ישראלבודי

ישראלבודי (https://israelbody.com/index.php)
-   פיתוח גוף-כללי (https://israelbody.com/forumdisplay.php?f=8)
-   -   הגיע אלי הצורב Dvd שהזמנתי, יש בעיה קטנה, אשמח – (https://israelbody.com/showthread.php?t=16706)

- Idan - 14-08-07 14:00

הגיע אלי הצורב Dvd שהזמנתי, יש בעיה קטנה, אשמח לעזרה

בעיה 1:
אני רוצה לצרוב את המשחק Need For Speed Most Wanted, בגלל הגודל שלו ניתן לצרוב אותו רק על DVD. באתי לצרוב וקפצה לי ההודעה הבאה:

Your image doesn't appear to be of the correst formay for burning onto a DVD.

Image format: MODE1/2352
DVD format: MODE1/2048

Would you like to continue anyway?

מה לעשות?
ניסיתי לצרוב קבצי Image אחרים של איזו תוכנה ולא היתה עם זה בעיה.

בעיה 2:
ניסיתי לבדוק את הצורב עם דיסק DVD מהחתונה של אחותי בעזרת PowerDVD, התמונה בסדר והכל רגיל אבל הסאונד קופץ כזה עם צפצופים וזה לא קורה במכשרי DVD שיש אצלנו בסלון. יכול להיות שזאת בעיה של קודקים או משהו כזה?

עריכה:
תתעלמו מהכותרת המוזרה, נאלצתי לערוך אותה עקב טעות כתיב ואחרי עריכה זה תמיד נחתך ככה. :/

Meir787 14-08-07 14:44

ניסית לצרוב עם תוכנות אחרות ? Alcohol 120% מאוד יעילה...

zidan 14-08-07 14:59

קודם כל יכול להיות שזה מתאים לדיסק Cdr רגיל,ולא לdvd
ודבר שני יכול להיות שזה Pal/ntsc
דבר שלישי תעשה Ok ותצרוב בכל מקרה.

papoose8 14-08-07 15:00

hezone

benwin21 14-08-07 15:07

איך זה של2 מנהלים הייתה בעיה עם כונן הדיוידי????

- Idan - 14-08-07 15:08

ציטוט:

פורסם במקור על ידי zidan
קודם כל יכול להיות שזה מתאים לדיסק Cdr רגיל,ולא לdvd
ודבר שני יכול להיות שזה Pal/ntsc
דבר שלישי תעשה Ok ותצרוב בכל מקרה.

אבל איך זה מתאים לסידי רגיל אם הגודל של הקובץ זה כמעט 800 מ"ב? על סידי נכנס רק 700. חוץ מזה קובץ Img אמור להתאים להכל לא?

מה זה Pal/ntsc?

צרבתי עכשיו עם Nero והכונן לא מצליח לקרוא את הקובץ. :( קופצת לי הודעה שכנראה הדיסק פגום או שהפורמט לא מתאים לווידוס. האפשרות השניה היא בודאות הנכונה כי התוכנה השניה שניסיתי לצרוב איתה מקודם (ImgBurn) כבר התריעה לי על הבעיה שעלולה להיווצר.

zidan 14-08-07 15:13

ציטוט:

פורסם במקור על ידי - Idan -
אבל איך זה מתאים לסידי רגיל אם הגודל של הקובץ זה כמעט 800 מ"ב? על סידי נכנס רק 700. חוץ מזה קובץ Img אמור להתאים להכל לא?

מה זה Pal/ntsc?

צרבתי עכשיו עם Nero והכונן לא מצליח לקרוא את הקובץ. :( קופצת לי הודעה שכנראה הדיסק פגום או שהפורמט לא מתאים לווידוס. האפשרות השניה היא בודאות הנכונה כי התוכנה השניה שניסיתי לצרוב איתה מקודם (ImgBurn) כבר התריעה לי על הבעיה שעלולה להיווצר.

חח ידעתי..זה מתאים לדיסק רגיל אחי,תנסה ותיראה

- Idan - 14-08-07 15:39

אתה יכול להסביר בקצרה למה זה ככה? איך קובץ של 800 מ"ב יכול להיכנס לדיסק של 700?

חבל לי סתם לשרוף דיסקים, אחד כבר הלך לי פארש. :unsure:

Meir787 14-08-07 15:42

זה לא אמור "להתאים" לשום דבר. קובץ ISO הוא קובץ מוכן לצריבה ויכול להצרב על כל דיסק בהתאם לנפח שלו.
שוב, אני מציע לנסות להשתמש בAlcohol 120%.

- Idan - 14-08-07 15:43

אלכוהול אפילו לא מזהה את הקובץ אחי. :/

ולא הבנתי את מה שכתבת. הנפח של הקובץ גבוה מהנפח של ה-CD.

אני לא מבין כלום. אתה רוצה להגיד לי שאני יכול לצרוב קובץ Iso של 1.5 גי'גה על דיסק CD רגיל?

zidan 14-08-07 15:49

ציטוט:

אתה יכול להסביר בקצרה למה זה ככה? איך קובץ של 800 מ"ב יכול להיכנס לדיסק של 700?

חבל לי סתם לשרוף דיסקים, אחד כבר הלך לי פארש. :unsure:

זה לא בדיוק 800,זה 700+ נכון?
והדיסק גם לא 700 ,דיסק רגיל זה 700+,ככה שזה מתאים,כמו שכונן 512 זה 490 מגה בערך,אז גם פה אותו עיקרון..
אני בטוח 98 אחוז שזה יצרב ויעבוד על CDR רגיל.

אה ואם תנסה לצרוב על דיסק רגיל,והקובץ יהיה גדול(אני מדבר בכללי,המחשב לא נותן לצרוב קובץ גדול מדי) אז זה פשוט לא יצרוב,ובמקרה שלך זה יצרוב,מה שאומר שזה מתאים.

