צפיה בהודעה בודדת
ישן 21-06-09, 17:37   #17
hachem-01
מר דרום 2010,מר דרום 2009, מר צפון 2009, סגן מר ישראל במשקל כבד IFBB 2009

הסמל האישי שלhachem-01

כללי:: הבורר
עוסק ב:: מגדל סוסים -אבטחה
חדר כושר: חסוי

ציטוט:
פורסם במקור על ידי עלוש צפה בהודעה
מזל טוב להאשם מתואלי
יישר כוח , לאדם שמביא כבוד לספורט הזה

http://ifbb.co.il/mr_darom09.aspx
תודה רבה אנשים אוהב אותכם אחד אחד.עכשיו לענינו בקשר למרחק של התחרות צודקים במאה אחוז זה סיוט ממש הדרך לאילת במיוחד למי שהגיע באוטובוס אני שכרתי רכב ונסעתי כמה ימים לפני בשביל
המשפחה אתם יודעים נופש בקטנה .עדיף לדעתי לקיים את מר דרום בבאר שבע ולא על גבול מצרים.(טוב שהמצרים לא הגיעו להתחרות)בקשר לכמות המתחרים אני יודע במיליון אחוז שלפחות עוד כמה מתחרים היו רשומים ולא הגיעו מסיבות שונות ופתאומיות........אני אישית לא הייתי אמור להתחרות במר דרום כי פשוט מר ישראל בדרך אבל כששמעתי מי הולך להתחרות שם ואני לא אנקוב בשמות אמרתי יאאלה נלך יהיה מענין אך לצערי הבנאדם שדיבר איתי טלפונית יומיים לפני ביטל את הגעתו.לא משנה אני לא בא לשפוט אף אחד.בקשר לרמה של המתחרים אייסי הגיע בשייפ מעולה לדעתי משהו כמו10% על 85 קילו ונתן לי פייט רציני כבוד גדול היה לי להכיר את האדם הזה..אני הגעתי לרמת ייבוש תקדימית בשבילי(אני אפרסם בהמשך תמונות כי אלה לא כ כ מחמיאות)הייתי על 6% יבש כמו קרש ושקלתי 108 קילו אני מאמין שאני אצליח לשפר נקודות חלשות בשנה הקרובה התחרות בסך הכל הייתה דלת משתתפים אבל מה לעשות זה מה יש צוברים ניסיון..........
hachem-01 מנותק   הגב עם ציטוט