צפיה בהודעה בודדת
ישן 25-08-09, 13:45   #9
hachem-01
מר דרום 2010,מר דרום 2009, מר צפון 2009, סגן מר ישראל במשקל כבד IFBB 2009

הסמל האישי שלhachem-01

כללי:: הבורר
עוסק ב:: מגדל סוסים -אבטחה
חדר כושר: חסוי
Smile

ציטוט:
פורסם במקור על ידי מישל טרוני צפה בהודעה
עוד דבר בבקשה אל תכנסו ביני לבין האשם אין בינינו מלחמה עכשיו היתה לנו שיחה ארוכה ונעימה
זה תחרות לא מלחמה והדברים גלשו למקומות לא נכונים, האשם לא התכוון לפגוע בכבודי ואני ואחי
לא התכוונו לפגוע בו, אני מתנצל אם מישהו נפגע מהסיפור הזה אני מאכל להאשם הרבה הצלחה בעתיד
לדעתי הוא עשה שיפור מדהים משנה שעברה ונהנתי מאוד להתחרות מולו וזה מה שאמרתי לו בחדר
הלבשה.
והמון המון הצלחחה שיהיה לאחי גדי בתחרות מר ישראל
גדי לדעתי מתחרה ברמה לא רגילה בעל גנטיקה מיוחדת שאני מקנא מעומק הלב, אם הוא היה קצת רציני הוא היה הכי טוב בארץ אני בטוח הוא נראה מדהים היום והוא יקח טת הפעם השלישית אני בטוח
תבואו לעודד.
מישל ידידיי אני שמח שליבנו את העניינים ביננו .הדברים יצאו קצת מפרוצייות ואנשים לא ראויים להזכיר אותם הכנייסו בנינו חתול שחור אבל זה נגמר על הצד הטוב ביותר לשימחתנו .היה לי כבוד להתחרות מולך וככה זה בספוורט יום שלך ויום עלייך......אני לא שונא אותך ואין לי שום דבר נגדך אישית הכל ספורט וכך זה יישאר ואנחנו נישאר בקשר סך הכל לשניינו יש הרבה דברים במשותף....לגבי גדי ראה תעניין כסגור ואני מאחל לו המשך הצלחה במר ישראל הבא (לא שמישהו יכול עליו השד הזה כן?).אז לכל אותם מחממים וסכסכנים למיניכם תאכלו את הלב יש שלום בין טרוני ומתואלי.....וככה זה יישאר מי יודע אולי יום אחד תרארואת שנינו על במה באירופה ממייצגים את המדינה יחד.
hachem-01 מנותק   הגב עם ציטוט