- Idan - 14-08-07 15:56

אה הבנתי אחי, טוב אני אנסה לצרוב כמו שאמרת. הקובץ הוא 793 מ"ב אבל אני אנסה.

אם זה באמת יעבוד, אז יצאתי חומוס אחושקשוקה, כי צרבתי עד עכשיו כמה קבצים כאלה על Dvd כי חשבתי שזה לא יעבוד על Cd רגיל. http://www.israelbody.com/images/icons/icon11.gif

VoRteX 14-08-07 15:58

793 מגה בחיים לא יעלה על דיסק 700 מגה בצריבה רגילה.
ו-zidan, מה שאתה מדבר עליו, זה באמת בהפרשים בודדים של MB, משהו כמו 3-5 מגה.

- Idan - 14-08-07 16:02

זידאן לצערי אתה טעית אחי. זה התחיל לצרוב וכשהגיע ל-720 מגה זה הפסיק באמצע והקפיץ לי הודעת שגיאה. :cry_1:

zidan 14-08-07 16:03

ציטוט:

פורסם במקור על ידי VoRteX
793 מגה בחיים לא יעלה על דיסק 700 מגה בצריבה רגילה.
ו-zidan, מה שאתה מדבר עליו, זה באמת בהפרשים בודדים של MB, משהו כמו 3-5 מגה.

אם זה לא יעלה אז זה לא יצרוב לו,אין לו מה להפסיד במילא,שינסה ויראה.

עידן לא יכול להיות,מה ההודעת שגיאה?
עוד אופציה,שזה באמת CDR אבל צריך CDR של 800/900 מגה.

- Idan - 14-08-07 16:35

אה לא ראיתי שערכת את ההודעה, חשבתי שהתאיישת ממני.

לא זוכר בדיוק את ההודעה שגיאה, משהו עם Lost Straming ומליון כאלה 000000 וכל מיני קשקושים. הכונן נתקע לי, התוכנה נתקעה לי, עשיתי ריסטרט למחשב.

יש לי דיסק אחרון של 900 מגה, אבל זה יעבוד כי צריך להגדיר את נפח הדיסק בתוכנה וכבר ניסיתי את זה פעם וזה לא עבד.

איזה באסה סעמק, אני חייב לפרמט את המחשב ואני רוצה לשמור את המשחק. 3 ג'יגה, לא חרם? לקח לי ימים שלמים להוריד את זה. :(

zidan 14-08-07 17:00

אתה יכול לצרוב את זה לא בתור Image,אלא פשוט לשים את זה על דיסק Dvd.
היית אומר מהתחלה שזה בגלל שאתה רוצה לפרמט,אז הפיתרון פשוט,אם יש לך 2 מחיצות את תעביר את זה מחיצה ותפרמט את המחיצה הקודמת,את אתה רוצה לפרמט את שתי המחיצות אז תעביר אותו מחיצה,תפרמט,ותחזיר אותו למחיצה,ותפרמט תמחיצה השניה.

- Idan - 14-08-07 17:19

ציטוט:

פורסם במקור על ידי zidan
אתה יכול לצרוב את זה לא בתור Image,אלא פשוט לשים את זה על דיסק Dvd.
היית אומר מהתחלה שזה בגלל שאתה רוצה לפרמט,אז הפיתרון פשוט,אם יש לך 2 מחיצות את תעביר את זה מחיצה ותפרמט את המחיצה הקודמת,את אתה רוצה לפרמט את שתי המחיצות אז תעביר אותו מחיצה,תפרמט,ותחזיר אותו למחיצה,ותפרמט תמחיצה השניה.

:mellow:

:huh:

:laugh:

חחח איזה טמבל אני, איך לא חשבתי על זה. *סמיילי שדופק את הראש בקיר*

טוב תודה על העזרה גבר, אני אצרוב את זה באמת בתור סתם קבצי Data רגילים.

בכל זאת מעניין אותי לדעת מה הגורם לבעיה הזאת, נראה לי אני אשאל בפורום יעודי לכך.

zidan 14-08-07 17:57

ציטוט:

:.

בכל זאת מעניין אותי לדעת מה הגורם לבעיה הזאת, נראה לי אני אשאל בפורום יעודי לכך.

יכולות להיות כמה סיבות,אבל אני כמעט בטוח שזה בגלל שהקובץ מתאים לCD רגיל,יכול להיות שהקובץ פגום ובגלל זה הוא ניתקע בצריבה,או שצריך דיסק של 900 מגה,או שצריך תוכנת צריבה אחרת.
מה גם שאם המשחק 3 ג'יגה ,הוא לא יחולק ל4 חלקים קטנים,הוא יהיה פשוט 3 ג'יגה שלם,כי זה המטרה בדיסק DVD ,לשים את הכל בדיסק אחד במקום לחלק למלא דיסקים,אתה מבין אז רוב הסיכויים שזה מתאים לדיסק רגיל,אחרת לא היו עושים 4 חלקים של 700 מגה ושמים כל אחד על דיסק DVD נפרד.

BiG_BuG 14-08-07 18:13

עידן שלום :]
לא הבנתי דבר אחד; המשחק הוא כמה קבצים של ~800mb או קובץ אחד של 3gb ?
ומה הפורמט של הקובץ\קבצים ? Bin או Iso ? אם זה Bin אז איך אתה רוצה לצרוב אותו בלי קבצי ה-cue שלו ? :-\

אה, ולמה לך לפרמט עכשיו ?!

כל הזמנים הם GMT +3. השעה כרגע היא 15:18.

מופעל על: vBulletin Version 3.7.2
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
כל הזכויות שמורות לישראלבודי בע"מ