ישראלבודי

ישראלבודי (https://israelbody.com/index.php)
-   פיתוח גוף-כללי (https://israelbody.com/forumdisplay.php?f=8)
-   -   היפרטרפיה אפשרית מ- עבודה ?כנסו! (https://israelbody.com/showthread.php?t=16714)

dstyle 14-08-07 15:40

היפרטרפיה אפשרית מ- עבודה ?כנסו!

משהו שמעניין אותי כבר הרבה זמן,אני מכיר הרבה אנשים שעבדו תקופה ארוכה במילצור באולמות למשל(סחיבה של מגשים גדולים וכו) והגוף שלהם פשוט התפתח מזה,היפרטרפיה?איך זה עובד פה על השריר ?מה גם שפועלי בניין ערבים לרוב אם שמתם לב, פשוט שריריים לאללה ,ורק מהעבודה הזאת?איך זה הגיוני איך נניח הרמה של לבנים בנייה וכו משפיעה על גדילת מסת שריר?מעניין...
תודה

papoose8 14-08-07 15:41

אחי לפעמים יש לי שאלות מפגרות אבל אף פעם לא הגיעו לרמה כזאת

הם עושים עבודה פיזית למה שלא יתחזקו????

trhetrhe 14-08-07 15:49

בקשר לערבים אני יכול לענות לך:
הערבים מעבידים את הילדים מגיל 3-4....אני גר ליד שתי כפרים אני רואה כל הזמן ילדים קטנים ערבים סוחבים דברים שהם פי 3 מהגודל שלהם!
תחשוב אם היו מעבידים אותך כפועל בניין מגיל 3, עד גיל 20.....

VoRteX 14-08-07 15:57

מלצרות לא תעשה אותך גדול יותר זה בטוח... אולי אלו פשוט אנשים שמתאמנים?
איזה בלבולי מח... מסחיבת מגש מסכן הם יהיו גדולים.

ובנוגע לפועלים, חלק כן חלק לא, לרוב יוצא לי לראות דרוזים\ערבים שחיפים שעובדים. עוד לא ראיתי מישהו גדול.
יכול להיות שיהיה להם ידיים וגב טובים בגלל הדברים שהם צריכים להרים.

Leo 14-08-07 16:07

ערבים פועלים בניין לא כ"כ גדולים

יד מקסימום 40 (הכי גדול שראיתי , בדרך כלל 32-5) וחטובה יחסית , וככל שהיד יותר גדולה ככה פחות חטובה.

זה הכל תלוי במה אתה צריך לסחוב , בחנות ירקות אני רואה שבאים ילדים בני 14 לעבוד ותוך שנה הם מגדילים את הידיים שלהם באיזה 5-10 ס"מ.

nico 14-08-07 16:46

חח , סחיבת מגשים..
בקשר לפועלי בניין ערבים שאתם רואים אי אפשר לדעת בד"כ התזונה שלהם לוקה זה למה הם רזים וחטובים כמו שנאמר.
אני יכול להגיד לך מעבודות פיזיות שלי יוצא לעשות בעבודה (הרמת סלעים,סחיבת עגלות מלאות באדמה,חפירה,עקירת קוצים עם שורשים שלא מבייש גזע קטן! וחציבה בסלע מידי פעם.) שזה בעיקר עזר לי לשימור שריר(אם אתה לא מתאמן בתקופת העבודה..) ואולי צבירה קלה של מסה(צריך לשקול את עצמי..) מה שכן זה דיי הורס את הפרופורציות , סימטריה (עבודה אם כלים בד"כ אם היד החזקה) וגם ספחתי נוזלים כמו מטורף..

papoose8 14-08-07 16:51

הם לא גדלים כי הם עובדים על סיבולת אבל מתחזקים אחושרמוטה בביניין

nico 14-08-07 16:58

ציטוט:

פורסם במקור על ידי papoose8
הם לא גדלים כי הם עובדים על סיבולת אבל מתחזקים אחושרמוטה בביניין

כה , העניין של הכוח באמת נכון לפני שבוע בערך תוך כדאי העבודה באה מישהי ביקשה שאני יעזור לה אם איזה תנור, בלי לשים לב הנפתי אותו כמו כלום :mellow: .
נראה כשנחזור להתאמן במכון אם יהיה שיפור במשקלי עבודה..

