צפיה בהודעה בודדת
ישן 29-08-07, 20:56   #42
V.G
חבר פעיל

שלח הודעה דרך ICQ אל V.G

קראתי את התגובות ואני יודע שזה כן יחזיק למשך שנים... אבל מצד שני אני עדיין נשאר בדעתי שתאי שומן מתחלקים... קבלתי הסבר מאוד משביע רצון מפרופסור ששאלתי אותו (חבר של אבא שלי ד"ר לרופאה) התוצאות אכן ישארו לשנים רבות אך לא לנצח... אבל אין לי מה להתווכח עם בנאדם שרואה מאמר או שניים ונשאר בדעתו... מה שכן אני אשאל גם את אבא שלי ואני אראה מה הוא יסביר לי בנושא (אלא אם כן התשנו דברים מאז שהוא הפסיק להרצות).... בקיצור נכון להיום אני לא קונה את ההסבר ההוא לגמרי... כי תאי שומן כן ישחזרו את עצמם בשלב כזה או אחר במהלך החיים בדיוק כמו שאומרים תמיד "לשמור על השיניים כי הם לא יגדלו אחר כך שוב" ועובדה שבסופו של דבר השיני חלב מתחילות לבצבץ אי שם בגיל הזקנה... אם זה יעניין אותך אני אגיד לך מה אבא שלי הסביר לי ואני אשאל עוד אנשים... אתה יודע מה... יכול להיות שאני טועה... אבל קשה לי להאמין שהוא הטעה אותי כי קניתי את ההסבר שלו... הוא נתן לי נימוק מאוד משכנע... (שאלתי אותו בגלל בעיות השמנת יתר שהיית לי בעבר...הייתי ילד נורא שמן הייתי 150 בגובהה ושקלתי 78 ק"ג אז הוא הסביר לי... נחשבתי תמיד לילד "מחונן" בתחומי המדעים המדוייקים... וקשה לי להאמין שלא הבנתי אותו נכון)
בקיצור לא חסר לי את מי לשאול...

עריכה:
עכשיו דברתי עם אבא שלי... נכון שהוא הפסיק להרצות באוניברסיטות לפני כ20 שנה בערך... אבל קשה לי להאמין שהביולוגיה השתנתה יותר מדי מאז... בקיצור הוא אומר לי שאפילו אותם תאי עצב משחזרים את עצמן אבל בקצב מאוד מאוד איטי... ושרקמת שומן כן תשחזר את עצמה... הסיבה לכך היא שאילה תאי גוף רגילים שהתפקיד שלהם לשאוב שומן... אין להם שום דבר שמגביל התחלקות שלהם ובמקרה ששואבים יקח להם זמן אך מאגר התאים של השומן ישחזר את עצמו כפי שהוא אמור להיות (כמו שאתה נולד איתו)
וכן זה לא תהליך קצר ו"תהנו" ממחסור של תאי שומן במשך הרבה שנים...
אני אשאל עוד אנשים יותר עדכניים... אני די בטוח שאבא שלי גם לא זוכר הכל כי כיום הוא לא משתמש בכל הידע הזה... אבל זה פשוט נשמע גם לי הגיוני.... הגוף שואף תמיד להשלים את עצמו לפי "המדיך" שלו שזה הגנום שלו שנותן לו הוראות מה לייצר כמה ואיך...
אבל אשמח לראות מאמר מדעי שעוסק בזה... ואני לא מתכוון למשהו מתוך אתר של חברה שעוסקת בניתוחים פלסטיים כי הם יכתבו הכל כדי לקבל עוד לקוחות... אני אחפש גם באוניברסיטת בן גוריון את המחקרים האחרונים בנושא... זה מתחיל לעניין אותי

מאסההה!!!

קלטו כבר יש אנשים שמנים ויש כאלה שהם פשוט במאסה!!
יש חטובים ויש שחיפים!!!
אז לכל השחיפים בעולם חלאס לחוש משהו! כי אתם לא!!
V.G מנותק   הגב עם ציטוט