צפיה בהודעה בודדת
ישן 20-12-06, 00:08   #78
Nimrod
חבר פעיל

הסמל האישי שלNimrod

ציטוט:
פורסם במקור על ידי Bullet
אליאב, נמרוד נראה כפי שהוא נראה כי הוא לא מפותח מינית ובנוסף על זה הוא מאונן רק פעם אחת בשבוע- במסה.
ובחיטוב אף פעם...
חחח לא הבנתם מה שהוא אמר.
הוא אמר שאני לא מפותח מינית לא לרדת עליי, והוא צודק, הוא התכוון שהסיבה שאין לי מסה רבה כלכך היא שרמות ההורמונים בגוף שלי נמוכות וזה גם הגיוני כי אני מאוד מאוד מאוד לא שעיר וגם די נמוך וזה...
למרות שלפי דעתי יש לי הרבה יותר מסה מלילד הממוצע.
אין לי מספיק טוסטסטרון אבל יבוא עם הזמן, לא כלכך אכפת לי אם לא יהיה לי יותר מסה ממה שיש בשנה הקרובה אני לא צריך יותר.
הייתי שמח לכמה שיותר מסה עד 300 קילו על 6 אחוז שומן בגלל זה לעולם לא אפסיק אבל מבחינתי מה שאני רואה במראה מספק (לא חיטוב, מסה).

ציטוט:
פורסם במקור על ידי אליאב קרייסלר
ודרך אגב - מי פה פותח פוסט על סקס וההשלכות שלו על באדיבדילינג?
אני הייתי פותח אבל אין לי שום ידע בנושא הזה..
1. כבר פתחו ואני ועוד כמה היו היחידים שענו ברצינות אז צוחקים עליי על זה עד היום, זה על הזין שלי אבל בכל זאת.
אם לא היו לוקחים את זה בצחוק היה אפשר לפתוח דיון רציני כי זה נושא חשוב.
2. יש המון דברים שחברה פה מקפידים ואני לא, נניח אתמול יצאתי למסיבה, אכלתי ב6 בערב בשביל שהבטן לא תיהיה נפוחה, חזרתי ב7 בבוקר הבייתה אכלתי יוגורט והלכתי לישון ולא חשבתי אם אני קטבולי או לא, אני חי..
3. גם אני לא האמנתי שיש קשר בין אוננות לbb, אבל אני בניגוד להרבה אחרים פה פתוח מחשבה ואם בן אדם כמו תאקימה מראה לי מחקרים אני לוקח את זה ברצינות.
אני לא מתנזר לגמרי אבל במסה אני משתדל לא לאונן יותר מפעם - או כמה פעמים בשבוע (בד"כ זה יוצא פעמים - בימים בלי אימון) ובחיטוב אני משתדל להמעייט ככל הניתן (יוצא לי פעם בשבוע שבועיים).
רוב האנשים פה החליטו מה נכון ומה לא ואיך כדאי או לא לעשות אורח חיים, אני בניגוד אלייכם פתוח מחשבה.
לפי דעתי בלי להעליב לחיות ביום בלי אימון במסה עם 100 גרם פחמימות כמו בולט זה יותר קיצוני מאשר להשתדל לאונן פחות.

אליאב יש לך חברה?!!
איך לא ידעתי \ ראיתי?

"החיטוב שלך זה 80% תזונה
המסה שלך זה 80% אימונים
החיטוב והמסה שלך זה 100% סטרואידים"

ג'אי קטלר במסה (תמונה חדשה) :
http://img19.imageshack.us/img19/9108/66454295sl1.jpg

"סמים הם סטרואידים לנשמה"

נמרוד

מני = מלך ישראל! (חי חי וקיים)
Nimrod מנותק   הגב עם ציטוט