבל תפקיד טוב, ותהנה לך במשך ה-3 שנים האלה בצבא כמו גדול!
קודם כל תפקיד 1 זה תפקיד שמסדרים לי, אם אני לא אהיה מעוניין בו אני לא אלך אליו.
תפקיד 2 זה התפקיד שאני מיועד אליו, אני לא אמרתי שאני לא רוצה אותו מהסיבה שאני עדיין לא כ"כ יודע מה הוא כולל בתוכו. יכול להיות שהוא אחלה ומעניןי ויכול להיות שהוא בלאי.
ישן 07-11-07, 18:50   #25
P-a-n-1-c
Banned

ציטוט:
פורסם במקור על ידי Lava
א' אתה לא חייב לצאת על נפשי מהצבא
ב' לגבי לימודי הרפואה. אם התקבלת ללימודים סיימת אותם בהצלחה אני מבטיח לך שלאף אחד לא יהיה אכפת מה עשית שם בצבא.מה שיהיה אכפת להם זה איזה אדם אתה עכשיו מה אתה יודע ואיך אתה יכול לעזור.
חוץ מזה הבעיה היחידה שהצבא יכול להוות לך לגבי עתיד הרופאה הוא שרפואה זה המקצוע היחיד שמתקבלים אילו על סמך פסיכומטרי בגרות וראיון אישי. אז רק הראיון האישי יכול להוות לך בעיה.
כשאתה נכנס לבית חולים בתור רופא אתה צריך לחתום על טופס כזה שבו אתה מוותר על הפרטיות שלך בנוגע לתיק האישי שלך, משהו בסיגנון. את התואר ד"ר אתה תקבל, אבל לך תמצא עבודה אח"כ..
ישן 07-11-07, 18:51   #26
DarkGulis
חבר פעיל

הסמל האישי שלDarkGulis

אחי מה עם קרבי?(עוקץ לפי מה שזכור לי)
ישן 07-11-07, 18:55   #27
damn
חבר פעיל

לך על 2 דימה... אני שמעתי על בחור שיצא משם ... היום הוא הקים חברת הייטק.. הוא בן 25 ועושה פאקינג 60 אלף שקל + מכונית מנהלים + פלאפון. מה רע בזה :x ?

אתה מתכוון לממרם כן?

בא לי לאכול אסטרואידים!
damn מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 07-11-07, 18:59   #28
gil-Nissim
חבר פעיל

הסמל האישי שלgil-Nissim

ציטוט:
פורסם במקור על ידי P-a-n-1-c
קודם כל תפקיד 1 זה תפקיד שמסדרים לי, אם אני לא אהיה מעוניין בו אני לא אלך אליו.
תפקיד 2 זה התפקיד שאני מיועד אליו, אני לא אמרתי שאני לא רוצה אותו מהסיבה שאני עדיין לא כ"כ יודע מה הוא כולל בתוכו. יכול להיות שהוא אחלה ומעניןי ויכול להיות שהוא בלאי.
אז תנסה, לך על תפקיד -2.
תלך לעשות את זה עם חשק, לא אם ראש" בטח זה סתם תפקיד"..

תלך תנסה, וגם אם לא אהבת, העיקר שניסת!

לא הלך, תבקש תפקיד אחר.. לא הולך ?.. אז מתחילים לעשות בעיות, זה תמיד עובד
ישן 07-11-07, 19:01   #29
P-a-n-1-c
Banned

ציטוט:
פורסם במקור על ידי damn
לך על 2 דימה... אני שמעתי על בחור שיצא משם ... היום הוא הקים חברת הייטק.. הוא בן 25 ועושה פאקינג 60 אלף שקל + מכונית מנהלים + פלאפון. מה רע בזה :x ?

