ישראלבודי

ישראלבודי (http://israelbody.com/index.php)
-   תזונה ותוספים (http://israelbody.com/forumdisplay.php?f=5)
-   -   נפיחות (http://israelbody.com/showthread.php?t=55869)

שוקולית 25-06-09 22:25

נפיחות

נמאס לי כבר, גוף ובטן נפוחים. כמו של הריון חודש שלישי. ואני יחסית "קטנה" אז הנפיחות הזאת בולטת מאוד 48 על 1.64. מעדיפה תפריט דל בכמויות ובנפח שמשביע יותר. וגם לצמצם ירקות וסיבים. כמה מינימום צריך? נרשמתי לחד"כ אבל אירובי לא משפיע, רק מדכא תאבון לשעה. יש בעיה לאכול בצהרים ובערב משהו בשרי עוף\דג? עודף חלבון? צריכה עצות להקטנת נפחים

Masquerade 25-06-09 22:39

אין שום בעיה לאכול בשר\דג בצהריים ובערב.. תרשמי מה את אוכלת נוכל לעזור לך קצת יותר בלדעת מה גורם לנפיחות.

שוקולית 25-06-09 22:53

חביתה מ3 ביצים (1 חלמון), 2 גביעי קוטג' 1%(לא משביע), פחית טונה במים עם 2 כפות מיונז, הרבה פירות וירקות(לא משביע, רק ממלא. ופירות רק מעלים לי תאבון), ברנפלקס\פייבר1 בלי למדוד כמות חופנים מהשקית(לא משביע וממכר), 1-6 פרוסות לחם מלא, 1-6 יוגורטים 0% ממותקים(לא משביע בגרוש, ממכר ועושה חשק לעוד), 8 בוטנים או 2 כפות אבוקדו. זהו

Big_Hand 25-06-09 22:56

מה זה- "מלא פירות וירקות", אולי את אל סופרת את הפירות ובגלל זה, סביר להניח, הנפיחות.

Masquerade 25-06-09 22:58

קוטג' למה 1%? את בעונש? אין קפדן ממני בחיטוב ואני אוכל 3%, גם את יכולה.
זה נראה שיש לך באמת המון סיבים.. את יכולה לאכול פחות לחם ולאכול לחם לבן (קל אפשרי), ברנפלקס ופייבר 1 גם כן המון סיבים..
את היוגורטים שלא משביעים אותך את יכולה להחליף בעוד קוטג' למשל.. זה בטוח משביע. ברנפלקס ופייבר 1 גם אפשר בלחם לבן או בטטה\תפוח אדמה\אורז או פסטה מלאה (שבהם יש פחות סיבים גם אם זה מלא).
זה לא נראה שיש לך יותר מדיי חלבון.
אין לך בשר בכלל? תחליפי קוטג' אחד בחזה עוף..

שוקולית 25-06-09 23:02

ציטוט:

פורסם במקור על ידי big_hand (הודעה 861257)
מה זה- "מלא פירות וירקות", אולי את אל סופרת את הפירות ובגלל זה, סביר להניח, הנפיחות.

10 ומעלה. זה אמנם ממלא אבל לא באמת משביע אז יוצא לאכול גם הרבה אחרי וסה"כ יותר
גם חזה עוף וגם דג וגם קוטג'?? זה לא יותר מידי? גם בלחם לבן קל יש הרבה סיבים,מועשר בסיבים לכן קל. בטטה\תפו"א גם תופסים נפח. והמטרה לרדת באחוזי שומן, אז המטרה לא להרבות בעתירי פח'.

hanna666 25-06-09 23:40

הגורם לסיבים לרוב הוא כמות גבוה של סיבים

JaSoN.B 26-06-09 00:31

תחתכי מהר בפירות, ובלחם ותראי איך זה עוזר, וכמו שאמרו, אם המעדנים לא משביעים, אז תחלפי באיזה קוטג'.

שוקולית 26-06-09 10:29

ציטוט:

פורסם במקור על ידי jason.b (הודעה 861326)
תחתכי מהר בפירות, ובלחם ותראי איך זה עוזר, וכמו שאמרו, אם המעדנים לא משביעים, אז תחלפי באיזה קוטג'.

