צפיה בהודעה בודדת
ישן 10-09-10, 14:19   #134
subzero1122
Banned

ציטוט:
פורסם במקור על ידי itzik b צפה בהודעה
אז אתה בעצם אומר שגם גיל גרנות לא מבין??
והאמת שאני לא יודע כמה קלוריות אני צורך אני לא בדיוק סופר, אבל כן אני לא מכניס יותר מדי וגם לגבי החלבון אני אוכל בלחץ 100 גרם ביום, אבל העובדה היא שאני רואה תוצאות בכל זאת.

גיל לא הנושא כאן, מה אתה מקשר אותו לפה?

100 גרם חלבון זה נהדר אם אתה שוקל 60 קילו ומתאמן חלש. אני לא אומר את זה כדי להסתלבט או משהו, פשוט אי אפשר להתאמן כבד ולאכול 100 גרם חלבון, אלא אם אתה 60 ק"ג (וגם אז זה לא מספיק). ובכלל, גם אם אתה לא בקטע של להתאמן כבד, כדי להתקדם, גם ככה צריך להגביר את העומס והעצימות באימונים, ודברים כאלה עולים לגוף קלוריות והרבה חלבון.

דניאל - אתה מדבר רק בשם עצמך. אני לא יודע כמה אתה שוקל ואיך אתה מתאמן. אבל לבן אדם שמתאמן בתכנית עצימה, שההתקדמות בה היא פר אימון ולא כל חצי שנה, הוא צריך מלא קלוריות, שאותן הוא לא ישיג עם בר1ק1לי וחסה כל היום.

עוד משהו איציק, ישראלבאדי היא לא אוטוריטה ולא גושפנקא לשום דבר, כותבים שם אנשים כמוני וכמוך, שאת הדברים שלהם הם צריכים לגבות בסימוכין, כי הם לא סמכות מקצועית להשען עליה. אם אתה רוצה להסתמך על מאמרים באימונים תפנה לריפטו, ביל סטאר, גלן פנדליי, לואי סימונס, ג'ו דפרנקו דייב טייט וכו', ואם בתזונה, לייל מקדונלד.
subzero1122 מנותק