צפיה בהודעה בודדת
ישן 29-01-11, 20:09   #74
Scylla
מקום 2 עד 90 ק"ג ב-golden desert cup PL RAW

עוסק ב:: ברמן
חדר כושר: גרייט שייפ
שלח הודעה דרך ICQ אל Scylla שלח הודעה דרך MSN אל Scylla

ציטוט:
פורסם במקור על ידי smokingsnake צפה בהודעה
meatball בראשון לציון, הוכרז כהמבורגריה הכי טובה בישראל ע"י אחד המגזינים המוערכים לכל גבר נורמלי(בלייזר...)
הקציצה הכי גדולה שלהם היא של קילו, הכי הרבה שאפשר זה לשים 2 קילו(2 קציצות) בתוך לחמניה אחת
הכי הרבה שאכלתי זה קציצה של 800 וקציצה של 400 באותה לחמניה, 800 כבש, 400 בקר עם גרליק צ'יפס ובירה- מאמין שאני יכול לדחוף עוד 200-300 גרם- מי שאוהב מדיום-רייר אולי יסתבך כי מהמאסה של הקציצה הלחמניה יכולה להרטב ולהתפורר אז עדיף להזמין גג קילו בלחמניה אחת אם שואלים אותי
לאכול שם זה לא כ"כ זול, אבל מי שרוצה לאכול זול שיעצור בצומת אזור אצל עזרא ובניו

מג'יק בורגר לא מתקרב למיטבול, אבל המג'יק עדיף מהלאטחייה המוכרת לבראנז'ה הישראלית כמו הבלאק או מוזס(אוי איכס)
לגבי מיטבול - באמת מקום מדהים, ההמבורגר צ'יפוטלי שלהם להיט הסטרי. לגבי בלייזר, אני מת על המגזין הזה אבל להקשיב למה שהם אומרים בכל נושא בעולם (רכב, אלכוהול, מסעדות וכו') זה דבילי הם מבינים בהכל ברמה סבירה אבל לא מבינים באמת בשומדבר, על אחת כמה וכמה שמדובר בעניין של טעם.

ציטוט:
פורסם במקור על ידי קפטן שלד צפה בהודעה
מוזס זה באמת איכס. פעם הייתי אוכל שם הרבה וכל פעם הייתי מקבל צרבת.
הבלאק סתם לא טעים.
מוזס של פעם (תחילתו של עידן הלייט נייט) הוא לא אותו דבר כמו היום, אחד הטבחים אצלינו עבד שם פעם והודה שפעם היו טוחנים בעצמם את הב0ר ומשקיעים והיום מקבלים תערובת מוכנה מטיב טעם. היום בגלל הכמויות העצומות שיוצאות הם לדעתי עושים חצי מראש ורק סוגרים אותו על הגריל ומרגישים את זה בטעם (שרוף מבחוץ נא מבפנים)

ציטוט:
פורסם במקור על ידי smokingsnake צפה בהודעה
מוזס אם כבר, אוכלים רק ברוטשילד, כל מקום אחר בישראל זה מיץ זבל
בלאק זה מיץ זבל
bbb בחלק מהערים סבבה ובחלק מהערים קקי, לא ברור למה, יכול להיות שמקבלים בשר מספקים שונים
אגאדיר- נחלת בנימין לא משהו, בנמל בסדר, לא הייתי באחרים
המבורג(רחובות)- טוב
מג'יק בורגר- טוב
מיטבול(ראשון לציון)- אליפות
לא אכלתי ברוטשילד, הדבר היחיד שאפשר לזקוף לזכות מוזס זו הלחמניה האדירה שלהם. עוד חסרון ענק שאי אפשר להזמין עם גבינה ואפילו עם בייקון / ביצה הם מתעקשים שזה יגיע בצד.
בלאק שמעתי ממקור שני שזה קציצות קפואות מוכנות.
אגאדיר בנמל זה לייט נייט מעולה, גדול משביע ותמיד טעים.

ציטוט:
פורסם במקור על ידי njfgn jg צפה בהודעה
המיטלופט בראשון גם לא רע.
זה לא ממש בקטגוריה, המיטלופט זה מסעדת בשר ויין, גם הדיקסי אדירה אבל לא ממש קשורה ובטח לא בטווח מחירים.

ציטוט:
פורסם במקור על ידי הספגטי צפה בהודעה
הכל טעים (לדעתי)
השאלה איפה אתה מקבל הכי הרבה ב0ר בהכי פחות כ0ף.
זה שאתה פח אשפה (הפח לא בורר, הוא מקבל הכל באהבה) זה לא אומר שכולם אין בלוטות טעם שנשרפו מגועל.
Scylla מנותק   הגב עם ציטוט