צפיה בהודעה בודדת
ישן 16-08-09, 22:19   #113
Holy_Templar
מנהל הפורום

הסמל האישי שלHoly_Templar

חדר כושר: חדר כושר
שלח הודעה דרך MSN אל Holy_Templar

ציטוט:
פורסם במקור על ידי ניגרי ענק צפה בהודעה
נשמה שלי, אני לא מתנשא על שום דבר, יש לי עמדה שהרווחתי בכבוד בדם יזע והרבה מאוד כסף שהוצאתי ועוד אוציא על באדיבילדינג בגלל שהספורט הזה הוא חלק נכבד מחיי, ותמיד יהיה.
מעולם לא העלבתי פה אנשים.
רעבאק אם מישהו יעביר ביקורת על באדיבילדר עולמי אני אתחיל להתגרות בו?
ילדים שעוד אוכלים מכף היד של אימא שלהם מרשים לעצמם דברים באינטרנט, זה פשוט דבר מביך, שבגללו, וזה אני אומר לך מתוך ידיעה, האנשים הרציניים בספורט מדירים רגלם מהשתתפות בפורום הזה.
עם כל הכבוד , הגדולים בספורט לא נכנסים לפה מסיבות אחרות לחלוטין ...
מטבעו של פורום להיות זירה פתוחה לדיונים ,
מטבעו של פורום שיהיו בו מכל חתכי האוכלוסיה מכל שכבות הגיל (כל עוד יודעים קרוא וכתוב כן?) .

אם הגדולים של הספורט לא מכבדים אותנו במעמדם בגלל חצי אחוז גולשים שהם (טרולים)
ולא מסוגלים להתמודד או לפחות להיות מספיק בוגרים בכדי לסנן מה שצריך מבלי להגרר למהומות ופוגרמים וירטואליים אז אולי כדי לשקול פעמיים
האם בכלל לכתוב בכל פורום, או להתראיין לכל כלי תקשורתי פתוח . כי בכל מקום יהיו אחוז קטן של טרולים , של אנשים קטנים וציניים שמעוניינים
לעורר בלאגן ולצאת בביקורת לא רלוונטית.
אני לא מאמין שהגדולים של הספורט נמנעים מלהגיב פה בגלל כמה ילדים שמביעים דעה, כמה צינית או לא רלוונטית שתיהיה.
אדם בוגר שמכבד את עצמו ומעוניין לשמור על תרבות דיון ידע ליירט בדיוק את ההודעות האלה שאתה אומר שבגללן הם לא כותבים פה.

לדעתי כל אחד והסיבות שלו למה לא לכתוב כאן , בגלל כמה ילדים ?
קשה לי להאמין.

אם כבר הפוך, הגדולים בספורט הם מודל חיקוי ל 90% מהפורום פה .
קח לדוגמא את סטאס , הוא מלך כאן והוא יודע את זה. אין מי שיגיד עליו מילה רעה (למעט כמה טרולים לא חשובים)

נערך לאחרונה על ידי Holy_Templar, 16-08-09 בשעה 22:22.
Holy_Templar מנותק   הגב עם ציטוט