צפיה בהודעה בודדת
ישן 29-04-07, 19:49   #59
Moshe
Banned

ציטוט:
פורסם במקור על ידי The Iron Man
אחרי כמה זמן זה נגמר?
אה ואחרי כמה זמן מותר להסיע יותר מ-2 נוסעים? (איזה חוק מציקק)
נהג חדש נגמר אחרי שנתיים וזה מביא לך את הזכות להוריד את השלט המציק מאחורה ואולי סוף סוף יפסיקו לצפור לך סתם ככה (זה קורה בהתחלה..)
בקשר ל2 נוסעים החוק אומר מגיל 21 אבל מאז שנגמר הנהג חדש ושכבר לא רשום לך נהג חדש בפלסטיק אנשים לא שמים על זה פשוט ומסיעים כמה שרוצים , אני כבר עכשיו לא ממש שם על זה זה הדבר הכי דפוק והכי מציק שיש , יתפסו יתפסו מלא פעמים עשו בדיקות רישיון לחבר שלי ולא אמרו כלום והוא הסיע אוטו מלא 5 נוסעים בפג'ו 206 אוטו הכי קטן בארץ כולם מתו בפנים...

בקשר לרסקיו זה תמצית מצמחים (צמח הבאך בעיקר) , כמה טיפות מזה ואתה רגוע כמו תינוק לא משנה מה קורה בעולם פעם לקחתי לפני בגרות ראשונה שלי בבית ספר במקום 4-5 טיפות לקחתי 20 הייתי הבן אדם הכי אדיש בעולם יכלתי לבוא לבוחן ולצבוט אותו בפיטמה פשוט מרוב שלא היה אכפת לי מכלום חחח
לקחתי בטסט הראשון והשני רסקיו נכשלתי בכל מקרה ב3 לא לקחתי נכשלתי גם ב4 לא היה אכפת לי בטבעי כבר אז עברתי , זה גם עניין פסיכולוגי הרסקיו הזה תיודע תלוקח תישר אומר הינה לקחתי עכשיו אני רגוע.
רסקיו עולה 40-50 שקל ואפשר לקנות את זה בכל בית מרקחת או סופרפארם היה על זה פירסומת לא מזמן בערוץ 2..
Moshe מנותק   הגב עם ציטוט