ישראלבודי

ישראלבודי (https://israelbody.com/index.php)
-   פיתוח גוף תחרותי (https://israelbody.com/forumdisplay.php?f=12)
-   -   ראיון עם אביב "ניגרי ענק" עומר התותח! אחרי הזכיה בibff (https://israelbody.com/showthread.php?t=80800)

zivgin 03-12-13 12:57

ראיון עם אביב "ניגרי ענק" עומר התותח! אחרי הזכיה בibff

אז גם לניגרי שלנו מגיע כבוד!

ריאיון עם אביב עומר לאחר הזכייה ב-Ifbb

אביב עומר אחרי הזכייה ב ibff: "המטרה שלי עכשיו היא רק חו"ל"
הסגן הנצחי של קטגוריית המשקל הבינוני הפך סוף – סוף לאלוף ושבר את המנחוס לרסיסים. עכשיו הוא מסמן מטרה חדשה: הזירה הבינלאומית. ועוד לפני כן הוא מדבר איתנו על ההכנה הפסיכית שעבר ("5 חודשים דיאטה") ההחלטה להצטרף ל ibff ("קורה פה משהו גדול") והפרמטרים שהוא מעוניין לשפר בעונה הקרובה. הניגרי מדבר.

לקריאת הכתבה, לחצו על התמונה
http://www.israelbody.org/sites/ib/U...21.11.13/2.jpg

עמרי מרג 03-12-13 13:23

הכי אהבתי בראיון את סעיף ה "מאת:" : )))

ניגרי ענק 03-12-13 13:39

זיו צנוע, לא רוצה קרדיטים

תודה אחי

אמרון 03-12-13 13:58

יפה מאד כתבה מעניינת ומזל טוב על הזכייה?

אביב אתה מתכוון להתחרות בחול דרך ibff או דרך ifbb?

ניגרי ענק 03-12-13 14:08

דרך ibff אחי

gorneo1 03-12-13 14:55

כבוד.

nadavmoore 04-12-13 11:50

מכבד את הדרך והמאמץ, את העובדה שהוא עושה את זה עם חיי משפחה ועבודה אבל אני לא חושב שלאביב יש "עתיד" בתחום בזירה הבינלאומית. בכל זאת תוצאות יפות

אלברט ברכה 04-12-13 14:26

כל הכבוד על הזכיה, והרמה שהצגת.

אלוף צריך להתמודד מול הטובים ביותר, ולא ללכת לאיגוד שישפר את סיכוייו לזכות.

ניגרי ענק 04-12-13 18:47

תודה

לא הלכתי כדי לקבל מקום, אלא כי ההתנהגות של נאב"א כלפי הייתה מחפירה
אם הייתה לי בעיה להתחרות נגד טובים לא הייתי שואף ליוניברס

נדב, מה זה עתיד?
אני לא אהיה מר אולימפיה
אני גם לא אהיה פרו
אני לא חי בעולם של וולט דיסני
אני ריאלי לגמרי
אני כן יכול לעשות הישגים במסגרות של חובבים, ואתה גם תראה שזה יקרה

nadavmoore 04-12-13 18:56

ציטוט:

פורסם במקור על ידי ניגרי ענק (הודעה 1177800)
תודה

לא הלכתי כדי לקבל מקום, אלא כי ההתנהגות של נאב"א כלפי הייתה מחפירה
אם הייתה לי בעיה להתחרות נגד טובים לא הייתי שואף ליוניברס

נדב, מה זה עתיד?
אני לא אהיה מר אולימפיה
אני גם לא אהיה פרו
אני לא חי בעולם של וולט דיסני
אני ריאלי לגמרי
אני כן יכול לעשות הישגים במסגרות של חובבים, ואתה גם תראה שזה יקרה

אני מקווה בשבילך שכל מה שתכוון אליו תצליח להשיג. לא אמרתי את זה כדי לעצבן.

סתם שאלה (ולא כדי לעצבן) הרי ידוע שהתחרות הזאת לא הכי "בריאה" בלשון המעטה לגוף , אם זה משחק עם הורמונים דיאטות קיצוניות לתחרות וכו', מה הטעם לעשות אותה לאורך זמן. אני מבין , לעשות תחרות אחת,שתיים,שלוש אבל מה הטעם להמשיך כל השנים האלו אם זה רק ייגזול מאדם כסף(במיוחד כשהוא איש משפחה וקריירה) ובריאות ולא ייתן לו יותר מידי בתמורה חוץ מקצת אגו. באמת קשה לי להבין ואני מנסה "להכנס לראש"

ניגרי ענק 04-12-13 19:08

לא תוכל להיכנס לראש נדב, כי אנחנו לא עשויים מאותו חומר - ואני לא אומר את זה בקטע רע
בודיבילדינג זו אהבת חיי, מיד אחרי המשפחה
בלי אתגר ובלי תחרות, זה פשוט לא מעניין לי
בעניין של כסף, ברוך השם מסתדרים, לתחרות הבינלאומית אני מקווה ומאמין שאשיג תמיכה, אל תשכח שאני אדם בעל מעמד שמכיר כמה אנשים במדינה

