צפיה בהודעה בודדת
ישן 11-05-07, 15:05   #26
אור
חבר פעיל

ציטוט:
פורסם במקור על ידי Nadav19
עד עכשיו, הייתי על 1700 קלוריות , ועשיתי אירובי (שבמהלכו שרפתי כ - 300 קלוריות).
מעכשיו, אני אהיה על 1400 קלוריות, ללא אירובי, וההוצאה הקלורית היומית תישאר זהה.

1. בוקר (07:30) : שייק חלבון (1 סקופ + 350מ"ל חלב) + כפית שמן זית .

2. ביניים (13:00): 100ג' שניצל קנוי מוכן + 2לחם קל + כף חומוס שטוחה + מלפפון ועגבניה + כפית שמן זית .

מיד אחרי אימון (18:10 או 19:10): שייק חלבון על בסיס מים (סקופ וחצי) + בננה/תפוח .

3. 40דק' אחרי אימון: 5 ביצים (2 עם החלמון) + לחם קל + עגבניה+מלפפון .

4. 30דק' לפני שינה: דיאט יופלה 0% + כפית שמן זית .

משקל: 80ק' .
גובה: 180 .

חלבון: 120ג', פחממות: 90ג', שומנים: 15ג', קלוריות: 1400 .
לא חבל?, 4 ארוחות , דבר ראשון האטת קצת חילוף החומרים, דבר שני, איך חישבת 15 גרם שומן? 2 כפיות שמן זית, כף חומוס שטוחה,2 חלמונים של ביצה, אני חושב שיש פה יותר מ15 גרם שומן.. ואני גם דיי בטוח שבשניצל מוכן מראש יש שומן רווי שלא חישבת , כל החברות מכניסות בשניצלים האלו שמן.. למה שלא תקנה לך חזה עוף טרי ותכין יום יום? זה יותר מזין, יותר זול, ותוכל להכניס יותר חלבון.

למה אתה עושה את זה לעצמך? סתכל אחרי אימון אתה צורך סקופ חלבון ופרי,40 דקות אחרי זה 21 גרם חלבון, ו30 דקות לפני השינה דיאט יופלה מסכן שיש בו 6 גרם חלבון בלחץ?,
סתכל על זה ככה, גם האטת את קצב חילוף החומרים, אתה גם לא מבצע אירובי,(שוב האטת קצת ח"ח) והייתי אומר שתוסיף לזה את הפעילות של הקיבה, כן הפעילות של הקיבה, אתה ברוב היום מכניס לגוף מאכלים שלגוף אין בעיה לעכל, אבקת חלבון נספגת בקלות ואין צורך בפירוק מיוחד של הקיבה, זה גם מוריד את קצב ח"ח שלך, בנוסף אתה בגירעון מטורף, תשמע אני אישית לא הייתי הולך על תפריט כזה בחיים , מה גם שאני לא רואה אותך יורד איתו אחרי 12 אחוז מבלי לאבד שריר, כי ב12 אחוז כבר יותר קשה לאבד שומן ולא יהיה לך איך להגדיל את הגרעון מבלי לאבד שריר, אתה תגיע כבר למצב של אנורקסיה.

תחשוב על זה שוב אחי, עדיף לקרוע קצת את התחת ולאכול כמו שצריך, כי יש לך אחלה מאסה, עבדת עליה הרבה, עשית דרך ארוכה, לא חבל?

אבקות חלבון
אור מנותק   הגב עם ציטוט