ישראלבודי

ישראלבודי (https://israelbody.com/index.php)
-   פיתוח גוף תחרותי (https://israelbody.com/forumdisplay.php?f=12)
-   -   תגובה שלי על מר ישראל (https://israelbody.com/showthread.php?t=58565)

מישל טרוני 25-08-09 13:20

תגובה שלי על מר ישראל

קודם כל ברצוני להודות לכולכם על הפירגון והעידוד במיוחד למשפחה ולחברים מהחדר כושר
שנתנו לי עידוד הכי יפה שהיה אי פעם בתחרות מר ישראל.
אני אעלה המון תמונות בקרוב יש תמונות יפות חבל על הזמן.
דבר שני מזל טוב לאפי על הזכיה שלו, הוא חבר טוב שלי והיינו מתאמנים ביחד עד לפני חודש
ונשארנו בקשר מצוין אני גאה בו מאוד {זה לא אומר שלא הייתי מעדיף לנצח}
למרות הכל אני מרוצה מהתחרות היה כיף וזכיתי להרבה אהבה ששווה יותר מכל זכיה.

Dr. Muscle 25-08-09 13:23

כל הכבוד תגובה כהלכה ופרגון לאפי התותח.

Holy_Templar 25-08-09 13:25

ציטוט:

פורסם במקור על ידי מישל טרוני (הודעה 904664)
קודם כל ברצוני להודות לכולכם על הפירגון והעידוד במיוחד למשפחה ולחברים מהחדר כושר
דבר שני מזל טוב לאפי על הזכיה שלו, הוא חבר טוב שלי והיינו מתאמנים ביחד עד לפני חודש

מישל אותי אולי אתה לא זוכר, אני עמדתי מחוץ לדלת עם המשפחה ועם חברה שלי ועם גלעד.
אנחנו אוהבים אותך ידידי , מבחינתי אתה ניצחת ...
את אפי אני פחות מכיר אבל מזל טוב על הזכייה

תדע לך שאתה מלך :) הצגת מאסה מכובדת ונתת שואו מאד יפה .

Yoshi-Moto 25-08-09 13:25

יופי של פרגון.
כל הכבוד גם על זה וגם על התואר.

רועי ב.א 25-08-09 13:30

אתה באמת תותח

אתה יחסית מאוד צעיר ובעזרת השם תמשיך להתקדם..

רמת גן עד המוות :):):):)

מישל טרוני 25-08-09 13:30

עוד דבר בבקשה אל תכנסו ביני לבין האשם אין בינינו מלחמה עכשיו היתה לנו שיחה ארוכה ונעימה
זה תחרות לא מלחמה והדברים גלשו למקומות לא נכונים, האשם לא התכוון לפגוע בכבודי ואני ואחי
לא התכוונו לפגוע בו, אני מתנצל אם מישהו נפגע מהסיפור הזה אני מאחל להאשם הרבה הצלחה בעתיד
לדעתי הוא עשה שיפור מדהים משנה שעברה ונהנתי מאוד להתחרות מולו וזה מה שאמרתי לו בחדר
הלבשה.
והמון המון הצלחחה שיהיה לאחי גדי בתחרות מר ישראל
גדי לדעתי מתחרה ברמה לא רגילה בעל גנטיקה מיוחדת שאני מקנא מעומק הלב, אם הוא היה קצת רציני הוא היה הכי טוב בארץ אני בטוח הוא נראה מדהים היום והוא יקח את הפעם השלישית אני בטוח
תבואו לעודד.

Holy_Templar 25-08-09 13:32

ציטוט:

פורסם במקור על ידי מישל טרוני (הודעה 904670)
עוד דבר בבקשה אל תכנסו ביני לבין האשם אין בינינו מלחמה עכשיו היתה לנו שיחה ארוכה ונעימה
זה תחרות לא מלחמה והדברים גלשו למקומות לא נכונים, האשם לא התכוון לפגוע בכבודי ואני ואחי
לא התכוונו לפגוע בו, אני מתנצל אם מישהו נפגע מהסיפור הזה אני מאכל להאשם הרבה הצלחה בעתיד
לדעתי הוא עשה שיפור מדהים משנה שעברה ונהנתי מאוד להתחרות מולו וזה מה שאמרתי לו בחדר
הלבשה.
גדי לדעתי מתחרה ברמה לא רגילה בעל גנטיקה מיוחדת שאני מקנא מעומק הלב, אם הוא היה קצת רציני הוא היה הכי טוב בארץ אני בטוח הוא נראה מדהים היום והוא יקח טת הפעם השלישית אני בטוח
תבואו לעודד.

האי הבנה ששררה שם אני שמח לשמוע שנגמרה.

