צפיה בהודעה בודדת
ישן 29-12-09, 09:19   #34
Holy_Templar
מנהל הפורום

הסמל האישי שלHoly_Templar

חדר כושר: חדר כושר
שלח הודעה דרך MSN אל Holy_Templar

ציטוט:
פורסם במקור על ידי mr.bones צפה בהודעה
תודה על הירידה שנתת עליי.. אני לא מגיע בשביל הכוסיות והlcd (למורות שהכוסיות זה נחמד אחרי אימון) ואני גם לא שותה באספרסו באר קפה ב150 ש"ח עם המאמן המגודל שמספר שדדליפט זה דופק תברכיים (אגב הוא לא שזה בהחלט נדיר במכונים כאלה), אני לא מחכה 30 דק' לספסל או משקל (בעיקר כי אני מגיע בשעות בוקר בלבד מהסיבה הזאת) אני אפילו לא עושה מכונות והמטרה שלי היא גם לגדול! ראית מזה? גם בהולמס פלייס יש אנשים שרוצים לגדול.. נכון שזה מכון בריאות שבנוי על הקטע החברת ועל כל 100 מנויים יש 1 רציני אבל אני מעדיף שתיהיה לי מקלחת במכון לפני שאני הולך לעבודה, לוקר, רשת של מכונים בכל הארץ שאני יכול להכנס אליהם אם אני תקוע בטיזינאבי ומישהו שאני יכול לתת לו בראש אם משהו לא מוצא חן בעייני.. לא צריך להתעצבן עליי על זה, כל עוד אתה נהנה במכון הזה אני מאחל לך רק הצלחה ועמידה ביעדים ואפילו מעבר (אני חושב שגם סיימתי תהודעה הקודמת בנימה הזאת) אבל אין צורך לשפוט את כל האנשים שהולכים להתאמן במועדוני "בריאות" כ"לא רציניים".
אם תעלה למעלה ותראה את התגובה שאתה כתבת , הנימה שסיימת את ההודעה שלך הייתה

ציטוט:
פורסם במקור על ידי mr.bones צפה בהודעה
הייתי שם לפני שהם שיפצו, עם כל הכבוד לזה שבהחלט יש שם ברזלנים ומקבלים מנת gh מתנה בהרשמה - הכל מבולגן שם ומלא חלודה, אומנם בהחלט מכון לרצניים אבל גם קצת בעייתי למי שלא טוחן ברזלים בלבד ולא מסוגל לעשות לחיצת חזה של 120 קילו.. כל עוד אתה נהנה אז בכיף שיהיה לך, אני אשאר בהולמס פלייס (כן כן.. אין שם משקולות, אין שם רציניים, כל היום כוסיות ומוזקיה רועשת בלה בלה)
נימה נחמדה ? כל ההודעה שלך עוקצנית מלכתחילה (איזה מזל שהכל רשום אה?)
ואני לא מתעצבן בכלל , לא רק עלייך אלא בכלליות אני לא אדם עצבני ההיפך אחי.. כתבתי לך .
זה בסדר.. שאתה מתאמן במכונים כאלה. לי אין בעיה עם זה, יש לי בעיה עם המכונים עצמם לא איתך או עם המתאמנים שם.
תחשוב מה אתה אומר בעצם , אתה אומר שאתה רוצה לגדול וזו המטרה שלך, אז איך יכול להיות שתבחר במקום שבו הגדילה שלך תהיה יעילה פחות ?
זה כמו שיציעו לך שיטה שעובדת ומביאה תוצאות אופטימליות ואתה תבחר בדרך שתניב תוצאות פחות אופטימליות ותרצה את אותה מטרה... זה אבסורד.
עכשיו אני לא אומר שאין במוכנים האלה מתאמנים רציניים יצא לי להציץ בהולמס פלייס ובגו אקטיב המון פעמים ולראות אנשים שלא מביישים מתחרים בקטגוריות גבוהות.
אך יש הבדל רציני בין האווירה במכון "קפיטליזם" כמו הולמס פלייס ורשתות אחרות לבין מכונים קטנים של ברזלנים.
שים לב זה לא רק על מכוני כושר, כל מקום או עסק או שירות שלפתע נעשה רשת רצינית , התלכלך העלה מחירים נתן פחות והתחיל לחשוב על כסף לא על טובת לקוחותיו...
את אנטולי , אני מכיר אישית. את הבעלים של הסניף שאתה מתאמן בו אני בספק אם תכיר , ואם כן אז המעגל אבטחה שלו ינטרל אותך (צוחק) .
שוב שלא תחשוב שיש לי משהו נגדך , ההודעה שלך הצטיירה קצת אחרת ממה שהתכוונת אני מניח... או שצדקתי והיא יצאה בול .