צפיה בהודעה בודדת
ישן 07-07-08, 14:03   #20
eyalamzleg
חבר פעיל

ציטוט:
פורסם במקור על ידי pro_xxl צפה בהודעה
אדון אמזלג הניכבד!
אתה כניראה לא מבין את הכוונה של הניגרי הענק!
היא לא רעה ולהפך היא לטובה וגם לטובת הפורום!הרי מה הוא מנסה לעשות?לעלות תרמה תסתכל בבקשה איך שהרמה עלתה מאז שbutch נכנס לכאן להגיב..ואיך שפורום פיתוח גוף מתחיל לשגשג עד לפני כמה זמן לאנשים לא היה איכפת בכלל פה מפיתוח גוף!והיו אומרים "סליחה אני לא מגיע לתחרות כי אני לא הומו ואין בכוונתי להסתכל על גברים בתחתונים" ותסלח לי אבל אם תירצה למצוא הומואים?אתה תימצא אותם בקוקס קולה ויילג' כל הfff למניהם אם העדשות בעניים והאיפור והמוסיקה הגועלית של דודי שרון וג'ואל המתחנגל!
התגובה של ניגרי מאוד במקום ואפילו מומלצת צריך לרענן את הרעל לבאדיבילדינג בפורום הזה וחייבים לעשות את זה בכל דרך אפשרית!
ואחת מהדרכים זה להראות לך כמה שאתה מקדיש את החיים שלך בישביל ספורט וכמה שאתה מעריך אותו אז זאת הזדמנות בישבילך להוכיח את זה בזה שתוותר על אירוע מפגר בישביל אירוע של פעם בשנה שלעולם לא תשכח
מסיבות של הומואים יש כל השנה,מר ישראל יש רק פעם אחת

הכניסה עולה בערך 50-60 שקלים לא יותר!
וההודעה הזאת הייתה להצדיק את הכוונה של הניגרי בלהשתיק פה את השינאה לפיתוח גוף ואהבת חיי האדם הרזה.
אני מודה לכוונות של ניגרי ולרצון ולרעל העז שלו , בכל זאת הבחור שהוא נתן בו את התגובה הזאת , גם בן אדם מרועל בהחלט שאני מאמין שיגיע לתחרות . התוגובות של ניגרי היו מוגזמת במקצת , וברוב הפעמים באו ממקום טוב, אבל הפעם זה לא היה נשמע ככה
eyalamzleg מנותק   הגב עם ציטוט