איאל 25-08-09 13:33

ציטוט:

פורסם במקור על ידי מישל טרוני (הודעה 904664)

מזל טוב על הזכייה הייתי שם וראיתי אותך הפגנת רמה גבוהה והסיבה היחידה שמנעה את זכייתך באלוף האלופים זה היובש אם היית מתחטב יותר היית עובר בהליכה ..אבל לא נורא עוד לא סוף העולם בהצלחה בהמשך

hachem-01 25-08-09 13:45

ציטוט:

פורסם במקור על ידי מישל טרוני (הודעה 904670)
לא התכוונו לפגוע בו, אני מתנצל אם מישהו נפגע מהסיפור הזה אני מאכל להאשם הרבה הצלחה בעתיד
הלבשה.
גדי לדעתי מתחרה ברמה לא רגילה בעל גנטיקה מיוחדת שאני מקנא מעומק הלב, אם הוא היה קצת רציני הוא היה הכי טוב בארץ אני בטוח הוא נראה מדהים היום והוא יקח טת הפעם השלישית אני בטוח
תבואו לעודד.

מישל ידידיי אני שמח שליבנו את העניינים ביננו .הדברים יצאו קצת מפרוצייות ואנשים לא ראויים להזכיר אותם הכנייסו בנינו חתול שחור אבל זה נגמר על הצד הטוב ביותר לשימחתנו .היה לי כבוד להתחרות מולך וככה זה בספוורט יום שלך ויום עלייך......אני לא שונא אותך ואין לי שום דבר נגדך אישית הכל ספורט וכך זה יישאר ואנחנו נישאר בקשר סך הכל לשניינו יש הרבה דברים במשותף....לגבי גדי ראה תעניין כסגור ואני מאחל לו המשך הצלחה במר ישראל הבא (לא שמישהו יכול עליו השד הזה כן?).אז לכל אותם מחממים וסכסכנים למיניכם תאכלו את הלב יש שלום בין טרוני ומתואלי.....וככה זה יישאר מי יודע אולי יום אחד תרארואת שנינו על במה באירופה ממייצגים את המדינה יחד.

BlueNinja 25-08-09 13:50

ציטוט:

פורסם במקור על ידי hachem-01 (הודעה 904684)
מישל ידידיי אני שמח שליבנו את העניינים ביננו .הדברים יצאו קצת מפרוצייות ואנשים לא ראויים להזכיר אותם הכנייסו בנינו חתול שחור אבל זה נגמר על הצד הטוב ביותר לשימחתנו .היה לי כבוד להתחרות מולך וככה זה בספוורט יום שלך ויום עלייך......אני לא שונא אותך ואין לי שום דבר נגדך אישית הכל ספורט וכך זה יישאר ואנחנו נישאר בקשר סך הכל לשניינו יש הרבה דברים במשותף....לגבי גדי ראה תעניין כסגור ואני מאחל לו המשך הצלחה במר ישראל הבא (לא שמישהו יכול עליו השד הזה כן?).אז לכל אותם מחממים וסכסכנים למיניכם תאכלו את הלב יש שלום בין טרוני ומתואלי.....וככה זה יישאר מי יודע אולי יום אחד תרארואת שנינו על במה באירופה ממייצגים את המדינה יחד.

אמן אמן אמן :sbb2::sbb2:

גדי 21 25-08-09 13:53

מצטרף למישל, לא הייתה כוונה לפגוע בהאשם, הייתה כאן אי הבנה שהובילה לויכוח מגעיל ומיותר, שנינו מאחלים לו הצלחה וכך לכל ספורטאי בתחום. קצב ההתקדמות של האשם הוא נדיר ושימשיך כך.
ומישל, תודה על הפירגון, אני חייב להביא את הגביע הזה והשנה יהיו שני מתחרים מאוד חזקים (אנטון קולומיג'טס ויוסי אדרי). עשיתי את המקסימום בחודש האחרון וסוף סוף אני מרגיש מוכן לעמוד גם עם מתחרים ששוקלים 10 קילו מעליי.
כמובן מזל טוב לאפי על הזכייה וכל הכבוד למתחרים, שרובם הראו רמה גבוהה מאוד השנה.

מישל טרוני 25-08-09 13:54

ציטוט:

פורסם במקור על ידי איאל (הודעה 904672)
מזל טוב על הזכייה הייתי שם וראיתי אותך הפגנת רמה גבוהה והסיבה היחידה שמנעה את זכייתך באלוף האלופים זה היובש אם היית מתחטב יותר היית עובר בהליכה ..אבל לא נורא עוד לא סוף העולם בהצלחה בהמשך

הבעיה האמיתית שלי היא שבאתי בבוקר עשיתי פוזינג עמדתי להתעלף אחרי התחרות
בבוקר כי קשה לא לשתות כל כך הרבה אז שתיתי בין התחרויות כי אי אפשר אחרת
אל תנסו להוכיח לי אחרת ולדעתי השופטים היו צריכים להתחשב בזה כי הם אומרים
ששתי שליש מהניקוד בבוקר.
אני אעלה תמונות מהבוקר ותראו מה זה יובש, אני אגיד לכם ככה אם זה לא היה אפי שזכה
לא הייתי מעביר את זה ככה, להביא לי תשובה שבתחרות של מקצוענים הייתי מנצח בגלל שאני
הרבה יותר גדול וזה חובבנים אז מסתכלים על פרמטרים אחרים זה לא תשובה הייתם מכינים אותי
מראש והייתי מגיע רק בערב ויבש למוות תאמינו לי.