אתה מתכוון להמנע לגמרי מפירות ולחם? טוב לפחות תואם למטרה

hanna666 26-06-09 10:33

ציטוט:

פורסם במקור על ידי שוקולית (הודעה 861551)
אתה מתכוון להמנע לגמרי מפירות ולחם? טוב לפחות תואם למטרה

מותר 2-3 ולמה להתנזר מלחם זה מקור פחמימה

Tapit 26-06-09 17:06

בפירות יחסית אין הרבה סיבים...
יש הרבה סיבים בכל אוכל מחיטה מלאה וגם בירקות יש הרבה.
אני בעקרון 12% שומן, אבל אחרי ארוחה אחת אני נראה 16 :\

JaSoN.B 27-06-09 03:58

הייתי מציע לך לרדת ביכלל מלחם, אבל פירות אפשר 2-3 בכיף :) (אם את אוהבת תותים אפשר חופשי :) )

שוקולית 27-06-09 10:52

ציטוט:

פורסם במקור על ידי jason.b (הודעה 862334)
הייתי מציע לך לרדת ביכלל מלחם, אבל פירות אפשר 2-3 בכיף :) (אם את אוהבת תותים אפשר חופשי :) )

אתה יכול להסביר למה?
כי דווקא פירות בוודאות גורם לי לכאבי בטן ונפיחות, מכל סוג-גם עגבניות למרות שנחשב ירק בוטנית זה פרי. והם לא משביעים. אני רוצה לרדת באחוזי שומן אז אם כבר לחתוך בפח'..לחם קל משביע אותי ולא עושה בעיות בכלל אם לא מסיימת חצי כיכר:p ונראה לי שעדיף פח' מורכבות. ויטמינים של הפירות לפחות אפשר להשיג ממקורות אחרים.

ירין מוסקוביץ 27-06-09 12:53

כותרת הפוסט זה נפיחות חשבתי שידברו בו על פופ פופ פופ פופ פופ פופ פופ

שוקולית 27-06-09 13:52

זה לא מלווה.
חשיבה והומור של ילד בן 15, ממש לעניין.

JaSoN.B 27-06-09 16:34

בעיקרון יש לי עכשיו מאמן אישי(אפשר ליקרוא לזה ככה), והוא גם מאמן בודיבילדרים מקצועניים לתחרויות(היה, והיו לו כמה שזכו מקומות ראשונים בתחרויות של כל אמריקה), עכשיו הוא הסביר לי שכשאוכלים פירות, הגוף מעכל אותם כשומנים, אין בהם שומנים אתם צודקים, אבל הגוף מעכל אותם ככה, ולחם...לחם זה לא טוב לשניצלים בצד(השומן באיזור האגן בצד של הפופיק חח)d:

Tapit 27-06-09 17:54

הגוף מעכל כל דבר שאתה אוכל ל"שומנים" בסופו של דבר כשאתה במאזן חיובי.
והלחם? לא יודע על מה אתה מדבר.
בעקרון סיבים זה מה שגורם לנפחיות, ויש הרבה מזה בירקות וכל דבר מחיטה מלאה כי סיבים לא מתפרקים במערכת העיכול, נספגים מהם ויטמינים ופשוט מחרבנים אותם כמו שהם נכנסו.

נעל 27-06-09 18:34

אני אוכל את הכמות פירות\ירקות שאת אוכל ביום במשהו כמו שבוע.
מי לעזאזל אוהב ירקות.
עוד מישהו ראה אי פעם נשואים פלוס ותומך במשפט של אל באנדי
we're the bundies we don't eat vegetables
?

JaSoN.B 27-06-09 19:07

ציטוט:

פורסם במקור על ידי tapit (הודעה 862617)
הגוף מעכל כל דבר שאתה אוכל ל"שומנים" בסופו של דבר כשאתה במאזן חיובי.
והלחם? לא יודע על מה אתה מדבר.
בעקרון סיבים זה מה שגורם לנפחיות, ויש הרבה מזה בירקות וכל דבר מחיטה מלאה כי סיבים לא מתפרקים במערכת העיכול, נספגים מהם ויטמינים ופשוט מחרבנים אותם כמו שהם נכנסו.

תראה לי איפה אתה רואה שהזכרתי את המושג מאזן חיובי, אין לי אפילו, מאזן או חיובי במה שרשמתי פה, אני מדבר בכללי, בלי מאזנים וכל החרא הזה...

obzion 27-06-09 19:17

ציטוט:

פורסם במקור על ידי jason.b (הודעה 862676)
תראה לי איפה אתה רואה שהזכרתי את המושג מאזן חיובי, אין לי אפילו, מאזן או חיובי במה שרשמתי פה, אני מדבר בכללי, בלי מאזנים וכל החרא הזה...

הוא לא טען שהזכרת את המושג מאזן חיובי.

הוא פשוט תיקן את כל השטויות שזרקת פה לאוויר.

כל הזמנים הם GMT +3. השעה כרגע היא 15:02.

מופעל על: vBulletin Version 3.7.2
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
כל הזכויות שמורות לישראלבודי בע"מ