צפיה בהודעה בודדת
ישן 23-02-07, 11:36   #13
ניגרי ענק
מנהל מקצועי - פיתוח גוף תחרותי

הסמל האישי שלניגרי ענק

כללי:: אביב עומר
גיל:: מר ישראל 2013 ibff, מקום 3 מר יוניברס 2015 ibff, מקום 5 לונדון פרו 2018 בקטגוריית משקל בינוני ifbb
עוסק ב:: כתב עיתונות. כמו סופרמן

סך הכל היה נחמד.
חבל שלא הגיעו מספיק אנשים, משום מה היה נדמה לי שהיו לפחות בין 80 ל 90, אבל אם ספרת אז ספרת.
לגבי הכותרות שיצאו מהסמינר.
לגבי אי קיום מר צפון ובהמשך לשאלה שהעלה יואב בשלב בו ניתן היה לשאול שאלות, אלי אמר שמר צפון היא תחרות קטנה שדרשה משאבים גדולים ואנרגיה.
הוא חזר על הצהרותיו הקודמות שעדיף תחרות אחת גדולה ורצינית ש"תהייה כמו מלכות יופי", ותשים את הספורט על המפה.
לגבי התחרות הקרובה: אלי הדגיש שאנשים לא יירדו מהבמה עם גביע מפלסטיק - אלא הם יירדו עם צ'ק. הוא אמר שהמוקדמות הכרחיות כדי למנוע פאדיחות, מפני שאנשים באים לראות תחרות ומגיע להם לראות רמה אחרת אנחנו עושים צחוק מהעבודה.
כמו כן הובהר שהנהלת האיגוד לא תסכים ולא תקבל התפרעויות בקהל, כמו שהיו בעבר.
מי שיתפרע יעוף הביתה, מתחרה שיעשה בושות בתגובה להחלטת השופטים - יורחק מהאיגוד לצמיתות.
אלי הדגיש שאי אפשר יותר להתפשר, משום שאנחנו מזמינים אנשים מכובדים ולכן צריך להתנהג בהתאם.
הוא הוסיף שהאיגוד ישקיע הרבה כסף בהגברת האבטחה.
אמנון פנה לקהל ואמר: אני ממש מתחנן, תעבירו גם לחברים שלכם - הקהל והמתחרים צריכים לשמור על ספוטיביות. אחרת ימשיכו להגיד עלינו: המנופחים האלה יודעים רק ללכת מכות.
אחת הבשורות שיצאה מהכנס, בהמשך לשאלה שלי דווקא, הייתה הבטחה חד משמעית של אלי האנה שמתחרה שירצה בכך, יוכל לקבל את דף הניקוד של השופטים יום לאחר התחרות.
לא יהיו יותר סודות.
אנשים יידעו על מה הם נפלו או על מה הם ניצחו - והם גם ידעו מה השופטים מצפים מהם לשפר.
לגבי השיפוט עצמו, נאמר בכנס שניתנת שימת יתר לניקוד עבור שרירי הרגליים, "דווקא כי זה שריר שקשה לפתח את הגוף העליון הרבה יותר קל".
בסך הכל כל השלושה, אמנון אלי וגיא (שלמון) הפגינו רצינות וחריצות, והיה כיף לשמוע אותם.
לגבי הח'ברה בקהל, ציפיתי כמובן ליותר אנשים.
מילה על מאור: נראה אדיר, מפלצת עולמית, ואני שוב מוכן להמר: הוא יהיה אלוף האלופים השנה.
מאור אמר לי שהוא מתכוון לצאת לדיאטה כבר מתחילת אפריל, כך שיש לו עוד חודש וקצת לעלות, ואז חיטוב.
ניגרי ענק מנותק   הגב עם ציטוט