צפיה בהודעה בודדת
ישן 01-06-06, 00:38   #65
גולן
מנהל ראשי

הסמל האישי שלגולן

שלח הודעה דרך MSN אל גולן

ציטוט:
פורסם במקור על ידי idodo
היי גולן!

1. תודה על התשובה

2. לא הבנתי איך הגעת לחישוב של המסת השומן שלי ומסת השריר? תראה לי את החישוב? כאילו למה עשית ככה? חשבתי שפשוט מחסרים מהמשקל שלך את את אחוז השומן וככה אתה מקבל את מסת השריר הרזה והמסת השומן הולכים לפי האחוז שומן... אז תראה לי את החישוב אחי?

3. תשמע אחי... אני יודע שכרגע אני מאוד חטוב... אבל לעומת העבר יש לי גודל יחסית טוב... בעבר שקלתי על אותו גובה 51... הייתי כמעט תת משקל ועליתי בסביבות ה68-70 קילו עם עבודה קשה ועלייה בשומן אבל לא היה לי כרס... הייתה בטן קטנטנה... עדיין אם היו רואים אותי לא היו אומרים שמן...
כעיקרון אני כבר בחיטוב שלושה חודשים בעוד שבועיים... כלומר אני ממשיך קצת עוד שבועיים כי בשבועיים האחרונים שלי עשיתי ממש הרבה צ'יטים... בכל מקרה קבעתי עם גיל לעוד קצת פחות משבועיים ואז נתחיל לעלות במסה... אבל כמובן זו תיהיה עבודה קשה כי אני הולך לנסות לעלות כמה שיותר נקי... אני לא יוותר על החיטוב שעבדתי עליו לא קל שלושה חודשים... אני יודע שתיהיה עלייה איטית אבל תיהיה עלייה נקייה...אני סומך על גיל...
כעיקרון המטרה שלי... היא בערך לעלות ככה מקסימום עוד חמש קילו שריר נקי! שם דגש על נקי! ברור שזה לא יהיה נקי לגמרי... אבל יהיה בסדר... מקסימום אחרי זה נעשה עוד חיטובון קטן או משהו...
בכל מקרה אני רוצה להגיע ככה לסביבות ה66-67 עם אחוזי שומן נמוכים משהו כמו 10 אפילו 11...
אגב התוצאות מהחיטוב שלי:
את חלקי הגוף רואים בצורה ממש מחוטבת... בעבר הידיים שלי היו 35.5 במסה ועכשיו עם 32.5 ורואים אותן הרבה יותר טוב כי הן מחוטבות ללא שומן... ברגליים ממש רואים חיטוב טוב... החזה שלי יצא טוב והגב ממש פצצה... תבקש ממני מתישהו ואני אראה לך תגב שלי... אמרו לי שזה החלק הכי חזק אצלי למרות שגם החזה חזק...
טוב בכל מקרה הבטן... באמצע החיטוב התחילו לצאת הקוביות הראשונות.... והתלהבתי... לאחר שבוע רציתי יותר... והתחילו לאחר מכן לצאת השתיים התחתונות מהעליונות והתלהבתי... ונחש מה?!?!? רציתי יותר נותנים לך אצבע אתה רוצה את כל היד ....
ב כל מקרה הצלחתי להוציא טוב את ארבע הקוביות העליונות ולהבליט יחסית את האלכסונים... אבל ה2 התחתונות לא יצאו לי... עכשיו אני מתלבט על כמה דברים... אולי בגנטיקה שלי הצורה התחתונה הולכת בצורת משולש כזה לכיוון המפשעה כי אני לא חושב שכל אחד יכול להוציא שם את הקוביות ללא חומרים או שזה בגנטיקה שלו... מצד שני גיל אמר לי לפני כמה זמן שיש מצב שחסרה לי מסה שם... אבל אני לא חושב שזו הסיבה... אני חושב שהסיבה הראשונה זה מה שנכון?
מה אתה אומר גולן?

שלך,

עידודו
היי

בנוגע למסת השומן החישוב הוא פשוט מאוד, אתה מחשב כמה אחוזי שומן יש לך ביחס למשקל הגוף, את התוצאה אתה מחסיר ממסת בגוף.

במקרה שלך זה 61 כפול 9 אחוז =5.49=מסת השומן
עכשיו אתה מחסיר 5.49 ממסת הגוף שלך שזה 61 קילו-5.49=55.51=מסת השריר הרזה

אני מקווה שהבנת!

עכשיו בנוגע לקוביות, ישר בטני, כפי שראית באיורים של האנטומיה, זה שריר אחד שבאמת מבחינה ויזואלית יש שם 6 קוביות, כמו שאמרת, הויזואליות שלו זה עניין גנטי, לדוגמא: יכול לבוא אדם על 10 אחוז שומן ויראו לו 6 קוביות ואחד על 6 אחוז שומן לא יראו לו אותם, אבל זה לא אומר שהם לא שם.
מסה בטנית היא חסרת משמעות ( בניגוד למה שחשבתי רוב הזמן ) כלומר 1-1.5 ס"מ נוספים של עיבוי סיבי השריר בבטן לא יהיו כל כך משמעותיים.

אם אתה מרוצה מהגודל שלך, אז תמשיך לחטב, אני חושב שלא תהיה לך בעייה לרדת מתחת ל-8 אחוז, רק כל בחשבון שזה יהיה קשה ויכלול איבוד מסה רזה ( שוב, זה כבר עניין גנטי, אולי אצלך האיבוד יהיה מינורי )

בכל אופן בהצלחה.

גולן
סינטרקס
סיינטרקס
אבקת חלבון
גולן מנותק   הגב עם ציטוט