צפיה בהודעה בודדת
ישן 14-09-09, 16:17   #57
נעל
חבר פעיל

עוסק ב:: מדריך חדר כושר

ציטוט:
פורסם במקור על ידי הכריש בקרייסלר צפה בהודעה
אני בע"ה מסיים השבוע קורס בוינגייט,רוב המקצועות שנבחנו עליהם הציון המינמלי היה 70 והיו 3 מקצועות של 60,יש לנו דגש גדול מאוד על מילטרי פרס,דד ליפט כל הסוגים,סקוואט כל הסוגים,גוד מורניג ועוד הרבה דברים,אני יכול להגיד על המדריכים שהם עשו את המקסימום מבחינתם כדי להעביר את החומר והתחום לתלמידים אבל מה לעשות שיש תלמידים שאלופים בללמוד אבל גרועים בלאמן?פה כבר וינגייט לא אשמה.

ודרך אגב אותנו לימד תזונה שגיא הלוי אחד התותחים שיש!
לימד אותי תזונה יאיר להב גם כן בוינגייט סיימתי לפני איזה שבוע אני רק צריך תעזרה ראשונה.
לימדו את הדדליפט,קלין וכו בשיעור האחרון אחרון משהו כמו שעה אחת ובצורה מאוד עלובה לדעתי, לא לימדו גוד מורנינג, סקוואט כן לימדו, אך לא לימדו את ההבדל בין לו להיי באר ולא לימדו פרונט סקוואט למרות שציינו שהוא קיים.
דדליפט לא לימדו את הרומני או הסומו דדליפט.
לא לימדו מילטרי פרס, לא הדגימו סנאצ, בנט אובר..
רוב המרצים היו טובים, פשוט לא התעסקו תמיד בעיקר, המרצים בתזונה [יאיר להב] ואנטומיה [משה שחר] היו טובים מאוד והעבירו את החומר בצורה טובה מאוד הדגש היה על קיניזולוגיה וניתוח תנועתי.
בעיקרון התרגילים האלה אם לא בשביל אוכלוסיה מתחילה וזה למה לא משקיעים בהם, הסיכוי שתתן מילטרי למתאמן הוא אחד ל100 וגם זה בלחץ, מאשר לסכן אותו בטכניקה הם מעדיפים שתתן תרגיל עם משקולות ואפשר להבין תאינטרס הזה..

ובכל מבחן היו מינימום 10 נכשלים [50 תלמידים] והיו מבחנים עם 20 נכשלים, חצי מהקורס נכשל במבחן הסופי גם העיוני וגם \ או המעשי..

אני עברתי את כל הקורס עם ציונים 90+ וכמובן בלי נכשלים ככה שאני יכול לומר בוודאות שמי שמתעניין ומגיע עם ניסיון זה יהיה לו קל, אבל היו שם אנשים שלא דרכו במכון והרבה מאוד ליצנים...
כנראה שבקורס שלך יש פחות תלמידים והרבה יותר רציניים היית צריך לראות עם מי למדתי כדי להבין, אני בא מרקע של מגמת רפואה [אנטומיה וכו'] ומגמת ביולוגיה ככה שיחד עם הקורס הכל מתחבר מאוד יפה..

לא נשמע לי הגיוני שאין לך אף אחד שנכשל בכל הקורס? בפציעות ספורט אצלנו הרבה מאוד נכשלו... בתזונה גם[שלי היה הציון הכי גבוה] וכו.
נעל מנותק   הגב עם ציטוט