צפיה בהודעה בודדת
ישן 11-06-11, 23:56   #38
SmokingSnake
Chuck Norris's Apprentice

ציטוט:
פורסם במקור על ידי yyy צפה בהודעה
אחד הדברים היותר מפגרים ששמעתי.

לא נכון בשיט.
כשיהיו לך פרמטרים לשפוט איתם תדבר, אני רואה על סמך קבוצה די גדולה של אנשים ואני יודע כמה החברי'ה הרציניים אצלי במכון התקדמו בחודשים האחרונים.

אם אני לוקח מישהו שעשה ss+חיטוב ומשווה למתאמן רציני(אוכל, תכנית, שינה) עם פיצול אחרי 9-10 חודשים התוצאות יהיו לטובת המתאמן ab בשרירי פוזה(זרועות, ואולי אולי גם חזה)... מאסת גוף כללית תהיה בערך פי שתיים לטובת מי שעשה SS, אין פה ויכוח בכלל

יש אנשים שעושים תכניות חוץ מss ומשלבים בהן סקוואטים כבדים, מיליטרי ובנץ', ובשרירי חוף הם יותר גדולים, אפשר לבנות תכנית נורמלית גם למי שלא שואף לסקבט 180 תוך שנה...
אם אני אשווה 7-8 אנשים לפחות אצלי ואראה כמה הזרועות שלהם גדלו השנה לעומת מי שעשה ss הם ינצחו, לא אמרתי שהזרועות בss לא יגדלו מן הסתם.
במתכונת הרגילה של התכנית(בלי מקבילים או תרגילי עזר) אין חשיבות לזרועות כי מלכתחילה מי שרשם את התכנית יוצא מנקודת הנחה שברמה הזאת בנאדם לא צריך בכלל לחשוב על זרועות, הן יגדלו מהלחיצות בעיקר

דר אני דיברתי רק על החזה, אולי אפילו לא, ספציפית על הידיים, בטוח שלא גב/רגליים וכו'

Starr was damned strong, primarily because he worked as hard as any human being ever has. He was not a genetic freak, but his balls were huge, and he applied himself to his training like few people have ever done

Mark rippetoe on Bill Starr
SmokingSnake מנותק   הגב עם ציטוט