ישראלבודי

ישראלבודי (https://israelbody.com/index.php)
-   פציעות ספורט (https://israelbody.com/forumdisplay.php?f=9)
-   -   שרירים תפוסים וכאבי גב (https://israelbody.com/showthread.php?t=43569)

talll 25-10-08 11:45

שרירים תפוסים וכאבי גב

שלום ד"ר

ביום רביעי היה לי אימון רגליים,אימון מאוד עצים,ועד עכשיו הרגליים שלי תפוסות חזק,בצורה שאפילו אם אני מותח את הרגל יש כאבים חזקים או בשביל לעלות במדרגות אני צריך משענת..
יש משהו שאפשר לעשות בשביל לשחרר את הרגליים?
ביום שני יש לי בחינה לחגורה חומה ואם הרגליים שלי יהיו תפוסות זאת תיהיה בעיה רצינית
יש מה לעשות?

ובעיה שנייה היא שכבר כמה חודשים טובים יש לי כאבים בגב נגיד אם אני מתכופף ומתרומם אז יש כמו קושי מסוים לא גדול אבל סוג של קושי וכאב מינוריים
או אם אני ישן על הבטן אז לפעמים יש לי כאבי גב קצת ובכלל בהרבה מצבים בעיקר בגב התחתון ואני מפחד שזה יהיה לי בעיה לכל החיים
יש לציין שלאבא שלי גם יש בעיות גב ואני לא יודע אם הבעיות האלה זה גנטי או מאימונים
אבל אני רואה כמה הוא סובל מהבעיות האלה ואם זה מתחיל אצלי עכשיו אז מה יהיה בגיל יותר מבוגר..
יש דרך לשפר את זה ולהחלים או שאין דרך חזרה?

talll 26-10-08 00:55

אנשים זה די דחוף זה לעוד יום וחצי הקטע של הרגליים די גורלי לבחינה זה mma כמובן שגם קראטה ואם הרגליים לא יפעלו כמו שצריך הלך עליי

ד"ר עופר בר 26-10-08 18:56

כאבים מוסקולוסקלטלים

ציטוט:

פורסם במקור על ידי talll (הודעה 683087)
שלום ד"ר

ביום רביעי היה לי אימון רגליים,אימון מאוד עצים,ועד עכשיו הרגליים שלי תפוסות חזק,בצורה שאפילו אם אני מותח את הרגל יש כאבים חזקים או בשביל לעלות במדרגות אני צריך משענת..
יש משהו שאפשר לעשות בשביל לשחרר את הרגליים?
ביום שני יש לי בחינה לחגורה חומה ואם הרגליים שלי יהיו תפוסות זאת תיהיה בעיה רצינית
יש מה לעשות?

ובעיה שנייה היא שכבר כמה חודשים טובים יש לי כאבים בגב נגיד אם אני מתכופף ומתרומם אז יש כמו קושי מסוים לא גדול אבל סוג של קושי וכאב מינוריים
או אם אני ישן על הבטן אז לפעמים יש לי כאבי גב קצת ובכלל בהרבה מצבים בעיקר בגב התחתון ואני מפחד שזה יהיה לי בעיה לכל החיים
יש לציין שלאבא שלי גם יש בעיות גב ואני לא יודע אם הבעיות האלה זה גנטי או מאימונים
אבל אני רואה כמה הוא סובל מהבעיות האלה ואם זה מתחיל אצלי עכשיו אז מה יהיה בגיל יותר מבוגר..
יש דרך לשפר את זה ולהחלים או שאין דרך חזרה?

2 הבעיות שציינת נובעות מכאבי שרירים.
מומלץ להיעזר בטיפול תומך (עיין במאמר שכתבתי).
כדאי להיות במנוחה כמה ימים עד שתרגיש טוב יותר.
בהחמרה או בהתמשכות הכאב יש לפנות לבדיקת רופא.

בריאות שלמה.

talll 28-10-08 19:11

אוקיי
האמת שהרגליים כבר בשלבי החלמה ובסוף דחו לי את הבחינה לחגורה חומד אז זה התסדר,בינתיים לגב ניתן את הזמן
תודה רבה ד"ר

talll 03-11-08 22:56

שלום ד"ר
היום היה לי את הבחינה לחגורה חומה,עברתי בהצלחה
אבל באמצע קרה נתפס לי שריר התאומים בצורה חזקה מאוד,מי שהיה לי קרב מולו הוא מדריך כושר והוא עשה לי מתיחות.
האם מחר כשאני יקום השריר יהיה תפוס חזק(ככה אמרו לי) ויש משהו לעשות בשביל לזרז את תהליך השחרור?
תודה ולילה טוב

ד"ר עופר בר 06-11-08 17:22

שריר תאומים תפוס

ציטוט:

פורסם במקור על ידי talll (הודעה 690612)
שלום ד"ר
היום היה לי את הבחינה לחגורה חומה,עברתי בהצלחה
אבל באמצע קרה נתפס לי שריר התאומים בצורה חזקה מאוד,מי שהיה לי קרב מולו הוא מדריך כושר והוא עשה לי מתיחות.
האם מחר כשאני יקום השריר יהיה תפוס חזק(ככה אמרו לי) ויש משהו לעשות בשביל לזרז את תהליך השחרור?
תודה ולילה טוב

ניתן לזרז את ההחלמה ע"י טיפול תומך.
אני מציע לך לקרוא את המאמר שכתבתי.

בריאות שלמה.

talll 07-11-08 13:07

אוקיי
תודה ד"ר

כל הזמנים הם GMT +3. השעה כרגע היא 19:05.

מופעל על: vBulletin Version 3.7.2
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
כל הזכויות שמורות לישראלבודי בע"מ