צפיה בהודעה בודדת
ישן 05-10-10, 11:38   #19
SmokingSnake
Chuck Norris's Apprentice

לא להפסיק לאכול לגמרי, לא להגיע למצב של הרעבה, אם צריך ויש bmr נוצה כמו שלך תאכלי יותר ותעשי יותר אירובי... מה גם שדיאטה נטולת פחמימות זה לא משהו שעושים לתקופה ארוכה(יש גם העמסת פחמימות ועוד כל מיני דברים שעושים אם זה לטווח ארוך)
אנשים שלא אוכלים דופקים את חילוף החומרים ולפעמים זה יכול סתם להזיק ולתקוע בזמן החיטוב, ארוחות קבועות בתדירות גבוהה בכמויות קטנות יסייעו לחילוף חומרים

בקשר לחלבון את אמורה להגיע ל70-80 גרם ביום בערך במשקל שלך מה שלא אמור להיות קשה במיוחד, תאכלי גבינות, ביצים דגים וקצת יותר בשרי(כל אלה =חלבון מלא שעדיף על פני חלבון מהצומח) ותוכלי לחסוך לך את האבקת חלבון שבערך מספקת שליש מהכמות היומית שלך

ובקשר להנקה, ממה שאני יודע האמא צריכה לאכול הרבה כדי שלתינוק יהיה חלב, בטח ובטח לא לחתוך בקלוריות, אני לא דיאטן ומדבר מניסיון אישי במאסה/חיטוב, אני אהיה כן ואומר שאין לי מושג מה אישה בהיריון צריכה לאכול ובאיזה יחסים מציע להתייעץ עם דיאטן בכל מקרה(=קחי הפניה מהרופא)
אני הייתי עובד בחיטוב על דיאטה דלת פחמימות עם הרבה אירובי, הורדתי בממוצע קילו בשבועיים בשלבים המתקדמים בדיאטה

ממליץ בחום לבדוק מאמרים באתר הראשי,
בהצלחה

Starr was damned strong, primarily because he worked as hard as any human being ever has. He was not a genetic freak, but his balls were huge, and he applied himself to his training like few people have ever done

Mark rippetoe on Bill Starr

נערך לאחרונה על ידי SmokingSnake, 05-10-10 בשעה 11:42.
SmokingSnake מנותק   הגב עם ציטוט