לגבי הוצאות יומיומיות, כל אחד מוציא על הקיק שלו
יש כאלה שנוסעים לזיין ילדות בתאילנד או יוצאים להשתכר ולהמר
ויש כמוני, שמוציאים על הספורט שהם אוהבים
בשבילי ברגע שהצבתי את היוניברס כמטרה, יש לי טעם להתאמן, יש לי אמביציה לעשות מאסה כמו שצריך, יש לי מוטיבציה להתמיד ולשפר את עצמי
זה לא רק אגו - זה גם - אבל זה בעיקר סיפוק ששווה הכל, להביא את עצמך כל פעם לשיא חדש
אגב אני לא חושב שאמרת משהו כדי לעצבן, זה בסדר גמור מה שאמרת

לפי מה שראיתי מתמונות וסרטונים מתחרויות חובבים בינלאומיות, אני יודע בוודאות שאוכל לעמוד שם יפה, בעיקר אחרי העונה שאני מתכנן עכשיו
ושוב, לא מחפש להתחרות בארנולד קלאסיק אני לא אידיוט ולא משלה את עצמי שזו הליגה שלי

אני משאיר את זה לעמית ספיר לנאור ולמאור - הם ייצגו אותי שם בכבוד

nadavmoore 04-12-13 19:30

כל הקטע הוא שאני בא מעולם של ספורט אם זה כדורסל בליגה גבוה אחרי זה פוטבול והיום קרוספיט והרמת משקולות.
פשוט מה שמעצבן ונראה מאד מוריד מוטיבציה בתחרויות פיתוח גוף הם שהשיפוט מאד סובייקטיבי ולפעמים גם מאד מושחט כך שבניגוד לספורט שבו התוצאה היא זאת שקובעת קלעת יותר? רצת מהר יותר? המפת יותר משקל? ניצחת... אצלך המצב הוא קשה בהרבה.
בגלל זה תהיתי לגביי מה ששאלתי , אני מבין חבר'ה שרוצים להתפרנס מזה אבל כל שאר החובבים (כמוך) יכול להיות שיוציאו להם את הנשמה עד שהם יגיעו להישג גם אם זה הגיע להם עוד לפני. ובשביל מה? ברוב המקרים פרס של אבקת חלבון...
באמת מי שיש לו את המנטליות להמשיך אחרי כל זה, כל הכבוד לו.
סורי על הכתיבה העילגת אני כותב מהפלאפון

אמרון 04-12-13 19:45

ציטוט:

פורסם במקור על ידי nadavmoore (הודעה 1177808)
כל הקטע הוא שאני בא מעולם של ספורט אם זה כדורסל בליגה גבוה אחרי זה פוטבול והיום קרוספיט והרמת משקולות.
פשוט מה שמעצבן ונראה מאד מוריד מוטיבציה בתחרויות פיתוח גוף הם שהשיפוט מאד סובייקטיבי ולפעמים גם מאד מושחט כך שבניגוד לספורט שבו התוצאה היא זאת שקובעת קלעת יותר? רצת מהר יותר? המפת יותר משקל? ניצחת... אצלך המצב הוא קשה בהרבה.
בגלל זה תהיתי לגביי מה ששאלתי , אני מבין חבר'ה שרוצים להתפרנס מזה אבל כל שאר החובבים (כמוך) יכול להיות שיוציאו להם את הנשמה עד שהם יגיעו להישג גם אם זה הגיע להם עוד לפני. ובשביל מה? ברוב המקרים פרס של אבקת חלבון...

אני יכול להגיד לך שזה כמו מחלה אי אפשר להפסיק . הייתה לי הפסקה קצרה ירדתי מלא פשוט אי אפשר לחיות ככה אתה תמיד רוצה להיות הכי טוב בתחום ואי אפשר להפסיק .

ניגרי ענק 04-12-13 20:06

ציטוט:

פורסם במקור על ידי nadavmoore (הודעה 1177808)

שוב אתה מפספס את הנקודה
העניין של "אתה מקבל פח חלבון", נו באמת
מי עושה את הפרויקט הזה כדי לקבל פח חלבון?
גם בנושא המיקום, שמע תמיד רוצים להביא את הראשון
אבל גם זה לא העיקר
בעיני לפחות, העיקר הוא הסיפוק הנפשי האדיר שאני מקבל מההתקדמות שלי, נגד עצמי
מהשיפור
מהדרך
מהשלמת המשימה
מהיום של אחרי, שמתפרקים ואוכלים
מהתמונות, מהחוויה
אין לזה תחליף
אז בנאב"א לא היו נותנים לי ראשון גם אם הייתי עולה נגד שוקי החתול, אבל אתה חושב שלא נהניתי ממה שכן השגתי כשהתחריתי שם?
נהניתי מאוד
הם לא הרסו לי את החוויה
הם לא הצליחו

gorneo1 05-12-13 12:34

לדעתי בתחרות של חובבים בחו"ל יש לך דווקא סיכוי מאוד גבוה להביא שני או אפילו ראשון...

