צפיה בהודעה בודדת
ישן 03-11-07, 22:23   #55
arbel2
חבר ותיק (מועמד לחבר VIP)

הסמל האישי שלarbel2

עוסק ב:: מנגן על עצבים בחסד עליון
חדר כושר: נאוטילוס

ציטוט:
פורסם במקור על ידי androtest
toxicity, אני רוצה לראות אותך אוכל 2 ארוחות ביום... אתה מסוגל לזה?
Bullet, ספק בעיני אם כותב הכתבות אי פעם הרים משקולות, מלבד ספרים.

אני אומר את זה חד וחלק- לאכול 2 ארוחות ביום. זה לא מתאים לבן אדם שמתאמן !

עברתי את הוויכוח הזה עם הרבה תזונאים, נטרופותים מפתחי גוף ואחרים. מיאיר להב, מקס שמעיה, לבנה שביט, צחי כנען ומרצים בוינגייט וב"שיאים" (השלוחה של וינגייט) ...
חלקם הפתיעו אותי שהם מאוד מעודכנים, אבל גם הם הסכימו שזה מאוד לא ריאלי. אף מפתח גוף לא יכול להתמודד עם 2 ארוחות ביום.

בואו נצאה לרגע מכל הנושא התאורטי של המחקרים ונחזור לעולם האמיתי, זה שאנחנו חיים בו.
אתה קם בבוקר- אתה חייב לאכול משהו , לא? זו כבר ארוחה 1.
לפני אימון, אתה חייב לאוכל משהו? לא תלך על בטן ריקה.... ארוחה 2.
לאחר אימון, לא תאכל משהו? שייק לפחות ? ארוחה 3.
לפני שינה, אני חייב לאכול משהו, אחרת אני מתהפך בלילה מרעב. ארוחה 4.
ומה עם בין לבין? בקלות הגעתי ל 4 ארוחות ביום. בקלות.

נניח, אני צריך לאכול 4000 קלוריות ביום. אתם יודעים מזה לאכול רק 2 ארוחות ביום? כל אחת 2000 קלוריות? הרי זה לא נורמלי? אחרי ארוחה ממוצעת של 600-700 קלוריות אני כבר די מפוצץ.
גם בחלוקה ל 4 ארוחות קשה לי להסתדר, 4 ארוחות של 1000 קלוריות זה גם יותר מידי לארוחה. פשוט לא ריאלי.

אני לא אומר שהמחקרים לא נכונים, חס ושלום. אני אומר שהם לא ניתנים ליישום. אני לא אומר שיותר ארוחות ירזו אותך יותר מהר, אבל הם בהחלט יעזרו לך לשמור על רמות סוכר מאוזנת ולשלוט יותר בתחושת הרעב. אלו מחקרים, הם נערכו בתנאים ספציפיים מאוד.

BIGIT, NIGH WOLF, DBOL, יואב טל, ארבל, אביב עומר, האדמור, גדי, לוליק,מאור, עמית כל המתחרים הרציניים וכל הספורטאים האמיתיים, כל אלו שיש להם ניסיון תאכלס.
תשאלו אותם ותראו שהתגובה שלהם תיהיה זהה לשלי... לא ניתן לעשות זה.
הם מדברים מניסיון! ואין חכם כבעל הניסיון.
האם אפשרי לאכול רק שתי ארוחות ביום,או אפילו רק ארוחה אחת ולהגיע לתוצאות זהות כמו פיזור של 5-6 ארוחות ? כן ,זה קיים עשרות שנים,זה לא חדשני ולא נעליים ,אחד האנשים הידועים בכך שנהגו לעשות זאת הוא סרג' נוברט ,מתמודד שנים באולימפיה בתקופת ארנולד .

השאלה הגדולה היא ,האם זה ריאלי ? האוכל משחק תפקיד מעבר לרמת הערכים התזונתיים ,וההשפעות הפיזיולוגיות שמתרחשות ברמה התאית של גופינו ,לאוכל יש גם תפקיד פסיכולוגי.
עובדתית אדם שהצריכה הקלורית שלו גבוהה כמו של מפתח גוף הוא גם בעל תיאבון רב ,עוד לא נתקלתי בבאדיבילדר אחד שלא רעב כל הזמן ,תיקח ממנו את פיצול הארוחות ,ופיזור הקלוריות לאורך היום ,והנה יש לך ספורטאי רעב,עצבני ,שהתיפקוד שלו באימונים יורד ,וכתוצאה מכך גם ההישגים שלו נפגמים.

ורוב תודות לך אנדרוטסט ,שאתה מחשיב אותי לספורטאי רציני ,היה נחמד לראות את שמי באותה רשימה עם עמית ,לוליק,גדי וחברי היקר גלעד .

לפניות ,מענות ,טענות ובקשות ...לחץ כאן

מאמן חדר כושר מוסמך מטעם קמפוס "שיאים" אוניברסיטת ת"א
arbel2 מנותק   הגב עם ציטוט