ישראלבודי

ישראלבודי (https://israelbody.com/index.php)
-   פציעות ספורט (https://israelbody.com/forumdisplay.php?f=9)
-   -   ביעה מוזרהה (https://israelbody.com/showthread.php?t=35269)

גסrider 21-05-08 17:01

ביעה מוזרהה

אז ככה לפני חודשיים התחלתי סייקל של פרו סורמון היית לוקח שלוש כדורים ביום ולקחתי במשך חודש וחצי בערך הכל היה טוב ויפה כל המישקלים שהרמתי במכון קפצו לשמיים עלית מאז הרבה במאסה ובאותה תקופה היית אוכל כמו חזיר ...
עכשיו כבר שבועים אני בלי הפרו וירדתי במישקלים קצת במכון (לגיטימי) ירד לי התאבון (לגיטימי)
אבל מה שמוזר זה שיש לי פתאום כל יום פשוט כל יום כאבי ראש חזקים ובלתי ניסבליםםם חולושות רידות מוזרות הקאות כאבי גב חזקים ויתקווצויות שרירים .. זה כאילו בא והולך אבל זה קורה בתדירות ממש ממש גובע יש למישהו מושג ממה זה יכול להיות או איך אפשר לימנוע את זה ?

Muscle-Man 21-05-08 17:08

אתה לא שותה מספיק....
ככה זה גם בקריאטין אלו התופעות לוואי שאם לא שותים קורים הדברים האלה

גסrider 21-05-08 17:13

ציטוט:

פורסם במקור על ידי Muscle-Man
אתה לא שותה מספיק....
ככה זה גם בקריאטין אלו התופעות לוואי שאם לא שותים קורים הדברים האלה

כן אבל הפסקתי כבר עם הפרו הורמון אז איך זה קשור ? כרגע אני בהפסקה בכל תוסף תזונה חוץ מהפקת חלבון ...ובזמן הסייקל הייתי שותה 8 ליטר ככה
וכרגע אני גם שותה משהו כמו 5 6 ביום רגיל ביום של אאימון אני שותה איזה 8 ליטר
זה ניראה לי מספיקק מיים

alfi 21-05-08 17:57

ציטוט:

פורסם במקור על ידי גסrider
כן אבל הפסקתי כבר עם הפרו הורמון אז איך זה קשור ? כרגע אני בהפסקה בכל תוסף תזונה חוץ מהפקת חלבון ...ובזמן הסייקל הייתי שותה 8 ליטר ככה
וכרגע אני גם שותה משהו כמו 5 6 ביום רגיל ביום של אאימון אני שותה איזה 8 ליטר
זה ניראה לי מספיקק מיים

וננרעההה לי שעטה צריח לחתוב בררוווור :unsure:

tomerA 21-05-08 20:52

פרו הורמון יותר מסוכן מהורמון רגיל.
אתה לא יכול לדעת איך זה יגיב עליך ואני חושב שגם מפרו הורמון צריך לדעת איך לצאת מסקייל. זאת אומרת שלא מחליטים יום אחד שמפסיקים ואז זהו לא לוקחים יותר.

shahar-king 22-05-08 01:25

ציטוט:

פורסם במקור על ידי tomerA
פרו הורמון יותר מסוכן מהורמון רגיל.
אתה לא יכול לדעת איך זה יגיב עליך ואני חושב שגם מפרו הורמון צריך לדעת איך לצאת מסקייל. זאת אומרת שלא מחליטים יום אחד שמפסיקים ואז זהו לא לוקחים יותר.

נכון יש דרך לצאת מסייקל
וחוץ מזה אתה צריך עכשיו לעשות סייקל לניקוי הגוף

גסrider 22-05-08 02:08

לא יצאתי מיזה בבום אחד חודש שלם לקחתי רגיל ושבועיים בערך ירדתי במינון לאט לאט ...
וזה לא שהפסקתי עם זה פשוט אני עושה הפסקה עכשיו של חודש ואז אני יחזור לקחת פרו קצת יותר חזק ...
וכמובן שבזמן הסייקל לקחתי הרבה ויטמינים ודברים כאלה וגם עכשיו אני לוח ויטמינין ואיזה חומר לניקוי הכבד

shahar-king 22-05-08 08:14

ציטוט:

פורסם במקור על ידי גסrider
לא יצאתי מיזה בבום אחד חודש שלם לקחתי רגיל ושבועיים בערך ירדתי במינון לאט לאט ...
וזה לא שהפסקתי עם זה פשוט אני עושה הפסקה עכשיו של חודש ואז אני יחזור לקחת פרו קצת יותר חזק ...
וכמובן שבזמן הסייקל לקחתי הרבה ויטמינים ודברים כאלה וגם עכשיו אני לוח ויטמינין ואיזה חומר לניקוי הכבד

אז באמת שאני לא יודע מה הבעיה רק המלצה שלי תעשה תקופת ניקוי שהאורך שלו לפחות כמו הסייקל שעשיתה!

איזה פרו עשיתה בסייקל?
ואיזה אתה מתכנן לסייקל הבא?

גסrider 22-05-08 08:23

ציטוט:

פורסם במקור על ידי shahar-king
אז באמת שאני לא יודע מה הבעיה רק המלצה שלי תעשה תקופת ניקוי שהאורך שלו לפחות כמו הסייקל שעשיתה!

איזה פרו עשיתה בסייקל?
ואיזה אתה מתכנן לסייקל הבא?

לקחתי בהתחלה תאלדרול ביגלל שהוא ניחשב חלש יחסית ...
ועכשיו אני מתחנןן על הסופר דרול או על המטר דרול ..

Blabla144 22-05-08 12:21

אני לא בטוח לגבי הפרוהורמון אבל מה עם Pct? או שבפרו הורמון לא עושים את זה?

ohad1011 22-05-08 12:43

עושים עושים

ohad1011 22-05-08 12:44

תן קישור לתלדרול הזה

כל הזמנים הם GMT +3. השעה כרגע היא 13:48.

מופעל על: vBulletin Version 3.7.2
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
כל הזכויות שמורות לישראלבודי בע"מ