אישית בין החברה פה בפורום אני הכי מעריך אותך כי חוץ מרזומה אתה באמת צנוע ומבין עניין...

מעבר לזה אפשר גם לטוס לזיין בתאילנד [צריך לשים דגש טוב טוב על מה נופלים!!! חחח] וגם להשקיע בתחום...

עמרי מרג 05-12-13 15:19

ציטוט:

פורסם במקור על ידי ניגרי ענק (הודעה 1177811)
שוב אתה מפספס את הנקודה
העניין של "אתה מקבל פח חלבון", נו באמת
מי עושה את הפרויקט הזה כדי לקבל פח חלבון?
גם בנושא המיקום, שמע תמיד רוצים להביא את הראשון
אבל גם זה לא העיקר
בעיני לפחות, העיקר הוא הסיפוק הנפשי האדיר שאני מקבל מההתקדמות שלי, נגד עצמי
מהשיפור
מהדרך
מהשלמת המשימה
מהיום של אחרי, שמתפרקים ואוכלים
מהתמונות, מהחוויה
אין לזה תחליף
אז בנאב"א לא היו נותנים לי ראשון גם אם הייתי עולה נגד שוקי החתול, אבל אתה חושב שלא נהניתי ממה שכן השגתי כשהתחריתי שם?
נהניתי מאוד
הם לא הרסו לי את החוויה
הם לא הצליחו

אחלה תגובות/הסברים נתת פה לאורך השרשור..
ונדב, אני מנחש שגם אצלך הדברים די דומים (לפחות במובן של האתגר האישי והעובדה שגם אתה לא תהיה אלוף העולם וגם כנראה שלא תועיל הרבה לבריאות גופך בהכרח)

nadavmoore 05-12-13 15:28

ציטוט:

פורסם במקור על ידי עמרי מרג (הודעה 1177831)
אחלה תגובות/הסברים נתת פה לאורך השרשור..
ונדב, אני מנחש שגם אצלך הדברים די דומים (לפחות במובן של האתגר האישי והעובדה שגם אתה לא תהיה אלוף העולם וגם כנראה שלא תועיל הרבה לבריאות גופך בהכרח)

אני בטוח לא אהיה קרוב לרמה עולמית או אירופאית וגם בטוח שהצורה והאינטנסיביות של האימונים שלי לא בריאים בעליל. אבל , אם אני אעשה x מספר וינצח y אנשים אף אחד לא יוכל להתווכח עם זה ההישגים שלי יהיו רשומים כמספר איתם אולי (והלוואי) יבוא איזה תואר לצידו.

אביב ובכלל באדיבילדרים עושים הכנה מנטלית פיזית וכו'... ותלויים 100% בשחיטות ובסובייקטיביות של השופטים, בגלל זה שאלתי את השאלות ששאלתי

עמרי מרג 05-12-13 15:52

ציטוט:

פורסם במקור על ידי nadavmoore (הודעה 1177832)
אני בטוח לא אהיה קרוב לרמה עולמית או אירופאית וגם בטוח שהצורה והאינטנסיביות של האימונים שלי לא בריאים בעליל. אבל , אם אני אעשה x מספר וינצח y אנשים אף אחד לא יוכל להתווכח עם זה ההישגים שלי יהיו רשומים כמספר איתם אולי (והלוואי) יבוא איזה תואר לצידו.

אביב ובכלל באדיבילדרים עושים הכנה מנטלית פיזית וכו'... ותלויים 100% בשחיטות ובסובייקטיביות של השופטים, בגלל זה שאלתי את השאלות ששאלתי

את הנק' הזו הבנתי (ואכן יש לה את הבעייתיות שלה), אבל זה לא מה ששאלת במקור.

ניגרי ענק 05-12-13 15:59

ציטוט:

פורסם במקור על ידי gorneo1 (הודעה 1177827)
לדעתי בתחרות של חובבים בחו"ל יש לך דווקא סיכוי מאוד גבוה להביא שני או אפילו ראשון...

אישית בין החברה פה בפורום אני הכי מעריך אותך כי חוץ מרזומה אתה באמת צנוע ומבין עניין...

מעבר לזה אפשר גם לטוס לזיין בתאילנד [צריך לשים דגש טוב טוב על מה נופלים!!! חחח] וגם להשקיע בתחום...

תודה על הפרגון, נעים לשמוע

nadavmoore 05-12-13 17:40

ציטוט:

פורסם במקור על ידי עמרי מרג (הודעה 1177835)
את הנק' הזו הבנתי (ואכן יש לה את הבעייתיות שלה), אבל זה לא מה ששאלת במקור.

אז מה שאלת במקור?

כל הזמנים הם GMT +3. השעה כרגע היא 20:11.

מופעל על: vBulletin Version 3.7.2
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
כל הזכויות שמורות לישראלבודי בע"מ