- Idan - 14-08-07 16:58

שאלה מתפלספת:

האם פועלי הבניין שאתה מדבר עליהם, גדלו כתוצאה מהעבודה? או האם הם הגיעו לעבודה הזאת מלכתחילה כי הם התאימו מבחינת נתונים פיזיים לעבודה כזאת? (כלומר הם היו גדולים וחזקים עוד לפני שהם התחילו בכלל לעבוד).

nico 14-08-07 17:00

עידן ברור, אבל הדיון פה אם באמת אפשר לצבור מסה מעבודה פיזית ארוכה שלא בהכרח בנוייה כמו אימון סטנדרטי במכון.

Leo 14-08-07 17:02

ציטוט:

פורסם במקור על ידי - Idan -
שאלה מתפלספת:

האם פועלי הבניין שאתה מדבר עליהם, גדלו כתוצאה מהעבודה? או האם הם הגיעו לעבודה הזאת מלכתחילה כי הם התאימו מבחינת נתונים פיזיים לעבודה כזאת? (כלומר הם היו גדולים וחזקים עוד לפני שהם התחילו בכלל לעבוד).

לא נראה לי שיש סלקציה כ"כ גדולה בחברות בנייה...

אפשרל ומר את זה נגיד על מאבטחים במועדונים ומלצרים , לא על פועלי בניין.

כאילו זה מוזר בכלל לחשוב על זה שאתה לא תגדל מלסחוב עשרות קילוגרמים כל היום ורק אם תעשה פילאטיס או משהו

- Idan - 14-08-07 17:06

ציטוט:

פורסם במקור על ידי Leo
לא נראה לי שיש סלקציה כ"כ גדולה בחברות בנייה...

לא התכוונתי בקטע של סלקציה, פשוט מישהו גדול וחזק סביר שימצא יותר עניין בעבודה כזאת מאשר מישהו קטן וחלש.

nico 14-08-07 17:06

אף פעם לא עבדתי במלצרות אבל Leo לא הגזמת?
לא נראה לי שיסרבו להכניס מישהו לעבודה במלצרות בגלל שאין לו מספיק מסה(שלא כמו עבודה פיזית נטו).

sixpounder 14-08-07 17:20

יצא לי לעבוד כמה פעמים בהרכבת במות, זאת עבודה קורעת, משמרות של 12 שעות בהם אתה נרצח, אז רוב האנשים שעובדים שם קבוע דווקא די חטובים ואם מסה מכובדת ואין מצב שיש להם זמו לשמור על תזונה, שינה ,וכל הדברים האלה היה שם אחד אם רגליים מטורפות שתי בולי עץ ותאומים כמו שני אבטיחים, כשראיתי את התאומים שלו אני נכנסתי לשוק לא ראיתי דבר כזה בחיים.

NSH 14-08-07 17:27

אני הייתי מלצר יותר מחצי שנה ולא גדלתי מזה, אף אחד מהמלצרים שהיו איתי לא גדלו, מלבד בודדים שהתאמנו קבוע בחדר כושר, בלי שום קשר לעבודה.

SuzukiR 14-08-07 17:34

חברה של אמא שלי מאוד מאוד טובה הילדים שלה כולם סוסים במיוחד שתיים מהם יש

אחד אם יד 42 +- בערך ת16 17 אחוז אבל גם יש לו גב וחזה מאוד מפותחים נישבע לכם בין 30 לא היתאמן בחיים שלו הוא עובד בנגרות יש לו עסק משלו

השני חטוב אש יד 40 לפחות הוא גם עובד מאוד קשה בכל מה שיש לא מזמן סיים לילמוד
הם זה בגנים שלהם ממש סוסים בלי להיתאמן זה מדהים

Yoshi-Moto 14-08-07 18:28

אני אישית ראיתי בכפר הערבי ליד אריאל ילדים ערבים סוחבים שקיות מלאות באבנים קטנות(כאלה לשיקוט), לאחר מכן שקנינו את האבנים סחבתי אותם האוטו לגינה ופשוט לא האמנתי שלפני כן ילד בן 10 סחב את זה.

זה לא היה כבד כ"כ.. אבל לא האמנתי שילד בן 10 יכול להרים את זה..

Troya 14-08-07 18:38

כל פועלי הבניין נערבים שראיתי עד עכשיו היו שחיפים

blinki 14-08-07 18:42

מי שרואה כדורגל חופים, יש את באדיר האח של ואליד שעוסק במלט(נראה לי הוא רצף) ויש לו מסה מכובדת ביותר.

כל הזמנים הם GMT +3. השעה כרגע היא 15:10.

מופעל על: vBulletin Version 3.7.2
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
כל הזכויות שמורות לישראלבודי בע"מ