ישראלבודי

ישראלבודי (https://israelbody.com/index.php)
-   פיתוח גוף-כללי (https://israelbody.com/forumdisplay.php?f=8)
-   -   קטע מצחיק ומעצבן שהיה לי היום... (https://israelbody.com/showthread.php?t=45260)

slim shady 25-11-08 17:38

קטע מצחיק ומעצבן שהיה לי היום...

טוב אתמול היה לי יומולדת 18 כה כה ריספקט..אז היום בביצפר חברים שלי כפרה עליהם עשו לי הפתעה וקנו לי אבקת חלבון (צ'מפיון קרם עוגיות מישראל בודי:)) שמו על הקופסא כל מיני דברים מצחיקים וזה... עכשיו אני עם אבקת חלבון מסתובב בביצפר. מישהו יכול לנחש את כמות התגובות שאתה מקבל? בהתחלה עוד סבבה אתה עונה ומסביר שכן זה מה ששחר מהאח הגדול לוקח ולא אני לא רוצה להיראות כמוהו ואני לא לקח את זה כדי להיראות כמוהו ולא זה לא מספיק לי מה שיש לי וזה רק תחליף לשניצל, לא אם אתה אוכל 10 גרם בשר ביום אתה לא צריך לקנות גם ולא זה לא יגרום לי להתנפח ולא זה לא יגרום לך או לציצים שלך להתנפח אז תרגיעי. אבל בשבל מסויים זה כבר ניהייה מייאש וכאילו מה? באמת נראה לכם שאם אני יאכל מזה אני יתנפח כאילו עד כדי כך אידיוטים...

קיצר אנשים דפוקים וחברים טובים.

יום טוב לכולם:)

save_us_Y2J 25-11-08 17:44

מזל טוב אחויה, תתחדש! ואל תשים על כל השחיפולובים שחושבים שאם תשתה אבקה יצמח לך זנב או אלוהים יודע מה.

ilayzror 25-11-08 17:54

מזל טוב אחי חחחחחחחח חברים שלי מזמינים אותי לאגדיר , ואתה מקבל אבקת חלבון :d חח סתם מזל טוב גבר

cono 25-11-08 17:56

מזל טוב... אחלה חברים :)
אני מקבל את אותם תגובות ששומעים על אבקות למינהן... כבר למדתי להתעלם ולזרום איתם :)

slim shady 25-11-08 17:59

אה והיה גם אחרי שפתחתי יש לאבקה ריח מאוד דומה לשוקולית אז היו כאלה.. מה זה שוקולית? אתה מתכוון להתנפח משוקולית? :\
הפרצוף שלך מתכוון להתנפח מבעיטה יא בן ****** בהריון?

Bar's 25-11-08 18:03

חחחחחחחח זה מזכיר לי שפעם הבאתי חלבון כי לא היה לי פסטרמה אז באו שאלו אותי מה זה סטרואידים זה לא אמיתי זה סתם מנפח בלהבלה איזה אנשים מעצבנים יא אללה...
חח הלוואי עליי מתנה כזאת
מזל טוב אחי!

Masquerade 25-11-08 18:04

מבין ללבך.
מזל טוב.

slim shady 25-11-08 18:04

תודה לכולם. ד"א מישהו ניסה ת'אבקה הזאת איך היא? לפי מה שהבנתי אמינה.. איך הטעם? גושים וכאלה?

save_us_Y2J 25-11-08 18:05

ציטוט:

פורסם במקור על ידי slim shady (הודעה 706862)
תודה לכולם. ד"א מישהו ניסה ת'אבקה הזאת איך היא? לפי מה שהבנתי אמינה.. איך הטעם? גושים וכאלה?

צ'מפיון נחשבת מהמובילות, אל חשש :cool:

or16 25-11-08 18:07

כול היום בבצפר אומרים לי שאני גודל כי אני שותה אבקת (ניפוח)זה השם שהם אומרים לי כול הזמן.אמרתי להם שאני לא מכיר מוצר כזה.ו..הם אמרו שזהלא בריא אז אני שאלתי אחד אחד למה זה לא בריא אמרתה משו תסביר .אז משם הם כבר לא יודעים לענות :)

כן ויש יציאות על שחר.כן חברים אנשים לא מבינים מזה ולא יודעים ..(יודעים להגיד לא בריא לא בריא תישאל למה לא בריא אני רוצה לדעת ממש למה.ואז שששששש.לא יודעים לא שומעים לא עונים .) :)

doldol360 25-11-08 18:08

ואי גם לי חופרים על שחר הזה..
אומרים לי : אתה רוצה להיות כמוהו? אתה שותה מה שהוא שותה?אתה גם שם ביצים?
וכל הזמן קוראים לי שחר חח או נמו (הכינוי שהחבר'ה בבית האח הגדול נתנו לשחר)

