צפיה בהודעה בודדת
ישן 07-01-07, 23:09   #50
eminemfan
IsraelBody VIP - חבר יהלום

הסמל האישי שלeminemfan

כללי:: אלי בן עזרי
שלח הודעה דרך ICQ אל eminemfan שלח הודעה דרך MSN אל eminemfan

סגרו ת'פוסט,וסוסטנון שמתי לב שאתה מצטער על ההתבטאות אבל פעם הבאה אחי תגיב רק אם אתה יודע לעומק פרטים ובלי שום קשר לגיל גם אם זה סתם בנאדם עד שאתה לא יודע איך עובדים הדברים אל תסיק מסקנות סתם,כמובן שהעסק של גיל צריך להרוויח אבל אני לא חושב שהוא עושה זאת על גבי המתאמנים והמחירים שלו הכי זולים בארץ והוא לא דוחף סתם וזה שמעתי קראתי וראיתי הרבה פעמים-אם יש משהו שמאפיין אותו זה אמינות,יש לו מלא מתאמנים שהוא מכין לתחרויות שבהתחלה הם משלמים לו על התוספים ואחר כך הוא מוזיל להם בטירוף ועוזר להם בייעוץ ללא תשלום אם הם מתמידים אם אני לא טועה,ככה לפחות קראתי,ושוב עסק זה עסק צריך להתפרנס אבל אפשר להרוויח גם אם אתה לא דוחף ומרמה אלא להיפך אם אתה אמין אז אז הלקוח יחזור אליך ויקנה שוב(לי אישית הוא לא אמר לקחת תוספים אלא רק אחרי שחפרתי לו "אתה לא ממליץ לי לקחת משהו לחיטוב ?שורפי שומן?וכו' אז הוא אמר אתה יכול לקחת אייג'אמבי אם אתה רוצה" כל סוחר ממולח אחר היה משווק לי באגרסיביות ישראלית מכוערת לפחות 3-4 מוצרים ואל תגיד לי שאני לא צודק),ואל תגררו לסתם ריבים סוסטנון התנצל על התגובה הלא מכובדת וזהו דפדפו......