צפיה בהודעה בודדת
ישן 16-04-07, 19:45   #1
שריר בראש
חבר פעיל

הסמל האישי שלשריר בראש

ברירת מחדל משהו נחמד ששלחו לידידה שלי לאימייל.

קבלו.. :

פעם התחננתי בפני אשתי שלא תקנה לי שום דבר ליום ההולדת ובכל זאת היא לא קנתה לי כלום. · · כשהתחתנתי עם אשתי היא הייתה בטוחה שאני המתנה הכי נהדרת שהיא קיבלה בחיים.שנה לאחר מכן היא התחילה להתלונן למה לא קיבלה אותי עם פתק החלפה. · · טירוף זה דבר תורשתי. בזמן האחרון אני מרגיש שאני מקבל את זה מהבן שלי. · · כשהלכתי ברחוב פנה אלי הומלס ואמר שהוא לא אכל כבר 4 ימים. "וואו" עניתי "הלוואי שהיה לי כוח רצון כזה". · · כילד הייתי חסר ביטחון עצמי בגלל שפעם שאלתי את אמא שלי אם הייתי מאומץ. והיא ענתה: "כן, אבל הם החליטו להחזיר אותך." · · כשהייתי ילד אמרתי לאמא שלי שאני מתכוון לברוח מהבית והיא צעקה: "אני סופרת עד שלוש. אחת, שתיים...." · · אם אתם רואים גבר שפותח את דלת המכונית לאשתו סימן שזו מכונית חדשה, או אישה חדשה. · · אני מאוד אוהב את החברה שלי וגם את החברה של החברה שלי וגם את החברה של החברה שלי... · · הייתה לי פעם חברה כל כך מכוערת שלא לקחתי אותה מעולם לקולנוע. אפילו לווידיאומט התביישתי לצאת איתה. · · כשאמות, אתרום את גופי למדע בדיוני. · · פעם הזמנתי בחורה מאוד שמנה למסעדה. קיבלנו תפריט היא הביטה בו ואמרה...."בסדר"! · · כשאשתי נכנסת למקלחת ומתחילה לשיר, ישר אני יוצא למרפסת כדי שהשכנים יראו שאני לא מכה אותה. · · הרבה פעמים רציתי
להטביע את צרותי. אבל אני לא מצליח לשכנע את אשתי שתלך לשחות. · · מה הכי הייתי רוצה שיגידו בלוויה שלי? הייתי רוצה שיגידו: "תיראו הוא זז!! הוא זז!! · · אושר אמיתי הוא משפחה גדולה, אוהבת, דואגת, תומכת ומגובשת. בעיר אחרת. · · אני לא חושב שאטרח להתחתן שוב. פשוט אמצא אישה שאני לא סובל ואתן לה בית. · · נישואין זה כמו הליכה למסעדה עם חברים.. אתה מזמין את מה שאתה רוצה. אבל כשאתה רואה מה שהחברים שלך קיבלו, אתה בטוח שהיית צריך להזמין את מה שהם הזמינו