אתה מתכוון לממרם כן?
מר"מ לא ממר"מ הבדל של כולה מ' אחת והבדל של 50 אלף שקל בחשבון בנק
ישן 07-11-07, 19:03   #30
Antonator1
הושעה

לפני שאני התגייסתי גם אני חשבתי שצבא זה קדוש, זה מחנך, זה יאדה יאדה יאדה. גם אני אמרתי "אני טוב בזה ובזה - אז אני אלך לשם ולשם", גם אני הייתי ממלא שאלוני עדיפויות על ימין ושמאל וחשבתי שישבצו אותי באפשרות הראשונה ויאדה יאדה יאדה. בבקו"ם אמרו לנו "אתם נוסעים לבסיס הדרכה כלל צה"לי לעשות טירונות של שבועיים וחצ ואז תחליטו לאן אתם הולכיםי" ויאדה יאדה יאדה. יצאנו מהאוטובוס - "שלום, הגעתם לבה"ד 13, ביה"ס למשטרה צבאית - טירונות 7 וחצי שבועות, אין דרך חזרה, אין טפסים ואין כלום. גם אז חשבתי שאיכשהו משטרה צבאית זה טוב, אני ואמא שלי איבדנו כמה שנים מהחיים מרוב עצבים וחרא שאכלתי מסגל שהיה פשוט איום ונורא (הייתי צריך להיכנס לסגל הנוכחי שלי כדי להבין כמה שהסגל שם היה חרא). בקיצור, בשלב מסוים נמאס לי להיות פראייר והתחלתי לשחות למעלה בדרך לאוויר. למזלי אני בן אדם די ערמומי - הצלחתי בעיקר להפנות את המשחק לטובת עצמי אבל גם להיות חייל טוב. מסקנה - הצבא שלנו מלא בחרא ובזבלים שהייתי שמח לירות בהם כבר וזה לא ישתנה אף פעם. אני מסתכל על ההודעה שלי אחרי שבוע הטירונות הראשון ואומר לעצמי - "איזה טיפש וצעיר הייתי".
Antonator1 מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 07-11-07, 19:06   #31
P-a-n-1-c
Banned

אנטון אתה יודע מה הנתונים שלך? (קב"א + דפ"ר)

בכל אופן יש הבדל קטן בין תפקיד במחשבים\תפקיד שאנטי לבין מ"צ.
אם תשאל אותי מה אני מעדיף: לזיין אתיופית או ללכת למ"צ, לצערי אני אלך על האתיופית
ישן 07-11-07, 19:08   #32
Antonator1
הושעה

ממ"צ יצאתי על אי התאמה והתחלתי סדיר בחיל החינוך והנוער. כשאני נזכר בחודשיים שלי במ"צ יש לי בחילה ואני רציני לגמרי. זה עושה לי סיוטים אחרי חודש וחצי כמעט שאני לא שם.
Antonator1 מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 07-11-07, 19:25   #33
zidan
חבר פעיל

הסמל האישי שלzidan

ציטוט:
פורסם במקור על ידי Antonator1
ממ"צ יצאתי על אי התאמה והתחלתי סדיר בחיל החינוך והנוער. כשאני נזכר בחודשיים שלי במ"צ יש לי בחילה ואני רציני לגמרי. זה עושה לי סיוטים אחרי חודש וחצי כמעט שאני לא שם.
אחי אתה לוקח דברים בצורה קשה לאללה..אז לוקחים אותך למקום שאתה לא רוצה,סובלים כמה ימים,עושים קצת בעיות,מדברים עם אנשים ומנסים לעבור לאן שרוצים,נכון שהצבא מלא פרוטקציות,ושחיתויות,אבל בכל מקום זה ככה,החיים לא ורודים,וטוב שקיבלת ת"סטירה לפנים" הזאת עכשיו ולא בשלב יותר מאוחר. זה חיים וצריך לדעת להסתדר...אז אוכלים קצת חרא בהתחלה,אבל בסוף 98 אחוז שמשיגים מה שרוצים.

ופאניק,לך על האופציה עם המחשבים.
you change the way you train, you change your limits. Even if
you plateau in your lifts there are ways to bust a plateau. If you
continue to make progress, then you have yet to hit your limit.
Open your mind to what is possible. Let your body tell you what
is possible and leave your mind out of it.

zidan מנותק   הגב עם ציטוט
תגובה