צפיה בהודעה בודדת
ישן 20-05-11, 18:01   #26
SmokingSnake
Chuck Norris's Apprentice

ציטוט:
פורסם במקור על ידי yyy צפה בהודעה
לא, זה אומר שככה הוא בנוי, כי הירך שלו ארוכה ביחס לגב, ובלי הgm הוא יפול אחורה.
ראית את החזרה הראשונה והשניה? אין ביניהן הבדל?
ד"א כמה שזה יכול להיות הסבר סבבה אין לו femur ארוכה מאוד,
המנופים שלו נורמליים לגמרי ואפילו טובים מבנאדם ממוצע, ואפשר לראות את זה בדדליפט, אם מה שאתה טוען היה נכון הוא לא היה מושך גם 140 בסגנון רגיל והיה חייב לעשות סומו כי הגב שלו היה ישר ונוטה לכיוון SLDL

ציטוט:
פורסם במקור על ידי alvaalva צפה בהודעה
קשה לראות מישהו יותר חזק ממך אהה?
קודם כל חלאס להיות ילדה וכל דבר להתגונן כמו pussy

דבר שני אני לא אומר שאתה שקרן אבל שקלת פעם את המוט שלך והפלטות? מוטות שמוכרים יכולים להיות בהבדל
של 2-3 קילו אפילו מאותו פס ייצור אלא אם כן זה מוט איכותי, אצלנו יש 2 מוטות מאותו פס ייצור בהבדל של קילו...

גם פלטות בדרך כלל יכולות לנוע בסטיה של 5%-8% שזה המון במשקלים גבוהים
יכול להיות שמה שאתה קורא 200 זה בכלל 180 או 220(בדרך כלל אתה מקבל פחות משקל ממה שכתוב ולא להפך) ואתה בכלל לא יודע מזה
אתה לא צריך להוכיח שום דבר לאף אחד בטח לא לי, זה לא באמת מעניין אותי אם יש לך 140 או 290

כל עוד בנאדם מתקדם ומתאמן קשה אני אפרגן לו(לא משנה אם זה 200 או 80), וגם לך אני פרגנתי לא מעט, לא מחלקים כסף למי שיותר מניאק או עם פוזה.
בקשר למה שהשלד והחייזר כתבו שהטכניקה שלך בסדר בסקבט- לדעתי בולשיט ויש הרבה מה לשפר צריך להחזיק חזה חזק בחוץ כי הleverages שלך על הפרצוף ועם טכניקה נורמלית היית שופף יותר.

בקשר אליי, אני לא חזק(180 ל3 בדדליפט משקל מקסימום סוף SS) וגם לא מתיימר להיקרא חזק, השוואות מול אנשים סיימתי לעשות בגיל 17 בערך זה לא מעניין אותי כ"כ

Starr was damned strong, primarily because he worked as hard as any human being ever has. He was not a genetic freak, but his balls were huge, and he applied himself to his training like few people have ever done

Mark rippetoe on Bill Starr
SmokingSnake מנותק   הגב עם ציטוט