מישל טרוני 25-08-09 13:56

ציטוט:

בעזרת השם.

the pharmacist 25-08-09 14:06

ציטוט:

יכול , יכול

איאל 25-08-09 14:13

ציטוט:

פורסם במקור על ידי מישל טרוני (הודעה 904691)
הבעיה האמיתית שלי היא שבאתי בבוקר עשיתי פוזינג עמדתי להתעלף אחרי התחרות
בבוקר כי קשה לא לשתות כל כך הרבה אז שתיתי בין התחרויות כי אי אפשר אחרת
אל תנסו להוכיח לי אחרת ולדעתי השופטים היו צריכים להתחשב בזה כי הם אומרים
ששתי שליש מהניקוד בבוקר.
אני אעלה תמונות מהבוקר ותראו מה זה יובש, אני אגיד לכם ככה אם זה לא היה אפי שזכה
לא הייתי מעביר את זה ככה, להביא לי תשובה שבתחרות של מקצוענים הייתי מנצח בגלל שאני
הרבה יותר גדול וזה חובבנים אז מסתכלים על פרמטרים אחרים זה לא תשובה הייתם מכינים אותי
מראש והייתי מגיע רק בערב ויבש למוות תאמינו לי.

תעלה תמונות מהבוקר כי אף אחד לא רואה מה הולך בבוקר ואיך שהבנתי האפי הזה לא היה נוכח בבוקר ככה שזה בכלל לא הוגן כלפי השאר הפגנת רמה נהדרת ויש לך מסה רצינית אבל לפי דעתי היית צריך להחזיק לערב לפחות בשביל הקהל הנהדר שלך שהגיע לעודד אותך לא נורא לפחות אתה מסופק ומרוצה

איאל 25-08-09 14:15

ציטוט:

פורסם במקור על ידי גדי 21 (הודעה 904690)
מצטרף למישל, לא הייתה כוונה לפגוע בהאשם, הייתה כאן אי הבנה שהובילה לויכוח מגעיל ומיותר, שנינו מאחלים לו הצלחה וכך לכל ספורטאי בתחום. קצב ההתקדמות של האשם הוא נדיר ושימשיך כך.
ומישל, תודה על הפירגון, אני חייב להביא את הגביע הזה והשנה יהיו שני מתחרים מאוד חזקים (אנטון קולומיג'טס ויוסי אדרי). עשיתי את המקסימום בחודש האחרון וסוף סוף אני מרגיש מוכן לעמוד גם עם מתחרים ששוקלים 10 קילו מעליי.
כמובן מזל טוב לאפי על הזכייה וכל הכבוד למתחרים, שרובם הראו רמה גבוהה מאוד השנה.

תוסיף עוד 2 מתחרים לרמה הגבוהה איתי בושרי ב 82.5 וגם סאפי שהיה איתך שנה שעברה ושיהיה לך בהצלחה

יניב צוות ישראלבודי 25-08-09 14:16

ציטוט:

פורסם במקור על ידי איאל (הודעה 904697)
תוסיף עוד 2 מתחרים לרמה הגבוהה איתי בושרי ב 82.5 וגם סאפי שהיה איתך שנה שעברה ושיהיה לך בהצלחה

לא נראה לי שבושרי יעלה לקטגוריה הזאת.

מזל טוב מישל!!

מישל טרוני 25-08-09 14:20

ציטוט:

פורסם במקור על ידי איאל (הודעה 904696)
תעלה תמונות מהבוקר כי אף אחד לא רואה מה הולך בבוקר ואיך שהבנתי האפי הזה לא היה נוכח בבוקר ככה שזה בכלל לא הוגן כלפי השאר הפגנת רמה נהדרת ויש לך מסה רצינית אבל לפי דעתי היית צריך להחזיק לערב לפחות בשביל הקהל הנהדר שלך שהגיע לעודד אותך לא נורא לפחות אתה מסופק ומרוצה

צודק הייתי צריך להחזיק אבל זה לא שלא ניסיתי תאמין לי אחי אני נותן הכל לספורט מכל הלב
פשוט התעלפתי בבית וחשבתי לא להגיע בערב אבל לה לא הגיוני אז הייתי חייב לשתות קצת וזה דופק קצת וזה מה שהיה חסר- קצת.
אבל אני לא בוכה על חלב שנשפך כמו שנה שעברה זה רק חיזק אותי כך גם עכשיו, לתחרות הבאה שלי בחול בעזרת השם אני יגיע מוכן מאוד. (אני אשתדל)

מישל טרוני 25-08-09 14:21

ציטוט:

פורסם במקור על ידי יניב צוות ישראלבודי (הודעה 904698)
לא נראה לי שבושרי יעלה לקטגוריה הזאת.

מזל טוב מישל!!

תודה רבה.

hanna666 25-08-09 14:23

ציטוט:

פורסם במקור על ידי איאל (הודעה 904697)

בושרי ל 75

כל הזמנים הם GMT +3. השעה כרגע היא 08:04.

מופעל על: vBulletin Version 3.7.2
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
כל הזכויות שמורות לישראלבודי בע"מ