Holy_Templar 25-11-08 18:13

ציטוט:

פורסם במקור על ידי doldol360 (הודעה 706867)
ואי גם לי חופרים על שחר הזה..
אומרים לי : אתה רוצה להיות כמוהו? אתה שותה מה שהוא שותה?אתה גם שם ביצים?
וכל הזמן קוראים לי שחר חח או נמו (הכינוי שהחבר'ה בבית האח הגדול נתנו לשחר)

הדבר שאני שומע הכי הרבה זה

"רק אל תיהיה כמו שחר"

כוסאמק אני לא רואה האח הגדול אין לי מושג מי זה , רק מהפורום הבנתי שהוא באדי בילדר או לפחות בחור גדול ...

save_us_Y2J 25-11-08 18:37

^^

בקשר לשחר שמעו סיפור, היינו מהבית ספר בטיול לרמת הגולן, אחת מהשכבה באה עושה לי: לירון תגיד זה אמיתי? (בקשר לחזה) אני עושה לה מה פתאום אני אחרי הגדלה... פשוט לא להאמין כמה מטומטמים אנשים כאילו בחיים לא יצא להם לראות משהו שמתאמן...
או שבתחנת רכבת אני כזה עומד עם גופייה, איזה חיילת נגשת אלי עושה לי וואי אתה עם הגוף שלך מזכיר את שחר מהאח הגדול, איכס אני לא אוהבת בנים עם גוף כזה, אני אוהבת בנים רזים ויש לי חבר שחיף וככה אני אוהבת אותו, אני עושה לה מותק אם את כלכך אוהבת את חבר שלך אז תני לו משהו לאכול.

Rendi Orton 25-11-08 18:39

מזל טוב אחי :)
אחלה חברים יש לך חחח הם גם מתאמנים?
ולמה לא שמת בתיק או משהו? (ת'אבקה חח)

AkunaMatata 25-11-08 19:28

ציטוט:

פורסם במקור על ידי save_us_Y2J (הודעה 706883)
^^

בקשר לשחר שמעו סיפור, היינו מהבית ספר בטיול לרמת הגולן, אחת מהשכבה באה עושה לי: לירון תגיד זה אמיתי? (בקשר לחזה) אני עושה לה מה פתאום אני אחרי הגדלה... פשוט לא להאמין כמה מטומטמים אנשים כאילו בחיים לא יצא להם לראות משהו שמתאמן...
או שבתחנת רכבת אני כזה עומד עם גופייה, איזה חיילת נגשת אלי עושה לי וואי אתה עם הגוף שלך מזכיר את שחר מהאח הגדול, איכס אני לא אוהבת בנים עם גוף כזה, אני אוהבת בנים רזים ויש לי חבר שחיף וככה אני אוהבת אותו, אני עושה לה מותק אם את כלכך אוהבת את חבר שלך אז תני לו משהו לאכול.

שמענו עליך

Rendi Orton 25-11-08 19:43

ציטוט:

פורסם במקור על ידי save_us_Y2J (הודעה 706883)
^^

ואיייייי אייי ייאיייאיאייאיאאי כואב לי הבטן!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :confused::confused:

ThE HummeR 25-11-08 19:46

היית אומר להם כן זה באמת לא טוב ויצמח לי זנב וזה.. חחח

rosilio 25-11-08 19:53

ציטוט:

פורסם במקור על ידי save_us_y2j (הודעה 706883)
^^

חחח וואי יגאון :d:d:d
הרגת אותי עם השחיף

ואגב שחר מהאח הגדול,הבנאדם חייב לעשות שם הרצאה שלמה על הדברים האלה,בנתיים במקום יחסי ציבור אנחנו רק סובלים :(

TheRock 25-11-08 19:55

ציטוט:

פורסם במקור על ידי AkunaMatata (הודעה 706926)
שמענו עליך

חחח מחזק

yonip 25-11-08 20:17

ציטוט:

פורסם במקור על ידי save_us_y2j (הודעה 706883)
^^

כה גם אני.. המורה לספורט התחיל לבקש ממני עזרה בשיעורים שואל אותי איזה תרגילים לתת...
ושאני הולך בבצפר כל הילדים שלידי ישר עומדים דום...

כל הזמנים הם GMT +3. השעה כרגע היא 03:20.

מופעל על: vBulletin Version 3.7.2
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
כל הזכויות שמורות לישראלבודי בע"מ