צפיה בהודעה בודדת
ישן 07-06-07, 13:05   #61
Bullet
חבר VIP - חבר יהלום

הסמל האישי שלBullet

ציטוט:
פורסם במקור על ידי אליאב קרייסלר
אני חושב שאתה הבנת על מה אני מדבר , ובכל זאת אתה מתחמק מהעיקר...
העיקר הוא שאתה קורא המון אבל המון מאמרים , ומיישם מה שאתה קורא..והנה התוצאה
העיקר הוא שאני לא קורא כלום ומאמין באולד סקול של הבאדיבילדינג מתאמן עם אנשים שעברו המון שנים טובות של פיתוח גוף ועושים מה שהם עושים כי זה עובד ולא כי הם קראו את זה על דף נייר...זה מה שאני מיישם... והנה התוצאה.

שוב רק בשבילך אני אומר את זה אין לי בעיה שתמשיכו להיראות איך שאתם נראים בדרך שלכם.
ולמה אומרים מסתי ולא מאסיבי?
אוקיי, אתה מאמין באולד סקול וגדל יופי
אבל כמה אנשים מאמינים באולד סקול ולא גדלים? אתה יודע כמה יש במכון שלי שעושים איזה 8 סטים לשריר קטן באימון ו12 סטים לשריר גדול (זה אולד סקוווול, לא?) והם שחיפים שלא יאומן?
משעות ערב (5-6 ככה) ועד הלילה המכון מתמלא בdumbell curlers שתופסים את הכסא משקולות, את הספת משקולות וכוווולם עושים אימון שלם לבייספס ולטרייספס, אה ואני הכי אוהב את האלה של ה-"אנשי חזה ויד קדמית ובטן"- הם עושים רק חזה, יד קדמית, ובטן אבל עזוב את זה, אתה יודע על מה אני מדבר. בכל מכון יש את האלה שמתאמנים כמו מפגרים, למשל עושים חצי טווח תנועה במקרה הטוב (המממ רבע סקוואטים anyone?) ופשוט מתאמנים כמו מפגרים, אפילו אתה תסכים שהם מתאמנים כמו מפגרים, והם עדיין גדולים. כן אליאב...אפילו יותר ממך!!!!!!!!!
איך תסביר את זה? אולי השיטה שלהם טובה יותר?
שנה שעברה היה מתאמן שכל הזמן חפר לי בשכל שאסור לעשות FBW, והוא אמר ש1-3 חזרות עובדים על ניפוח, וש10-15 עובדים על כוח. אתה יודע למה? כי אחד הסוסים אמר לו את זה (כן אליאב, הוא גם יותר סוס ממך!) אני לא רציתי להתווכח איתו ושיעזוב אותי בשקט ושיתן לי לעשות את הFBW שלי, אבל הוא המשיך בשלו... אז אמרתי לו שישאל את המאמן, והוא היה בטוח שהמאמן יסכים איתו. באתי איתו לשאול את המאמן והמאמן כמובן הסכים איתי (ש1-3 חזרות זה לא ניפוווווחחחח). אז מה הוא (המתאמן) אמר לי? שהמאמן לא גדול, אז הוא לא מבין כלום.

אה וjust for the record, הוא היה שחיף אש

ציטוט:
פורסם במקור על ידי gman
למה זה יותר בריא?
הממ ראיתי מחקר שקושר תדירות ארוחות גבוהה לכולסטרול נמוך יותר, או שזה היה LDL נמוך יותר, הזכרון שלי מעורפל בקטע הזה...
סינטרקס
סיינטרקס
Bullet מנותק