צפיה בהודעה בודדת
ישן 20-11-08, 18:59   #576
OverPower
IsraelBody VIP - חבר יהלום

ציטוט:
פורסם במקור על ידי six pack צפה בהודעה
תודה אחי

תודה רבה, בקשר למאסה אני כבר הרבה זמן במאסה, זה שאני עולה לאט זאת לא אשמתי אני hard gainer.
זה לא שאני מנסה לעלות נקי או משהו, אני פשוט שומר על מאזן חיובי וזה מה שחשוב. אתה חושב שאם אתה רואה את המשקל זז זה אומר שאתה עולה במאסת שריר..? גם ככה אין לך אפשרות לעלות יותר מחצי קילו שריר בחודש ובשביל אחד שמתאמן 4 שנים טבעי כמוני אפילו רבע קילו שריר זה דבר טוב, סתם לעלות במאסת שומן שאוכל להגיד "עליתי 10 קילו" מה זה יעזור לי..? אחרי זה יהייה לי חיטוב יותר קשה וארוך, שבו אסבול ואאבד אפילו שריר...

ת'אמת, לא ראיתי אפילו אחד בפורום או בעולם שעשה מאסה מלוכלכלת בלי חומרים ואחרכך חיטוב והגיע לתוצאות מרשימות, רובם ירדו הרבה במשקל בסוף החיטוב וחלקם נראו כמעט אותו הדבר כמו בסוף המאסה.. תקן אותי אם אני טועה, ואם כן תן גיבוי תראה לי מישהו שהוכיח שמאסה מלוכלכת זה הפטרון הטוב ביותר. אתם בכלל לא יודעים כמה קשה זה לאבד שומן עיקש, לא מדבר איתך על עלייה של 3 אחוזי שומן שגם אני מוסיף על עצמי במאסה, אלא ממש רקמות שומן שמהם אתה לא תפטר בקלות, אני מדבר על 15-14 אחוז ויותר, יהייה עליך להייות במאזן קלורי שלילי הרבה מאוד זמן שזה סתם מיותר.

חוץ מזה אני הרבה הולך לבריכה (בריכות חורף עם גג) או לדיסקוטקים עם גופייות וזה תמיד כיף להייות חטוב.

בתור אחד שמתאמן כבר 4 שנים (זתומרת שיש לך "קצת" ניסיון חח) ובתור אחד שהוא טבעי, מה לדעתך המאזן הקלורי החיובי שצריך לעשות במסה? גם אני לא כך דוגל במאסה המלוכלכת, רק אני מפחד לאכול קצת\ יותר מדיי.