צפיה בהודעה בודדת
ישן 05-09-08, 19:24   #3
Pro_XXL_Universe
Banned

עוסק ב:: אימונים אישיים,תוספי תזונה,שמירה,ג'יגולו(בנות בלבד).
חדר כושר: Go Active בת ים

ציטוט:
פורסם במקור על ידי ניגרי ענק צפה בהודעה
גלעד, אייל, גדי, ישי, חאפיז, עמית, יודה, ואחרים, האשכול הזה בשבילכם, מעניין לראות אתכם משתפים פעולה, זו גם תהייה איזשהי הפגנת כוח שתוכיח שהפורום כולל ספורטאים תחרותיים.
להלן כמה שאלות מענינות, בעקבות התחרויות שהתקיימו ביום חמישי שעבר, וביום שבת.

א: באיזה צ'יט שברת ראת הדיאטה?

ב: כמה זמן הרשת לעצמך לאכול שטויות בלי חשבון והאם בכלל?

ג: כמה קילו עלית מאז התחרות?

ד: מתי חזרת לאימונים סדירים?

ה: מה המטרות, שאיפות לעתיד?

אני אתן דוגמא אישית ואתחיל, למרות שמי שעוקב אחרי ההודעות של יודע פחות או יותר את התשובות:

א: עם משפחה וחברים באווזי. לא היה משהו שכן הגוף היה עדיין "סגור" מהדיאטה, אפילו כאב לי קצת הראש אחרי האוכל.

ב: בדיוק שבוע אכלתי מה שבא לי ללא תפריט מסודר. הספיר לי לגמרי. חזרתי אתמול לתפריט מסודר, לא רואה בעיה עם חריגות פה ושם באוף סיזן בתנאי שזה לא הופך לשגרה.

ג: למרות ההשתוללות שלי באוכל עליתי סכה"כ 4 קילו, כנראה כי לא אכלתי מסודר והרבה אלא על פי החשק.

ה: רוצה לעלות הפעם במאסה בלי להגזים באחוזי שומן. עד ינואר תהייה עלייה איטית עם תזונה טובה ואימונים טובים, אחרי ינואר אני כנראה אתן איזה בוסט...ככל הנראה אני אתחרה שוב ב 2010, לא יודע באיזה קטגוריה זה יהיה, אבל אני הולך להביא חבילה כזאת שלא יוכלו להתעלם ממני.
לא אהיה בפורום עד מוצ"ש, מקווה לראות הרבה הודעות.
שבת שלום!
חחחחחחחחחחחחחחחחחחחח איך אתה אוהב אוכל אחי שתהיה בריא!ואני אוהב אותך!

א.אכלתי המבורגר של מקדונלדס לבד ואחרי כמה ימים פירקתי מגש פיצה אם אסף אנגרסט

ב.הייתי מכניס כל יום איזה משהו קטן נגיד פה פרי עוד וופלה בישביל הטעם לא יותר מזה. בטח שלא כמו שנה שעברה שהייתי בשבוע הראשון אחרי התחרות בוקר מקדונלדס צהריים בורגר ראנצ' ובערב פיצה

ג.5 קילו

ד.התחרות התקיימה ביום חמישי אני ביום שני כבר הייתי במכון אין לא יכול בלי פאמפ חבר'ה המוח נידפק וחזרתי ישר לאימון רגלים אליו התגעגעתי יותר מכל

ה.המטרות?השאיפות?להגיע פאקינג כמה שיותר רחוק ויותר חזק בתחום ועד שאני לא ניראה מינימום מרקוס רול אף אחד לא יעצור אותי ואף אחד לא ישבור אותי ולא איכפת לי מה אומרים על הדרך שלי או איך אני מתקדם או איך אני ניראה אני דורך ודורך על כל המזלזלים ובולע את הפיגור שלהם בתור ממתקי מוטיבציה!

ואם להיות ריאלים?מתכנן לרדת למעורה קצת..ולחזור בשייפ הרבה יותר טוב ואם הרבה יותר בשר ותקן דברים שלוקים אצלי בחסר כגון:
הארמסטינג שממש צריך שיפור!
בטן שחייבת דגש עצבני!
חזה שצריך עוד איכות ועוד טיפה בשר!
כתף קדמית שצריכה יותר שיוף שתקבל צורא טיפה יותר עגולה מקדימה
וכרגיל להשתפר ולגדול בכל הגוף ולשפר איכות,מסה,ובחיטוב הבא שיהיה הרבה יותר קל אבל פשוט ציינתי נקודות חשובות שדורשות שיפור אצלי.
כמובן שאני מתכנן לקחת אוף סיזן חכם הפעם בלי להגיע שום פעם לאחוז שומן היסטרי שהגעתי בפעם האחרונה ולדעת לעבוד נכוןולהגיע לאחוז שומן נורמלי לאוף סיזן גג גג 18 אחוז!ואם אני מגיע לאחוז הזה להוריד טיפה כמות של אוכל ופחמימות לרדת איזה אחוז או 2 ולשמור על המצב שלי
כמובן שלקראת הקיץ הבא אני יראה איך הגוף שלי יגיב שוב לחיטוב ולדעתי הוא יגיב הרבה יותר טוב אני ארד ל9 אחוז שומן ואני בטוח שזה יהיה יותר בקלות ומשם אמשיך מסה עד לתחרות הבאה שבא אני אגיע 100% ואתמודד כניראה על קטגורית משקל כבד

נערך לאחרונה על ידי Pro_XXL_Universe, 05-09-08 בשעה 19:30.
Pro_XXL_Universe מנותק   הגב עם ציטוט